Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 172

 1. Галина. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка за моє зцілення та оздоровлення легенів (Галини), а також за атаки неспокою. Вірю в Вашу молитву. Дуже дякую.
 2. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення легенів Галини. Панічні атаки, неспокій. Дуже дякую Вам.
 3. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення Дарії. Високий цукор, високий таск. Дуже дякую Вам.
 4. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення Галини. Панічні атаки, неспокій. Дуже дякую Вам.
 5. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення Галини. Панічні атаки, неспокій. Дуже дякую.
 6. Надія. о.Олег, помоліться будь ласка за мого чоловіка Сергія, рак язика з метастазами, стан дуже важкий. Дякую вам.
 7. Наталія. Христос Воскрес! Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування від рефлюкс-гастриту, за замикання кардіа, щоб пройшов кашель. Я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка. Не проходить. Дуже дякую.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за вилікування від кашлю і дріжджового грибка не проходить, що не робила. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 9. Надія. Прохання про молитву за тяжкохвору Ганну, за навернення та просвітлення Тараса та Ярини
 10. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Щиро дякую.
 11. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дуже дякую.
 12. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую. Нехай Вас Бог благословить!
 13. Оля. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 14. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Щиро дякую Вам!
 15. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую. Хай Вас Господь благословить!
 16. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую. Хай Вас Бог благословить!
 17. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 18. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 19. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за виздоровлення Наталії від всіх хвороб. Щоб зник дріжджовий грибок і пройшов кашель. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Блок 172"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов