Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 174

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас благаю, помоліться щоб почалися місячні, і були регулярні кожен місяць. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за врегулювання місячних, щоб були кожен місяць регулярно і в нормі гормони, багато яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за бистре влаштування на хорошу роботу з хорошим колективом., щоб взяли на хорошу роботу.Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за швидке влаштування на хорошу роботу в хорошому колективі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування Наталії від дріжджового грибка і вилікування від кашлю. Дуже дякую.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб я бистро знайшла хорошу роботу в хорошому колективі і директором, в хорошій програмі. Дуже дякую.
 7. Галина. Отче Олеже, прошу Вас дуже: помоліться за зцілення моєї мами Наталії! Онкологія, 4 стадія! Хай Господь її оздоровить! Дякую!
 8. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже сильно прошу Вас, моліться за мого тата Олександра за зцілення від раку підшлункової залози! Благаю Вас, допоможіть, будь ласка!!!
 9. наталка. отче олег прошу щодо ви помолилтся за зцілення у мене нема місячного вже 2 місяця.
 10. наталка. памолітся щоб пішло місячне
 11. наталя. памолітся щоб пішло місячне
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб я знайшла бистро хорошу роботу з хорошим директором і колективом і вела своє підприємство, будь ласка допоможіть. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Наталія. Слава ІсусуХристу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим чоловіком, створення сім’ї.дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб бистро знайшла хорошу роботу, з хорошим директором і колективом, вести самостійно підприємство в нормальній програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Олеся. Отче Олеже помоліться за мене Олесю ,щоб бог мені дав зцілення! Надія лише на Бога. Велике дякую!
 16. наталі. у лівій грудні гулька помолітся щоб набуло раку
 17. Оксана. Христос Воскресотче прошу молитви за прощення гріхів і зцілення від аритміі Оксани
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться щоб вилікувався тато Василь без операції, вилікував простату, не було пухлини
 19. Вікторія. о.Олег !!! Благаю , помоліться за мого тата Віктора за зцілення від онкології. Дякую Вам. Надіюсь на Вашу молитву і милисть Господа нашого.
 20. Мар’яна. Христос Воскрес! Отче, прошу помоліться за здоров’я болящої Мар’яни, за духовне і фізичне зцілення

Написать комментарий: "Блок 174"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов