Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 164

 1. Василь. У мого тата рак кишечника і багато метастазів. Але я вірю що для Бога це нічо. Я дуже прошу випросіть зцілення для нього.Василія. Я не хочу бачити як його ховають.
 2. Владислав. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка, прошу Вас помоліться за одужання болящого Володимира. Ваша молитва та милість Бога допоможуть зцілити нашого тата.Нехай Бог Вас благословляє! Дякую!
 3. Орест. Прошу молитви про зцілення ореста від кашлю
 4. Ігор. Прошу отця про молитву за зцілення ігора від куріння1
 5. kristina. Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву за зцілення Михайла від хвороби
 6. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися за Галину за зцілення та оздоровлення від онкологї (метастазів в легенях). Завтра йду на КТ помоліться будь-ласка щоб КТ непоказало ніяких метастазів і щоб аналізи були добрі. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.
 7.  Христина. Слава Ісусу Христу. Благаю про молитву за зцілення тата від онкології, тато не знаю про свою хворобу. Вірю отче що ваша молитва допоможе нашій сімї. Дякую
 8. Христина. Слава Ісусу Христу. Прошу отче про молитву за зцілення тата від онкології
 9. Ігор. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, прошу вашою молитви про те ,щоб позбутись боргів фінансових. Адже бізнес важко пішов,а поки не розрахувався з боргами , не маю спокою. Дякую за розуміння.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітьмя будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком. За створення сім’ї. Дуже дякую.
 12. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться за важкохворого Костянтина. Онкологія. Молюся за його оздоровлення кожного дня, надіюся на Бога і вірю що Він почує моі молитви. Будь ласка помоліться й Ви за нього, на днях дуже небезпечна операція, я не втрачаю віри, що з Божою допомогою вона пройде успішно, отче Олег благаю Вас допоможіть нам своєю молитвою.
  Дякую щиро!
 13. Ганна. Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за мого чоловіка, важко хворого Володимира!!!
  Дуже сподіваюсь, що через Ваші молитви Господь Бог та Діва Марія подарують йому зцілення!
  Щиро дякую!
 14. Володимир. Слава Ісусу Христу! У моєї дружини виявили рак шлунку 4 стадія.Пройшла 9 хімій і ось почалась регресія. Вона ще дуже молода їй всього 44роки.Я її дуже люблю і навіть представити не можу як я без неї буду Незабаром у грудні вона стане бабусею. Вона моя сама найрідніша в світі людина.Я постійно молюся за неї.І Вас прошу помоліться й ви.Я буду вам дуже вдячний. Я вірю і надіюся що Господь Бог і Діва Марія почують мої і Ваші молитви.
 15. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися будь-ласка за Галину за зцілення та оздоровлення від онкологї легень. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.
 16. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас за молитву мого чоловіка, онкохворого Анатолія, щоб він одужав. Я Вас благаю, допоможіть. Щиро дякую.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з люблячим, коханим чоловіком, з яким створити сім’ю. Дуже дякую. Благослови вас Господи.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови вас Господи.
 19. Ульяна. За зцілення і відновлення після інсульту Мирослави
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії від бартолінової кісти. Дуже дякую.

(3) Комментариев к: "Блок 164"

 1. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче,Олеже,дуже прошу помоліться за Максима,за зцілення від заїкання.Дякую!

 2. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче,Олеже,помоліться ,будь ласка, за мого сина Максима,за сцілення його від заїкання.Дякую!

 3. Наталія пишет:

  Отче Олеже, прошу молитви Вашої за дар материнства і батьківства Наталії і Петра та за наше здоров‘я

Написать комментарий: "Блок 164"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов