Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 13

 1. Мій син нервозно сильно кліпав очима . Ми просили о.Олега , щоб молився за нього , і за тиждень синочок перестав нервозно кліпати . Дякую Богові і о.Олегу за зцілення . Ліля .
 2. Хочу поділитися з усіма людьми і розповісти про зцілення моєї дитини за молитвами отця Олега.Від народження дитина була неспокійна,вночі пробуджувалася і істерично кричала,плакала.Заспокоїти виходило через 30 хв. Після того як звернулася до о.Олега на молитву дитина стала спокійна,почав спати до ранку без криків.Дякую Богу за зцілення нашого синочка! .Сім’я Костюченко.
 3. Павло,у вас справді чудотворні молитви! Ваша молитва і віра і моя віра потроху дають результат, помаленьку, але кращає. Слава Богу!
 4. Світлана. Просила отця Олега,щоб помолився за моє здоровя. Оскільки сильно переживала,щоб не виявили в мене якийсь страшний діагноз. Завдяки його молитві, а також молитвам Юді Тадею, Шарбелю і Св. Миколаю Бог вислухав моє прохання і дозволив , щоб мої найгірші очікування не здійснилися. Дякую Богу ,за те , маленьке чудо для мене.
 5. Мої добрі знайомі не мали дітей кілька років. Я просив о.Олега щоб цілий місяць молився і відправляв  Службу Божу за них. Дружина  знайомого завагітніла,чекають на народження дитини. Дякую Господу Богу! Юрій.
 6. Cлава Ісусу Христу!Отець Олег, дякуємо ще раз за молитви.Після поїздки до вас на молитву, мене перестала боліти нога(не могла стояти, ходити),також спала не прокидаючись аж до 9.00(перед тим не могла заснути майже до ранку, щось гнітюче лізло в голову,покілька раз вставала по нужді), чоловіка перестало боліти в лівому боці, у жінок нормалізувався сон, дитинка спокійна стала, бо вночі прокидалася і кричала, мама її також стала спокійна, немає страху, старша жіночка спала як дитина, до жіночки, яка не спілкувалася зі своєю дочкою подзвонила її дочка як ми поверталися додому, всі спокійні.Дякуємо Отцю Небесному, Діві Марії, всім святим і вам, отче, за зцілюючі молитви хай вас Господь скріпить, дає вам сили і здоровя, хай Господь вас береже усе ваше життя.Слава Ісусу Христу!  Марія .
 7. Уляна Слава Ісусу Христу. Шановний отче,Олеже, я від щирого серця дякую вам за молитву.Вчора в мами почав раптово підноситися тиск, я була у відчаї і написала вам:”Пане отче благаю помолітся за здоровя моєї мами  в неї високий тиск.”, ви ніби почули мене і зразу зайшли в контакти. і написали:”помолюся”.Дякую Отче. їй сьогодні вже краще.
 8. Слава Ісусу Христу. Вже вкотре дякую  Господу Богу та отцю Олегу.  Мій чоловік став дуже нервовий , ми постійно сварились і  в домі спокою не було взагалі . Після молитви отця Олега в ньому щось наче  перемінилось, став спокійніший , врівноваженіший . Дякую отцю Олегу допомогу . Таня
 9. Слава Ісусу Христу ! Двічі мені приснився один і той же самий сон,що я сповідаюсь у вас отче, Олеже.Думаю,що це Господь мене заохочує прийти до вас до Св.Тайни Покаяння. Катерина.
 10. Марія .Слава Ісусу Христу! Через проблеми в сім’ї втратила сон.Але знову почала ходити на Службу Божу і молитву до о.Олега,приймаю святе Причастя.Сон повністю відновився,сплю до ранку,снодійні таблетки вже не використовую . Дякую Богові і Пречистій Діві Марії.
 11. Слава Ісусу Христу ! Я звернулася до о.Олега з проханням про молитву на  протягозі місяця,тому що на роботі було дуже важко: пан- поляк сварився з усіма, не давав спокійно працювати . Здоров’я погіршувалося, тиск понизився, турбувало серце,нижче живота боліло,почувалася дуже пригніченою і виснаженою. Отець Олег молився, і вже через тиждень відбулися великі зміни – все перестало боліти ! Пан став доброзичливий, в неділю не працюємо,йдемо до церкви на Службу Божу ! Дякую Милосердному Богові ! Олена .
 12. Пів року мене боліла нога,важко було працювати,робота в мене на базарі, треба стояти цілий день,продавати. Я просила о Олега молитися і після молитов нога не болить.Тепер приходжу на молитву до о.Олега, прошу Бога за оздоровлення з інших захворювань,за Божу допомогу в життєвих труднощах.За минулі місяці торгівля зовсім не йшла,не могла нічого продати,зичила гроші щоб доїхати додому.Я була в відчаї,за які кошти жити ? На даний час,  за молитвами о.Олега, Господь Бог мені допоміг, продаж товару йде успішно.Також ми з отцем Олегом молилися за зятя щоб він благополучно доїхав за кордон  і влаштувався на роботу.Бог зберіг його від різних  небезпек,має роботу, житло(про це можна написати цілу книжку).Ходить до церкви,до Сповіді до Св. Причастя,зміцніла його віра,він побачив Божу допомогу в небезпеках і труднощах.  Марія .Слава Ісусу Христу !
 13. Дитина Божа Наталя. Слава Ісусу Христу!
  Хочу прославити Господа і подякувати о. Олегу за його молитви.
  У мене була аменорея, 9 міс я пила гормони, лікарі казали, що маю пити все життя їх, але я вирішила їх кинути.
  Шукала якогось іншого рятунку.
  Знайома порекомендувала якогось гомеотерапевта, і я вже майже-майже записалась на прийом, як вирішила дізнатись, а як церква УГКЦ ставиться до цього – і випадково натрапила на цей сайт, де хтось писав, що гомеопатія не допомагає, попутно дізналась що гомеопатія то є гріх і пряме спілкування з нечистими силами.
  Тому написала прохання до о.Олега про молитву зцілення, і черех тиждень у мене почались місячні!!Я молилась ще увесь місяць, навіть більше, пройшла знову всі етапи від віри до зневіри і знову до віри, цього оазу сильнішої, і буквально на днях, місячні знову повториились – отже я точно зцілена!Дякую Господу за це чудо!Отче Небесний, благослови о.Олега всім тим, що Ти вважаєш йому за потрібне мати!Амінь!
 14. Люба. Слава Ісусу Христу! ДЯКУЮ ГОСПОДУ!!! за зцілення мого синочка від заікання ДЯКУЮ ЗА МИЛОСЕРДЯ!!! ДЯКУЮ ОТЦЮ ОЛЕГУ ЗА МОЛИТВУ!!! ДЯКУЮ СВ. ЮДІ ТАДЕЮ!!! ДЯКУЮ О ШАРБЕЛЮ!!! ГОСПОДЬ МИЛОСЕРДНИЙ!!! моліться просіть і отримаєте те що просите!
 15. Хочу висловити слова подяки отцю Олегу,за написані духовні книги.Після того як я взяла книги,одну з книг я із захопленням  прочитала за один вечір.І лягла спати.Зранку проснувшись, мене чоловік питає:” Який ти ключ знайшла?” Він сказав,що увісні я говорила,що знайшла ключ.І справді, я пригадала,що мені приснився сон,в якому я бачила багато ключів і серед них знайшла той ключ,який був мені потрібний,з тої радості я закричала:”Богородице,я знайшла ключ.”Дуже сподіваюсь,що це добрий сон,а ключ- правильний шлях,шлях- навернення до Господа Бога.Багато літератури я перечитала,проте духовні книжки о.Олега справила на мене неабияке враження.Книги перш за все читаються дуже легко,вони заставляють задуматись над життям,міняється світогляд,стає легко на душі,починаєш розуміти як неправильно живеш у світі гріхів.Хочеться виправитися,змінитись,пізнати Бога і жити в мирі,любові і добрі.Їх хочеться перечитувати ,навіть на роботі,коли є вільна хвилина я тягнусь до цих духовних книг.Вони завжди тепер знаходяться в  моїй сумці як необхідна частинка мого життя.Дуже тішуся тим,що в моєму духовному релігійному житті появився отець Олег.Не пройшло ще так багато часу,а вже бачу в собі добрі зміни і я задоволена цим змінам.Також хочу побажати о.Олегу Божих світлих думок для написання нових духовних книг і Божої благодаті!Дякую Вам за науку ! Слава Ісусу Христу ! Галина.
 16. Слава Ісусу Христу ! Я не могла їсти,була ослаблена,схудла до 42 кг.,також не могла спати.З трудом приїхала на молитву  до о.Олега,прийняла святі Тайни . Протягом короткого часу поправилась до 52 кг. відновився сон,також неочікувано отримала грошову допомогу від доброчинців . Дякую Богові ! Марія .
 17. Отче Олеже, 2 роки тому ви мені дуже допомогли, коли в мене вчепилися злі духи, від ваших молитов вони з мене вийшли. Дякую вам дуже! Слава Богові ! Дмитро.
 18. Слава Ісусу Христу ! Я дивлюсь ваші молитви на оздоровлення на ютубі ,ми тут в Західному світі разом з вами і так легше стає . Дякую ,що молилися за мене, перед сном голова (після операції)  мене не боліла, таблетки не пила . Леся .
 19. Дякую за молитву. Я відчувала як зовсім ліпше себе почуваю. Алла.
 20. Слава Ісусу Христу !  Я протягом останніх трьох років  дуже кліпала очима, але після молитов о.Олега нервозне кліпання майже повністю припинилося. Люба .
 21. Після лікування онко ,   ліва сторона і груди постійно боліли.Отець Олег молився наді мною, біль вщух . Марія .Слава Господу Богові !
 22.  Слава Ісусу Христу ! Мій чоловік ставився до мене грубо,пиячив , сварився , як тільки я бачила його здалеку,що він повертається додому , мене переповнював страх . Деколи з трудом вдавалося затягнути його до церкви . Одного разу він прийшов на  молитву до о.Олега ,висповідався, прийняв святе Причастя . Чоловік так перемінився, що не впізнати , сам ходить на Службу Божу , зі мною поводиться мирно з любов’ю, не п’є алкоголю ! Дякую Богові ! Ірина .
 23. Через нерви мене душило в грудях , але після молитов отця Олега такі прояви припинилися ,а також перестало боліти серце . Слава Ісусу Христу ! Тетяна
 24. Зять осудливо говорив про мене , про внуків , колись я б всю ніч не спала , образа, думки переповняли б мене . Ці дві ночі я мала спокійний , міцний сон! Дякую Господу Богові за благодать і отцю Олегу за молитви ! Богданка .
 25. Марія . поможіть мені бо не маю більше сили  таке враження що всі святі мене покинули напризволяще  може я погано молюся ? чи це мені просто таке випробування  я сильна жінка але здається  що вже не витримую  не сплю ночами  тиск високий під 180  а я його не відчуваю голова не болить просто не сплю під ранок болить серце таблетки не помагають  чим більше молюсь тим мені гірше як я маю це витримати -регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся – дякую ОТЧЕ ОЛЕЖЕ ВЧОРА  ЩЕ РАЗ СПАЛА СПОКІЙНО ВСЮ НІЧ ЯК ВІД 9 ВЕЧОРА ДО 7 РАНКУ  ВИДНО ВАШІ МОЛИТВИ ПОМОГЛИ ,  ДУЖЕ ДЯКУЮ ДАЙ БОГ ВАМ ЗДОРОВЯ !
 26. Слава Ісусу Христу ! Лікарі поставили мені діагноз,рак грудей другої степені , зробили операцію, я була дуже ослабленою ,відчувала сильні болі . Просила о.Олега щоб молився за мене,тепер болів немає,почуваюся бадьорою .Була на огляді в лікарки ,вона сказала ,що все добре , онко немає .(До слова , ті жінки ,що були зі мною в палаті за цей час померли) .  Дякую Милосердному Богові ,що продовжив мені роки життя!Юлія .
 27. Мене дуже боліла права рука ,не могла її навіть підняти, також шия моя була нерухома ,теж не могла стати на коліна для молитви в церкві через біль, хворію онко . Після першої молитви о.Олега наді мною ,а це було минулого тижня ,я почала вільно рухати шиєю,головою вверх,вниз ,ліворуч ,праворуч ,також Господь Бог оздоровив мої ноги , можу вклякати в церкві для молитви і рука не болить, рухається, можу хреститися , перед тим не могла через біль . Слава Ісусу Христу ! Парасковія.
 28. Я дуже кашляла,навіть в церкві кашлем перешкоджала на Богослуженнях .Довго лікувалася ,але кашель продовжувався . Сказали мені про те ,що о.Олег молиться за зцілення ,я почала ходити на ці молитви, Господь оздоровив мене ! Слава Богові ! Оксана .
 29. Люба. Слава Ісусу Христу!ДЯКУЮ ГОСПОДУ! ЗА МИЛОСЕРДЯ! ще раз ДЯКУЮ! О ОЛЕГУ за молитву для донечки.Хочу розказати: нам ставили діагноз кіста перед повторним узд я просила О ОЛЕГА молитися і діагноз не підтвердився Щиро дякую О ОЛЕГУ!ДЯКУЮ ЮДІ ТАДЕЮ!СВ ШАРБЕЛЮ!ДЯКУЮ БОГОРОДИЦІ! ХАЙ ВСІ ДІТИ БУДУТЬ ЗДОРОВІ.
 30. Свідчення про фізичне оздоровлення від нежиті
  Слава Ісусу Христу! Нещодавно захворіла на нежить. Мучилася: тіло трусилося, часто текло із носа.  На 5 день лікування вдома вирішила піти на Службу Божу, яку очолював о.Олег Максимлюк. Слухаючи Службу Божу, почала відчувати як хвороба поступово відступила від мене. По закінченню індивідуальної молитви над головою носовичок менні більше не знадобився. В даний час я  вільно дихаю носом.         Дякую милосердному Богу за зіслану  ласку одужання і о. Олегу за проведення Служби Божої і щиру молитву.Оксана.
 31. Слава Ісусу Христу! Дякую Вам за молитву, що Всемогутній Бог вислухав. Штучне запліднення не треба робити , моя братова вагітна . Марія .
 32. Слава Ісусу Христу! Після видалення зуба лікар сказав що є погане утворення (забула як по медичному називається) і що воно саме не пройде потрібно робити операцію. Отець Олег молився за мене ,я знову пішла до стоматолога ,він оглянув і здивовано сказав :”Що ви робили ,погане утворення зникло ?” Дякую Богові за оздоровлення , обійшлося без операції ! Тетяна .
 33. Слава Ісусу Христу! Протягом 15 років мене мучила нежить . Тепер ,після молитов о.Олега , нежить мене не турбує ,вільно дихаю носом . Слава Богові . Надя .
 34. Слава Ісусу Христу! Моя дочка не могла спати, навчатися, були тривожні думки ,через ці психологічні муки і виснаження взяла академічну відпустку в університеті . Приїжджала до отця Олега на Богослуження . Господь Бог вислухав молитви отця Олега і на даний час вона знову навчається  у ВУЗІ спокій ,впевненість і сон повернулися до неї ,а головне вона утвердилася в вірі в Бога . Мама Ірина .
 35. Слава Ісусу Христу! Зверталася до вас отче, Олеже , з Італії по телефону з проханням про молитву за моє оздоровленя . Мене боліла підшлункова і всі нутрощі-кишково шлунковий тракт так ,що я всю ніч не могла заснути . Після вашої молитви мені стало так добре , все перестало боліти  , цілу ніч міцно спала ! Отче , Олеже , ви напевно святий , дякую Господу Богу за вислухані молитви ! Марта .
 36. Слава Ісусу Христу! Мене звати Василь . Мене майже 4 роки постійно боліла голова . Лікувався , але болі не вщухали . Після того як я посповідався в о.Олега , він помолився наді мною і за молитвами о.Олега із Божою допомогою я оздоровився . Дякую Господу Богу !
 37. Слава Ісусу Христу! Працюю в Росії вдалині від людських поселень . З настанням морозів -15 і нижче градусів я дуже застудився ,боліло горло , висока температура , сильно ослаб , думав помру , до лікарні далеко . Вирішив подзвонити до о.Олега з проханням про молитву . Телефонував кілька разів і після кожної молитви мені ставало краще , температура впала , слабкість відійшла , стан запаморочення в голові пройшов , продовжую працювати .З вдячністю Віталій.
 38. Племінник  бавився , бігав раптово закашлявся ,впав і перстав дихати . Ми дуже перелякалися ,я подзвонила до о.Олега ,він помолився і в ту ж мить дитина почала дихати . Дякую Богові ! Люба .
 39. Слава Ісусу Христу! Синочок захворів ,не могли збити високу температуру ,приїхали з ним на молитву до о.Олега . Після молитви горячка пройшла ,почав їсти ,відновився апетит . Дякую Богові ! Ліля .
 40. Слава Ісусу Христу! Просила по телефону о.Олега за донечку,яка поночах не могла спати .Після молитви така благодать зійшла ,тепер дитинка має міцний , спокійний сон . Марія .
 41. Слава Ісусу Христу! Після смерті дідуся мій син кілька днів дуже плакав ,аж заходився .Ніяк не могла його заспокоїти .Отець Олег молився за нього і плачі зразу ж припинилися .Слава Богові ! Лілія .
 42. галина. Христос народився !Славімо Христа! Дякую Богові і Матері Божій за вислухану молитву ! Велике спасибі о.Олегу і нехай береже Вас Бог!!!
 43. Слава Ісусу Христу! Приходила до вас на молитву із своїм другом ,який запивав.Тепер він зовсім не п’є ! Дякую отче , Олеже , за молитву ! Іра .
 44. Слава Ісусу Христу ! Протягом двох років мого сина дуже  боліла голова ,обстеження, лікування не допомагало. Приїхали на молитву до о.Олега, Господь Бог оздоровив його , голова не болить ! Марія .
 45. Слава Ісусу Христу ! Дякую  отче , Олеже , за молитву чоловік перестав пити . Галина .
 46. Таня -от.Олег,я вчора попросила щоб ви помолились за чоловіка,бо дуже нервовий,погано спить,то ввечері я його не впізнала,а сьогодні зранку почула від нього що так спокійно і добре він вже давно неспав.Дякую Богу і вам.
 47. Слава Ісусу Христу ! Ми так довго вимолювали щоб мати дитину ,їздили по прощах , просили про молитву , давали намірення на Служби Божі .Господь вислухав наші молитви я завагітніла .  Тепер же коли ми очікуємо поповнення в сім’ї , почалися кров’яні виділення  – це загрожувало вагітності . Подзвонила до о.Олега щоб молився і виділення припинилися . Дякую Богові ! Марьяна .
 48. Після молитви о.Олега,за сцілення,пішла на УЗД.де лікар узидист,до якого я постійно ходжу,не побачив основного захворювання-аденоміозу,також фіброміома в мене була в стінці матки,а стала позаді матки,зі слів лікаря не буде мішати настанню вагітності,а також відновився фолікулярний запас.Дякую Богу і вам за молитви. Тетяна .
 49. Мене протягом трьох тижнів дуже свербіло тіло . Я соромилась сказати при молитві  о.Олегу . Потім все ж таки попросила про молитву за оздоровлення з цього захворювання і тіло перестало свербіти . Слава Ісусу Христу ! Марія .
 50. Через грибок з мого вуха текло . Я подзвонила до о.Олега щоб помолився . Зранку ваткою перевірила вухо , а воно сухе .Слава Господеві Богові ! Галина .

(6) Комментариев к: "Блок свідчень 13"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Хочу подякувати Богу і отцю Олегу за його молитви!!! У мене три дня було сильне головокружіння, тошнота і рвота. Мені було дуже важко, бо маю двох маленьких діточок і повинна за ними доглядати, відвести в школу, дати іісти…. З сильним головокружінням мені було дуже прикро. Я задзвонила до отця Олега і попросила молитви за моє здоров’я. На наступний день я себе почувала краще, головокружіння не було, тошнота і рвота пройшла і до вечора все було добре!!!!!! Дякую Господу Богу та отцю Олегу!!!

 2. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Господу і отцю Олегу за вислухані Богом молитви. Я просила о. Олега помолитися за здоров’я бабусі і за зцілення від жіночих хворіб і за вагітність сестри. Отець Олег молився і ми молилися до Господа Бога, до Матері Божої девятницю, що розв’язує вузли. Моя сестра завагітніла і народила здорову дитинку. Дякую Вам Отче за молитви. Слава Богові!

 3. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Після народження дитини набрала вагу,це спричинило сильну задишку.Дякую Господу,що за молитвами о.Олега допоміг мені,задишка пройшла,почуваюсь краще.І прошу про молитву,щоб вага внормувалась,велике навантаження на ноги.дякую!

 4. Люба пишет:

  Слава Ісусу Христу!ДЯКУЮ ГОСПОДУ! ЗА МИЛОСЕРДЯ! ще раз ДЯКУЮ! О ОЛЕГУ за молитву для донечки.Хочу розказати: нам ставили діагноз кіста перед повторним узд я просила О ОЛЕГА молитися і діагноз не підтвердився Щиро дякую О ОЛЕГУ!ДЯКУЮ ЮДІ ТАДЕЮ!СВ ШАРБЕЛЮ!ДЯКУЮ БОГОРОДИЦІ! ХАЙ ВСІ ДІТИ БУДУТЬ ЗДОРОВІ.

 5. Дитина Божа Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Хочу прославити Господа і подякувати о. Олегу за його молитви.
  У мене була аменорея, 9 міс я пила гормони, лікарі казали, що маю пити все життя їх, але я вирішила їх кинути.
  Шукала якогось іншого рятунку.
  Знайома порекомендувала якогось гомеотерапевта, і я вже майже-майже записалась на прийом, як вирішила дізнатись, а як церква УГКЦ ставиться до цього – і випадково натрапила на цей сайт, де хтось писав, що гомеопатія не допомагає, попутно дізналась що гомеопатія то є гріх і пряме спілкування з нечистими силами.
  Тому написала прохання до о.Олега про молитву зцілення, і черех тиждень у мене почались місячні!!

  Я молилась ще увесь місяць, навіть більше, пройшла знову всі етапи від віри до зневіри і знову до віри, цього оазу сильнішої, і буквально на днях, місячні знову повториились – отже я точно зцілена!

  Дякую Господу за це чудо!

  Отче Небесний, благослови о.Олега всім тим, що Ти вважаєш йому за потрібне мати!

  Амінь!

 6. Світлана пишет:

  Просила отця Олега,щоб помолився за моє здоровя. Оскільки сильно переживала,щоб не виявили в мене якийсь страшний діагноз. Завдяки його молитві, а також молитвам Юді Тадею, Шарбелю і Св. Миколаю Бог вислухав моє прохання і дозволив , щоб мої найгірші очікування не здійснилися. Дякую Богу ,за те , маленьке чудо для мене.

Написать комментарий: "Блок свідчень 13"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов