Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 170

 1. bucenko-tanya. Отче Олег, дуже Вас прошу помолитись за рабу Божу Марію ,за зцілення її від раку. Велика Вам подяка!!!
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за нормалізацію місячних, щоб ішли регулярно і здорові, щоб було багато яйцеклітин і можна було завагітніти. Поможіть будь ласка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. ната. памолітся щоб у мене зникла галька у лівій грудні щоб набуло раку
 4. наталя. памолітся за нормалізацію місячних
 5. Помоліться за здоров’я мого синочка в нього сахарний діабет благаю.
 6. Прохання про молитву синочка хворого на сахарний діабет Богдана.Прошу помоліться
 7. Помоліться благаю за мого синочка йому сім рочків і нам поставили діагноз цукровий діабет воно не лікується а в чудо хочу повірити благаю помоліться
 8. Я тоже хотіла б таке чудо Моєму синочку майже 7 років і в наший діагноз діабет Скажіть які молитви потрібно читати ми й так віримо в бога,я у відчаї тільки плачу нічо неможу з собою зробити
 9. Раїса. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитви за свою чоловіка Олександра,3 роки тому переніс тяжку операцію-онкологія 2-тя стадія.(рак кишківника) Ми отримали променеву тарапію та 11 хіміотерапій ,між ними була ,ще постійно суха хімія . Неодноразово після хімії були дуже тяжкі ускладнення . На даний момент в нього постійні болі,В лікарні відказалися так як пішли метостази в легені ,в печінку. Отче Олеже, щиро прошу Вас помоліться за зцілення раба Олександра від раку. Надія лише на Господа Бога.
 10. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег я вас дуже прошу помолитись за сцілення та одужання вітчима мого Григорія, знайшли пухлину в мозку. Маю надію на Господа Бога та ваші молитви , будь-ласка допоможіть молитвами. Дякую Богу що з нами в такий важкий час і дякую вам за ваше служіння
 11. Оксана. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитви за свою маму Марію онкохвору після операції пройшли хіміотерапію та променеву,а зараз стався рецидив пішли метастази.Прошу молитви.
 12. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу Вас помоліться за моє зцілення від раку. Надія лише на Господа Бога.
 13. Тетяна. Доброго дня, отче Олегу подякуйте Богові від мого імені, за все, що він для мене робить.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за одруження Наталії з хорошим, коханим, люблячим чоловіком. Будь ласка, допоможіть, щоб зустріти турботливого чоловіка, з яким створити сім’ю. Дуже дякую.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка помоліться за оздоровлення Наталії від хвороб. Постійно різні хвороби, не можу вилікуватися. Будь ласка поможіть, особливо гінекологічні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Прошу від усього серця та звертаюся в ім‘я нашого Спасителя , Господа,Святого Духа,Ісуса Христа.Щиро прошу вас,отче Олеже,помоліться за здоров‘я раби Господньої Тетяни. Лікарі виявили підозру на рак. Я вкотре вірю що це не так і звертаюся до Господа про зцілення.
 17. Галина. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, отче Олеже, помоліться за моє зцілення від раку, знаходжусь на лікуванні в Італії
 18. Галина. Слава Ісусу Христу! ДУЖЕ Вас прошу, помоліться за моє зцілення від раку. Знаходжуся на лікуванні в Італії
 19. Ольга. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мене, щоб я знайшла свою половинку і щасливо вийшла заміж по великій та взаємній любові! Бо без Божої допомоги попадаются тільки такі, які клянуться довгі роки в безумному коханні, а потім зникають.
 20. Галина.  Отче Олеже! Прошу щирої молитви за онкохворого Петра!Уся надія на велике Господнє чудо! Силою спільної молитви можна подолати тяжку недугу. Щиро вдячна за вислухане прохання

(2) Комментариев к: "Блок 170"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помолитись за мене щоб я зустріла доброго турботливого чоловіка і вийшла заміж для створення сім’ї. Щиро дякую. Вірю в Ваші молитви.

 2. Марія пишет:

  Христос Воскрес! ОТЧЕ ОЛЕГ помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення цого в сім’ю.

Написать комментарий: "Блок 170"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов