Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 98

 1. Нюша. Слава Богові єдиному прошу отче помолітся за мою маму вона хвора на вариеоз прошу помоліться на неі чекає опереція допоможіт ііпомолітся за неі
 2. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро Вас прошу, помоліться за збереження сім’ і Олени і Володимира! Щоб вони пережили поскоріше ці випробування і були щасливі в шлюбі, кохали один одного і мали здорових діточок. Я Вас дуже прошу помолитись, бо надія лише на Божу поміч!
 3. Таня. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за зцілення від епілепсіїї Владислава. Дякую
 4. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться дуже прошу Вас за здоров’я моєї мами Марії. В неї хвора печінка. Надіємось тільки на милість нашого Господа.
 5. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Помолився за раба Божого Віталія у нього рак 4 стадії це мій чоловік надіюся тільки на Господа!!!! Благаю допоможіть!!!!!!!!
 6. Iрина. СЛАВА Ісусу Христу.Прошу отця помолитися за здоровя Ірини.Хронічний кашень. Проблеми з хребтом.Дякую.
 7. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за моє здоров’я, щоб у мене пройшов кашель, перестало боліти серце, щоб мала силу і здоров’я повернутися на роботу. Дякую за Ваші молитви!
 8. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас прошу помолитись за виздоровлення моєї свекрухи Галини від страшної хвороби рак. Хоч ситуація дуже складна, але ми всі щиро віримо і надіємось, що Бог над нею змелосердиться і допоможе подолати цю смертельну недугу. А Вам буду безмежно вдячна за зцілюючу молитву!!!
 9. Олена. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за воїна Павла і щасливе повернення його додому, а також щоб Господь послав Павлові та Оксані дитятко… бо вони вже біля двох десятків сподіваються на дитину (було 2 викидні) Дякую, отче, щиро за ваші молитви!
 10. Кристина. Добрый вечер отче Олег.У моей маме рак лехких делают химию но без результативных,прошу вас молитву для моей мамы Виорика,одна Надия осталась на Бога
 11. Михайло. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться за здоровя Михайла, Христини, Андрія, Марійки, за сцілення і оздоровлення. Дуже дякую. Слава Богу!!!
 12. Іван. слава Ісусу Христу! уклінно прошу помолитися за здоров’я Марії, Ірини та Богдана.
  хай Вам Господь допоможе! із подякою, Іван
 13. Леся. Слава Ісусу Христу!Помолітся,отче,прошу за здоров’я і благословення Боже для всіх моїх рідних,особливо діток,щоб добре набирали вагу,гарно росли і розвивались,щоб чоловік позбувся агресії і щоб Бог благословив його в тій справі,що розпочинає;за Орисю і Анну,щоб пройшли грибкової захворювання і інші;за мене,є підозри на грибок нігтів,а ліки пити місяцями,я не хочу і неможу,бо годуюча мама,і за багато іншого,яке Господь знає;також за Інну,яка покинула сім’ю і живе з іншим,щоб її чоловік перестав пити і дебоширити.Дякую Вам дуже!Хай Господь дає Вам сили і здоров’я !
 14. Анна. СІХ.прошу про молитву за створення доброі родини з Назаром .для щастя.любові.вірності.та діток на славу Божу.та щоб віднайшлася мама Назара.дякую за ваш дар молитви
 15. Наталя. Отче Олеже, помоліться будь-ласка, щоб мене перестало боліти серце, щоб заспокоїлась нервова система.
 16. світлана. слава ісусу Христу о.Олег дуже прошу помолитись за нашу сімю ми неможемо з чоловіком мати дітей….. завжди просимо Божого Благословення….. дякую
 17. Євгеній. Слава Ісусу Христу! Боже, дуже прошу помолитися за мою маму, вчора із за мене в неї шось сталося з рукою, вона в неї дуже болить , і ми покищо не поїхали в травматологію, я дуже хвилююсь щоб там не сталося нічого жахливого. Господи, почуй моє прохання і мої молитви і допоможи. Я буду надіятись.
 18. Маряна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу Вас помоліться за онко хвору донечку єдину мою Софійку їй 6,5 рочків. В неЇ третя степінь середньої важкості.Помоліться про її зцілення!!!!!!!! і про мого чоловіка, щоб став добрішим (у нього дуже часто бувають напади агресії, особливо до рідних, а нам і так зараз не легко).І про мене- Маряну, також помоліться вже 20 років у мене всихаються мязи ніг і рук. Будь-ласка.Дякую!!!!!
 19. Зоряна. Слава Ісусу Христу отче помоліться за наше хворе на нирки дитятко Яринку дякуємо
 20. Олена. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться за мою дочку Моніку, вона народилась недоношеною і через це в неї проблеми з нервовою системою та зором, а також з поведінкою. Прошу Господа, щоб оздоровив мою дитину, бо дуже їй важко. Щиро вдячна.Олена

(1) Комментариев к: "Блок 98"

 1. Павло пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  отче помоліться будь ласка за мене щоб я вийшов з депресії, почав нормально ковтати і в мене відновився повністю апетит. я вас благаю.

Написать комментарий: "Блок 98"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов