Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 35

  1. Слава Ісусу Христу! Хочу дати свідчення. Чоловік важко хворів на коронавірус, 10 днів була висока температура, ніякими ліками не можна було її збити, його стан погіршувався. Отче Олегу, після Вашої молитви у чоловіка температура більше не піднімалася. Щоправда, чоловіка поклали в лікарню, він швидко став на ноги. Дякую доброму Богу за зцілення чоловіка та Вам за молитву! Яна.
  2. Сина болів живіт, навіть не пішов до школи, я вам зателефонувала, ви молилися,отче. Дякую Богу за чудо! А Вам,отче Олеже,за молитву!!!! Малий зразу заснув казав і прокинувся здоровий. Віра.
  3. У мене була важке захворювання – астма. Два, три рази на день приїжджала швидка щоб мене рятувати. Але я повірила, що за вашими молитвами Господь Бог мене зцілить. Ходила регулярно до вас, отче Олеже, на молитви глибоко навернулася до Бога і до католицької церкви. Приступи астми повністю відступили. Я здорова, багато молюся,сповідаюся причащаюся. Слав Богові! Раїса.
  4. Я просила отця Олега про молитву за мою дочку щоб вийшла заміж. В скорому часі вона взяла шлюб з гарним хлопцем. Це сталося так несподівано і швидко, що я можу тільки щиро подякувати Богові за його доброту. Наталія.
  5. Я звернулася до вас, отче Олеже, щоб ви помолилися за вирішення однієї серйозної проблеми на роботі. І через кілька годин це питання почали успішно вирішувати. Ви чудотворець, отче, через вас Господь Бог допомагає. Аліна.
  6. Після вашої молитви, отче Олегу, пухлина на хребті перестала боліти. Ви наш рятівник. Щораз зверталася до вас з проханням про молитву і кожного разу Господь нас зціляв і мене і рідних. Дякую Господу Богу. Мирослава.
  7. Після смерті чоловіка я була довгі роки в затяжній депресії. Проте після сповідей, причастя у отця Олега та довготривалих його молитов на яких я була. Я полюбила Бога і отримала натхненяння Святого Духа щоб жити повноцінним, активним, праведним життям. Слава Ісусу Христу! Галина.
  8. У внука піднялася температура 39,5 і далі піднімалася. Він був ослаблений, обличчя червоне. Подзвонила після обіду отцю Олегу, він коротко помолився. Увечері температура була в онука 36, 6, зранку теж температура в нормі. Дякую Господеві Ісусові. Ольга.
  9. Наш начальник важко захворів, лежав в реанімації без свідомості. В той час коли я молилася за нього з отцем Олегом в церкві, він прийшов до тями. На другий день співпрацівники взнали це і сказали: «Замінимо тебе на роботі, ти вихідна, йди знову до отця Олега в церкву молися з ним до Бога за нашого керівника». За порадою отця я також покликала до нього священика щоб він посповідав, причастив, оливопомазання йому уділив. Начальник наш одужав, і розповів, що мав підчас недуги надприродне об’явлення або сон, що буде давати звіт перед Господом Ісусом Христом в небі. Тепер він сильно повірив і навернувся до Бога. Слава Ісусу Христу! Христина.
  10. Синочок по ночам плакав, кричав. Після однієї молитви отця Олега над ним в церкві став спокійний, має здоровий, міцний сон. Дякую Богові ! Ірина.

Написать комментарий: "Блок свідчень 35"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов