Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 32

 1. Кілька років тому я зверталася до вас, отче Олеже, щоб ви молилися за мого чоловіка який покинув сім’ю. Господь Бог вчинив диво, чоловік повернувся, зараз маємо маленьку дитинку. Дякую Богові. Марина.
 2. Мій онук прокидався вночі о тій самі годині показував на шафу, ніби там щось бачить і плакав. Я сказала отцю Олегу щоб помолився і з того часу хлопчик спить спокійно. Дякую Богові. Ольга.
 3. У мене через хворобу і труднощі в особистому житті був великий розпач. Мені приснився сон, що отець Олег телефонує і каже таким ніжним повним любові голосом: прийди до церкви, до Ісуса. Цей сон мене зворушив до глибини душі, наче Господь Бог до мене промовив. Я зателефонувала отцю Олегу, домовилася про сповідь. Він мене добре висповідав, душу наповнив спокій і благодать. Я отримала натхнення жити і долати труднощі. Слава Богові ! Галина.
 4. Отче Олеже, завдяки Вашій науці, Ви казали молитись за прощення гріхів, мого важковорого свекра,я багато молилась і казала, щоб молились рідні. Знаючи, що Ви молитесь, було легше. Так, під час моєї молитви мені подзвонили, що він відійшов і я закінчила молитву за упокій його душі. Така Воля Божа. Після похорон, свекор прийшов до мене у сні, над ранок, я бачила його молодим, стройним, дуже гарним в чорному костюмі і чорному капелюсі. Дивився мовчки, ніби дякував за молитву і прощався. Хай упокоїть його душу Господь і простить гріхи вільні і не вільні. Дякую Вам, отче, за все, за молитви і за науку. Дякую Ісусу, бережи Вас Господь і Дух Св’ятий. Слава Ісусу Христу. Роксолана.
 5. Протягом місяця температура в мене не спадала 37 – 38. Я зателефонував до вас, отче Олеже, ви помолилися температура нормалізувалася. Дякую Богові. Михайло.
 6. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже, минулого тижня просила вашої молитви за мого синочка , в якого був дуже низький гемоглобін ! Дякую Господу Богу за чудо, яке Він сотворив ! Дякую вам за молитву ! Сьогодні перездали аналіз , гемоглобін в нормі … Дякую тобі Боже, що ти завжди з нами! Олена.
 7. У мами боли сильні болі в середині, пронос, безсоння. Вона думала, вже не буде жити. Я телефонувала щоб ви помолилися, у мене була тільки одна надія на Бога і на вас. Я знала що Бог найкращий лікар, а молитва найкращі ліки. Велика вам, отче Олеже, подяка за молитви, дякувати Богові мама здорова і спить без обезболюючих. Ще раз дякую хай милосердний Бог дасть вам отче здоров`я і благословення на довгі роки! Оля.
 8. Слава Ісусу Христу. Дорогий, отче Олеже, ви мені приснилися,на сьогодні .Я така щаслива,Що я була у вас у церкві і дуже багато було людей .Так гарно. І ви молилися молитви над людьми. І ще голуба я тримала в руках такий гарний був як казковий, Але мені там хтось сказав що через цього голуба,я позбудуся хвороб ,і що буде все добре. Голуб символ Святого Духа. Дуже гарний сон ,і цілий день настрій гарний. Галина.
 9. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, вагітна Мар’яна, дякуючи Господу за Вашою молитвою, вже не кашляє, Ісус зцілив її, але ще має тривогу, не спить вночі. Дякую Вам за молитву. Ірина.
 10. Сьогодні я в черговий раз відчула благодать Божого зцілення, через Вашу молитву, на собі. Бо багато днів мала понижену температуру, слабість, головний біль з нудотою.. Сьогодні обідом послухала відео-молитву Вашу на зцілення, знаючи, що в цей час Ви в храмі маєте служіння. Мені одразу полегшало, температура внормувалась.. А потім виявилось, що моя сестричка в цей час теж була у Вас в храмі і дала листочок на Службу Божу за моє здоров’я. Дякую Богу, за благодать, котру я відчула, за дар оздоровлення, дякую Вам, за Ваші сильні, помічні молитви. Хай милостивий Господь дарує Вам міцне здоров’ я душі і тіла. Катерина.
 11. Отче Олеже, знову хочу дати свідчення на Славу Божу. Мій кум, (йому 50 років), дістав інсульт, попав у лікарню. Відмовила вся ліва сторона, не чув ні руки, ні ноги. Я одразу дізнавшись попросила Вас про молитву. На наступний день, рука запрацювала. Ще раз написала, щоб Ви помолились, бо не вставав, за два дні дзвоню, а мені кажуть, що вже пробує вставати. Потім я поїхала до нього в лікарню, бо вже перевели з реанімації в звичайну палату. Боляче було бачити його таким, тому, я набрала Вас знову по телефону і дала його хворому, Ви взяли трубку, помолились за нього і я вірила, що найбільший Лікар Господь Ісус допоможе, підніме з постелі хвороби. Сьогодні була у кума вдома, він ходить, майже не хромає,руки ноги працюють. Це велике чудо, яке сталось за Вашими молитвами, чудо зцілення. Дякую Господу Богу, Трійці Небесній, за цей дар відновлення здоров’я і Вам отче Олег, за неустанну, безвідмовну допомогу, за те, що прийняли цей дар від Бога та віддає те себе нам грішникам,молитесь і випрошуєте швидку допомогу, хай Господь буде завжди з Вами. Хай Господь віддячить Вам всіма ласками і дарами Своїми, міцним здоров’ям душі і тіла. Дякую. Слава Господу. Алилуя. Наталія.
 12. Ви молилися за мене,отче Олегу і в мене суттєво піднявся зір, бачу чітко і далеко. Дякую Богові. Люба.
 13. Отче Олеже, я до вас телефонувала за бабусю якій 84 роки, вона дуже ослабла, цілими ночами щогодини вставала в туалет по малому. Ви помолилися бабця всю ніч спить, каже: «Чудо сталося, я одужала». Я їй говорю: « Отець Олег за вас молився і милосердний Господь зцілив вас». Слава Господу Ісусу Христу ! Ярина.
 14. Просив вас молитися за Лесю, яка мала низький рівень кисню через коронавірус і задихалася. У неї було уражено сімдесять відсотків легень. Зараз вона почувається добре. Дякую вам, отче Олеже, за молитви і Богу за його безмежне милосердя. Юрій.
 15. Дякую Ісусику за всі ласки його,дякую отець Олег, ви мені сьогодні снилися,на голові у вас була золота корона, а мені ви дали сувій де був текст про Пресвяту Родину з Назарету. Це був дуже гарний сон, ви були такий щасливий усміхнений… А бабця післі ваших молитов і сповіді віджила, зовсім повноцінно себе почуває зі здоров’ям, наче їй 30 років. Молюся за вас і дякую Ісусику,що привів мене до вас рятівника душ. Дякую вам. Господи Ісусе, ти найкращий ,ти мій Бог. Ярослава.
 16. Я їхала 40 автобусом від вас після молитви і Служби Божої,то цілу дорогу лише було: “Ісус! Ісус!….” цілу дорогу…. А коли йшла до свого автобуса,то лише співала: “Доообрий Господь…достойний похвалиии…. Алииилууя…Алииилуууяя” Я така щаслива,отче Олеже!!!! Слава Господу за ВСЕЕЕЕ І окреме і велике ДЯКУЮ ГОСПОДУ за Вас і за те,що привів мене до Вас!!!!!!! Бог-неймовірний.А,як їхала в своє місто,то ніби на санах в небо летіла. Така радість. дякувати нашому Господу Богу!!!Нехай Господь робить зі мною все,що забажає!!!! До речі,в церкві ще повторювала: “Господи,я Твоя!” І так багато раз Ще “Ісусе,люблю Тебе!” теж дуже багато раз…Нехай буде Божа воля на нас!!!!! Тамара.
 17. Зранку мене боліло серце . Після Служби Божої,причастя і вашої молитви почуваюся здоровою, серце не болить. Слава Богові. Марія.
 18. Сина турбував шлунок, я вам телефонувала щоб ви,отче Олеже, помолилися. Болі у нього пройшли. Дякую Богові. Галина.
{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Написать комментарий: "Блок свідчень 32"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов