Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 163

 1. Людмила. Слава Ісусу Христу, о. Олег. Прошу ваших молитов за р.б. Надію, маму. У неї хронічне безсоння, а тепер уже звикання до снодійних і вже передозування, а без них взагалі не спить в ночі. Від них сильне порушення координації, загальмованість, втрата реальності часу, втрата сил. Затачується, падає в хаті. Не розуміє коли треба пити таблетки, сьогодні рано, хотіла колотись дімедролом, щоб спати, а в 11 годині хотіла пити таблетки, бо вже вечір і вона не спить. Я з великим скандалом їх відібрала. Вона вже як наркоман, втратила від них пам’ять, мені не вірить. Ходила до якоїсь жінки зливати на віск від безсоння, та їй сказала що це зробила сусідка, з якою ми живемо на одному подвірї, бо їй треба нашої кімнати, що треба лікуватись в лікарі, бо вона нічим вже не поможе, і ходити на молитви до священника. В 2018 мама мала другий раз онкологію, отримала 6 хімії. А цього року почались розлади сну. Мама завжди ходила до церкви, навіть до вас регулярно на молитви, ще як ви були на Селянській і вона була сильніша. Ще тиждень назад ходила до костелу. А тепер за ці п’ять місяців вже так напила снодійних, що ледве по хаті ходить. Щоб лікуватись, зараз ніхто в лікарню не покладе. А припинити пити не може, бо має від них велику залежність. Мало їсть, нічого не хоче, хоче щоб бог її скоріше забрав, ніж так жити, бо то не життя, лежати і куняти цілодобово. Їй 70 років. Прошу ваших молитов щоб вона позбавилась медикаментозної залежності від снодійних і безсоння, окріпла і стала на ноги. Дякую вам, слава Ісусу Христу.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, дуже прошу помолиться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і допомогу Господа. Благослови вас Господи.
 3. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас за молитву за важкохвору онкологією мою сестру Світлану, поставили діагноз рак кишечника з метастазами. Я читала коментарі, що ви багатьом допомогти, я Вас дуже благаю допоможіть.Щиро Дякую!
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з люблячим, коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. ГАЛИНА. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже потребую Вашої молитви на оздоровлення і зцілення від метастаз в легенях. Дуже Вас прошу помоліться будь-ласка за мене, Галину. Маю велику віру і надії від Господа за посередництвом Ваших молитов на повне одужання від онкології. Дякую, Вам. Львів.
 6. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за Дарію. За фізичне і духовне зцілення від цукрового діабету і тихакардії, безсилля. Дуже Вам вдячна.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим хорошим чоловіком. Дуже дякую.
 8. Лілія. Дуже прошу про молитву, мене звати Лілія (Тернопіль),щоб я змогла позбавитися депресіі та неврозу, які вже кілька років час від часу повертаються і не дають нормально жити! Дуже важко на душі! Дякую
 9. Мирослава. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення від раку для моєї мами Наталії. Тринегативний рак молочної залози, який дуже важко лікується. Одна надія на чудо і благодать Божу! Вже немає зовсім сил. Помоліться за мою маму Наталію. Вона моя остання рідна людина на цьому світі. Дякую! Нехай Господь Вас оберігає!
 10. Лєна. Болить хребет, було дві операції та рецидив знову, дякую Богу за мої терпіння. Прошу про молитву, щоб все могла я зносити в покорі, не нарікаючи)) дякую за все
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, будь ласка помоліться за одруження Наталії з хорошим, коханим чоловіком. Дуже надіюся на Вашу допомогу і допомогу Господа. Дуже дякую.
 12. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче дуже прошу про молитву. Мені 21 рік і у мене проблема з зором. Кажуть, можна лише уповільнити або на певний час призупинити процес (в кращому випадку). Я Не була релігійною людиною, але зараз одна надія на молитви, любов і милосердя Бога.
  Це той випадок, коли вже ні ціни, ні відстань не важливі. Я просто хочу бачити цей прекрасний світ: усмішку коханого, захід сонця, зірки… Так хочу щоб все налагодилося, будь-ласка, помоліться. Буду безмежно вдячна
 13. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу про молитву. Мені 21 рік і мене проблема з зором. Кажуть, можна лише призупинити процес (в кращому випадку)я Не була релігійною людиною, але зараз одна надія на молитви і любов Бога. Це той випадок, коли вже ні ціни, ні відстань не важливі. Я Просто хочу бачити цей прекрасний світ. Так хочу щоб все налагодилося, будь-ласка, помоліться. Буду безмежно вдячна
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії від кісти.Дуже дякую.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за оздоровлення Наталії, щоб зникла кіста. Дуже надіюся на Вашу допомогу, і допомогу Господа. Дякую.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за влаштування на хорошу роботу. Дуже дякую.
 17. Ігор. Помоліться всечесний отче за зцілення Ігора від затяжного кашлю та онкології
 18. Тетяна. Слава Ісусу Хресту. Отець Олег, помоліться за мене болящу Тетяну, в мене онкологія рак шлунку з метастазами, прошу про зцілення духовне і тілесне, щоб Господь Бог дав сили перенести хіміотерапію яку я проходжу, та зцілив від тяжкої недуги. Дякую Вам. м.Коростень Житомирська область
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за дар сім”ї і добру долю для Оксани. Дякую!
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування на хорошу роботу з люблячим колективом. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Блок 163"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов