Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 34

  1. Слава Ісусу Христу ,Отче Олеже, мала проблеми зі здоров’ям я 4 – ри. роки мучилася з нервовими зривами і болями в спині ,і в мене знайшли арахноїдальну кисту в спинномозковому каналі ,вона стискає нервові закінчення чим викликає болі і нестабільність в нервовому стані.Мені назначили ряд обстежень , я йшла до невролога, а потім за його направленням до нейрохірурга.Просила вас від щирого серця: « помоліться за позитивні результати і за те щоб можна було вилікувати її без операцій».Мала обстеження в нейрохірурга ,дуже переживала.Просила вас знову: помоліться за позитивні прогнози мого лікування. Я зараз знаходжусь в Угорщині і тут проходила всі обстеження .Два рази робила МРТ хребта ,у мене була виявлена кіста в мозковому каналі хребта розміром 2 см.і 2 мл.Була назначена операція на 2 -ге серпня.Потім лікар направив мене на ще одне МРТ і тут виявилось ,що в моєму хребті немає ніякої кісти )Апарат на якому я проходила МРТ є найкращий і найпотужніший в Угорщині ,каже лікар що немає ніяких сумнівів що її там немає. Ні я ні лікар нерозуміємо ,як два попередні обстеження підтвердили що є кіста ,та ще й така велика. Безмежно вам вдячна, отче Олеже, за ваші молитви і НАЙПЕРШЕ Господу Богу що так повернулися події.Операція відмінена )Дякую вам велике.При нагоді хочу попросити молитву за свого брата ,він періодично запиває і постійно попадає до лікарні з епілептичними припадками на основі алкоголю.Ні батьки ні я вже немаємо ні сили ні грошей для того щоб його витягувати з цих станів .Прошу вас помоліться за те щоб він перестав пити і повернувся до сім’ї.Дякую вам велике за те що ви є і даєте людям надію.Оля.
  2. Дякую щиро, отче Олеже, за духовну підтримку, мені нині вже значно краще температура не піднімалася . Бог вислуховує ваші молитви. Анна.
  3. Моя дочка зловживала алкоголем. Але з того часу як ми з вами , отче Олеже, молимося за неї вона не пиячить. Я кажу їй чи піде на день народження до подруги, а вона відповіла, що буду там робити, це ж нагода напитися. І не пішла. Слава Богу! Уляна.

Написать комментарий: "Блок свідчень 34"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов