Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 99

 1. Olena. Прошу про допомогу, помоліться за навернення неприятелів до Бога. Слава Пресвятій Трійці.
 2. Olena. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь-ласка за мене, я почала цієї зими швидко поправлятися, думаю, що причини психологічні, інколи не хочу їсти, а руки тягнуться до їди. Помоліться, щоб Господь допоміг не переїдатися і за психічну міцність і здоровя моєї голови. Дякую вам за цілющі молитви, якими не раз допомогли. Дякую Пресвятій Тройці.
 3. Ігор. Слава Ісусу Христу о.Олег дуже прошу Вас помолитись за важко хвору (рак печінки) мою матусю – Віру
 4. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу дуже помолiться за всiх моiх рiдних,за мене- випадае волосся,замало залiза в органiзмi ,дууже багато рокiв вегето- судинна дистонiя(може добу,може цiлу нiч турбувати серце,слабенький пульс,ну дуже поганi вiдчуття,хоч серце насправдi здорове);за Анастасiю-проблеми з сном,проблеми з навчанням,давно висипка на шкрi голови,мастимо -недопомагае.Дякую велике!!!
 5. Уляна. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас отче помолитися за мого 2-х річного синочка Романа, який не чує і не говорить,лікарі кажуть, що таке не лікується,носити слух апарати, а він скидає,через тугоухість відстає в розвитку від однолітків. Вірю, що Господь зцілить мого сина та в нього відновиться слух Щиро Вам вдячна.
 6. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу Вашої молитви за Артема і Ірину,сім’я яких розпалась,дякую
 7. Леся. Слава Ісусу Христу!Помоліться будь-ласка,отче за душу Розаліі,померла сьогодні.Дякую.
 8. Віра. Слава Ісусу Христу!Отець Олег,помоліться за мене і мого чоловіка Івана,в нас немає діток,10 років одружені.Дуже Вам дякуємо за Ваші молитви!
 9. Уляна. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитися за мого 2-річного синочка Романа, він не чує,не говорить, відстає від діток в розвитку.Лікарі кажуть це не виліковне,носити слухові апарати,а він скидує їх..Ми всі молимося за його зцілення,віримо, що Господь відновить йому слух. Дуже просимо Вас щирої молитви, дякуємо Вам.
 10. Анна. Щоб віднайшлась мама Назара
 11. Анна. СІХ.прошу отче про молитву за створення доброі родини з Назаром.як на то Воля Божа хай зрозуміе свое серце.визволеться від зранень.дякую
 12. Вiкторiя,Чернiвецька обл. Отче помолiться будь ласка за навернення Петра в сiм’ю, хай простить i забуде минуле.Живе нинiшнiм, любить мене й двох наших синiв.Хай вiдступлять всi недуги i тiлеснi i душевнi. А також за здоров’я Арсенiя,Максима,Вiкторii,Петра.Дякую.(моломося кожен вечер з вами).
 13. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Дуже щтро прошу Вас помолитись за мене, Оксану, щоб я позбулась своєї температури, щоб вийшла заміж і народила щасливо дитинку. Дякую дуже!
 14. Інна. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже дуже щиро прошу Вас помолитися за здоров”я Надії з Тернополя і зцілення її від раку сечового міхура.
 15. ІРИНА. Слава Ісусу Христу о.Олег дуже прошу помолитись за мене і мою сестру ми хворіємоно на невростонію, у нас страх,депресія, боємося вийти на вулицю…
 16. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за здоров’я Юлії, за її зцілення від головних болей! Дякую Вам дуже!
 17. Михайло. Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться за оздоровлення і сцілення мого шлунка,і очищення від паразитів,грибків,вірусів і всякої інфекції.Дуже вдячний.Слава Богу!
 18. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже , помоліться за мою маму Ярославу, лікар діагностував рак. Надіюся на Божу милість – і моя мама буде здорова. Дуже Вас благаю. Я дуже люблю маму.
 19. Олена. Слава Ісусу Христу!прошу помилитися ,щоб мій чоловік Сергій повернувся в сім’ю до вагітної дружина та 5 річного сина.дякую за ваші молитви.
 20. Тарас. Слава Исусу Христу отче помолиться за мене за зцилення вид нервовой хвороби, депресии щиро дякую

(2) Комментариев к: "Блок 99"

 1. Liliya пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, помоліться, будь ласка, за моє душевне зцілення, зцілення від задухи, болю у серці та подолання страхів. Буду щиро вдячна Вам за поміч! Нехай Господь Бог благословляє Вас та вашу сім’ю!

 2. Лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, помоліться, будь ласка, за моє душевне зцілення, зцілення від задухи, болів у серці та переживань, а також за подолання страхів. Я буду дуже щиро вдячна Вам. І дякую, що Ви допомагаєте людям, дай Боже Вам і вашій сім’ї міцного здоров’я та щастя!

Написать комментарий: "Блок 99"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов