Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 33

 1. Отче Олеже, я потребувала знову Вашої чудотворної молитви, як найбільшого лікарства від моїх недуг. Моя голова , очі, шия, всі м’язи боліли, спастика, порушення шлунково-кишкового тракту, була повишена втома, появилась дивна слабкість(серце слабко билося), вночі від цього просиналась, не могла заснути. Просила вас, отче Олеже, помолитися до Ісуса, котрий найбільший мій лікар, бо я вірила, що за Вашою молитвою, Дух Святий торкнеться мене і я буду оздоровлена. Дякую Ісусу, я почуваюсь здоровою, після Вашої молитви. Слава Господу Богу. Шкода, що я далеко, бракує мені Вашої Божественної, молитовної атмосфери, в якій присутній Дух Святий, це не передати. Хай Господь благодаттю Своєю торкнеться Вас, отче Олеже, наповнить Своїм Духом Святим Любов’ю, обдарує Божими ласками, щедротами та ще більшими чудеса ми навернень, зцілень та оздоровлень за Вашими молитвами. Дякую Богу за Вас. Галина.
 2. Cпасибо, отец Олег огромное, когда я первый раз разговаривала с вами по телефону, я говорила, что когда то молилась всегда плакала, чувствовала прикосновение благодати Божьей, а потом все это пропало и слезы и сила молитвы ушла, я умирала, ослабела, ночью мучали кошмары, раздражалась, боли в теле были страшные, врачи не знали что со мной происходит. И вот после первого разговора с вами стала молить и слезы покаяния и умыления непереставая текли два часа !!! Дух мой ликовал, я летала!!! А когда я слушала вашу молитву по интернету неземной свет и благодать наполнили меня. Спасибо Господу Иисусу Христу! И спасибо Господу за вас и вашу молитвенную помощь !!! И еще как вы сказали я пошла и сделала генеральную исповедь, рассказывала все мои грехи с детства совершенные по сей день исповедовалась около 1,5 часов, все говорила ничего не скрывая , (у нас такие добрые католические священники,) на следующий день опять чудо, физическое состояние моего здоровья гораздо улучшилось и эмоциональное самочуствие гораздо лучше !!! Господь через вас, отец Олег, показал в какую сторону мне двигаться. Слава Иисусу Христу за все !!! Слава Богу, что я понимаю украинскую мову иначе никогда не вышла б на ваш канал в интернете. Дуже, дуже дякую. Санкт -Петербург. Таня.
 3. Христос Рождається,отче Олеже, зажила мені тріщина прямоі кишки, на Різдво я готувалась вже до операціі, два місяці не гоїлась. Дуже дякую Богу і вам за молитви. Леся
 4. Отче Олеже, я вам така вдячна, мені так легше стало від ваших молитов. Що я би навіть щотижня їздила до вас. Слава Богові. Вікторія.
 5. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже, мене вже другий день переповнює така любов десь в середині себе що неможу розказати ,так я постійно Господа шукаю.А на сьогодні снилося озерце з водою а там статуетки дві великі Господа, я іду сходами до озера і в мене таким сильним вітром Святий Дух ввійшов я відчула його, так добре мені було, я просто без слів, один ви можете зрозуміти мене коли Господь в середині серця як добре. Ірина.
 6. Слава Ісусу Христу! Вишию образ приїду до Вас, отче Олеже, бо так як Ви сповідаєте нігде,я неможу так висповідатися. Дякую. Люба.
 7. Отче, Олеже, я просила вас помолиться за мого чоловіка, щоб переміг коронавірус. Дякую, отче, сьогодні уже температура впала до норми в чоловіка. Дякую, коли ми вже вийдемо з карантину я дам свідчення в церкві про силу вашої молитви. Чоловік ще в лікарні, але значно краще почувається. Дякую Богові! Лілія.
 8. Слава Ісусу Христу ! Мене мучили страхи, увечері боялася бути сама в кімнаті, не знала як переночувати, вночі снилися кошмари. Тепер же після глибокої сповіді, в отця Олега його молитов, і по можливості щоденного причастя, страху не маю. Дякую. Роксолана.
 9. Наш хлопчик не спав 1,5 року. Ми кілька разів були на молитві у отця Олега. Дитина почала вночі спати. Дуже дякуємо Господеві. Діана.
 10. Після вашої молитви, отче Олеже, у нашої донечки уже 8 років не було судом! Слава Богові. Марія.
 11. Слава Ісусу! Я вас просила за зятя який був у важкому стані, корнавірус . На другий день йому стало легше, відключили від кисневого апарату, температура нормалізувалася. перестало душити. Дякую Богові. Дякую вам, отче Олеже, за молитву. Катерина.
 12. Слава Ісусу Христу! Після того як я почав ходити до вас до сповіді до причастя на Службу Божу, отче Олег, моя дівчина каже мені : ” Щось ми пересталися сваритися з тобою” Так нас змінила і примирила Божа благодать. Дякую отче за вашу духовну працю. Сергій.
 13. Дякую за молитву, отче Олеже, я вам телефонувала вчора за доньку, їй було дуже зле, паморочилося в голові, підкошувалися ноги. Ви помолилися за неї вона одужала, сьогодні здала тест, короновірусу не має. Слава Ісусу Христу ! Анна.
 14. У мене пропав голос я не могла співати, сказала про це отцю Олегу. Отець Олег промовив : «Голос повернувся » і в мене зразу ж відновився голос щоб співати. Через холод, простуди в мене знову затягло горло, я звернулася до отця Олега з проханням про молитву, отець сказав: «В ім’я Ісуса Христа голос відновився» і я в ту ж мить була зцілена і співала на Службій Божій. Дякую Господу Богові. Люба.
 15. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дякую за молитву. Гайморит пройшов. Ярослава.
 16. Дорогий, Отче Олег, я вас так багато просила про молитву. А зараз хочу вам подякувати, Я уже ,нарешті сама почала дихати ,без кисневої маски. Дякую, що молилися за мене. Дякую, Богу, бо для нього немає нічого неможливого. Леся.
 17. Дякую, отець Олег, що молилися за мого сина. У нього лице було страшне все у прищах . Хлопець був такий страшний і такий невпевнений в собі, казав, що вже до школи не буде ходити, з хати не виходив в магазин. Бо казав його люди настрашаться. А тепер лице очищається аж не віриться. Також, що найголовніше, навернувся до Бога, почав молитися, пішов до церкви, до сповіді. Перед тим водився з поганими друзями, дивився неморальні фільми, пересиджував в страшних іграх. Не знаю, що з нього би було якби не Божа благодать і ваші молитви, бо тільки ви за нього так усердно молилися. Дякую Господеві Ісусові, який так чудесно навернув і зцілив мого сина. Олена.
 18. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже, ви молилися за мою сестру і за мене. Вона вже при свідомості і мене вчора не боліла голова. Дякую Вам що допомагаєте нам.Нехай Господь вас благословить. Ірина.
 19. Слава Ісусу Христу! Шановний Отче, хочу подякувати Вам за молитву,почуваюсь набагато краще. Вже немає запаморочення в голові,з’явилась сила в ногах. . Низький уклін Вам за щирі молитви,чуйність до людей. Нехай Бог завжди тримає Вас у Своїй Святій Опіці. Ще раз велике дякую!!! Вероніка.
 20. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,хочу подякувати Вам за молитву. Вже два рази я просила Вас про молитви,і два рази відчула їх силу на собі. Нехай Бог тримає Вас в своїй опіці та обдаровує своїми ласками. Дуже дякую! Марія.
 21. Слава Ісусу Христу. Дякую Богу, що почув Вашу молитву, отче Олеже і зцілив мене. Дякую і Вам,син вдруге подзвонив до Вас, хотів викликати швидку, настоював, бо мені було дуже, дуже погано, але я не дозволила, сказала :дзвони о. Олегу, тільки Його молитва допоможе. Після Вашої молитви приступ почав відходити, дихання стало рівне, в грудях перестало тиснути. Я заснула і поспала міцно всю ніч. Господь Милосердний зцілив мене, дякую Всевишньому за це, дякую Вам за чудодійну молитву. Слава Богу за все! Галина.
 22. Хочу подякувати Богу за велику ласку, бо за Вашими молитвами, з волі Бога Отця, моє облисіння на голові майже заросло. А була одна третя голови лиса. І облисіння збільшувалося. Це алопеція, така хвороба. Чудо Боже сталось. ГОСПОДЬ мій ЦІЛИТЕЛЬ, через Ваші неодноразові молитви і мою віру зглянувся на мене і подарував зцілення. Алилуя. Дякую Богу і Вам отче Олеже. Галина.
 23. Слава Ісусу Христу! Отче Олег вибачте, що майже кожний день прошу за молитву,просто чесно безвихідь, а Ваші молитви творять чудеса, в Бога почуті. Бо до сьогодні навіть не можу повірити, яке Бог зробив чудо і Ваші молитви,що мій чоловік приїхав до Вас на сповідь і молитву,я в то невірила, а тепер я до кінця вірю вашим молитвам і Богу,що зробить чудо і мене зцілить. Тому щиро дякую за кожну молитву. Ярослава.
 24. Ми в нашій молитовній групі кожного вечора молилися за нашу знайому яка була у важкому стані, захворіла на ковід . Показники впали її до 60,тоді зателефонували до вас ви, отче Олеже, помолилися за неї і вона зразу ж одужала. Я була захоплена як Господь Бог вислухав вашу молитву. Потім моя донька занедужала, тиждень важко дихала, не могла дихати, затромбувало легені. Ви по телефону за неї помолилися і вона почала в ту ж мить вільно дихати. Я була дуже здивована. Слава Ісусу Христу ! Орися.
 25. Слава Ісусу Христу ! Дякую вам, отче Олеже, за те що вділяли мені дорогоцінний час кожного дня, чим і підтримували мене, бо я знала про велику Божу силу ваших молитов. Вірю, що ви з Божою допомогою своєю молитвою допомагали нам кожного дня коли були в лікарні, бо я знала що ваша молитва творить. Я вдячна Богові і вам за допомогу. Від вдячності, аж хочеться плакати. Завдяки вірі у Божу допомогу та усвідомлення того що ви молитися і що Бог вас наділив великою силою я не падала духом. Щиро вдячна вам за все. Марія.
 26. Дякую Всемогутньому Господу за зцілення очей Оксани. Ще з дитинства моя донька мала важку степінь міопії, яка прогресувала і зір все більше падав. Та одного дня зранку зір зовсім пропав – відшарування сітківки. Просили отця Олега про молитву, їй зробили операцію і зір відновився. У скорому часі почав наростати внутріочний тиск і розвивалася глаукома – отець Олег продовжував молитву до Господа за здоровий зір. І знову сталося чудо тиск нормалізувався, глаукома відійшла. Через рік після втручання в око – швидко за місяць зробилася травматична катаракта і зір знову пропав в доньки – студентки. Ніхто з лікарів не хотів братися за операцію, бо не передбачали позитивного результату. Отець Олег вимолював знову і знову зроблено операцію і тепер зір сто відсотків. Господу слава ! Дякую отцю Олегу за його щирі молитви, дякую лікарям за їхню нелегку працю. Хай Господь благословить вас, отче Олеже, дарує вам земні блага і дари Святого Духа. Ви є для нас даром від Всевишнього. Алилуя. Роксолана.
 27. Слава Ісусу Христу ! Близько трьох років через негаразди в особистому житті я жила в глибокому стресі, постійно плакала. Саможалі мене з’їдали. Пішла до сповіді на молитву до отця Олега. Підчас молитви відчула сильний жар в голові, наче з маківки голови до ніг пройшла сила Божої благодаті. З того часу перестали мене мучити жалі, уже не плачу, стала спокійна життєрадісна. Бог дав мені віру і надію. Олеся.
 28. Мої пальці на руках потріскали аж до крові, утворилися рани. Лікар сказав, що мазі не допоможуть треба оперувати. Я в неділю була на молитві у отця Олега. Наступного дня син подивився на мої руки і каже «Мамо, твої рани загоїлися – це чудо ». Дякую Господу Богу . Галина.
 29. В мене був поганий слух, лікар колись сказала, що я маю з цим змиритися. Я чула на половину від норми. Почала приходити до отця Олега на Службу Божу і на молитву, просила молитися за оздоровлення сина, який зазнав важкої травми на роботі. Господь йому допоміг, операція пройшла успішно. А зі мною на Службі Божій Господь Ісус вчинив диво. Посеред Літургії раптово почала добре чути, аж зразу не повірила, невже я чую. Але милосердний Бог не тільки синові допоміг, але і мені слух відновив. Слава Господові Богові. Леся.
 30. Син багато років не міг спати. А після молитви отця Олега став спокійний, має міцний сон. Дякую Богові. Ірина.
 31. Слава Ісусу Христу,отче Олеже. Пишу, що подякувати Богу за всі ласки і благодаті Духа Пресв’ятого, котрі Він, зсилає на мене і мою сім’ ю, родину.., за Вашими чудотворними молитвами. Після тижня кожноденного перебування на Службі Божій і Ваших молитов, через присутність і наповнення Духом Св’ятим, я приїхала додому, ніби після гормонотерапії в лікарні.. Все тіло боліло, а я знала, що це все іще іде лікування на зцілення, бо в голові не відпускали слова прослави Божої, та Ісусової молитви. Через пару днів, я почулась енергійно, Сила Божа наповнила мене, відійшов очний і головний біль, стало легше дихати і я відчула радість від життя, стала більше виходити з дому,а депресія, слабість та надмірна втома відступили.Ви добрий Учитель, завдяки Вам, я багато нового навчилася, стала більше молитись, навертати рідних і близьких до Сповіді до Ісуса. Дякую Господу Богу в Трійці Єдиному за все і за те, що привів мене до Вас. Вам дякую, за науку, за чудодійні Божі молитви, за те, що ніколи і нікому не відмовляєте. Молюсь за Ваше здоров’я та Благодаті Божі для Вас. Нехай Господь і надалі через Вас діє, чудесами навернень, звільнень, зцілень. Дякую за молитву Благословення. Галина.
 32. Слава Ісусу Христу ! Я Була приголомшена у мене росла пухлина, лікарі сказали онко. На молитвах отця Олега я відчула наче з маківки голови аж до ніг наповнила сила і тепло. Отець Олег сказав: « Живіть довго і свято ». Після цього поїхала в лікарню, мені взяли другу пункцію. Лікар сказав: « Ви належите до одного відсотку жінок, які з такою пухлиною не мають онкології ». Дякую Господу Богу. Розалія.
 33. Впродовж багатьох років мені викручувало ноги, руки перед дощем, почувався погано. Отець Олег молився за мене, тепер такі хворбливі симптоми зникли, почуваюся добре. Слава Богові ! Петро.
 34. Христос Воскрес. Дякую Богу і отцю Олегу за зцілення мого лікаря кардіолога ,якого турбував біль у попереку рік часу ,я ходжу до кардіолога часто і тепер прийшла ще раз і запитала про його самопочуття і я була у шоці коли він сказав ,що біль пройшов ,це чудо ,нехай Бог винагородить Вас за ваші молитви. Оксана.
 35. Нехай Господь благословить, Вас, отче Олеже. Як я дякую Йому за Його Любов, за рідних і близьких людей, за Вас, бо Ви для мене є реальним виявленням Божої опіки, через Вас Господь в Дусі Пресв’ятому, торкнувся і торкається мене,зміцнює Тіло немічне, а дух сильний! Через покладання Ваших рук і Вашу молитву все змінюється.. Я дуже хочу знову до Вас на Службу Божу.А поки Молюсь за Вас. Потребую цілий час Вашої молитви. Будьте здорові, бо Ви дуже мені.. Нам потрібні, всім нам, котрих Господь, через Свою абсолютну любов, скерував до Вас, Дякую Богу за Вас. Алилуя. Галина.
 36. Прийшла до вас на молитви, отче Олеже, майже лиса.Почалось все пізно восени коли я вперше до вас приїхала. Це мої перша осінь,зима,весна….вже й літо справді з Богом! Я почала жити новим життям в Ісусі.А то вже і волосся виросло.Бог неймовірний!І так потужно діє через Вас!!!!!! Дякую Вам!Дякую Богу за Вас!Дякую, Ісусе! Марина.
 37. Слава Ісусу Христу!!!о.Олег я зверталася до Вас з таким проханням помолитися за чоловіка щоб його не звільнили з роботи .У мене маленькі діти. Якщо б його звільнили ми б залишилися з дітьми на вулиці без житла і грошей і я була в розпачі. Мені за вас як хорошого священника розказала моя похресна мама. І я приходила з хресною в церкву до Вас. Дякую Господу Богу. І вам дякую о.Олег за молитву.Чоловіка не вигнали працює. Тетяна.
 38. Багато років я не могла спати, а також мене душило в грудях не давало дихати, паморочило, мучила тошнота. Після сповіді, причастя і молитви отця Олега за моє оздоровлення я міцно сплю, прояснилося в голові, почуваюся добре. Дякую Богові. Юстина.
 39. Після операції я стогнала від болю, обезболюючі не допомагали. Я зателефонувала отцю Олегу щоб помолився, після молитви біль зникла. Це почули жінки з моєї палати і взяли номер телефону отця щоб теж молився за них. Христос Воскрес! Наталка.
 40. Мій син був у вас на Службі Божій і на молитві. Щось перемінилося в його серці, почав часто сповідатися, причащатися . А перед тим кілька років не ходив до сповіді. Також краще відноситься до мене. Ірина.
 41. Чоловік поводився буйно, нервозно, не міг спати, нас тривожив. Коли я йому говорила, що поїдемо на молитву до отця Олега, він відмовлявся. Казав, що мені поможе той священик, не хотів йти до церкви. Проте після молитви отця Олега став спокійний. Жар, наче кип’яток його наповнив, потім відчув благодать. Сказав : « Як мені Господь Бог чудесно допоміг через цього священика». Тепер маємо мир і спокій в хаті. Лілія.
 42. У батька був рак, просили отця Олега щоб молився за нього. На відміну від інших хворих тато не відчував болю і не пив знеболюючі. Дякуємо Богові. Орися.
 43. Довго у важкому стані в лікарні була моя сваха, не могла подолати ковід. Після того як помолився отець Олег вона одужала, навіть її чоловік сказав, що це була Божа допомога. Іванка.
 44. Дев’ять років тому я приходила до вас, отче Олеже, у мене була третя стадія раку з метастазами. Батюшка, у якого я була перед тим сказав мені, що я помру, а мого сусіда вимолить. Ви мені, отче Олеже, додали віри, запевнили,що я виживу,і що ви будете молитися за мене і щоб я йшла лікуватися. Той сусід хворий помер. Вже пройшло 9 років з того часу, я жива здорова життєрадісна. Була у лікаря, він був дуже здивований і кілька раз повторив: «Ви ще живі !?» Відповіла: « Не тільки жива, але й здорова, почуваюся добре». Говорила, що була у вас на молитвах. Дякую вам, отче Олеже, за молитви. А найперше дякую Господу Богу за оздоровлення. Марія.
 45. Я постійно відчувала неспокій,не могла спати, плакала. Після сповіді у вас і ваших молитов, отче Олеже, маю мир і радість в серці. Люблю Господа Ісуса. Кароліна.
 46. Отче Олеже, запитала сина після молитви вашої, що відчуваєш. Він каже: « Легко стало і світло в голові. А також почав роздумувати про Святого Духа». Орися.
 47. Хоча я на пенсії,але через фінансові труднощі хотіла продовжувати працювати. Йшла мова про скорочення на роботі, я зателефонувала до отця Олега щоб помолився. На наступний день директор сказала, що мене не звільнили. Дякую Господу Богу. Дарія.
 48. Мене дуже боліла голова. Ви помолилися, отче Олеже, і голова не болить, стала така світла. Слава Господу за все. Чудо за чудом від Господа!!! Слава Господу за Вас! Дякую Господу Богові! Дякую Вам дуже-дуже! Катерина.
 49. Після першої Служби Божої надворі церкви стало погано старшому чоловікові, тиск упав, приїхала швидка. Готувалися забрати його в лікарню. Я ще тоді побачивши швидку, хворого дідуся і подумала: “А навіщо швидкої, якщо є отець Олег, Який попросить Господа Ісуса і Бог зцілить?!” Вийшов отець Олег помолився над ним і сказав: « Тепер він здоровий». Родичка того дідуся скептично віднеслася до слів отця Олега. Лікарі оглянули дідуся, сказали що тиск у нього у нормі, самопочуття добре і непотрібно його везти в лікарню. Він пішов додому. Слава Богові ! Мирослава.
 50. Отче Олеже, ви своїми молитвами зцілили мене. У мене була грижа , хребці були зміщені. Тепер все добре. Слава Ісусу Христу ! Володимир.

Написать комментарий: "Блок свідчень 33"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов