Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 34

 1. Слава Ісусу Христу ,Отче Олеже, мала проблеми зі здоров’ям я 4 – ри. роки мучилася з нервовими зривами і болями в спині ,і в мене знайшли арахноїдальну кисту в спинномозковому каналі ,вона стискає нервові закінчення чим викликає болі і нестабільність в нервовому стані.Мені назначили ряд обстежень , я йшла до невролога, а потім за його направленням до нейрохірурга.Просила вас від щирого серця: « помоліться за позитивні результати і за те щоб можна було вилікувати її без операцій».Мала обстеження в нейрохірурга ,дуже переживала.Просила вас знову: помоліться за позитивні прогнози мого лікування. Я зараз знаходжусь в Угорщині і тут проходила всі обстеження .Два рази робила МРТ хребта ,у мене була виявлена кіста в мозковому каналі хребта розміром 2 см.і 2 мл.Була назначена операція на 2 -ге серпня.Потім лікар направив мене на ще одне МРТ і тут виявилось ,що в моєму хребті немає ніякої кісти )Апарат на якому я проходила МРТ є найкращий і найпотужніший в Угорщині ,каже лікар що немає ніяких сумнівів що її там немає. Ні я ні лікар нерозуміємо ,як два попередні обстеження підтвердили що є кіста ,та ще й така велика. Безмежно вам вдячна, отче Олеже, за ваші молитви і НАЙПЕРШЕ Господу Богу що так повернулися події.Операція відмінена )Дякую вам велике.При нагоді хочу попросити молитву за свого брата ,він періодично запиває і постійно попадає до лікарні з епілептичними припадками на основі алкоголю.Ні батьки ні я вже немаємо ні сили ні грошей для того щоб його витягувати з цих станів .Прошу вас помоліться за те щоб він перестав пити і повернувся до сім’ї.Дякую вам велике за те що ви є і даєте людям надію.Оля.
 2. Дякую щиро, отче Олеже, за духовну підтримку, мені нині вже значно краще температура не піднімалася . Бог вислуховує ваші молитви. Анна.
 3. Моя дочка зловживала алкоголем. Але з того часу як ми з вами , отче Олеже, молимося за неї вона не пиячить. Я кажу їй чи піде на день народження до подруги, а вона відповіла, що буду там робити, це ж нагода напитися. І не пішла. Слава Богу! Уляна.
 4. Останні роки не міг спати, був дуже виснажений. Також не міг наважитися висповідатися, щось мене стримувало від відвідування церкви. За порадою родичів почав ходити на молитви і на Служби Божі, які відправляв отець Олег Максимлюк. Сон і душевний спокій відновився. Потім добре посповідався у отця Олега, приймаю причастя, радію, що повернувся до віри в Господа Бога. Ігор.
 5. Лікар сказав, що татові треба замінити клапан серця, але ми постійно просили щоб служив і молився за його оздоровленння отець Олег. Сталося диво, лікарі сказали, що стан здоров’я покращився, операцію відминили. Слава Ісусу ! Зоряна.
 6. Мені пів року дошкуляв мозіль на стопі, ніяк не могла його вивести. Я відвідала Богослуження отця Олега, посповідалася, причастилася, отець помолився наді мною. Поїхала додому радісна, щаслива. На другий день зауважила, що мозоля немає. Дякую Богові. Інна.
 7. Отець Олег,я дуже дякую Богу і вам ,кіста в моєї донечки зійшла,продовжую молитись щоб більше не появлялася ніколи,я безмежно щаслива Слава Ісусу Христу,Слава навіки Богу!!!!Бог мені вас послав,ви мене направили на щиру молитву і покаяння нехай Бог береже вас для нас,помоліться за зміцнення моєї віри,дякую вам за все! Володимира.
 8. Слава Ісусу Христу Дякую Отцю Олегу за молитви моє прохання було почуте у Матвійка затягнулась дірка в серці і обійшлось без операції Це чудо!!! Оксана.
 9. Онук прихворів, затягло горло, висока температура. Лікар подивилася і сказала, що дитина дуже хвора. Телефонувала я до отця Олег, він помолився. Зранку дитина прокинулась здорова, горло не боліло гарячка зникла, бігає, говорить. Син сказав, що це дійсно Господь Святий Дух допоміг. Слава Богові. Ольга.
 10. У нас хлопчик народився дуже хворий, мав воду в голові. Лікар запевнив, що він не буде бачити і чути і довго не проживе. Але я сказав, що все в Божих руках. Я багато молився, також просив отця Олега молитися і відправляти Службу Божу за здоров’я. Ці всі роки добрий, милосердний Господь Бог нам допомагав. Ми багато раз їздили на лікування, робили йому операції. Син дорослий закінчив школу. При розумі, розмовляє, чує, бачить, стан здоров’я задовільний. Ми за ці роки навчилися довіряти Богові і укріпилися у вірі. Я переконаний треба з Божою допомогою боротися за кожне життя. Слава Ісусу Христу! Микола.
 11. У тата довго не зросталася переломана нога. Але після сповіді у отця Олега і молитви за оздоровлення, нога почала швидко зростатися. Лікар був дуже здивований. Слава Богові. Марія.
 12. Слава Ісусу Христу! Отець Олег,хочу дати свідчення! Ми з дружиною просили Вас молитися за дар батьківства,більше двох років і одночасно ходили до лікарів.Багато лікувалися і молилися,ходили на Службу Божу і вчора дізналися,що дружина вагітна!Це велика радість!Дякую Богу за цю ласку і Вам,що завжди молитесь за нашими проханнями! АЛИЛУЯ!!!! З повагою Юрій!
 13. Я часто хворіла бронхітами, гайморітами іншими захворюваннями дихальних шляхів. Проте від того часу як я ходжу на молитви до отця Олега не було в мене ні бронхітів, ані коронавірусу. Хоча взимку в церкві було холодно. Слава Ісусу Христу! Марта.
 14. Після операції синочок був у важкому стані. Благала щоб отець Олег молився за нього. Синочок швидко одужав, уже виписали з лікарні. Отче Олеже, дуже дякую за молитви. Дякую Богові, дякую вам. Зоряна.
 15. Щось у нас по ночам стукало в хаті. Я сказала про це отцю Олегу, він помолився. Тепер сплю спокійно, ніякого грюкоту вночі нема. Дякую Господу Богу. Оксана.
 16. Перші пологи у дочки були важкі. А під час других пологів я просила щоб отець Олег молився і вони пройшли легко. Слава Богові. Людмила.
 17. Син отруївся і раз за разом рвав. Я телефонувала отцю Олегу, він молився. Син перестав рвати, заснув. Прокинувся здоровий і температура внормувалася. Отче,це таке чудо! Я така щаслива! І моя віра міцніє!!! Дякую Тобі,Господи!!!! Але яка сила Вашої молитви,отче Олеже!!!! Лариса.
 18. Після грішних стосунків з коханкою у мене почала проявлятися сильна ненависть, яку мені було важко опанувати. Посповідався, отець Олег довго за мене молився, я відчув наче щось з мене вийшло. Почуваюся добре, твердо постановив жити праведно, молитися, ходити до церкви. Слава Ісусу Христу.
 19. Брат запивав багато років. Це було велике нещастя для нас. Я просила отця Олега щоб ми молилися разом за нього. Отець Олег настирливо, щиро молився . Брат перестав вживати алкоголь. Він пішов на гостину, я подумала він знову нап’ється. Передзвонила йому, а він зовсім не пив і каже: « Не хвилюйся, я вже з цим не маю проблем». Слава Богові! Марія.
 20. Боліла мене нога так, що не могла йти по сходах. Після вашої молитви за моє оздоровлення, отче Олеже, біль вщухла. Дякую Ісусові ! Ярина.
 21. У дочки за кордоном вкрали велику суму грошей, за які вона планувала купити квартиру. Вона впала в депресію, тому що важко працювала щоб їх заробити. Я їй казала щоб молилася і не зневірювалася, а також пішла до отця Олега і просила щоб протягом деякого часу молився за неї. Тепер хочу засвідчити про доброту Божу, вкрадені гроші вона знайшла там де не очікувала. Щось злякало грабіжників і вони заховали гроші за межама квартири щоб потім забрати, а вона відчула через кілька днів, що там має піти і подивитися. Прийшовши побачила свою сумочку, а там всі зароблені її гроші. Це велике чудо для нас від Господа. Дочка зателефонувала і сказала щоб я пішла до отця Олега і розповіла йому про цю радісну звістку.Ніна.
 22. Слава Ісусу Христу! Цукор у сина був 16 – 20, хотіли класти його в лікарню. Одна жіночка сказала про молитви отця Олега. Після Служби Божої і молитви отця Олега над нами, син на подвір’ї церкви захотів поміряти рівень цукру, результат був 5,2. Наступну неділю син з великим натхнення йшов до церкви і на молитву до отця Олега. Лілія.
 23. Два рази ламали мені руку, тому що кістка неправильно зрослася. Я мала нестерпні болі, але після молитви отця Олега біль раптово пройшла. Слава Богові. Анастасія.
 24. На молитвах у отця Олега я почала відчувати Божу любов – це велике щастя для мене. Я дуже полюбила Ісуса, добре посповідалася позбулася гріхів, регулярно приймаю святе причастя. Ми з отцем Олегом молилися за навернення сусідів. Батько і син безпробудно пиячили, поводилися агресивно. Мій син казав за них, що вони пропащі. Молилися настирливо за них кілька місяців. Уже ціле літо вони зовсім не п’ють, поводяться ввічливо. Також мій брат перестав пити і матюкатися. Я бачу що Господь Бог за молитвами отця Олега зробив великі переміни не тільки у мені, але й в оточуючих людях. Катерина.
 25. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже, у важких ситуаціях ви для нашої сім’ї порятунок. Господь Бог через ваші молитви нам допомагає. Мене сильно боліла голова аж тріщала, а також боліло горло і ніс. Я зателефонувала до вас, ви помолилися. Наступного дня я була здорова. Віра.
 26. Після однієї трагічної події, я була дуже пригнічена. Мене мучили неприємні спогади, перед очима була та страхітлива сцена смерті. Після посиленої молитви отця Олега розпач, неприємні спогади і нав’язливі уявлення відійшли. На душі стало легко і спокійно. Слава Ісусу ! Вікторія.
 27. Через поперекову грижу мене кілька місяців сильно боліла нога. Моя знайома рекомендувала поїхати до отця Олега на молитви. Я не вірила, що мені допоможе. Але після першої молитви о.Олега сталося чудо, біль зникла. Я переконалася – треба завжди мати міцну віру в Господа Бога, Ісус живий і чинить чуда. Людмила.
 28. Син потрапив під дощ і йому скрутило шию. Я попросила вас, отче Олеже, помолитися. А тепер син дякує вам за молитву, він одужав. Слава Богові! Євдокія.
 29. Наш породистий собака хворів тиждень. Потім впав на ноги, паралізувало його не міг встати. На молитві в церкві я сказала щоб отець Олег молився за нього. Після обіду приходжу до дому, собака вискочив лапами на фіртку мене зустрічає. Це дійсно чудо. Дякую Богові за його ласку. Оксана.
 30. Я важко захворіла. Температура, слабкість з носа текло, кашель. З роботи мене відправили додому щоб лікувалася. Я лежала така ослаблена. Включила молитви на оздоровлення відчула Божу благодать. Зателефонувала до отця Олега щоб помолився за мене. Стало мені легше., Малий каже: мамо,тобі вже легше,бо ти вдень така лежала слаба! А я: так, дякувати Господу Богу! Подзвонила до отця Олега,отець Олег помолився і Господь допоміг!!!! Алилууууя!!!!! Слава Господу за ВСЕЕЕЕ! Слава Господу за Вас! Тамара.
 31. Я часто приїжджаю до отця Олега на Богослуження і молитви з Львівщини. Особливо відчуваю ласку Святого Духа коли отець молиться наді мною. Я читала Біблію одягаючи окуляри плюс 3,5 а поверх них менші. Хотіла щоб зробили мені нові сильніші окуляри. Тепер я читаю Біблію без оуклярів і не має необхідності йти до лікаря робити нові окуляри. Дякую Господу Богу за зцілення, отцю Олегу за молитви. Ірина.
 32. У мене багато років була затяжна депресія, я так тяжко мучилась і рідні разом зі мною. Ви, отче Олеже, приділяли мені багато часу сповідали, зі мною терпеливо з любов’ю розмовляли, підтримували на дусі, давали влучні духовні поради, багато молилися за мене. Ви мене повернули до життя. Я тепер життєрадісна, про минулі душевні муки навіть не згадую, навіть не можу уявити, що я так тяжко страждала. Дякую Господеві Святому Духові, Який дав мені бажання причащатися щодня. З Богом в святій любові і благодаті життя найкраще. Марія
 33. Яка я була колись нещасна,отче Олег….самотня…зранена…повна болю і ненависті одночасно….і цей список можна продовжувати і продовжувати….Але,на щастя,Бог мене знайшов!!!!!!Слава Тобі, Господи,слава Тобі!!!!!А зараз одне слово:ІСУУУС -Найбільше щастя! Дякую вам, отче Олеже, що так сильно любите Ісуса і заохочуєте прийняти Ісусову любов. Дякую, Ісусе! Що народився,помер і воскрес для мене!!!! Що відкупив мене і віднайшов тепер знову…..дякую,що лагідно зупинив мене,коли я продовжувала тікати від Тебе впродовж усього життя…. Прости мене, ІСУСЕ. Дякую, що воскресив мене! Врятував від пекла! Вирвав з пекла!Дякую за всі ласки і благодаті впродовж цілого життя!!!! Дякую за спасіння! Як Бог терпляче чекав на мене…це неймовірно….Як страшно я жила …а Бог ще й дбав про мене Як же ж треба любити….яка це любов Божа! Безмеееежна! Бо всі знають …Бог є любов! Але ніхто не розуміє цього глибоко! Крім святих! Дякую за ВСЕЕЕЕ, Ісусе! Ірина.
 34. Слава Ісусу Христу! Після вашої молитви, отче Олег, стали кращими аналізи. Щиро вдячний. Петро.
 35. У мене боліли руки, суглоби, температурила, дуже ослабла. Ввечері подзвонила до отця Олега, він молився за моє оздоровлення. Я одужала, болі пройшли, відновилася сила. Дякую Господу Богу! Марія.
 36. Отче Олеже, засвідчую: моя тета швидко отримала роботу в США, за вашими молитвами. Дякую вам і Господу! Галина.
 37. Щиро дякую вам, отче Олеже, за вашими духовними порадами ми ходимо до сповіді і причастя. Ми щиро віримо у ваші молитви. І вже багато років ми всі наші перешкоди і всі наші випробування в житті, всі справи які треба було вирішити ми були з вашими молитвами. Навіть коли були у нашому житті моменти, як кажуть люди все було добре, давалися добрі посади на роботах, я все таки відчувала, що потребую вашої молитви, після цього Господь давав саме так, що мені ставало легше, вирішувалися так би мовити хороші моменти у такий абсолютно протилежний спосіб,через який пізніше виходило на краще. За жодних обставин я не переставала вірити та дякувати Богові за все, за різні моменти в житті. Тому я щиро дякую Богові і вам за молитви, але я певна, що надалі їх потребуватиму. Отче Олеже, з вашими молитвами з того часу як ми приходили до вас на молитви я зрозуміла життя по- іншому. Ми тепер живемо у Львові, то дочка, то чоловік хворіють, але я маю віру, що Господь з ними і допоможе, а з вашими молитвами все направду відбувається чудом. Вірю, що за вашими молитвами Господь дасть добру долю донці. Але я знаю молитви не буває багато, вона потрібна, особливо ваша нам завжди, це щось таке, яке мені просто дуже потрібно. Ви коли відповідаєте, то мені щось як відпускає. Це щось таке, що не можливо передати словами, це відчуття. Ми всі, а особливо чоловік при всіх хронічних хворобах перехворів сильним ковідом. Була досить важка форма, але дякувати Богу і вашим молитвам Господь допоміг вийти з цього дома. Коли у той час всі у голос кричали лягати в лікарню. Всі лікарі казали, що він сам не впорається з цим. Я вам писала просила молитви і Господь допоміг йому без лікарні вийти з цього. Ви дали мені сильну віру переосмислити життя і зрозуміти,що на все є Божа воля і все може змінити тільки Господь і віра у це. Дякую за ваші молитви. Аня.
 38. В той час як ваша мама, отче Олеже, була важко хвора мені наснилося, що ви багато молитися за неї і вона одужає. Так і сталося. Слава Богові. Наталія.
 39. Мене зустріла знайома і каже, що ти так змінилася. Ти була така сумна, увесь час нарікала, роздратована, нестримана, сварилася. А тепер ти світишся, життєрадісна, мирна, щаслива з такою великою любов’ю говориш про Ісуса Христа, про необхідність щоденного причастя, про щире покаяння. Я їй відповіла, що Святий Дух мене так навернув через духовне керівництво отця Олега. Порекомендувала їй приїхати до сповіді і на молитви до отця Олега. Слава Ісусові. Інна.
 40. Ви, отче Олеже, такий простий, добрий…з Вами так просто і легко…така благодать від Вас йде…то аж не віриться,що людина може бути такою! Та деякі інші і 1% не мають Ваших чеснот, Вашого розуму і т.д….а такі горді! А Вии….без краплі гордості!!!! Алилууууя! Слава Господу за Вас! Господь живе у Вас! Ви лише формально по документах о.Олег Максимлюк…а насправді у Вашому тілі живе Сам Господь..Святий Дух Господа Бога Нашого Отця та Ісуса Христа! Амінь! Ірина.
 41. Слава Ісусу Христу ! Засвідчую: моя тета швидко отримала роботу в США, за вашими молитвами. Дякую вам, отче Олеже і Господу! Марія.
 42. В моєї дочки кілька місяців була кровотеча, але після молитви, сповіді в отця Олега і причастя припинилася. Дякую милосердному Богові за зцілення. Юстина.
 43. Мене боліла голова, шлунок, лежала хвора. Зателефонувала до отця Олега, він помолився, прокинулась на другий день здорова. Син каже: ” Як таке може бути, ти вчора була така хвора, а тепер бадьора, йдеш на роботу”. Я розповіла, що то Господь Святий Дух зцілив мене за молитвами отця Олега. Син призадумався. Слава Ісусу ! Мирося.
 44. Слава Ісусу Христу ! Ми з чоловіком у важкому стані потрапили в лікарню через коронавірус. Я подзвонила до отця Олега і ледве кажу: ” Отче, моліться за мене, бо я така слаба, стає мені щораз гірше.”Але після молитви отця Олега я швидко стала здорова, виписали мене з лікарні. А чоловік ще далі у важкому стані, лікують його. Марія.
 45. Знайомій порадила щоб ви помолилися за її дитину яка в лікарні важко хвора. Каже, що як Ви молилися по телефону,то дитина відкрила очі і почала роздивлятися навколо по палаті. Це чудо! Тамара.
 46. Хай Бог оберігає вас,отче Олег, дякую Богу за вас і допомогу мені температура спала, слава Богу. Ліда.
 47. Стало мені на роботі слабо, все затерпло, обличчя, руки. Подружка каже щоб я зателефонувала до отця Олега. Після молитви отця я відчула прилив сил, відновилося добре самопочуття. Дякую Святому Духові за його допомогу . Світлана.
 48. Дала своїй знайомій книжку отця Олега з молитвами і проповідями. Вона її з захопленням прочитала, сльози течуть по щоках. Каже мені: « Мене так зворушила книга, я так сильно захотіла до церкви , до Бога. Дай мені інші книги отця Олега читати.» Дякую, отче, за вашу духовну працю. Володимира.
 49. Влітку я приїхала до отця Олега посповідатися перед операцією, мали викидати все по- жіночому. Просила про молитву за здоров’я. А тепер я знову приїхала, але цього разу щоб подякувати Господу Богові за зцілення, а отцю Олегу за молитву. Лікар сказав, що операція не потрібна. Алилуя. Мирослава.
 50. Дякую Вам, отче Олеже, що молилися за мого дядька , не було надії, що виживе, лежав присмерті під ШЛВ, коронавірус, але Господь Бог змилосердився. Зараз все добре. Дякую,отче,що ви є! Слава Ісусу Христу!” Марія.

Написать комментарий: "Блок свідчень 34"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов