Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 165

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, люблячим чоловіком, за створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення очей Василя. Щоб добре бачив, були здорові очі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення Наталії. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення очей Василя. Щоб добре бачив, були здорові очі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи
 5. Олена. Слава Iсусу Христу. Дуже радiю молитвам о. Олега. Прошу про молитву за навернення. спасiння. зцiлення душi i тiла моiх дочок Марii i Яни. Прошу молитви за християнський шлюб для них. Дуже дякую
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу помолитися за хорошу роботу в хорошому колективі і з хорошим керівником. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Щоб були усі жіночі органи здорові. Дуже дякую.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я дуже прошу, помоліться за жіноче здоров’я Наталії, за щасливе одруження з коханим чоловіком і створення сім’ї. Дуже дякую.
 9. Вероніка. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мене Вероніку на сцілення від недуги кістома яєчника. Благаю Вас допоможіть своєю молитвою! Дякую.
 10. Орися. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за збереження сім‘ї та любов один до одного для Орисі та Івана. Дуже надіюся на вас
 11. Оксана. Слава Ісусу Христу, прошу молитву за здоров’я Марії.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу, помоліться за оздоровлення від барталінової кісти, щоб розсмокталася і не було. Дуже дякую. Спаси Вас Господи.
 13. ігор. Прошу отця помолитися за лікаря сергія
 14. Мар’яна. Слава Ісусу Христу,прошу молитви за мою онкохвору маму Наталію, прошу ласки зцілення…
 15. Марія. Отче благаю вас, помоліться за мене мого чоловіка Романа та сина Артура, я та чоловік хворі на легені допоможіть вийти з цієї хвороби
 16. Марія. Благаю Отче, помоліться за мене мого чоловіка та сина ,я та чоловік хворі на легені прошу вас
 17. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за добру роботу для Оксани. Дякую.
 18. Наталя. Слава Ісуса Христу !Шановний о.Олег щиро прошу Вашої молитви за сина Назара ,за його одужання і за щасливу долю,а також за донечку Марянку за щасливу її долю ,нехай ваші молитви допоможуть їй знайти душевний спокій і віру в себе .За одужання Іванки. Дякую Вам дуже,за Ваші молитви!Нехай благословить Вас Господь!!!
 19. Ігор. Слава ісусу христу. Просимо отця про молитву за прощення гріхів ігора та його родини. Звільнення від проклять,страхів,напастей,хворб,заздрості
 20. Оксана. Слава Ісусу Христу .Отець Олег, прошу і благаю Вас помолитися за здоров’я і виздоровлення хворої Галини.Дякую! !

(1) Комментариев к: "Блок 165"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче прошу молитву за мир в моїй сім’ї і навернення до сім’ї мого чоловіка Володимира

Написать комментарий: "Блок 165"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов