Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 168

 1. Ирина. Слава Ісусу Христу. Хочу Вас попросити помолитися за мене, щоб мене залишили на роботі на своїй посаді, або ж я знайшла хорошу роботу. Я на сьогодні опинилася у безвихідній ситуації. Мене повідомили про скорочення посади (хоча повинні були скоротити не мене), хочуть перевести на гіршу посаду і при тому щоб ще і на навчання їхала, або ж платила гроші за “корочку”. Я відмовилася і спробувала через вищих начальників шукати гідну посаду, але скрізь є якісь перепони. Вже майже 2 місяці я не можу нічого вирішити, а термін дали 2 місяці і тоді без моєї згоди поставлять на любу вільну посаду і відправлять на навчання. Я Вас дуже прошу помолиться щоб в мене все вирішилося як найкраще. Я вже 2 місяця не можу нормально спати, почалися головні болі. Дуже Вам дякую!
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з хорошим коханим чоловіком, з яким жити в любові і повазі, створення сім’ї, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Ольга. Христос Народився! Отець Олег, помоліться, будь ласка, за здоров’я моєї мами Мирослави. В якої виявили тяжкий недуг. Ще, на разі, немає остаточного діагнозу. Помоліться, слізно прошу, Вас, щоб сталося чудо і хвороба відступила!
 4. Юлія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олег, помолитися за мого батька, раба Божого Миколая – рак шлунку 4 ст. з метастазами в печінку. Лікарі не лишають надії, проте сподіваємось на Бога і віримо в порятунок!
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас прошу помолитися будь ласка за вилікування Наталії. Мені незручно вас просити, але постійні хвороби, то одна то друга починається, може хтось поробив. Постійно лікуюся від різних хвороб, не можу вийти заміж. Помоліться, якщо це пороблено, щоб відступила ця енергія. Щоб була здорова, пройшов кашель, риніт, і вийшла заміж за коханого чоловіка, з яким жити в любові і повазі. Дуже дякую. Поможіть будь ласка. Благослови Вас Господи.
 6. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче щиро вас прошу помоліться за раба Божого Володимира тяжкохворий. Лікарі сказали що надії немає, але з Божою допомогою, вірою і любов’ю надіємось на порятунок.
 7. Ольга. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас о. Олег помолитися за зцілення раба Божого Миколая (мого батька)- рак з метастазами у печінку. Спаси Господи!
 8. Лариса. Слава Ісусу Христу!Помоліться за раба ЇБожого Петра, рак легенів 4 ст.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отче прошу молитву за мир в моїй сім’ї і навернення до сім’ї мого чоловіка Володимира
 10. Христина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег,щиро Вас прошу, помоліться щоб мама поборола рак молочної залози,крім лікування маємо велику надію на Бога,дуже Вам буду вдячна.Благослови Вас Господи.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні, врегулювалися, і багато років ішли, ще молода. Щоб були овуляції і можна було народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 12. Ірина. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас ,о.Олег ,помолитися за мого батька раба Божого Олександра. Три місяці тому лікарі виявили у  нього рак стравоходу на останній стадії і відправили додому ,не даючи жодних шансів…Але ми всім серцем віримо у чудо…яке може сотворити лише Наш Всевишній…
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, поможіть будь ласка, помоліться за репродуктивне здоров’я Наталії, щоб були регулярні і здорові місячні, щоб було дуже багато здорових яйцеклітин, щоб можна було народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Лідія. Слава Ісусу Христу.Отче ,прошу про молитву для донечки Юлії,їй 5 років,в неї панічний страх ,всього боїться , нервова система в неї дуже слаба, має косоокість з 4 місяців, та проблеми з правою ногою в кульшовому суглобі. Якщо на те Воля Божа,помоліться за неї про сцілення її душі та тіла. Дякую Вам від щирого серця!!!
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за створення люблячої сім’ї Наталії, швидке одруження з коханим і турботливий чоловіком, створення з ним сім’ї і жити з ним в повазі і любові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар народження дитинки, щоб було багато здорових яйцеклітин і народити дитинку з коханим чоловіком. Дуже дякую.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за створення люблячої сім’ї Наталії, швидке одруження з коханим і турботливий чоловіком, з яким разом жити в любові і повазі, народження дітей. Дуже дякую.
 18. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег?!! Сама молю Бога і прошу Вашої молитви не за себе, а за свого сина Олександра. Він заїкається. Йому 24 роки. В зв’язку з цією недугою в нього проблеми з пошуком роботи, проблеми в створенні сім’ї. Прошу Вашої допомоги! Спаси Вас Господи! Дякую!
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за репродуктивне здоров’я Наталії. Нехай буде дуже багато здорових яйцеклітин, щоб народити дитинку. Дуже дякую.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помолитися за одруження Наталії з коханим, турботливим і люблячим чоловіком, щоб створити сім’ю і жити разом з ним. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Блок 168"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов