Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 175

 1. Любов. Слава господу. Отче Олеже, щиро прошу Вашої молитви за рабу Божу Галинка. Пухлина.
 2. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка,щоб розсмокталась гулька в молочній залозі і все було добре.
 3. Наталя. Слава Ісусу Христу. Отче,прошу Вас помоліться за Василя і Наталю,щоб вони прийняли святе таїнство подружжя, порузумілись і жили в мирі ,злагоді і любові.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче, будь-ласка помоліться щоб в мене покращився зір і за мого синочка, щоб він гарно розмовляв( не вимовляє всі букви) і щоб в нього пропав геморой! Щиро дякую.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке влаштування Наталії на хорошу роботу з нормальним колективом, директором, вести в своїй програмі. Дуже дякую.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу Вас помоліться за маленького хлопчика Маркіяна, який не вимовляє букви і має геморой!
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим чоловіком, одруження, створені сім’ї. Дуже дякую.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка, щоб проявилася хороша робота з нормальним директором і колективом. За швидке влаштування Наталії на хорошу роботу, працювати в своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб проявилася хороша робота, за влаштування Наталії на роботу з хорошим директором і колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 10. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помолитись за мене щоб я зустріла доброго турботливого чоловіка і вийшла заміж для створення сім’ї. Щиро дякую. Вірю в Ваші молитви.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, плмоліться за швидке влаштування на хорошу роботу. З нормальним керівником і колективом, вести в і своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка, щоб появилася хороша робота, за влаштування на хорошу роботу з нормальним директором і колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Світлана. О. Олег прошу вас помоліться за нашу сім’ю (Світлана та Назар) щоб ми порозумілися та настав спокій, чоловік не дуже в це вірить, я маю надію і віру на ваші молитви.Не можемо зачати дитинку. Дуже вірю у вашу силу.
 14. Ірина. Слава Ісусу Христу отче Олег прошу молитву за зцілення від онкології моєї мамусі р.б Оксани. Щиро дякую.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування Наталії на хорошу роботу з нормальним директори і колективом, в хорошій програмі вести. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за вилікування Василя від пухлини. Щоб зникла без операції. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помолитись за зцілення від онкології моєї мами р.б Оксани. Вже пішли метастази надія лише на Бога. Прошу помолитись за її здоров’я і зцілення. Щиро дякую
 18. Христина. Слава Ісусу Христу ! Отче, благаю Вас про молитву за моє зцілення – Христина. Нехай Господь Бог наш вислухає Вас. Дякую, з Богом!
 19. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче, Олег дуже прошу Вас помолитися за мене Галину. За зцілення душі і тіла Галини (зцілення легенів). За мир і спокій в серці Галини (сильні атаки тривоги, неспокою, паніки). Вірю що для Бога немає нічого неможливого. Дякую Вам отче,Олеже.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь ласка щоб почалися місячні і були кожен місяць регулярні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Блок 175"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов