Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 177

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться, за знайомство з коханим і турботливий чоловіком, за одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб знайти хорошу роботу з хорошим керівником, колективом, працювати в своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою поїхати на море. Дякую.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливий чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую.
 5. Галина. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,помоліться,будь ласка за мою маму Марію,в якої онко,третя стадія.Вона проживає в Польщі.
 6. Олена. Спасі Господі!Отче,щиро прошу Вашої молитви за болящого Раба Божого Богдана ,(цукровий діабет)Спаси Господи за Ваші молитви!
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Дуже дякую.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб почалися місячні. Дуже дякую.
 9. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче Олег, дуже прошу про молитву за зцілення Дарії від цукрового діабету. За мир і спокій в серці Дарії. Дякую Вам отче.
 10. Варвара. Слава Ісусу Хресту!отче Олег прошу,вас помолитися за сцілення від онко моеіі донечки Юлі,перенесла вже 12 хімію.Дуже потрібна мама дітям.Вірю в вашу допомогу,та широ дякую.
 11. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче, Олег дуже прошу про молитву за себе Галину. За зцілення і оздоровлення душі і тіла. За мир і спокій у серці Галини (дуже сильні атаки). Дуже дякую Вам.
 12. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за оздоровлення та щасливо проведену операцію Ірини, та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.
 13. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за одужання та щасливу операцію для Ірини та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливим та розумним чоловіком, за одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Наталія. Слав Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були регулярні кожен місяць. В нормі гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. наталка. помолітся за зцілення у мене у лівій груді гулька помолітся щоб небуло раку
 17. Марія. Отче Олеже прошу помолитися за зцілення від раку ,лікарі не дають надію.Я вірю лише молитви мене зцілять вірю що Господь зцілить мене Щиро дякую.
 18. Марія. Отче Олеже прошу помолитися за зцілення від раку ,лікарі не дають надію.Я вірю лише молитви мене зцілять вірю що Господь зцілить мене
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу Дякую Отцю Олегу за молитви моє прохання було почуте у Матвійка затягнулась дірка всерці і обійшлось без операції Це чудо!!!
 20. Наталія. Отче Олеже, помоліться за мого батька Володимира, в якого рак шлунка.

Написать комментарий: "Блок 177"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов