Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 169

 1. Тетяна. Доброго дня. Отець Олег! Прошу Ваших молитв за мене Тетяну. щоб Господь Помилував і Спас мене і мою сім”ю. У мене духовна проблема, і мені важко її пояснити, і вже дуже довгий час не вирішується. Дякую.
 2. Світлана. Отже Олеже, прошу про молитовну підтримку Світлани, – рецидив раку грудей, 39 років. Остання надія на Божу ласку, бо традиційне лікування протипоказане
 3. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу про молитву за мене Марію, багатодітну маму, що борюся з дуже важкою недугою. Прошу згадуйте мене у своїх молитвах. Дякую милостивому Богу за вас і вам за ваше служіння
 4. Оксана. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, отче Олеже, помоліться за онкохвору мою матусю рабу Любов. У нас залишилася тільки надія на Бога. Вірю, що силою молитви згідно з Божею волею вона одужає. Нехай Святий Дух вашими устами вимолити їй здоров’я. Хай Бог благословить Вас!
 5. Ольга. Отець Олег,дуже прошу помоліться за рабу Божу Ольгу,за зцілення душевне і тілесне,і мою маму Олену
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за рабу Божу Анастасію. Дівчинці 15 років, у неї рак лімфатичної системи. Велика надія на милість Господню. Нехай Бог почує Ваші молитви і дарує зцілення всім, хто вірить всім серцем в Господа Бога нашого Ісуса Христа.
 7. Лариса. Прошу молитви за зцілення мого тата Григорія від онкології гортані і відновлення його голосу після операції
 8. Yulija. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу помоліться за мою маму, рабу божу Тамару, у неї підозрюють онкологію, Ми віримо що Господь нам допоможе все пережити та молимося за їі зцілення.Підскадіть яку молитва на потрібно промовляти? Амінь
 9. Юра. Отче пололіться за Валентину на одужання
 10. Тамара. Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.
 11. Тамара. Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці, зробили операцію по видаленню пухлини в легенях, проходжу подальше лікування. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.
 12. Галина. Слава Ісусу Христу. Шановний Отче Олеже.Прошу Вашої молитви за мого чоловіка Олександра. у нього страшна психічна хвороба і гріховне узалежнення пияцтво. Дуже вірю в силу Божу і багато молюся . Я вірю, що Вашу молитву Господь відразу почує.
  Вже місяць часу, як я багато слухаю Ваші молитви, проповіді, відгуки людей про їх зцілення і дуже рада,що є така сильна людина між нами людьми і Богом.Буду завжди молитися за вас.
 13. Орися. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу молитви за мир та порозуміння з чоловіком ( Іван та Орися). За Боже благословення для нашої сім‘ї. Дякую
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, з яким створити люблячу сім’ю. Щоб зустріти надійного чоловіка. Дуже надіюся на Вашу допомогу. Дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Петро. О.Олег.прошу_вас,щоб ви помолились за зцілення ніг,в мене була операція на ногах 15р,тому,але тепер знову починає відновлюватися корчі на ногах.Як що можете,допоможіть
 16. Ольга. Христос Рождається! Отче Олеже, дуже Вас прошу, помоліться, будь ласка, за одужання Олександри та назначення правильного лікування!Дякую!Дай Вам,Боже, здоров’я!
 17. Петро. О.Олег, помоліться за зцілення,в мене корчі на ногах, 15р, тому в мене була операція. почалося відновлювати. Допоможіть прошу, Вас.
 18. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за жіноче здоровя Мирослави, відновлення місячних, результативне лікування.
 19. Ольга. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться, щоб Всемилосердний Бог змилувався над мною грішною,простив всі мох гріхи свідомі і несвідомі і зцілив мого сина Максима від заїкання!Дякую!
 20. Юля. Христос Народився!!!!!Отче Олег маю велике прохання і благанння помолітся за одужання моєї мами Дубени Іри,щоб онкологія відступила.Я вас дуже прошу будь ласка

Написать комментарий: "Блок 169"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов