Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 104

 1. оксана. Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег,- будь- ласка помоліться за зцілення, оздоровлення мого тата Богдана! завтра мають робити операцію ставити дренаж на печінці! Нехай все мине під Божим благословенням! Дякую отче!
 2. оксана. Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег,помоліться за мого тата за його зцілення та виздоровлення,- завтра мають робити операцію ставити дренаж на печінці, нехай все мине та пройде під божим благословенням!! – Дякую Вам Отче!- Дякую!
 3. Анна. СІХ.отче дякуем за ваш дар.та прошу Божогоблагословення на подружжя з Назаром.хай господь веде його.та щоб віднайшлась Галина.
 4. Анна. СІХ.дуже прошу про молитву Божоi помочі в ситуаціі з Назаром.щоб він зрозумів саое серце та визволиася від страху та переживання.дякую
 5. Olena. Прошу про молитву про виявлення і викриття невидимих , незнаних ворогів і їх діл, щоб Господь дав їм сили лишити свої корисливі злі справи і дати нам спокій. Дякую Вам за молитовну підтримку. Також прошу допомоги на швидке оформленню документів на спадщину і Божого благословення на виїзд на заробітки за кордон, щоб з документами було все гаразд і щоб була робота і заробіток щоб могла доробитися. Дякую Вам Отче.
 6. Olena. Будь-ласка , отче, помоліться за Івана за його зцілення, навернення і звільнення. Дякую Вам і Ісусу.
 7. Olena. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь-ласка за те щоб мене не використовували і не витягували з мене сили.
 8. Olena. Прошу також про молитву щоб я перестала себе почувати і бути жертвою обставин і близьких, знайомих і колишніх колег. Слава Ісусу Христу.
 9. Алла. Слава Ісусу Христу! Благаю святий отче Олеже, помоліться за нашу сім”ю. Вона на порозі розлучення. Благаю помоліться за мого чоловіка Миколу за навернення його на добру та чесну дорогу, щоб він не покинув свою сім”ю. За взаєморозуміння між нами та любов один до одного, щоб він став прихильним до мене, щоб наша родина не розлучилася. Щоб ми жили в мирі, злагоді та любові один до одного, до наших діток, рідних близьких, до Ісуса Христа та всіх Святих. Благаю про молитву. Дякую. Нехай Вам Бог дарує здоров”я та довголіття!
 10. Надія-Галина. Слава Ісусу Христу .Отче Олеже помоліться за мене .Щоб я знайшла собі доброго чоловіка і щасливо вийшла заміж мені вже35 Дякую!
 11. Іванна. Слава Ісусу Христу, о.Олег помоліться за мого чоловіка Григорія, який не може знайти роботу і запиває через це вже 8 днів пє кожен день.І за його здоров’я (Гастрит, пієлонефрит, спина болить, тиск високий, від маленької ранки,просто царапини в нього робиться велика рана,яка довго гниє і не заживає)Прошу помоліться, Буду щиро вдячна Вам за поміч! Нехай Господь Бог благословляє Вас та даруює радість.
 12. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться , будь ласка, за зцілення психіки Христини, визволення від страхів, тривоги, нав’язливих думок, неврозу, щоб віднайти душевний спокій. Внаслідок цього постійно високий пульс, аритмії, серце збивається з ритму. Дякую Вам, нехай Бог дарує Вам міцне здоров’я!
 13. Андрій і Романія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже просимо вашої молитви за нашу донечку Іванку. В неї на личку і ножках виявили лишай. І за нашу донечку Христинку. Вона часто хворіє на лоренгіт і бронхіт. Дякуємо, хай Вас Бог благословить.
 14. Таня. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже помоліться за зцілення мого синочка Владіка від епілепсії. Дякую
 15. віра. Слава Ісусу Христу ! Отче прошу Ваш молитв за мою маму Ольгу в якої рак печінки та набирається вода в легені.І що б Господь послав нам людину яка її врятує.Спаси Господи.
 16. марія. Слава Ісусу ХРИСТУ! Отче пмоліться за щасливу долю Наталії! Щиро дякую.
 17. Інна. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже прошу Вас помолитися за зцілення від раку Надії зТернополя. Щиро вдячна.
 18. Светлана. Слава Ісусу Христу!Отче прошу помолитись за здоров”я мого синочка Дениса який вже більше місяця кашляють, и сопли не проходять.И Хочу попросити за маму у неи високий сахар. Колиться инсулином.Дякую Вам і нехай Господь вислухає Ваші молитви.
 19. Юля. Слава Ісусу Хресту!о.Олеже,пршу помоліться,щоб я, раба Божа Юлія, зустріла доброго і побожного чоловіка!
 20. альона. Слава ісусу христу.В мого батька рак легень , рецедив який зявився через два роки після опираціі на даний час без метастазів моліться будьласка за нього’Василя’ дякую.

Написать комментарий: "Блок 104"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов