Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 166

 1. Петро. В мене проблеми з яснами/пародонтоз/допоможіть,отче.Олег, прощу вас
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії жіночих органів, щоб було багато здорових яйцеклітин, щоб народити дитинку, створити сім’ю з коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолитися за Софію, хвору на рак. Лікування не допомагає! Велике спасибі Вам
 4. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мого сина Володимира хворого на рак.
 5. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я дуже Вас прошу помоліться за мого сина Володимира якому лише 18 років. У нього діагностували рак 4 ст. У нас єдина надія на Бога. Дуже прошу випросіть у Всевишнього сцілення! Ми з чоловіком молимось постійно.я Вас благаю допоможіть!!!!
 6. Михайло. Слава Ісусу Христу.о.Олег помолітся за зцілення Михайла, Діаночки. За покаяння і навернення Галини, Володимира, Василя, Наталії, Іванни. Володимира, Назара, Михайла, Юрія, Ігора
 7. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу помолитись за мене щоб вийшла заміж за доброго побожного чоловіка. Щиро дякую.
 8. Олена Юртин. Слава Iсусу Христу. Отець Олег, я молюся молитви за зцiлення. Менi дуже припали до серця вашi молитви. Я дуже прошу Вас, помолiться за зцiлення дочки Яни-Ольги. Вона маленькою була дуже хвора. Я дуже молилася, просила Господа, вiрила, що вiн не допустить, щоби я хоронила ще одну дитину. Перша дитина в мене померла у 5 рокiв через хворобу. Сталося чудо. Дочка виздоровiла. А тепер знову прийшла друга хвороба. Я молюся. Прошу вашоi пiдтримки. Дякую.
 9. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, помолитися будь-ласка за Галину за зцілення від випадіння волосся. Вірю в Силу Всемогутнього Бога та Ваші молитви. Дякую Вам.
 10. Дарія. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися за Дарію, за зцілення та оздоровлення від цукрового діабету, дуже болять ноги. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам.
 11. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися за Галину за зцілення та оздоровлення від метастазів в легенях.. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення всіх жіночих органів і репродуктивне здоров’я, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з турботливим, люблячим, коханим чоловіком, з яким створити сім’ю і народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Анна. Слава Богу нашому Отцю І Сину І Духу Святому! Отче прошу про молитву за одужання від онкології моєї Мами Марії. За звільнення від алкоголізму мого брата Петра. Одужання від контузії вуха брата Ігоря. За звільнення від непоміркованості в їжі і ожиріння брата Юрія. Благословіть отче нашу родину!!!
 15. Людмила м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу! Я попала під скорочення на роботі. Отче Олег, дуже Вас прошу помоліться за мне, за хорошу (стабільну, без поневірянь) роботу, за доброго керівника і колектив. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Євгеній. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже благаю Вас помолитися за мою онкохвору дружину Світланку! Молюся постійно за мою зіроньку і Вас дуже дуже прошу помолитися за її зцілення!
 17. Євгеній. Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за зцілення від важкої недуги онкохворої дружини моєї Світлани. Я так хочу, щоб моя зірочка жила , світлішої людини не має без неї світ не милий. Молюсь за неї. Благаю помолитися за її зцілення! Вірю Господь Бог наш і Матінка Божа не залишать Світланку, подарують їй зцілення та долгії літа! Дуже Вдячний!
 18. Світлана. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже прошу Вас про молитву за оздоровлення, від важкої хвороби, від розсіяного склерозу. Сподіваюся на вашу допомогу. Нехай благословить вас Господь !
 19. Світлана. Слава Ісусу христу. Отчи Олег, прошу вашої молитви за оздоровлення від розсіяного склерозу. Сподіваюся на вашу допомогу. Нехай Господь Вас благословить!
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення всіх жіночих органів, щоб були здорові, і народження дитинки від коханого чоловіка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Блок 166"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов