Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 100

 1. віра. Отець Олег прошу Вас помоліться за мою маму рабу Божу Ольгу нехай Господь дарує їй зцілення , терпіння та сили у боротьбі з страшною хворобою раком. Амінь. На все воля Божа.
 2. галина. Слава Ісусу Христу!!! Прошу отче Олеже помоліться будьте ласкаві за зцілення мого батька Дмитра і повне оздоровлення від онкології, в нього хворі легені і серце, лікарі нічого доброго не обіцяють, але на все Божа воля. Дякую вам!!!
 3. Ольга, Львів. Слава Богу. Отче, прошу Вашої допомоги в молитві за мого свекра Ореста, який має рак, дуже важкий стан. Молімося разом за зцілення від важкої хвороби і страшних болів. Нехай сила нашої молитви переможе хворобу Ореста і всіх хто цього потребує. Отче, молімося. Дякую. Нехай нам Бог помагає.
 4. Марія. Щиро благаємо про молитву за зцілення дитинки і щасливе народження здорової дитинки. Аналіз показує високий ризик вад. Віктор і Марія
 5. Марія. Сердечно благаємо про молитву за народження здорової дитинки. Аналіз показав високий ризик вад.
  Віктор і Марія
 6. михайло. Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитва за хвору Надію яка має пухлину на кишечнику за проведення успішної операції та за для повного виздоровлення та повернення в сімю. Слава на віки Богу.
 7. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу, щоб Ви помолились за зцілення Юлії від камнів у жовчному міхурі!!! Дякую дуже! Хай Бог Вас благословляє!
 8. Ольга. Слава Богу. Молитва має колосальну силу. Прошу отця Олега допомогти і молитися на мого свекра Ореста, який хворий на рак. Вірю і знаю, що Бог не залишить і почує нас. Молімося разом і просімо за зцілення всіх людей і хворих, які потребують допомоги. Нехай Бог завжди буде в наших серцях і помислах.
 9. Уляна. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче помоліться за мого сина Романа (2роки)- тугоухість-не чує і не говорить ні слова. Я вже вам звонила тиждень назад,після вашої молитви мені здається він став трохи краще чути, прошу ще молитви за його оздоровлення. Також помоліться за нас з чоловіком-Уляна та Віктор, щоб Бог дав нам сили справитись з цим хрестом, ми так забігались по лікарях,так запутались у всьому. Щиро Вам вдячні. Здоровя Вам та Божої благодаті.
 10. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться за успішну роботу Олени (бо працюю а результатів немає) і відвернення всіх недругів та заздрісників. Щиро вдячна. Сподіваюсь ваша молитва допоможе подолати всі труднощі .
 11. Василь. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитись за моє здоров*я (Василь) я чотири роки бігаю по лікарях і все без результатів турбує інфекція в простаті ніяк неможу її подолати , а також простата з набряком та постійні болі внизу живота.Мені 29 років дуже хочемо з дружиною ( Надією ) мати діточок . Дякую за ваші молитви.
 12. Вiкторiя. Слава Iсусу Христу. Отче, прошу помолiться за здоров’я Петра, Вiкторii, Арсенiя, Максима, Марii, Олега, Вiктора. Взаеморозумiння мiж мною i чоловiком,навернення його в сiм’ю., духовне оздоровлення i тiлесне. Щоб мама справедливо приймала рiшення стосовно мене i брата. Брату розсудливостi i знайти собi хорошу дiвчину та одружитись. Дякую. Здоров’я Вам!
 13. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу вашої молитви зцілення за мого батька Дмитра в нього рак легень. Стан важкий. Дякую
 14. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мою дочку Софію-Марію, їй 2 роки.Я незнаю, що її турбує, вона постійно плаче, постійно хворіє, то одне то інше І дуже погано спить вночі.Я дуже сильно виснажена і просто не витримую, постійно зриваюся, кричу. Я прошу помолитися щоб вона добре спала і була здоровою
 15. Cвітлана. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за здоров”я моїх дітей Яни-Катерини,Вадима-Петра,Дениса-Павла та за мене,Світлану,бо сама виховую 3-х дітей і за щасливу долю.
 16. Наталя. Отче Олеже, помоліться прошу дуже за новопредставлену рабу Божу Стефанію, нехай її душу прийме милосердний Бог
 17. Олена. Слава Ісусу Христу! Прошу отче помолитися за добру роботу Олени та щоб увінчалися успіхом початі справи. Щиро вдячна!
 18. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу помоліться за те,щоб визволитись мені від заздрості , обсуду.Дякую!!!
 19. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Богові ,що завдяки молитвам,св.Тайнам,нераз виводив мене з важких душевних станів!
 20. Olena. Благаю Вас отче Олеже про молитву, щоб моя мама пішла до сповіді, бо має гріхи з минулого життя, ще коли була молодою, і я бачу, що це її мучить і тривожить та й на моєму особистому житті відбивається. Дякую за ваші молитв

(1) Комментариев к: "Блок 100"

 1. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться, будь ласка, за зцілення моєї психіки, звільнення від страхів, тривоги, депресії і повернення до нормального життя! Дякую! Хай Бог Вас береже!

Написать комментарий: "Блок 100"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов