Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 3

 1. Слава Ісусу Христу, думаю, робите дуже добру справу,- сьогодні слухала проповідь, що найбільше сцілень зараз відбувається серед українців, але вони про це найменше свідчать. А свідчення дуже підкріпляють віру!!!
 2. Дякую  ВАші проповіді .як вода для спраглого. ще раз дякую і Слава  Богу
 3. Дякую Богу за те світло і за віру і Вам  бо через Вас і Вашу науку ми ще більше тянемся до Бога
 4. Хочу Вас поблагодарить за молитвы и время которое Вы уделяете всем тем кто просит о помощи. Спасибо огромное,пусть Бог благославит Вас. Яна
 5. Дякувати Богові і вам за ваші молитви в дитини немає запалення і не положили в лікарню.Щиро дякую вам за ваші молитви і Господу Богу. Нехай вам у всьому помагає Бог, дає вам сили і здоров”я, дуже вам дякую за все!
 6. Дякувати Богу і вам чоловік зі своїм татом помирилися, збираємося до них на вечерю. ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ!
 7. Вельмишановний  отче Олег,  напевно  сам  Господь  спровадив   Вас  зайти  на  мою  стор1нку.Я переглянула  майже  ус1  в1део,  як1  знаходяться  на  Ваш1й  стор1нц1.  Яку  велику   справу  Ви  виконуете!  Нехай  Господь  посилае  сили  1  здоровя  творити добро  на  ц1й  эемл1.
 8. Вуйка знайшли мертвого біля лісу біля ріки у траві.
 9. ГОСПОДОЧКУ ІСУСИКУ ДЯКУЮ ТОБІ ЗА ТАКУ СВЯТУ МОЛИТВУ(Молитва за духовне і фізичне оздоровлення о.Олег Максимлюк)
 10. Христос Рождаеться!!!!Дякую вам отче за таку гарну молитву(Молитва за духовне і фізичне оздоровлення о.Олег Максимлюк), дійсно помічна.Я як молилась, то такий мир і спокій відчула дійсно присутній Дух Божий…Нехай вас Бог береже і захороняє вистояти в доброму до кінця.
 11. Ще раз дякую за ВАші молитви дихаю добре  син спить спокійніше  не сняться страшні сни .зранку  колито прокинувся і каже  мамо  я так добре спав  ніби закрив очі . а відкрив  і вже ранок ніби пару хвилин пройшло. Дякую!
 12. Сильний страх
 13. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! Дуже дякую вам за молитву і Господу Богу, що зупинилася в дитини кровотеча з носика, десь до години вщухло, зразу дуже сильно бухала кров з носика, немогли спинити, після того як вам подзвонила помалу переставала йти
 14. Я набаго стала спокійнішою після ваших молитв
 15. Дякую Вам за молитви а Богу за вислухані ласки.Всі мої прозьби вислуханні ))) Дай Бог Вам здоровя і сили
 16. В дочки за останній рік не було приступу епілепсії, а також пройшов страх.
 17. В  понеділок  я  була на УЗД і мені  сказали що з дитинкою  все в нормі
 18. В мене болів хребет і пропали важливі документи
 19. Щось недобре було під час місячного періоду
 20. Хворію онко,після хіміотерапії дуже боліла рука ,але завдяки ласці Святого Духа і вашим молитвам рука вже так не болить,трохи болить коли перетруджу на роботі,бо я вже працюю.
 21. Слава Ісусу Христу!   Спільною молитвою ми врятували мого онучка,  тромбоцити піднялись на 200 од. Лікарі в захвати, ми теж   Дякуємо Богові та ВАм , отче Олеже!  Доземний уклін Вам!       Ще з більшою ревністю буду молитись і слухати Ваші проповіді,        Маю намірення взяти в духовний спосіб одне ненароджене дитя і молитись за йогожиття девять місяців .     Благословіть, отче
 22. Хочу розповісти як я потрапив на молитву до о.Олега.На вокзалі в касі працювала касир обличчя якої було все в багряних прищах.Одного разу я прийшов купувати квиток і не міг повірити своїм очам її обличчя було білесеньке, чистеньке .Я її запитав як вона вилікувалася,відповіла що молився за неї о.Олег.
 23. Довший час мене мучили головні болі,о.Олег помолився наді мною болі вщухли
 24. Отче,прошу вас помолитися ще за мене,я вже навіть почала краще бачити завдяки Вашій молитві,дуже дякую ВАм за молитву!
 25. Христос Рождається  сина горло попустило ми слухали також Вашу молитву
 26. Дякую Богові за оздоровлення мого сина
 27. Декілька останніх років мене мучив паталогічний страх.Я почав ходити до о.Олега на молитву  відчуття страху зникло.
 28. Дякую о.Олегу за молитву,майже 2-місяці в мене спухла рука а після молитов пухлина спласла
 29. Слава Ісусу Христу! Дуже дякую отче за ваші молитви і Богу за те, що після того як ми приїзджали до вас, чоловік не п”є, каже, що не тягне його до горілки
 30. Моя внучка не могла добре ходити,а також погано говорила.Просила про молитву о.Олега-тепер внучка ходить нормально, пішла в школу,говорить добре.Дякую Господеві за допомогу!
 31. Донечка вижила дихає самостійно, кровотеча припинилася.
 32. В моєї дитини були приступи
 33. Dyakuyu Hospodu Bodu za te go vin poslav meni takoho svyagennika za vashu molitvu
 34. Слава Ісусу Христу!О.Олег я приїжджала до Вас за допомогою!Дякуючи Богу і Вашим молитвам сталося маленьке чудо!Прошу Вас помолитися за щасливе виношення дитини яку ми з чоловіком чекаємо!Дякую!
 35. Дякую ВАМ за ваші книжки описати важко  це одночасно і наука і проповідь  вони вчать мене бути вдячними Господу
 36. Почула вашу молитву і видалила з друзів екстрасенса
 37. Дякую за Ваші молитви, тяжкохворому Ігору стає краще (нормалізовується тиск, загальний стан легший). Дуже хочу попросити за Ірину, щоб не підтвердився діагноз. Дякую за Ваші молитви
 38. У мене був високий тиск 180,двічі була на молитві у о.Олега-тиск понизився майже до норми.
 39. O ,Oleh Pislya vashcoi molilvi u mene vse rizko zminuetsya na ohash Giro dyakuyu budu vsudu davati svidhennya, Prosti mene Boge za narikannya za slezi tomu go Hospod Boh davav idae vse go naykrage
 40. Xohu Vam rozkazati koli mi sluxali Vashcu molitvu go viroblyalosya z tim holovikom vinne xotiv poviti go herez internet  potim vklyaknuv na kolina i skazav Boge prosti aya emu skazala Boh vsudi prisutniy tilki tpeba viriti,Vashca molitva mae veliku silu ,Umene vse pishclo na krage,Giro dyakuu  othe nexay Hospod Vas kripit
 41. Cлава Ісусу Христу!Дякувати Богові чоловік почав знову молитись спільно з нами,дуже прошу молитви,щоб Господь благословив працю Андрія,бо він працює тяжко і багато,а з боргів вийти не можем,за здоров’я для всіх нас.Дякую Вам Дуже!
 42. Господь вислуховує наші прохання і оздоровляє нашу дитинку Сергія -Франциска від гульки(лімфгемангіома-доброякісна пухлина)
 43. Слава Ісусу Христу! Прошу отця помоліться за мого чоловіка  за його щасливу дорогу (він якраз летить до Америки) за здоров”я і за добру роботу. Дякуючи Богу і вашим молитвам він не п”є.
 44. В ІНТЕРНЕТІ Я ЗНАЙШЛА ВАШІ МОЛИТВИ ЦЕ БУЛО НА ПОЧАТКУ БЕРЕЗНЯ
 45. Отче,я Вас просила колись помолитися за мій зір,бо я погано бачу
 46. Вчора була на узд і утворень немає
 47. U moei dohki pokragivsya biznes dyakyu othe
 48. Слава Ісусу Христу! Можна у Вас попросити ще Вашої молитви, щоб Ви допомогли мені у Бога виспросити зцілення тіла мого, яке є пошкодженним…Слава Ісусу Христу! Я хочу Вам подякувати за молитви Ваші наді мною за здоров’я моє. Я вірив, що Господь змилосердиться наді мною. Ось ходив я повністю провірятись в лікарню і лікарі сказали, що я є здоровим. Подякуйте Богові за мене і воздайте Йому належно хвалу!
 49. У мене був такий страх ,що сама  боялася їхати в транспорті.До церкви боялася сама їхати, тому брала з собою подругу .Але після молитов о. Олега страх пройшов, їду в автобусі без знайомої і страхів уже не має!
 50. Хочу дати чудесне свідчення свого зцілення

(2) Комментариев к: "Блок свідчень 3"

 1. Ольга пишет:

  Ще хочу добавити.працюю на ринку.дуже багато уваги до мене.а я не хочу цього.Хочу тішити своїх рідних.жити по Божих законах.Прошу вашої молитви.допоможіть вийти з цієї прірви

 2. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче помоліться за мене будь ласка.поможіть мені.я не є залежна від спиртного.але коли якесь свято.постійно напиваюсь.все усвідомлюю.нічого не можу вдіяти.

Написать комментарий: "Блок свідчень 3"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов