Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 12

 1. Хочу поділитися історією свого  зцілення від псоріазу . Я хворіла 15 років . Весь цей час я боролась з хворобою.Моє тіло все крім обличчя,було вкрите червоними ранами,від яких яких був сильний зуд,я не могла повноцінно жити.Влітку я не могла дозволити собі одягнути одяг з коротким рукавом.Багато раз я вже втрачала надію на одужання.Але Господь звів мене з Отцем Олегом,я була у нього на сповіді, яка тривала довго. Ця зустріч змінила моє життя.Отець Олег допоміг  мені переглянути все моє життя і багато в чому змінити його.Завдяки молитвам о.Олега тіло почалося очищуватися! Я тепер можу повноцінно жити,не соромлюся своєї шкіри. Тепер, з глубокою вірою, у Всемогутність Господа Бога,завдяки молитвам Отця Олега ,я точно знаю і вірю,що тільки Боже Слово,Святі Тайни і молитва є найкращим ліком для мого тіла і душі . Дарія .
 2. Наталя. Дякую Отцю Олегу за те,що він врятував нашу племінницю, в моєї сестри була загроза на 3 місяці вагітності, я попросила Отця Олега помолитися і в результаті дитинка народилася здорова. Слава Господу Богу!
 3. Н. Дякую Отцю Олегу за допомогу. В мене були проблеми з органами травлення і в результаті присутній неприємний запах, з яким було дуже важко жити, після того як я звернулася до Отця Олега запах зник і я можу жити щасливим життям з Богом. Дякую Богу Отцю за нашого Спасителя Ісуса Христа !
 4. Слава Ісусу Христу. Хочу засвідчити про Божу допомогу за посередництвом молитви отця Олега. Одна моя знайома прийшла до отця з проханням про молитву, щоб вийти заміж, бо ніяк не складалося в особистому житті, і завдяки молитві о.Олега вона незабаром вийшла заміж! Наталя .
 5. Cлава Ісусу Христу! Була не одноразово у Вас і пам”ятаю Ваше кожне слово! Інна.
 6. Cлава Ісусу Христу! Моя кума почала ходити до протестантів,відвернулася від Греко-Католицької церкви .Скільки разів я просила: “Не ходи туди, не треба”,але вона не слухалась мене.Одного разу вона зі мною прийшла на Службу Божу і молитву до о.Олега і прийшло їй на сторінку в інтернеті(начебто від мене) з моєї сторінки:”Хваліте Бога в Святині!Це перемога!” Вона мені каже: “Це ти мені написала”.Я відповіла із здивуванням :” Ні “.А потім подумала і сказала:”Це Господь дав тобі знати щоб ти ходила до святині-храму Католицької церкви”.Дякую Богу ! Марія
 7. Cлава Ісусу Христу! На руках в мене було багато бородавок.Я почув розважання Євангелія о .Олега він також навів приклад про оздоровлення.В мене зродилася віра ,що Господь і мене оздоровить.Я підійшов ввечері до о.Олега щоб помолився за те щоб бородавки щезли з рук.Зранку встав дивлюся на руки ні однієї бородавки не має ! Господь Чудесний і Милосердний ! Богдан.
 8. Cлава Ісусу Христу! Приїхав я до о.Олега здалеку,за тисячі кілометрів, тому що очікував допомоги від Бога,бо в мене всихалася нирка.Прийняв я Святі Тайни,о Олег помолився за моє одужання.Приїхав я назад до сім’ї за кордон, на роботу.Лікарі оглянули мене, із захопленням сказали:”Ваша нирка повністю відновилася, віджила !”Дякую Богові за зцлення !Володимир.
 9. Слава Ісусу Христу! 21 серпня я від ранку мучилася від нестерпного болю унизу живота. До  о. Олега прийшла із проханням про молитву сповідалася і прийняла Св. Причастя. Перед словами, які священик виголошував до вірних після закінчення Св. Причастя: “Спаси, Боже людей твоїх і благословив спадкоємство Твоє!”я почала відчувати полегшення від болю, а через деякий час біль повністю ущух.   Дякую милосердному Богу за полегшу у терпінню, а о. Олегу за щиру молитву.  Щиро вдячна Оксана.
 10. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже! Дуже вдячна за сповідь, після якої отримала велике полегшення, дякую за молитви , обов’язково хочу приїхати з мамою на Службу Божу . Хай Господь дає Вам сили , здоров’я і рясно благословить!!!З повагою Галина.
 11. Слава Ісусу Христу! У чоловіка після двох операцій на нирки і сечовий міхур (онко) рани не заживали,але після молитви о.Олега почали гоїтися.В чоловіка також були нестерпні  болі,ввечері подзвонили щоб о.Олег помолився і болі зникли,його молитва дійсно доходить до Бога. Оксана
 12. Моя сестра з 1,5 річною донечкою попали в лікарню з підозрою на запалення легень і гарячкою .Але ми з о.Олегом молилися і на другий день їх виписали з лікарні. Слава Богові. Оксана.
 13. Слава Ісусу Христу! Дорослий племінник попросив мене щоб я звернулася до о.Олега щоб молився бо його ніс був увесь червоний і в гнійниках від цап’яка . Отець Олег відслужив за його здоров’я Службу Божу  і помолився за його оздровлення . Наступного ранку подзвонив племінник :” Отець Олег напевно молився за мене,тому що шкіра на носі стала біленька і гнійники безслідно щезли ! “Дякую Богові за чудесне оздоровлення племінника,який так довго мучився від тієї хворби. Оксана.
 14. Слава Ісусу Христу!!!Отець Олег,мені після Вашої молитви стало значно краще)БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА ВАМ ТА ГОСПОДУ БОГУ!!! Леся
 15. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Вам отче за Ваші молитви про полегшення мого стану під час нападу ниркової кольки. Дякувати Богові, лікарі правильно встановили діагноз і призначили лікування, зараз вже все минулося. Хай Господь благословить Вас за допомогу всім стражденним! Дякую Пресвятій Трійці, Богородиці і всім святим! Світлана.
 16. Юлія. Слава Ісусу Христу.Я просила о.Олега про молитву, щоб чоловік знайшов іншу роботу, і в короткий термін наша молитва була вислухана. Дякую милосердному Господу і о. Олегу.
 17. Слава Ісусу Христу! Дякую за те,що молилися, питання з документами вирішилося позитивно.Співпрацівники здивувалося:”Як це в тебе вийшло?” Я відповіла: “Бог допоміг!” Надя.
 18. У мене дуже погіршився зір, наче сітка була  перед очима, ніби мушка літала перед очима.(катаракта) Отець Олег помолився за мене протягом кількох днів.”Сітка” і “мушка” з перед очей зникли,зір підвищився, я навіть бачу номер маршрутного автобуса,перед молитвами не бачила. Слава Ісусу Христу! Марія.
 19. Слава Ісусу Христу! Коли моя мама була хвора я з нею і з сестрами ходили на  Богослуження і молитву до отця Олега. Мама померла, сестри перестали ходити до о.Олега на молитви.Приснився мені на вчора сон,що моя мама питається нас:” Чого не ходите до о.Олега?Тут так гарно.” Марія.
 20. Слава Ісусу Христу! У чоловіка вдень і вночі сильно боліло плече (плечевий суглоб). Подзвонила до о.Олега щоб помолився, наступного дня біль вщухла. Також дочка почувалася дискомфортно в новій школі,ніяк не могла звикнути до нового колективу,просила щоб я дзвонила до о.Олега з проханням про молитву.Після молитов швидко втягнулася в навчання,знайшла нових друзів.Дякую Богові за вислухані молитви. Надія.
 21. Отче, Олежик заслаб, має температуру , горить жаром . Помоліться за його одужання будь ласка-помолюся-Слава Ісусу Христу . Отче , -Олежик здоровий , дякувати Богу . Вже того ж вечора як я Вам зазвонила ,-він фактично цілу ніч спав спокійно . Зранку прокинувся -то температура ще була , і ми навіть домовились з лікаркою щоб оглянула його десь після обіду , але слава Богу , не прийшлось їхати до лікаря. До кінця дня він вже температури не мав і вночі спав спокійно теж.Обійшлось без лікаря і антибіотиків . Дякую Господу Богу за допомогу , а Вам Отче – за Вашу молитву .Таня.
 22. Я просив отця Олега про молитву,щоб знайшлася моя сестра,яка за океаном.Кожного разу коли я приходив на молитву то запитував:”Ще Бог вам нічого не сказав про сестру?” Отець Олег відповідав:”Господь дасть вам знати де ваша сестра,так складуться обставини,що взнаєте де вона є”.Я шукав її через різні міжнародні організації,зокрема через Червоний хрест,але відповідь була,що такої людини не можуть знайти.Проте обставини так склалися,що я був в селі в гостях,розговорилися,вони мені сказали ,що їхня родичка живе в Канаді поряд з моєю сестрою в одному місті і розповіли мені ,що відбувається в її сім’ї,в її житті.Дякую Всезнаючому  Господу Богу,що дав мені знати де знаходиться сестра! Павло.
 23. Слава Ісусу Христу! В нашій сім”ї хворіє дитина і вже три роки навчалася вдома. А цього року на медкомісії сказали,що цей діагноз не підлягає домашньому навчанню. Ми дуже переживали, бо в школі їй стає погано, болить голова. Ми пішли повторно на комісію і я позвонила до отця Олега і попросила, щоб помолився за цю проблему. Коли ми прийшли на комісію, наші документи прийняли і дали дозвіл на індивідуальне навчання. Дякую Господу Богу за це чудо і отцю Олегу за молитви. Надя.
 24. Слава Ісусу Христу! Помоліться ще за нас, за  донечку і за мене. Завтра в дитини починається школа, а я себе погано почуваю- регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся – Дякую за молитву. Я відчувала її поміч.Нам дуже помагають ваші молитви.Алла.
 25. Слава Ісусу Христу! Хочу розповісти про ту біду,що трапилася з моєю старенькою мамою,протягом останніх трьох років щось погане стукало вночі в її хаті,рипало дверима,ходило,хрюкало,також при тому був нестерпний сморід.Ці нічні відвідини дуже лякали маму,виснажували її.Я просила о.Олега щоб молився і відправляв за неї Службу Божу цілий місяць.Отець помолився за маму 30 днів, і о, диво, вночі  маму вже нічого не страшить.Також її дуже боліло коліно, ніякі лікарсва не помагали,вона не знала де подітися від сильного болю,але того дня як о.Олег помолився за неї,вона пройшла по селі аж два кілометри,їй майже 90 років.Слава Господеві Богові! Марія.
 26. Слава Ісусу Христу! Ваша молитва робить чудо,завдяки молитві я продала хату (не купували кілька років) ! Галина.
 27. Слава Ісусу Христу! Я не могла спати вночі,здавалося,що хтось є в кімнаті,це мене дуже лякало і бентежило.Пішла я до сповіді і на молитву до о.Олега,результат перевершив очікування,ні в день ні в ночі в квартирі не відчуваю посторонньої сутності,яка мене так довго мучила,виснажувала.Дякую Богові за охорону і звільнення! Ліля.
 28. Слава Ісусу Христу! Зять посварився з дочкою зібрав  речі і пішов з хати ,два дні його не було.Донька плаче,переживає.Я подзвонила  до о.Олега з благанням  щоб помолився.Господь вислухав наші  молитви.Зять повернувся, живуть мирно.Зеновія.
 29. Слава Ісусу Христу .  Отче, Олежик  дуже плаче не відомо від чого. Помоліться за його одужання будь ласка. -регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся-  Слава Ісусу Христу . Отче , хоча й сон в загальному не є дуже спокійним , але дякувати Богу той сильний плач більше на разі не повторювався, Щиро дякую Вам. Тетяна.
 30. Слава Ісусу Христу! Я мала великий страх , о.Олег запитав: “Що боїтеся?”, я відповіла: “Всього.” Після прийняття Святих Тайн і молитви о.Олега страх зник , нічого не боюся. Пані Ольга.
 31. Анна. СіХ.отче дякуем за зміни в житті.допомогу.та прогу про молитву дару подружжя.за відносини з Еазвром та ііднайшлась Галина. Дякую. Хай живе Марія
 32. Я, Людмила,звернулася до о.Олега,щоб він помолився за мого сина,так як від сина не було звістки півтора місяці (такого ще не було). Через 3 дні син зателефонував.Слава Ісусу Христу !
 33. Дякую отче, Олеже, за молитву, ми з мамою примирилися (а перед тим вона мене проклинала,сварилися з нею,хоча я її дуже люблю) Дякую вам за ваші молитви,за добре серце! Божого благословення вам! Галина.
 34. Слава Ісусу Христу! Син так напивався,що його додому приносили ледь живого.Але після того як він почав ходити на молитви до о.Олега покаявся, приймає Св.Причастя,не п’є, не курить,не агресивний.Живе побожним християнським життям.Дякуємо Богові! Мама Дарія.
 35. Дуже хочу Вам подякувати за те маленьке диво,яке сталось завдяки вашій молитві. Десь приблизно місяць тому, я зателефонувала вам з проханням помолитись за мою маму,у неї були приступи задишки. Саме тоді вона була у своєї мами (моєї бабусі) і коли повернулась,я спитала як вона почувається,на що вона відповіла: ” Знаєш, коли я була в бабусі,у мене раптом почався цей приступ(саме тоді,коли я розмовляла з вами),але через декілька секунд все припинилось і стало так добре…дивно якось…” Зараз дякуючи Богу,поступово все налагоджується.
  Отче,Олеже,дуже дякую Вам за ваші щирі молитви! Анна.
 36. Слава Ісусу Христу! В о. Олега на молитві просила в Бога за добру роботу і хочу посвідчити, що її отримала! Дуже дякую Богу та о. Олегу за молитви!!! Marjana
 37. Слава Ісусу Христу! Дякую Господу Богу,Господу Ісусу Христу,Матері Божій і всім святим, і о.Олегу за їхні щирі молитви.Бог  зцілив мене,шоє моє роками були 35 або 50 .Тепер в мене показник шоє в нормі 20. Наталка.Слава Богові за все!
 38. Слава Ісусу Христу! Я вирішив помолитися за одного чоловіка,який лежав в білій гарячці.Він неприродно вигнувся і закричав:” Не молися за мене,бо трісну”,а потім втихомирився.Але мені стало дуже погано,сила почала покидати мене,в голові запаморочилося.Я подзвонив до о.Олега розповів йому,що сталося і як мені погано.Отець Олег пожартував:” То злий дух вас ударив хвостом,тому вам зле.Я помолюся зараз за вас”.Після молитви за мене сила повернулася, я став бадьорий,мені стало добре,зло від мене відійшло.З повагою Андрій.
 39. Доброго дня.Якщо памятаєте я Вам писала про свою хворобу.(онко)Хотіла сказати Вам ,що мені вже набагато краще.Як бачите на фото,я вже з волоссям,і можу гуляти з своїм синочком,радуватися сонечку,всьому на світі).Дякую Вам що підтримували мене,додавали мені віри в Бога і віру в те що я одужаю.Хай Ваші молитви і далі будуть оберігом для всіх людей які потребують Вашої допомогои.Ще раз Дякую, Господу і Вам .Лідія.
 40. Слава Ісусу Христу! Почувала себе погано,тиск у мене дуже  понизився до 99 на 44,а після молитви о.Олега тиск нормалізувався 120 на 70.Дякую Богові! Анна.
 41. Слава Ісусу Христу! Просила ввечері о.Олега по телефону про оздоровлення мого чоловіка з гнійної ангіни.На ранок горло в чоловіка було повністю здорове.Слава Господу Богові! Марія.
 42. СЛАВА  ІСУСУ  ХРИСТУ ! ОТЧЕ,  ОЛЕГ , ЧИ  МОЖНА  ДАТИ  ВАМ  ЗАПИТАННЯ     ЧИ  МОЖУ  Я  ЧИ  МОЇ  РІДНІ   ЗЦІЛИТИСЯ  З  СВОЇХ   ХВОРІБ     ПЕРЕГЛЯДАЮЧИ  ВАШУ   МОЛИТВУ  ПО  ВІДЕО   …..  БО Я  ВЖЕ  КІЛЬКА  РАЗІВ    ХОЧУ  ДО  ВАС   У  ЦЕРКВУ  ПРИЇХАТИ,  АЛЕ   МЕНЕ  ВСЕ  ЩОСЬ  НІБИ   ТРИМАЄ  ВСЕ  НІБИ  ЗБИРАЮСЯ,  А  ПОТІМ  ВИХОДИТЬ  ТАК,  ЩО    НЕ  МОЖУ  ПОЇХАТИ  ТО  ДІТИ  ДО  ШКОЛИ,  Я  НА  РОБОТУ   ….А  ЩЕ  ОТЧЕ  ОЛЕГ   Я    ПРАЦЮЮ  НЯНЬОЮ  І  ЯК  ДИТИНКА  СПАЛА  ТО  Я  ПО    ЮТУБІ  ДИВИЛАСЯ  ВАШЕ   ВІДЕО   МОЛИТВА  ЗЦІЛЕННЯ    І   МЕНІ  НІБИ  В  ДУШІ  ТАК  БУЛО  ЩО  Я  МАЛА  ВІДКРИТИ  РУКИ  І  ПІДНЕСТИ  В  СТОРОНИ  МЕНЕ  ОХОПИЛА  ТАКА  РАДІСТЬ  НЕЗЕМНА  І  СЛЬЗИ  БОЖОЇ  БЛАГОДАТІ  А  У  РУКАХ  У  МЕНЕ  НІБИ  БУЛИ   ПРОМІННЯ  ОСЯЯНЕ     ТАКИЙ  СТАН  ТРИВАВ  ПОНАД  3  ХВИЛИНИ Я  ТАКОГО  ВЖИТТІ  НЕ  ВІДЧУВАЛА   ЩО  ЦЕ   ПОЯСНІТЬ  БУДЬ  ЛАСКА     ЯКЩО  МОЖНА    ЩИРО  ДЯКУЮ  ЗА  ВАШІ  МОЛИТВИ  І  ВАШІ   ВІДЕО  НАВІТЬ  ТАК   ВОНИ  ДІЮТЬ  !!!!! НАТАЛЯ .
 43. Слава Ісусу Христу . Хочу щиро подякувати  Господу Богу за допомогу  та отцю Олегу за молитву за мене в скрутній хвилині .Мій маленький синок  грався пластиковою коробкою, прокусив її. Я почула тріск. Коли я обернулась ,то помітила дрібні осколки на підлозі , а великого не було ніде . Я зрозуміла що напевно він той кусок проковтнув. Дуже сильно злякалась і зразу позвонила Отцю . Він мене заспокоїв і сказав що буде молитись. Дякувати Богу якось все обійшлось, дитина жива -здорова і нічого не сталося. А ще хочу додати , що в той момент коли я поговорила з отцем Олегом той сильний страх, який був у мене на душі в момент відійшов, десь миттєво подівся і мені стало так спокійно , як ніби ні в чому не бувало . Дякую щиро Господу Богу за милосердя наді мною , а отцю Олегу за молитву . Тетяна.
 44. Слава Ісусу Христу. Хочу дати свідчення про те, як молитва отця Олега дуже  допомогла моїй знайомій. ЇЇ зять , який проживає за кордоном постійно випивав. І то такий тягар для сімї , що вони  всі вже з ним не витримували. Але дойшло до того , що він  взагалі впав в запой ,перестав ходити на роботу , перестав їсти ,сам не міг в туалет навіть зайти  і всі думали що він скоро помре . Сотню раз просили його піти в лікарню , здати аналізи (так як він  має медичну страхівку ), полікуватись, Але він практично вже їх не чув. Ця моя знайома вже зібралась летіти до них туди , бо думала що треба допомогти їм готуватись до похорону. Я її порадила звернутись до отця Олега. Вона в розпачі так ї зробила . Зустрічаю через деякий час я її і питаю як там їх зять і коли вона планує летіти. А вона каже , що він перестав пити , пішов в лікарню , поздавав аналізи (і всі добрі, про що вони не могли ніяк повірити ),і почав знову ходити на роботу. І каже до мене , що дійсно молитва отця тут помогла , бо було безнадійно. Вона щиро дякує Отцеві за його молитву , а Господу за допомогу . Марія .
 45. оксана. Слава Ісусу Христу!дякую Отче за Вашу молитву я просила про зцілення батька якому мали робити операцію на печінці здійснилось чудо!!!!операцію не робили абсцес зменшився до мінімального розміру це дійсно диво зараз просто дієта і молитви з подякою!!!
 46. Слава Ісусу Христу! В отця Олега я придбала диски з проповідями і молитвами. Я скинула їх на мобілку і коли не могла заснути слухала їх вночі і так засинала. Так було декілька днів підряд. Наступного вечора я хотіла слухати розважання, але телефон розрядився і я заснула так. А вночі мені наснився якийсь жах, я пробудилася в страху, незнала  де я є, кудись йшла. Такого не було, коли я засинала під молитви отця Олега. Дякую Богу, що надихнув отця Олега записувати такі повчальні і корисні проповіді і розважання.Надя.
 47. Слава Ісусу Христу! Зять  важко, довго хворів на вірусну пневмонію,лікування ні в районі,ні в обласному центрі не допомагало,стан погіршувався . Подзвонила до о.Олега,він молився і після того  лікарям удалося підібрати антибіотик . Завдяки молитві і лікуванню зять протягом чотирьох днів повністю одужав . Дякую Богові за оздоровлення.Іванна.
 48. Слава Ісусу Христу .Моя дочка була дуже  малого зросту. Хочу дати свідчення про те , що за допомогою молитви отця Олега моя донечка підросла . Я давала на приватні молитви кілька раз в цьому наміренні , а також після Служби Божої молився отець. Дякую щиро милосердному   Богу та отцю Олегу за його молитви . Таня
 49. Раптово чоловік почав докоряти і сваритися так,що говорив про розлучення.Я подзвонила щоб о.Олег помолився за злагоду в сім’ї.Після молитви о.Олега на другий день,було таке враження,що чоловік став іншою людиною,все погане забув,  не сварився і не нагадував колишні прогріхи . На славу Божу! Аня.
 50. Ваші молитви чує Бог! за долі ви молитесь і долі змінюються.І віру в Бога додаєте.І одержимих визволяєте.І люди за яких молитесь з вигляду стають молодшими.І красота в них розцвітає,жінки стають красивішими.Мене подружки питають,що це за диво, що я з роками все красивіша стаю і не старію,як бутон той розцвітаю .Отець Олег за мене молиться І Божа любов мене омолоджує. Олександра.

(5) Комментариев к: "Блок свідчень 12"

 1. Оксана пишет:

  Отче Олеже, помоліться,будьте добрі, за зцілення свекрухи мого рідного брата. Звати її пані Леся. Діагноз – рак грудей ( остання стадія). Надіюся, що милосердний Бог почує ваші молитви! Щиро дякую!

 2. оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!дякую Отче за Вашу молитву я просила про зцілення батька якому мали робити операцію на печінці здійснилось чудо!!!!операцію не робили абсцес зменшився до мінімального розміру це дійсно диво зараз просто дієта і молитви з подякою!!!

 3. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Я просила о.Олега про молитву, щоб чоловік знайшов іншу роботу, і в короткий термін наша молитва була вислухана. Дякую милосердному Господу і о. Олегу.

 4. Н пишет:

  Дякую Отцю Олегу за допомогу. В мене були проблеми з органами травлення і в результаті присутній неприємний запах, з яким було дуже важко жити, після того як я звернулася до Отця Олега запах зник і я можу жити щасливим життям з Богом. Дякую небесам за нашого спасителя.

 5. Наталя пишет:

  Дякую Отцю Олегу за те,що він врятував нашу племінницю, в моєї сестри була загроза на 3 місяці вагітності, я попросила Отця Олега помолитися і в результаті дитинка народилася здорова. Слава Господу Богу!

Написать комментарий: "Блок свідчень 12"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов