Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 176

 1. Maryna. Дуже прошу молитву за оздоровлення і зцілення Михайла
 2. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться благаю за Мар’яну щоб одужала від хвороби в ротовій порожнині. Дуже Вас благаю . Дякую
 3. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже благаю помоліться за одужання від хвороби Мар’яна. Дуже Вас благаю
 4. Галина. СІХ! Отче Олеже, щиро прошу про молитву за чоловіка Андрія, за його фізичне і духовне зцілення, за звільнення від страхів, панічних атак та всякого роду залежностей, за зміцнення сім’ї та зростання у вірі. Дякую!
 5. Ольга. отче, щиро прошу Вас помолитися за мого батька, онкохворого Михайла, який зараз проходить курс хімії
 6. наталка. отче олег помолітся щоб у мене пішли місячні нормалізувався гормональний фон щоб відбулося зцілення наталка
 7. Ірина. Отче помоліться за мого свекра Зеновія. Метастази в легенях і пухлинне утворення спинного мозку. Нехай Бог Вас береже!
 8. Надія. Отче, помоліться, будь ласка, за мого батька – Василя за зцілення від р. Спаси Господи!
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб з’явилася хороша подруга, з якою можна подорожувати, поїхати на море. Дуже дякую.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування Наталії від дріжджового грибів і кашлю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство та одруження Наталії з хорошим і люблячим чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування на хорошу роботу, у своїй програмі, з поважаючим керівником, люблячим колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Юліі. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу Вас помолитись за зцілення хребта Юлії . Вірю в милосердя Ісуса Христа і в силу Ваших молитов. Дуже дякую Вам.Благослови Вас Господи.
 14. Петро. Слава Ісусу Христу. Отець Олег дуже прошу Вас помолитися до Господа нашого Ісуса Христа за зцілення Петра від геморою та тріщин . Вірю в силу Ваших молитов . А також в милосердя Господа Ісуса Христа. Дякую . Благослови Вас Господи.
 15. Тетяна. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви! Щиро дякую!
 16. Любов. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви! Щиро дякую!
 17. Любов. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви! Щиро дякую!
 18. Любов. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви!
 19. Микола. Отче Олег, прошу щиро молитви за хворого батька Федора. Нехай Бог береже всіх нас.
 20. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, маю до Вас велике прохання! В мого тата рак підшлункової залози 4 стадія, з метастазами в печінці. Одна надія на Господа Бога! Будь ласка моліться за зцілення тата Олександра! Де саме ви знаходитесь? Ми зі Львова. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 176"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов