Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 171

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зникнення кашлю і дріждьового грибка, вже півроку не проходить. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 2. Оля. Слава Ісусу Христу! Помоліться будьласка за зцілення Лесі від раку.
 3. Соломія. Дорогий Отче! Прошу вас дуже молитися за зцілення психіки важкохворої Соломії. Дякую!
 4. Володимир. Помоліться за тата Володимира,рак 4 стадія.
 5. Ольга. Отче Олеже, ДУЖЕ ВАС ПРОШУ, будь ласка, помоліться за зцілення від раку моєї мами Віри та за призначення їй правильного лікування. Сподіваюсь на ваші молитви і дякую.
 6. Наталія. памолімся щоб у мене зникла гулька на лівій грудні і набуло раку.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Врегулювалися гормони, був запас яйцеклітин. Будь ласка, поможіть. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, за створення люблячої сімї. Дуже дякую.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за відновлення місячних, щоб почалися, і були кожен місяць, врегулювалися гормони, були запаси яйцеклітин в нормі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, якщо можете, поможіть будь ласка, помоліться, щоб врегулювалися місячні в Наталії, були кожен місяць здорові, було багато здорових яйцеклітин, нормалізувалися гормони. Дуже вас прошу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 11. наталя. памолітся щоб у мене набуло раку груді. У мене в лівій груді гулька помоліться щоб вона зникла. помолится прошу помолітся
 12. наталя. памолітся щоб у мене набуло раку груді. У мене в лівій груді гулька помоліться щоб вона зникла
 13. Наталія. отче помоліться Наталія.
 14. Наталя. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я вас дуже прошу, поможіть будь ласка, помоліться за відновлення місячних, врегулювання, щоб було багато яйцеклітин. Дуже прошу Вашої допомоги. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Тетяна. Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мого батька Василя. Надія лише на Бога. Допоможи Боже.
 16. Володимир. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за духовне та фізичне зцілення Володимира та на значення правильного лікування. Дякую та бажаю Вам здоров’я!
 17. Галина. Віра дуже допомагає не впасти у відчай і боротися з хворобою і її ускладненнями , але тільки з інсуліном!!!! Бог дав розуму відкрити лікарям інсулін і цим зберегти мільйони життів .Бог допоміг лікарям поставити Вам вчасно діагноз і тому цінуйте подарований вам шанс . Тe , що зараз можете обходитись без інсуліну називається ,,медовий місяць ” , його тривалість їндивідуальна від декількох днів до року , бажаю вам , щоб він тривав якнайдовше .Але слідкуйте за цукром , не менше шести.замірів на день , та хоча б один вночі і дотримуйтесь рекомендацій . Бог дає силу й дорогу , але ви повинні прикладати зусилля , аби по ній йти .
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за врегулювання місячних, щоб почалися і ійшли кожен місяць, регулярно, було багато здорових яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 19. Прошу помолитись за мене отче ,защемило нерв у поперековому відділі ,не можу ходити ,Оксана Дякую. Вірю в силу вашої молитви. Ваші молитви уже домогли мені -пропала постійна температура і болі в тілі і поколювання значно зменшились
 20. Аня. Слава Ісуса Христу !Щиро прошу про молитву за болящого Сергія онкохворого

Написать комментарий: "Блок 171"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов