Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 105

 1. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Від усього серця дякую Вам за молитву. Чоловік повернувся. І сьогодні ми живемо щасливо. Дякую Богу і Вам. Нехай Господь благословляє всі Ваші справи.
 2. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас о.Олеже помоліться за мого любимого татуся за зцілення, в нього рак про який він не знає. Дуже має сильні болі, лікарі до кінця не можуть здіагностувати чи це метазтази чи пухлина на наднирнику, збільшені по цілому тілу лімфовузли. Зараз дальше в процесі діагностування, щоб почати лікування. Це людина з дуже добрим серцем і чуйною душею, серце розривається коли бачиш як дорога тобі людина мучиться. о.Олеже помоліться будь ласка за зцілення від важкої недуги. Підскажіть які молитви молитись.
 3. Олег. Слава Ісусу Христу!Отче прошу помолитись за здоров”я моєї тітки Орисі хвора на пухлина голови ,в цю п’ятницю операція.Прошу дуже Вас о.Олег помолитись за оздоровлення Орисі іщоб операціяпройшла успішно Дякую Вам і нехай Господь вислухає Ваші молитви.
 4. Олег. Слава Ісусу Христу!Отче прошу помолитись за здоров”я моєї цьоці Орисі вона хвора на похлина голови цього тижня в п’ятницю має відбутись операція прошу помоліться за іі оздоровлення і за лікарів іщоб операція пройшла успішно Дякую Вам і нехай Господь вислухає Ваші молитви.
 5. Дмитро. Cлава Ісусу Христу! Отче помоліться будь ласка за чоловіка моєї сестри Андрія, щоб він позбавився від згубної звички гри в азартні ігри. Дякую
 6. Марія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу молитись за мене, мене звати Марія, мені 26 років, вже більше 10-ти років страждаю від дуже дивної хвороби, обходила багато лікарів, таблетки їла як цукерки, незнаю вже що робити… Коли знаходжусь на людях стає важко дихати, я ніби задихаюсь, в горлі ніби душить стає страшно і погано. В животі набирається багато повітря і є страшний постійний метеоризм. Коли відійду від людей або знаходжусь вдома то все нормально. Я не ходжу вже більше 10-ти років ні на концерти тай взагалі нікуди де є багато людей… Працювати також важко… Тільки дім робота, робота дім. Люди сміються постійно, відвертаються від мене, дуже важко жити мені, не знаю за що така важка кара мені. Я вірю в Бога, молюсь, читаю Біблію. Прокидаюсь зі сльозами, лягаю також так само. В мене вже немає сил боротись і йти далі… Дуже хочу щоб Бог мене зцілив і подарував свободу, мрію про сім’ю, про чоловіка про дітей, також мрію якось себе реалізувати, розвивати талант який Бог мені подарував. В мене в родині є одна жінка яка мабуть займається магією, колись я була з батьками в гостях у неї то бачила книжки про магію, вона ще мамі колись радила як і що робити, але слава Богу мама її не слухала і з цим не має ніякої справи. Я думаю чомусь що це діло її рук, бо про щось схоже колись вона говорила моїй мамі… Прошу дуже отче Олег молитись за мене про моє зцілення, я вірю що Бог всемогутній мене оздоровить і допоможе мені, надіюсь на Бога!!! Слава Ісусу Христу!
 7. Дмитро. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за чоловіка моєї сестри АНДРІЯ. В нього велика залежність від азартних ігор . Допоможіть
 8. Богдан. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже щиро прошу у Вас молитви: – за тілесне та духовне оздоровлення моїх
  дружини Оксани, дітей Тетяни і Віталія,та
  матері Ярослави.
  – за щасливий вибір стану для дітей.
  – за за зєднання дочки Тетяни з сімєю.
  – за прощення гріхів мого роду, та роду моєї
  дружини.
  – за те щоб знайти роботу,та повернути мої
  борги.
  щиро вдячний.Слава Ісусу Христу.
 9. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу вашої молитви за зцілення психіки Христини і звільнення її від панічних страхів, тривог, навязливих думок, бо життя перетворилось у пекло. Дякую Вам дуже, нехай Господь дарує Вам здоров’я і своє благословення!
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу!Прошу о. Олеже помоліться,будь ласка, за збереження соєї сімї та повернення в мою сімю любові, поваги та розуміння одне одного.
 11. Ірина. CIХ,Отче Олеже помоліться за мою сестру Марію і ЇЇ чоловіка Василя,бо не можуть мати дітей,(щоб не було викиднів ).Дуже Дякую!!!
 12. Христина. Слава Ісусу Христу! О. Олег дуже вас прошу помолитися за моє здоров’я і зцілення. У мене підозрюють неспецифічний виразковий коліт, але сьогодні ше здавала аналізи щоб підтвердити або заперечити, я дуже вас прошу помоліться будь- ласка щоб це не підтвердилось, щоб Господь Ісус Христос за вашими молитвами відвернув від мене цю недугу і зцілив мене! Щиро дякую вам за ваші молитви! Хай Вас Бог Благословить! Я буду безмежно вдячна вам і Господу нашому Ісусу Христу за вислухану молитву.
 13. оксана. Отче, прошу вашої молитви про зцілення та оздоровлення Ярослава від тяжкої недуги за проханням його мами Марії.Слава Ісусу Христу!
 14. Олег. Слава Ісусу Христу. Щиро благаю помолитися за повернення в сімю коханої дружини Олександри до мене, Олега, також дуже прошу помолитися за те щоб повернулася любов та злагода до моєї сімї.
 15. Таня. Слава Ісусу прошу вас помолитися за мою маму Жанну вона хвора на варикоз ніг вона має робити дві операціі прошу помоліться за іі оздоровлення іщоб операціі пройшли успішно слава Богу
 16. Роман. Слава Iсусу Христу. Всечесний Отче, прошу про молитву за мою тiтку Ганну. Сьогоднi вона маэ бути прооперована. Дякую.
 17. Марія. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитись за здоров”я свого чоловіка. Він став душевнохворим і не хоче лікуватись. Дуже прошу за його сцілення і повернення світлого розуму, а мені сили його підтримати. Нехай нам Бог допоможе!
  Дякую дуже за Вашу щиру молитву!!!
 18. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче. звертаюся до Вас з проханням помолитися за те, щоб я змогла завагітніти.Ми з чоловіком вже три роки не можемо зачати дитинку. я лікувалась, але лікарі сказали йти на операцію, через непрохідність труб. я так і не наважилась… Щиро просимо Вас помолитись за нас. надіємось на Божу ласку. Іван та Христина.
 19. Ірина. Слава Ісусу Христу! Всечесний отче Олеже, помоліться будь-ласка, за відвернення мого чоловіка від алкогольної залежності. Дякую. Нехай Господь Бог та Пречиста Діва Марія вислухають Ваші молитви.
 20. Роксолана. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за зцілення мого батька Ігора, в нього виявили рак сечового міхура. Благаємо Вас, випросіть у Господа Бога зцілення для нього. Благаю Вас про допомогу!

Написать комментарий: "Блок 105"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов