Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 35

 1. Слава Ісусу Христу! Хочу дати свідчення. Чоловік важко хворів на коронавірус, 10 днів була висока температура, ніякими ліками не можна було її збити, його стан погіршувався. Отче Олегу, після Вашої молитви у чоловіка температура більше не піднімалася. Щоправда, чоловіка поклали в лікарню, він швидко став на ноги. Дякую доброму Богу за зцілення чоловіка та Вам за молитву! Яна.
 2. Сина болів живіт, навіть не пішов до школи, я вам зателефонувала, ви молилися,отче. Дякую Богу за чудо! А Вам,отче Олеже,за молитву!!!! Малий зразу заснув казав і прокинувся здоровий. Віра.
 3. У мене була важке захворювання – астма. Два, три рази на день приїжджала швидка щоб мене рятувати. Але я повірила, що за вашими молитвами Господь Бог мене зцілить. Ходила регулярно до вас, отче Олеже, на молитви глибоко навернулася до Бога і до католицької церкви. Приступи астми повністю відступили. Я здорова, багато молюся,сповідаюся причащаюся. Слав Богові! Раїса.
 4. Я просила отця Олега про молитву за мою дочку щоб вийшла заміж. В скорому часі вона взяла шлюб з гарним хлопцем. Це сталося так несподівано і швидко, що я можу тільки щиро подякувати Богові за його доброту. Наталія.
 5. Я звернулася до вас, отче Олеже, щоб ви помолилися за вирішення однієї серйозної проблеми на роботі. І через кілька годин це питання почали успішно вирішувати. Ви чудотворець, отче, через вас Господь Бог допомагає. Аліна.
 6. Після вашої молитви, отче Олегу, пухлина на хребті перестала боліти. Ви наш рятівник. Щораз зверталася до вас з проханням про молитву і кожного разу Господь нас зціляв і мене і рідних. Дякую Господу Богу. Мирослава.
 7. Після смерті чоловіка я була довгі роки в затяжній депресії. Проте після сповідей, причастя у отця Олега та довготривалих його молитов на яких я була. Я полюбила Бога і отримала натхненяння Святого Духа щоб жити повноцінним, активним, праведним життям. Слава Ісусу Христу! Галина.
 8. У внука піднялася температура 39,5 і далі піднімалася. Він був ослаблений, обличчя червоне. Подзвонила після обіду отцю Олегу, він коротко помолився. Увечері температура була в онука 36, 6, зранку теж температура в нормі. Дякую Господеві Ісусові. Ольга.
 9. Наш начальник важко захворів, лежав в реанімації без свідомості. В той час коли я молилася за нього з отцем Олегом в церкві, він прийшов до тями. На другий день співпрацівники взнали це і сказали: «Замінимо тебе на роботі, ти вихідна, йди знову до отця Олега в церкву молися з ним до Бога за нашого керівника». За порадою отця я також покликала до нього священика щоб він посповідав, причастив, оливопомазання йому уділив. Начальник наш одужав, і розповів, що мав підчас недуги надприродне об’явлення або сон, що буде давати звіт перед Господом Ісусом Христом в небі. Тепер він сильно повірив і навернувся до Бога. Слава Ісусу Христу! Христина.
 10. Синочок по ночам плакав, кричав. Після однієї молитви отця Олега над ним в церкві став спокійний, має здоровий, міцний сон. Дякую Богові ! Ірина.
 11. Дочка родички прогнала свого чоловіка, тому що пиячив. Я протягом двох років щомісяця просила отця Олега щоб молився за нього і відправляв Служби Божі. Тепер її чоловік не п’є, повернувся в сім’ю живуть добре. Слава Богові! Віра.
 12. Ми їхали в машині, кажу отцю Олегу щоб попросив Господа Бога за донечку бо її боліло вушко. Отець Олег коротко помолився. Потім я зателефонувала до отця і кажу: « Вушко не болить, дякую». Господь Ісус чудовий і милосердний! Ірина.
 13. Бабця важко захворіла, пожовкла, ослабла, ноги підкошувалися. Збиралися везти в лікарню. Не з першого разу, але вдалося дозвонится до отця Олега. Він помолився і бабця до години віджила. Поїздку в лікарню відмінили. Дякую Господові Богові за оздоровлення. Леся.
 14. У чоловіка були напружені, зігнуті пальці на ногах. Отець Олег молився за нього. Супруг сказав : « Відбулася переміна, пальці випрямилися, напруги в них не має.» Я також це зауважила ще до того, як він мені про це сказав. Слава Богові ! Ірина
 15. Слава Ісусу Христу ! Колись просила вас, отче Олеже, по телефону щоб ви молилися і служили за мене місяць за охорону від злого. І Господь Святий Дух захистив мене від нечистого. Погані прояви які були в хаті вщухли, перестало вночі щось зле стукати. А також та людина, що займається чаклунством, яка погрожувала поробленням мені і рідним, втихомирилася і немає ненависті щодо мене. Дякую. Марія.
 16. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, хочу подякувати Господу Богу і Вам за молитву. Син здоровий, температура нормалізувалася,син пішов до школи. Дякую. Ірина.
 17. Кожного разу у прикрих обставинах звертаюся з проханням до отця Олега, і він завжди відгукується! Галина
 18. Дуже часто у скрутних обставинах звертаюся з проханням про молитву до отця Олега! І хочу йому подякувати, бо його молитви дійсно творять чудеса!!! Все дивним чином складається на краще!!! Слава Богові і вдячність отцю Олегу!!! Галина
 19. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, сьогодні я мала сон, де ми з чоловіком приїхали до Вас до церкви, жінка якась давала свідчення, чоловік мій сидить десь з боку байдуже на все це,а Ви підходити до мене, а від Вас така ясність біла йде,що мені аж очі засліплює із того я пробудилася. Як я хочу до Вас приїхати,а через ту ситуацію з маршрутками неможу. Ірина.
 20. Я просила вас, отче Олеже, помолитись бо були болі в грудях і в хребті, ви молились і все пройшло. Це справді чудо. Алилуя. Віта.
 21. Два місяці було у мене безсоння. Але після сповіді у вас, отче Олегу, і вашої молитви за мене я міцно сплю. Дякую Господу Богу. Василь.
 22. У сина були розлади з шлунком. Майже два тижні нічого не їв, постійно вертав. Навіть не міг переносити запах їжі. Після сповіді, причастя у отця Олега і молитви над ним почав нормально харчуватися. Слава Богові. Іванка.
 23. Я відчувала біль коли дихала навіть, при поворотах тулуба, пам‘ятаю як досі біль був сильний, коли була в центрі міста і я одразу сідаю на марштрутку і їду до вас. Ви, отче Олеже, в церкві помолились і на наступний день все як рукою зняло. Слава Ісусу Христу! Варвара.
 24. Слава Ісусу Христу ! Просила молитися за родича в якого короновірус, лежав в лікарні під маскою. Дякую за молитву, стан нормалізується уже краще. Світлана.
 25. Слава Ісусу Христу. Дякую Отче Олеже за молитви, а Господу за допомогу і за зцілення. Ви помолились, за моїм проханням, за невістку, яка мала операцію по жіночому, пухлину вчасно видалили, залишили їй потрібні для материнства органи. Вона вже працює. Господь Великий, я передала їй про важливість Сповіді і Причастя. Раїса.
 26. Отче Олеже, Ви помолились за дочку, алергічна пляма на шиї чесалась і збільшувалась, після молитви, каже, що вже і забула про неї. Дякую Богу за зцілення і Вам за молитву. Лілія.
 27. У мене вдома завелись клопи. То такі жуки маленькі називають кровососи, бо вони залазять в ліжко, під плінтуса, а вночі за північ, коло 3 год. вилазять і на тепло людини знаходять і кусають, живляться хіба кров’ю людини, тому як роздавиш, то велика кров з них виходить. Вони мене покусали так, що я шкрябалась, не знала чому тиждень, але ще не здогадувалась, потім алергія на їх укуси пішла на спині, та руках. Я в шоці написала Вам з проханням про молитву. З Божою поміччю за Вашою молитвою я швидко позбулася цієї напасти. Слава Богу. Дякую Вам, отче Олеже. Галина.
 28. А ця моя знайома, що я дзвонила за сповідь до вас, отче Олегу, бачила раніше, що я була майже лиса! А я показала їй, яке чудо Боже сталося за Вашими молитвами,то вона почала торкати мого волосся і каже: ДЕ ТИ ЙОГО ВЗЯЛА??? ЯК ЦЕ СТАЛОСЯ!!!! А я ще раз кажу: ГОСПОДЬ БОГ чудо вчинив за молитвами отця Олега !!!! Оксана.
 29. Після того як ви, отче Олеже, посвятили квартиру, ми її через три дні вдало продали. Слава Господу Богу ! Артем.
 30. Слава Ісусу Христу, я сьогодні ранок почала з слухання Ваших проповідей(в інтернеті, бо живу далеко) і так пройнялася, що враз зрозуміла, що краще почуваюсь і зможу піти до церкви на Службу Божу. Пішла Посповідалась, Причастилась, Помирувалась і в радості Духа Пресв’ятого вернулась додому. Ваші молитви, проповіді, поради, це найбільший вияв дії Сили Духа Божого. Тепер я буду слухати всі проповіді, які є на сайті, поки не переслухаю. І при першій можливості, приїду до Вас. Дякую Вам за молитви, Слава Богу за все. Галина
 31. Я у п’ятницю після роботи включила Ваші проповіді,отче Олеже, але тато сказав, що має багато молитися, бо ще нічого не молився з своїх обітниць,чи як то сказати. І я виключила… І так мені було недобре, почала відключатися, хотіла спати і т.д. А потім Господь, бо лише Господь, підняв мене і якраз тато складав вже свої книжечки,і я ЗРАЗУ ВКЛЮЧИЛА ВАШІ ПРОПОВІДІ!!!! ОТЧЕ,Я,НАЧЕ ОЖИЛА!!!! ТАКА СИЛА,ЕНЕРГІЯ,РАДІСТЬ…Я КУПУ РОБОТИ ЩЕ ПЕРЕРОБИЛА. Дух Святий так діє через Вас! Виливається на нас через Вас!Слава Тобі,Духу Святий!!!! Марта.
 32. Мене боліла нирка, навіть вночі не могла спати через біль. Я зателефонувала до отця Олега, він помолився і протягом години біль припинилася. Дякую Господу Богу! Галина.
 33. Я така перестуджена прийшла до вас, отче Олеже, в холодну церковцю. Подумала, що ще більше простуджуся. Але після вашої молитви стала здоровою. Дякую Богові. Марія.
 34. Мене мучили віщунські сни. Збувалося те погане, що приснилося про мене чи про людей. Це тривало роками. Я приїхала до вас, отче Олеже, на молитву. Була у сповіді, причастилася, ви молилися наді мною і віщунський дух мене покинув , сплю спокійно без підступних демонічних сновидінь. Дякую Господеві Ісусові за звільнення і вам, отче Олеже, за вашу духовну працю. Ірина.
 35. Отче Олеже, хлопчик за якого я вчора писала, температурив, під 40 градусів, перебував в лікарні, обезводнений і ослаблений. Взяли аналіз на ковід, чекали результату, просила вас молитися і вірила в силу Вашої молитви. Отче Олеже. Слава Богу, Він почув Ваші молитви. Ви помолились і хлопчик пішов на поправку. Аналіз на ковід, вчора, прийшов негативний,температура впала, а сьогодні виписали доліковуватись додому. Дякую Вам отче, Ваші молитви, це діяння Духа Святого, я постійно переконуюсь і мої рідні теж. Слава Господу Ісусу Христу. Алилуя! Галина.
 36. Моя знайома італійка важко захворіла, пухлина в голові, вона лежала в лікарні, в комі. Я писала вам щоб ви, отче Олеже, помолилися за неї. Після вашої молитви вона прийшла до свідомості, пухлина в голові зменшилася. Онко не знайшли. Виписали її з лікарні, рухає рукою перед тим не могла, говорить. ЇЇ чоловік і вона дуже віруючі дякували вам за молитву. Слава Ісусу Христу! Ліана.
 37. Я був в розпачі, просив вас отче Олег молитися щоб знайти роботу. Господь Бог в скорому часі благословив мене доброю працею . А також я став спокійніший. Слава милосердному Господові Ісусові ! Василь.
 38. Слава Ісусу Христу.Отче щиро дякуємо Богу і Вам за Ваші молитви мама видужала від ковіду,в неї не було ні кашлів ні запалення була сильна слабість і тиск.Ваші молитви до Бога допомогли їй одужати.Хай благословить Вас Бог. Ольга
 39. Ви, отче Олеже, молилися за збільшення розумових здібностей. Я з вірою це сприйняла. На роботі я за два дні зробила те, що за звичай роблю з трудом кілька тижнів. Навіть мої колеги здивувалися, що я так швидко впоралась зі своїми справами. Слава Ісусу Христу ! Марія.
 40. Мій синочок був непосидючий, нервозний, вередливий . Але після ваших молитов, отче Олеже, став спокійний, цю добру переміну зауважили мої рідні і знайомі. Дякую Господові Богові! Орися.
 41. Слава Ісусу Христу! Я не молилася до Ісуса, була у відчаї через хвороби і невдачі в особистому житті. Я приходила,отче Олеже, до сповіді, на ваші Богослуження та молитви. Ви оживили мою віру в Ісуса Господа. Ви, отче, щиро молилися за мене до Ісуса, Святий Дух торкнувся моєї душі своєю благодаттю і я почала також самовіддано молитися до Ісуса Христа і мій улюблений Спаситель мене зцілив з важкої недуги. Тепер своїм знайомим кажу: « Ідіть посповідайтеся в отця Олега, бо ви ніде так глибоко як у нього не висповідаєтеся. А також слухайте його проповіді і будьте на його молитвах тоді зміцніє ваша віра і любов до Господа Бога. А це вам і вашим рідним дуже потрібно». Дякую вам,отче. Слава милосердному Ісусові ! Марина.
 42. Отче Олегу, щиро дякую Вам! Вчора,як я Вам написала і Ви ,помолилися… мені зразу стало легше….спокійно лежала,майже засинала… А то так все пекло і душило, дуже кашляла так, що я місця не могла собі знайти. Я не маленька дитина,але аж плакала від болю. Дякую Господу Богу за все, а за Вас особливо! Нехай Господь щедро винагородить Вас за Ваше чисте, святе і добре серце! Валентина.
 43. Який Господь добрий!!! А з самого дитинства мене тільки залякували Ним, що покарає мене! Що не може дивитися на мене і мої вчинки. А Бог так мене помилував. Від Вас ,отче Олеже, першого я по справжньому почула і відчула ту Добру новину!!! Про Люблячого Господа!!!! Почула і відчула Боже милосердя!!!! Хоч все моє життя-то вже Боже милосердя, але я й приблизно не розуміла,а тим більше,не цінувала того! Але після таких важких гріхів,які я чинила постійно і регулярно…таке помилування!!! Господи,дякую ТОБІ!!!! Лілія.
 44. Як я люблю слухати,як Ви проповідуєте,отче Олеже. З Вас виливається Жива Вода! Слова Життя!!! То навіть помітно фізично! Ви,таке враження,що навіть не думаєте що говорити….Дух Святий промовляє через Вас! Ви,наче читаєте з Біблії!!! Алилуя!!!! Слава Господу Богу за Дар Святого Духа на Вас і у Вас і через Вас!!!!! І слава Господу Богу за Вас! І слава Господу Богу,що привів мене саме до Вас!!!!! Марія.
 45. Син пив, брався битися Я подзвонила до вас, отче Олег, він після вашої молитви успокоївся, стало легше. Дякую Богові. Орися.
 46. Думали мене звільняти з роботи, тому що я почувалася нездоровою, запаморочення, втрата пам’яті ,безсилля. Ваші молитви, сповідь причастя і відновилася моя любов до Господа Ісуса. Зміцніло також моє здоров’я і я можу повноцінно працювати. Дякую Господу Ісусу! Дякую, отче Олеже. Руслана.
 47. Отче Олеже ,яка то велика благодать на Ваших служіннях!!! Не розумієш що з тобою відбувається, але так добре…НЕБО НА ЗЕМЛІ і хочеш залишитися там біля ІСУСА і біля Вас НАЗАВЖДИ!!!! Кажуть,що в Меджигор’є “Небо торкається землі”,а на служінні отця Олега Максимлюка – таки НЕБО НА ЗЕМЛІ !!! Мар’яна.
 48. Леся. Христос Рождається! Дякую Господеві,за Його любов,дякую за добрі результати обстежень,бо був страх.Дякую і слава Тобі Господи за все!
 49. Христос народився!!! Отче, дякую Богу, Він почув Вашу молитву. Шию відпустили, різкий біль відійшов, я знову рухаю нею. Я навіть приготувала Св’яту вечерю, трохи син поміг і на Різдво пішла до церкви.. І з Богом, Всі св’ ята вдалися в родинному колі. Дякую Вам і Славімо народженого Ісуса!!! Галина.
 50. Два тижні тому я дала наміренння щоб ви молилися за мого чоловіка щоб пішов до вас до сповіді. Сталося чудо, отче Олег, він приїхав до вас на Службу Божу і посповідався. Взяв з собою пляшку горілки, але не пив цілий день. В минулому я його просила щоб йшов до церкви, а він відповідав, що вже випив. А сьогодні цілий день був тверезий. Дякую, що приділили йому час і добре посповідали. Дякую Господу Богу за його милосердя. Анна.

(2) Комментариев к: "Блок свідчень 35"

 1. Галина пишет:

  Кожного разу у прикрих обставинах звертаюся з проханням до отця Олега, і він завжди відгукується!

 2. Галина пишет:

  Дуже часто у скрутних обставинах звертаюся з проханням про молитву до отця Олега! І хочу йому подякувати, бо його молитви дійсно творять чудеса!!! Все дивним чином складається на краще!!! Слава Богові і вдячність отцю Олегу!!!

Написать комментарий: "Блок свідчень 35"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов