Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 32

 1. Кілька років тому я зверталася до вас, отче Олеже, щоб ви молилися за мого чоловіка який покинув сім’ю. Господь Бог вчинив диво, чоловік повернувся, зараз маємо маленьку дитинку. Дякую Богові. Марина.
 2. Мій онук прокидався вночі о тій самі годині показував на шафу, ніби там щось бачить і плакав. Я сказала отцю Олегу щоб помолився і з того часу хлопчик спить спокійно. Дякую Богові. Ольга.
 3. У мене через хворобу і труднощі в особистому житті був великий розпач. Мені приснився сон, що отець Олег телефонує і каже таким ніжним повним любові голосом: прийди до церкви, до Ісуса. Цей сон мене зворушив до глибини душі, наче Господь Бог до мене промовив. Я зателефонувала отцю Олегу, домовилася про сповідь. Він мене добре висповідав, душу наповнив спокій і благодать. Я отримала натхнення жити і долати труднощі. Слава Богові ! Галина.
 4. Отче Олеже, завдяки Вашій науці, Ви казали молитись за прощення гріхів, мого важковорого свекра,я багато молилась і казала, щоб молились рідні. Знаючи, що Ви молитесь, було легше. Так, під час моєї молитви мені подзвонили, що він відійшов і я закінчила молитву за упокій його душі. Така Воля Божа. Після похорон, свекор прийшов до мене у сні, над ранок, я бачила його молодим, стройним, дуже гарним в чорному костюмі і чорному капелюсі. Дивився мовчки, ніби дякував за молитву і прощався. Хай упокоїть його душу Господь і простить гріхи вільні і не вільні. Дякую Вам, отче, за все, за молитви і за науку. Дякую Ісусу, бережи Вас Господь і Дух Св’ятий. Слава Ісусу Христу. Роксолана.
 5. Протягом місяця температура в мене не спадала 37 – 38. Я зателефонував до вас, отче Олеже, ви помолилися температура нормалізувалася. Дякую Богові. Михайло.
 6. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже, минулого тижня просила вашої молитви за мого синочка , в якого був дуже низький гемоглобін ! Дякую Господу Богу за чудо, яке Він сотворив ! Дякую вам за молитву ! Сьогодні перездали аналіз , гемоглобін в нормі … Дякую тобі Боже, що ти завжди з нами! Олена.
 7. У мами боли сильні болі в середині, пронос, безсоння. Вона думала, вже не буде жити. Я телефонувала щоб ви помолилися, у мене була тільки одна надія на Бога і на вас. Я знала що Бог найкращий лікар, а молитва найкращі ліки. Велика вам, отче Олеже, подяка за молитви, дякувати Богові мама здорова і спить без обезболюючих. Ще раз дякую хай милосердний Бог дасть вам отче здоров`я і благословення на довгі роки! Оля.
 8. Слава Ісусу Христу. Дорогий, отче Олеже, ви мені приснилися,на сьогодні .Я така щаслива,Що я була у вас у церкві і дуже багато було людей .Так гарно. І ви молилися молитви над людьми. І ще голуба я тримала в руках такий гарний був як казковий, Але мені там хтось сказав що через цього голуба,я позбудуся хвороб ,і що буде все добре. Голуб символ Святого Духа. Дуже гарний сон ,і цілий день настрій гарний. Галина.
 9. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, вагітна Мар’яна, дякуючи Господу за Вашою молитвою, вже не кашляє, Ісус зцілив її, але ще має тривогу, не спить вночі. Дякую Вам за молитву. Ірина.
 10. Сьогодні я в черговий раз відчула благодать Божого зцілення, через Вашу молитву, на собі. Бо багато днів мала понижену температуру, слабість, головний біль з нудотою.. Сьогодні обідом послухала відео-молитву Вашу на зцілення, знаючи, що в цей час Ви в храмі маєте служіння. Мені одразу полегшало, температура внормувалась.. А потім виявилось, що моя сестричка в цей час теж була у Вас в храмі і дала листочок на Службу Божу за моє здоров’я. Дякую Богу, за благодать, котру я відчула, за дар оздоровлення, дякую Вам, за Ваші сильні, помічні молитви. Хай милостивий Господь дарує Вам міцне здоров’ я душі і тіла. Катерина.
 11. Отче Олеже, знову хочу дати свідчення на Славу Божу. Мій кум, (йому 50 років), дістав інсульт, попав у лікарню. Відмовила вся ліва сторона, не чув ні руки, ні ноги. Я одразу дізнавшись попросила Вас про молитву. На наступний день, рука запрацювала. Ще раз написала, щоб Ви помолились, бо не вставав, за два дні дзвоню, а мені кажуть, що вже пробує вставати. Потім я поїхала до нього в лікарню, бо вже перевели з реанімації в звичайну палату. Боляче було бачити його таким, тому, я набрала Вас знову по телефону і дала його хворому, Ви взяли трубку, помолились за нього і я вірила, що найбільший Лікар Господь Ісус допоможе, підніме з постелі хвороби. Сьогодні була у кума вдома, він ходить, майже не хромає,руки ноги працюють. Це велике чудо, яке сталось за Вашими молитвами, чудо зцілення. Дякую Господу Богу, Трійці Небесній, за цей дар відновлення здоров’я і Вам отче Олег, за неустанну, безвідмовну допомогу, за те, що прийняли цей дар від Бога та віддає те себе нам грішникам,молитесь і випрошуєте швидку допомогу, хай Господь буде завжди з Вами. Хай Господь віддячить Вам всіма ласками і дарами Своїми, міцним здоров’ям душі і тіла. Дякую. Слава Господу. Алилуя. Наталія.
 12. Ви молилися за мене,отче Олегу і в мене суттєво піднявся зір, бачу чітко і далеко. Дякую Богові. Люба.
 13. Отче Олеже, я до вас телефонувала за бабусю якій 84 роки, вона дуже ослабла, цілими ночами щогодини вставала в туалет по малому. Ви помолилися бабця всю ніч спить, каже: «Чудо сталося, я одужала». Я їй говорю: « Отець Олег за вас молився і милосердний Господь зцілив вас». Слава Господу Ісусу Христу ! Ярина.
 14. Просив вас молитися за Лесю, яка мала низький рівень кисню через коронавірус і задихалася. У неї було уражено сімдесять відсотків легень. Зараз вона почувається добре. Дякую вам, отче Олеже, за молитви і Богу за його безмежне милосердя. Юрій.
 15. Дякую Ісусику за всі ласки його,дякую отець Олег, ви мені сьогодні снилися,на голові у вас була золота корона, а мені ви дали сувій де був текст про Пресвяту Родину з Назарету. Це був дуже гарний сон, ви були такий щасливий усміхнений… А бабця післі ваших молитов і сповіді віджила, зовсім повноцінно себе почуває зі здоров’ям, наче їй 30 років. Молюся за вас і дякую Ісусику,що привів мене до вас рятівника душ. Дякую вам. Господи Ісусе, ти найкращий ,ти мій Бог. Ярослава.
 16. Я їхала 40 автобусом від вас після молитви і Служби Божої,то цілу дорогу лише було: “Ісус! Ісус!….” цілу дорогу…. А коли йшла до свого автобуса,то лише співала: “Доообрий Господь…достойний похвалиии…. Алииилууя…Алииилуууяя” Я така щаслива,отче Олеже!!!! Слава Господу за ВСЕЕЕЕ І окреме і велике ДЯКУЮ ГОСПОДУ за Вас і за те,що привів мене до Вас!!!!!!! Бог-неймовірний.А,як їхала в своє місто,то ніби на санах в небо летіла. Така радість. дякувати нашому Господу Богу!!!Нехай Господь робить зі мною все,що забажає!!!! До речі,в церкві ще повторювала: “Господи,я Твоя!” І так багато раз Ще “Ісусе,люблю Тебе!” теж дуже багато раз…Нехай буде Божа воля на нас!!!!! Тамара.
 17. Зранку мене боліло серце . Після Служби Божої,причастя і вашої молитви почуваюся здоровою, серце не болить. Слава Богові. Марія.
 18. Сина турбував шлунок, я вам телефонувала щоб ви,отче Олеже, помолилися. Болі у нього пройшли. Дякую Богові. Галина.
 19. Я в повідомленнях по вайберу просила вас, отче Олеже, помолитися за родичку, яка була з непрохідністю після капання. На ранок готували до операції. Але вона видужала! Сталося чудо! Дякую за молитви. Слава Богові! Любов.
 20. Отче Олеже, ви помолилися по телефону і в мене з носу зникла велика пляма, а також ніготь що вростав в палець тепер росте нормально. Слава Ісусу Христу ! Стефа.
 21. Таку відчула Божу любов і опіку, у вас на молитві, отче Олеже, її дає відчути наш люблячий Господь. Ще по дорозі з Франківська один чоловік щось говорив до мене і говорив…а я почала про ІСУУУУСААА!!!! Багато розказала,як Господь діє….що все,що ми думаємо,до то норма-а це гріх ..і,що треба прагнути Бога перш за все!!!!! Про необхідність сповіді!!!! І на серці так радісно було!!! Бо його справді Бог торкнувся… Каже: ” Я вперше зустрічаю молоду жінку,яка так любить Бога”…каже: “ну ви мене здивували” А мені так радісно стало…кажу: “то не я..то Господь Ісус так мене змінив!” І я так відважно говорила про Бога…самій приємно було. Коротко про себе засвідчила,як Бог змінив моє життя…як змінилися пріоритети і мрії взагалі!!!! І Ви знаєте,то ще і ще більше хочу горіти Божою любов’ю!!!!!!!! І запалювати людей на покаяння і навернення! Бо то,коли про когось десь там розказуєш,то одне….а коли про себе…і світишся від радості і любові Божої-це зовсім інше!!!! Люблю Господа нашого!!!!!! Я дуже рада.Я так багато цитувала з Біблії.Сама незнаю звідки знала.Отак йшло і йшло.А в чоловіка щораз очі більші ставали і радісніші.Дух Святий провадив!!! Я приїхала в своє місто…пішла в магазин і подумала:”Як я не хочу спускатися на землю”…до тої буденності… Бо ці дні у вас, отче Олеже, на Службах Божих і молитвах провела на небесах. Але треба невпинно всюди бути З БОГОМ! Лілія.
 22. Слава Господу Ісусу Христу, в Трійці Єдиній. Дякую Богу, за те, що привів мене знову до Храму, де Ви, отче Олеже служите Св’яті літургії та надзвичайні сильні моління. Наповнена Духом Святим, я благословенна повернулась додому. У думках всю дорогу і вдома, я чую :Духу Святий прийди, торкнись благодаттю своєю. Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй нас. Ісусе люблю тебе. А в грудях розпирає тепло і Любов Божа. На наступний день зранку я проснулась, на дворі біло, перший сніг, а піднявши голову на небо, я побачила дивне видіння: На сірому однотонному небі бачу круг, який почав крутитися то в одну, то в другу сторону, потім довкола появилось різнокольорові сяйво, а круг ніби хотів прорвати небесне покривало, випираючись вперед. Далі цей круг дістав чіткі контури, ніби хтось обвів темним олівцем, а в середині появилось два півмісяці, як серпи тоненькі і рухались по колу один навпроти другого. Це тривало трохи часу, я заворожено спостерігала. У мене було дивне відчуття радості, та подиву, бо я розуміла, що не сплю. Потім круг перестав крутитись все зупинилося. У мене до сьогодні це видіння в пам’яті. Не знаю, що Господь мені хотів показати, може те, що Він весь час зі мною? Бо, коли цей круг хотів прорвати небо, випираючись вперед, то він прийняв форму таблетки..Господь мій найкращий лікар. Навіки Слава і подяка Богу!Зоряна.
 23. Слава Ісусу Христу! Я Отче Олег, закінчила вишивати образ. Якого Ви маєте сильного Божого Духа отче, це мій перший образ, який я швидко так вишила для Вашої церкви, так я дуже довго вишиваю, то навіть замітили мої рідні. Я вірю,що Ваші щирі молитви допоможуть,і мій чоловік повернеться до сім’ї,то вже ніхто невірить, що Він зміниться,а я вірю в Боже чудо до кінця і Ваші молитви.Дякую. Світлана.
 24. Ви молилися,отче Олеже, за наповнення і оновлення Святим Духом, я щораз отримувала велике натхнення. Навіть протягом дня і вночі вдома я відчувала сильну і приємну присутність і благодать Святого Духа. Коли я відкрила на наступний день очі то зауважила, що я бачу лівим оком,яким я не бачила з дитинства. Але в неділю я злегковажила і не пішла на молитву до вас, а потім пожаліла тому що чулася безсила смутна. Я знову просила вас отче про молитву і благодать і життєрадісність наповнили мене. Ви Божа людина,отче Олеже, Святий Дух діє через вас. Люблю і прагну Святого Духа. Дарія.
 25. Отче Олеже, щиро просила вас помолитися, щоб в мене минули мігрені і щоб я почувалася здоровою. Дякую щиро Богові і вам ! Голова не болить, дякую Богові і вам Марина.
 26. Слава Ісусу Христу ! Щиро дякую Богові і вам,отче Олеже, за молитви. Дочка пройшла співбесіду і дали їй документи на оформлення на нову роботу, а моїй мамі у якої минулого тижня готували різати руку бо створилася гематома, бо обірвався м’яз, після того як я вам написала про молитву, через декілька днів вона прийшла до лікаря вже мали забирати, лікар подивився і каже вам іде на покращення, дивно і до тижня часу той набряк який мав 30 см. і повністю опухла рука розсмоктався,нічого не різали. Лікар каже я не розумію як так сталося. Але ми добре знаємо що це сила вашої молитви і Божа воля на таке чудо. Щиро дякуємо Богові і вашим молитвам. Аня.
 27. Отче Олегу, після Служби Божої, причастя і вашої молитви наді мною,в мене була така невимовна радість,що я захотіла побігати на роботу до себе,щоб дівчата побачили як діє наш люблячий Господь….і чим більше я розказувала,тим більше раділа!!!! Сміялася!!!! І вони сміялися!!!! І ніби-то без причини…але причина то яка!!!! ДУХ СВЯТИЙ.. Хочеться в такому стані любові, радості і вдячності бути завжди….але вірю і звідкись знаю,що це лише початок …Бог має великий план і можливості Його безмежні….головне-слухати Його і йти за Ним!!!!! А так,як Господь дав мені такого наставника як ви, отче Олегу,то З БОГОМ ми зможемо ВСЕ!!!! Господь-наша сила!!! Ісус-наш порятунок!!!! То лише за цей місяць вже можна книжку писати. Хай буде прославлене Ім’я Господнє на віки вічні! Амінь! Вікторія.
 28. Дочка захворіла на ковід, була присмерті. Зателефонували до отця Олега,він помолився і сказав щоб вона перепросила Бога за гріхи, щоб ретельно пригадала чим завинила перед Богом. Ми їй це не змогли передати, тому що вона була у важкому стані в реанімації. Але того ж дня як отець Олег наголосив про потребу щирого покаяння і помолився заочно за неї, як вона потім сказала почала згадувати свої гріхи і просити в Господа Бога прощення і зразу ж їй покращало і почалося одужання. Дякуємо милосердному Господу Богу, що повернув доню до життя. Калина.
 29. Слава Ісусу Христу! Я випадково потрапила до вас до церкви, автобусом заїхала не на свою зупинку. Побачила церковцю, зайшла, помолилася. Була на Службі Божій, сповідалася.Отець Олег молився щоб Святий Дух обновив нашу духовність. Дійсно Святий Дух торкнувся мене, я отримала неземний мир, спокій. Я пережила багато терпінь в житті, а тепер почулася затишно, наче мале дитя в Божих руках. Я була на молитвах, прощах в церквах,але ніде мене так сильно не торкався Святий Дух як в цій церковці. Я умиротворена в Божій благодаті. Дякую Господу Богові. Мирося.
 30. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, на другій Службі Божій так справді відірвалася від землі, від суєтного….так щиро і віддано побула з Господом…. І на першій, але на другій по-особливому….А зараз в мене ніби мир…але так хочу до церкви…якось так аж незнаю як пояснити…і,як думаю,що хочу ближче до Ісусика…як згадую про Причастя,то зразу сльози…. Мені вже ніде так не добре, як в церкві…. Хоть розумію,що Бог посеред нас і в кожному з нас….але дууууже хочу до церкви!!!!! Там якось так добре….по-особливому….така Божа присутність!!!!! А після пережитого з Господом неземного щастя вчора на вашій молитві,то хочеться бути там і в такому стані завждииииии!!!!!! Який же ж добрий Наш Господь!!!!!!!!!!!!!! А через Вас, отче Олеже, то взагалі Бог неймовірно діє…….Це надзвичайно!!!!! Господь-наша сила!!!!!! Дякую Богу за Бога!!!!! Лариса.
 31. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,то така внутрішня радість була на Службій Божій і на вашій молитві….от тааак доообре, що не хотілось нікуди ні йти,ні їхати….. Йшли до Господа слова любові,подяки,перепрошення…. Ще дуже просила Бога,щоб всі люди зрозуміли,що відбувається на Службі Божій!!!! Я відчувала такий захист!!!! А потім пішли слова: “і тисяча впаде біля мене і десять тисяч,а до мене не підійде….” Я така щаслива Отче,це неймовірно Може не так вже і гарно в житті навколо мене…але мені зараз ВСЕЕЕЕ гарне!!!!! Бо я маю ІСУСА!!!!!!! І проповідь сьогодні ваша, отче Олеже, була чудесна!!!! Як завжди!!!!! Святий Дух промовляє через Ваші уста неймовірні речі!!!!! Дякую Тобі, Господи,за те,що відкрив мої очі і вуха на Твоє Живе і Діяльне Слово!!!!! Дякую, Ісусе, я так Тебе люблю!!! Амінь. Іванка.
 32. Отець Олег, Слава Ісусу Христу. Ви вибачте мені,що я Вам надоїдаю,але я хочу потішитись Вам,що моя донечка почала потрошку рухати паралізованою ножкою. Проходила курс хіміотерапії. В неї пухлина мозку. Ми за кордоном.Операцію не можуть робити бо вона знаходиться в такому місці,що видаляти її не можна. Лікарі відмовились лікувати,залишилась надія тільки на чудо Боже. Лікарі сказали,що її залишилось жити тиждень- два,а її стає краще. Отець Олег,моя дитина стала їсти вже з ложечки,і стала говорити внятніше. Дякую Вам за Ваші молитви. Дякую,Вам, дуже за Ваше добре серце. Мою донечку вже висповідали і причастили так як ви сказали,приводили ксьондза. Я вам дякую,що Ви молитесь і просити в Ісуса здоров’я за мою донечку. Я дякую Ісусові,що він нам допомагає. Дай Боже Вам,отець Олег здоров’я на довгі роки за Ваше добре серце. Дай Боже Вам всього найкращого. Тетяна.
 33. Слава Ісусу Христу! Звертався до вас, отче Олеже, стрийко щоб ви за нього молилися, тому що мав 4 стадію раку,терпів важкі болі. Після того як ви молилися його перестало боліти. А також ви казали щоб посповідався, ми кликали до нього греко-католицького священика уділив йому святі Тайни. Дякую. Уляна.
 34. Я 15 років не могла наважитися на складну операцію. Стан мого здоров’я погіршувався. Ходила до сповіді, до причастя, на молитви до отця Олега. Святий Дух дав мені ласки щоб я мужньо, бадьоро пройшла лікування, складну операцію. Лікарі і пацієнти дивувалися як я впевнено себе почуваюся і швидко одужую. Дома все роблю, біля хати, на городі. Дякую Богові за його благодать, дякую лікарям за вміле лікування. Дякую отцю Олегу за молитви. Марія.
 35. В житті я пережила великі трагедії, через що почувалася розбитою, дратівливою. Після сповіді у вас і ваших молитов за мене, отче Олеже, я сповнена глибоким миром і спокоєм – дійсно Святий Дух діє в мені. А також мої рідні змінилися на краще стали щирішими, добрішими. Відносини наші налагодилися. Бог мене любить і дбає про мене. Дякую Всемогутньому за Його милосердя. Ярослава.
 36. Отче Олеже, так мені добре було після сповіді, Служби Божої і молитви у вас, що я вже не хотіла навіть говорити, а тільки сиділа і насолоджувалася Божою присутністю. Було мені добре як ніколи, сиділа би в церкві біля Ісуса Який є в святих Тайнах, перебуваючи в Його любові. Я сьогодні відчула що Господь Ісус мене прощає ,і каже не гріши. Я дякую Господу за все, що Він мене любить і прощає . Дякую вам, отче Олеже, доки буду жити на цьому світі буду молитися за вас. Інна.
 37. Отець Олег ,мамі уже краще щиро дякую Вам .Дай Вам Бог здоров’я ще на довгі роки .Ви духовний лікар і я дякую Богу ,що Ви у мене бо коли Ви напишете ,що помолитися то я всі сумніви відкидаю і дуже мені легко тоді стає.Я дякую Богові за Вас що Бог привів мене до Вас на сповідь . Роксолана.
 38. Я, отче Олеже, цілий рік молилася просила милосердного Бога щоб послав мені доброго священика сповідника-духівника. Ви мене добре висповідали, навчили любити Бога, приймати часто причастя, прагнути Святого Духа. Дякую, що би я без вас робила, жила б дальше у гріхах. Дякую замало щоб виразити ту велику переміну,що Господь Ісус зробив у мені завдяки вам, отче Олеже. Тепер ми вдома з дітьми читаємо Біблію,говоримо про Божі заповіді, про правди католицької віри, молимося. Дітям набагато легше йде навчання ,стали добрішими. Дякую Святому Духові, що він привів мене до вас. Святий Дух, будучи Богом, знає помисли Бога і волю Бога. Він знає моє сер¬це і виражає мої бажання перед Богом. Він третя Божа Особа, Він сила, божественна сила, яка може здійснити все в мені, в моєму особистому житті, і в моєму служінні Богу. Христина.
 39. Дякую,отче Олеже, за молитву,підшлункова чоловіка уже не болить.Слава Богові ! Тетяна.
 40. Кілька років тому мені поставили страшний діагноз рак молочної залози. Приїхала до отця Олега до церкви, він мене добре посповідав, молився за мене ,відправляв Служби Божі. Я поїхала на операцію,там злоякісної пухлини не виявили,груди мені не вирізали. Жива, здорова працюю, вірю в Бога, ходжу до церкви, приймаю святе причастя. Дякую Богові за оздоровлення.Оксана.
 41. Вчора на роботі начальник несправедливо і принизливо повівся щодо мене. Я була дуже розстроєна, пригнічена. Увечері зателефонувала отцю Олегу, він поговорив зі мною, помолився і в мене з очей потекли сльози покаяння, до мене прийшло глибоке сердечне покаяння, а потім такий спокій і мир. Я стала така спокійна і так спокійно думала, головне бути з Богом. І сьогодні на душі затишно, на душі мир. Я синові вчора свідчила, що в мене такий мир, а він каже: та ти недавно така була розбита, а я кажу: отець Олег помолився і все пройшло!!! Який Господь всемогутній!!! І як Він діє через отця Олега!!!!! Слава Господу за Вас! Бог неймовірний!!! А Ваше добре серце,отче Олеже, вірне і віддане Йому! Амінь! Будьте благословенні!!! Світлана.
 42. Через депресію, я постійно плакала, мучило мене безсоння. Ходжу на молитви до отця Олега, на Службі Божій причащаюся і мені стає потрохи краще. Вже не плачу, маю радісний настрій. Сестра, яка скептично ставилася до моєї релігійності тепер каже: «Помолися в церкві і за мене Богові». Перед тим я хворіла на ковід, важко переносила, температура висока,але коли зателефонував до отця Олега, він помолився мені стало легше і я одужала. Слава Богові. Марія.
 43. Слава Ісусу Христу! Щиро дякую вам, отче Олеже, за молитви, які спасли мою ногу, я знаю що ваші молитви мають чудодійну силу, з рани вже не витікає рідина і кістка не псується, рана після операції зажила,(рана на нозі не заживала). Ваші молитви спасли мене. Це просто чудо від Бога. Дарія.
 44. Христос народився ! Отче Олеже, ви помолилися і коліно перестало боліти. Дякую Богові. Марія.
 45. Мою сестру перед судом аж трусило від хвилювання, а ви помолилися, отче Олеже, і вона заспокоїлася. Слава Богові. Орися.
 46. Внук вийшов з коми. Впізнає батьків. Дякую Богові і вашим молитвам, отче Олегу. Дай Боже йому ще вийти з цієї страшної хвороби. Ліда.
 47. Христос народився. Отче Олеже, дякувати Богу і Вашим молитвам, в суботу просила про молитву(бо ніякі буси ще не курсували) , а в неділю знайшовся бус і сьогодні моя братова вже вдома, легко і щасливо переїхали кордон, нарешті обійняла родину. Слава Богові за опіку і Покров, а Вам за щиру чудододійну молитву. Галина.
 48. У мого синочка дуже боліли ноги, отець Олег помолився біль припинилася. Слава Ісусу Христу! Анна.
 49. У мами було безсоння, високий тиск, панічні страхи. Вона у вас сповідалася, ви молися за неї. Тиск внормувався, сон відновився, має апетит, страх зник. Дякую Господу Ісусові ! Дякую вам, отче Олегу за вашу духовну працю і молитву. Ярина.
 50. Мене турбували різкі болі в сечовому міхурі, гонило в туалет кожних 5 хвилин, інфекція. Я повірила, ви, отче Олеже, помолитися, я молитимусь і добрий Господь Бог зцілить. А тепер сама повірити не можу, все добре, лікарства не треба, я здорова. Лариса.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 32"

 1. Оксана пишет:

  Прошу помолитись за мене отче ,защемило нерв у поперековому відділі ,не можу ходити ,
  Оксана
  Дякую
  Вірю в силу вашої молитви
  Ваші молитви уже домогли мені -пропала постійна температура і болі в тілі і поколювання значно зменшились

Написать комментарий: "Блок свідчень 32"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов