Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 173

 1. Марія. Христос Воскрес! Отець Олег помоліться будь ласка за успішну здачу ЗНО Віри.Щиро дякую.
 2. Марія. Христос Воскрес! Отче Олег помоліться за успішну здачу ЗНО Віри.Щиро дякую.
 3. Олеся. Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь-ласка за моє одужання. Довгий час не можу вилікувати шлунок і жоден лікар не може допомогти. Щиро дякую!
 4. Каріна. Отче Олеже моліть Бога о зціленні р. б. Тетяни від опухолі гліобластоми. Спаси Господи!
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вам прошу, помоліться за те щоб знайшла хорошу роботу з добрим керівництвом, люблячих колективом і хорошою програмою.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться, щоб знайти хорошу роботу, з хорошим директором, в хорошому колективі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб зник купероз на лиці. Поширюється далі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, і створення люблячих сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за зцілення від кашлю, вже рік не проходить. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 10. Марія. Христос Воскрес! Отець Олег дуже вас прошу помоліться за здоров’я моєї мами Марії має сильні вени на руках і ногах.
 11. Наталія. Христос Воскрес! Прошу молитви за зцілення моєї мами від пневмонії, відновлення дихання, дякую
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка , щоб я знайшла хорошу роботу з хорошим керівником, дружнім колективом. Дуже дякую.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за те щоб в мене було хороша робота, з люблячим, хорошим директором. Дуже дякую.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я вас прошу помолитися за вилікування від грибків. Бо не проходить, довго лікую. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я вас прошу, помоліться, за одруження Наталії з коханим чоловіком, з яким створити люблячу сім’ю, народити дітей. Дуже дякую.
 16. Марія. Христос Воскрес! ОТЧЕ ОЛЕГ помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.
 17. Марія. Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.
 18. Марія. Христос Воскрес! Отче Олег прошу вас помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його до Бога.
 19. Марія. Христос Воскрес! Отець Олег помоліться будь ласка за алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.
 20. ІГОР. прошу помолитись за здоров я Жанна-Анна. Ігор. Ірена-Ірина. Денис-Діонісій

Написать комментарий: "Блок 173"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов