Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 162

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке одруження Наталії з коханим і люблячим чоловіком. Дуже дякую. Надіюся на вашу допомогу і на Божу милість.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб попала Наталії хороша робота в хорошому колективі. Дуже дякую.
 3. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас про молитву за Богданчика, щоб не підтвердилася онкологія
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за здоров’я Василя. В нього кіста, в жовчному камінь, проблеми з очима. Щоб оздоровився. Дуже дякую.
 5. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, Отче помолитися за духовне і фізичне зцілення Галини і Андрія, за Боже благословення для сім’ї. За успішне продовження і завершення навчання. Дуже Вам дякую.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за отримання хорошої роботи Наталії в хорошому колективі. Після закриття підприємства не можу знайти роботу. Дуже дякую.
 7. ГАЛИНА. Я, Галина, перенесла онкологічну операцію, зараз проходжу ще хіміотерапію. Молюся і прошу Господа Бога про духовне і тілесне зцілення. Дуже прошу ВАС, отець Олег про молитву за мене і вірю, що Бог вислухає мої молитви і зцілить мене і мої легені від метастаз.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар материнства Наталії, щоб нормалвзувалися гормони, без застосування гормонів, природнім шляхом і було багато здорових яйцеклітин, щоб можна було завагітніти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і Божу милість.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення Василя, в нього кіста, камінь в жовчному, з очима проблеми. Дуже дякую.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися будь ласка за одруження Наталії та за народження дітей. Одна надія на Вашу допомогу, будь ласка. Щоб гормони були в нормі, і здорові жіночі органи, багато здорових яйцеклітин. Дуже дякую.
 11. Анна. Прошу молитви за мого сина Максима.у нього саркома 4 стадії
 12. Галина. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь-ласка за зцілення та оздоровлення Галини, праву нирку видалили а на лівій кіста 11мм., на провому придатку кіста, вузол на щитовидній залозі 21мм. Вірю і надіюся, що Ви мені допоможете. Дуже дякую.
 13. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, благаю Вас, помолитися за Галину, на щитовидній залозі має вузол 2,1мм.,праву нирку видалили, а на лівій виявили кісту 1,1мм.,на правих придатках кіста 26*33мм,,а також турбують головні болі. Щиро віримо у Силу Божу та Вашу молитву. Дякую Вам за молитви.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Василя. В нього камінь в жовчному, кіста в міхурі з очима проблеми. Треба операції. Дуже дякую.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за жіноче здоров’я Наталії, щоб жіночі органи були здорові, щоб було багато здорових і великих яйцеклітин, гормони в нормі, щоб можна було завагітніти. Дуже надіюся, що Ви мені допоможете. Дуже дякую.
 16. Марія. За здоров’я і Божу поміч для Марїї і її сім’ї
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка, помоліться за оздоровлення тата Василя. В нього проблеми зі статевим органами, в жовному міхурі камінь, проблеми з очима. Дуже дякую.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар материнства Наталії, щоб врегулювалися гормони, було багато яйцеклітини, яєчники працювали і можливість народити дитинку. Дуже надіюся на вашу допомогу. Дуже дякую.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення тата Василя, в нього проблеми з статевим органами, камінь в жовчному міхурі, з очима, кришталик плаває. Хай здорові будуть органи всі. Дуже дякую.
 20. ГАЛИНА. Христос Воскрес!!! Прошу Вас, отче Олеже помолитися за Галину, на щитовидній залозі має вузол два см.,а також дуже турбують головокружіння, особливо в вночі. Щиро віримо у Силу Божу та Вашу молитву до нього. Дякую Вам за молитви.

(2) Комментариев к: "Блок 162"

 1. Олена пишет:

  Слава Iсусу Христу. Дуже радiю молитвам о. Олега. Прошу про молитву за навернення. спасiння. зцiлення душi i тiла моiх дочок Марii i Яни. Прошу молитви за християнський шлюб для них. Дуже дякую.

 2. Орися пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за збереження сім‘ї та любов один до одного для Орисі та Івана. Дуже надіюся на вас

Написать комментарий: "Блок 162"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов