Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 106

 1. Василь. Слава Ісусу Христу!Отче дуже прошу помолитися за здоров’я моєї мами Марії хвороба шизофренія.Так живе з цією недугою,одні сварки та гріхи залікувати мож а вилікувати,вірю що Ваша молитва до Господа допоможе нам.Дуже вдячний вам…
 2. Володимир. Слава Ісусу Христу! Прошу, будь ласка, помоліться за мого батька Остапа. Щоб були в нас добрі стосунки і, щоб він не контролював мене. А також, щоб сприймав мій вибір, яким би він не був.
 3. Алла. Слава Ісусу Христу! Благаю про допомогу! Помоліться будь ласка за нашу сім”ю. Вона на порозі розлучення. Помоліться за мого чоловіка Миколу, про його навернення на чесну дорогу, до родини. За взаєморозуміння, повагу, любов та довіру поміж нами. Щоб у нашому домі панувала злагода та мир. За збереження нашої сім”ї. Щиро Вам вдячна. Божої Вам благодаті і довгих років життя!
 4. василь. Слава Ісусу Христу! Я вже вам писав але незнаю чи прийшло до вас тож пишу ще раз Якщо ваша ласка я хотів би попросити помолитися за мою маму рабу божу Анну моя мама пішла на обмтеження і моїї сестрі сказали що в мами рак 4 степені але ні я ні наша сімя невіримо і надіємся що лікарі помилилися і з мамою буде все добре і вона буде здоровою.Я вірю в Бога і вірю що він почує наші молитви і зісле на маму благодать зцілиння.Я вас дуже прошу щоб і ви та Церква помолилися за зцілиння і щоб діагноз непітвердився і моя мама була здоровою.Наша мама нам дуже потрібна попросіть Бога і Матінку Божу щоб вони незабирали її від на а зіслали свою святу благодать сцілиння.дуже вам дякую.Нехай Господь охороняє а Матінка Божа здоровя посилає.
 5. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь-ласка за мого племінника Богданчика, який хворіє.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег , дуже Вас прошу помоліться за виздоровлення моєі мами Ірини. Хай Господь Бог і Діва Марія вам в всьому помагає і оберігає. Дуже дякую!
 7. Анна. СІХ.отсе молимось за створення подружжя з Назаром.як на то Воля отця мав незгасаючу любов до мене.та мати звістку від Галини.дякую
 8. Наталія. Львівська обл.,м. Червоноград. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за моє здоров’я, я завтра їду до онколога з дисплазією 3 ступеня на огляд і маю великий страх, що він мені скаже. Попросіть Господа прощення для мене грішної, і здоров’я щоб мати змогу поставити на ноги маленьку дочку. Хай Господь перебуває у нас.
 9. Наталя. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь-ласка за моє здоров’я і здоров’я моєї родини, щоб вирішилось на нашу користь питання з оформленням будинку, а також за спокій на роботі та в сім’ї. Дякую.
 10. марія. Слава Ісусу Христу.ми з чоловіком в шлюбі уже 3 роки і дуже хочемо щоб Господь допоміг нам народити дитину.просимо і вас,отче Олег помолитися за нас,щоб Бог змилостився над нами і вислухав наше прохання,дякую.Слава Ісусу Христу.
 11. василь. Слава Ісусу Христу.прошуі благаю вас щиро вислухайте моє прохання помоліться про сцілиння від раку моєї мами Анни.щиро вам буду вдячний.Ще якщо ваша ласка підскажіть як правильно помолитися про сцілиння моєї мами може я щось нетак роблю?дякую
 12. василь. Слава Ісусу Христу отець Олег.В моєї мами виявили рак по жіночому лікарі кажуть дуже серйозно але вірю і знаю що є ще більша Божа ласка і Боже зцілиння Бог всемогутній і ласкавий і він любить нас і вислуховує.Якщо ваша ласка молю вас і благаю вас помоліься попросіть творця нашого про сцілення моєї моми раби божої Анни.Щиро вам дякую за прочитане моє прохання.
 13. Тетяна. Прошу Отця про молитву за зцілення тілесне і духовне відновлення, за повернення до професії.
 14. Наталя. Слава Ісусу Христу!
  Прошу о.Олеже помоліться за мене, дитину Божу Наталю, що мешкає у Києві у намірі зцілення від полікістозу яєчників та аменореї.
  Якщо того хоче Бог, хай дасть мені можливість плідності, коли матиму чоловіка.
  Дякую Господу за дар Вашого життя.
 15. Маряна. Cлава Ісусу Христу!Отче пршу від щирого серця помолитися про зцілення від депресії маряни
 16. таня. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за потрібні благодаті та дар материнства.
 17. Анна. СіХ.молюсь за створення доброі родини з Назаром.щоб його серце мало любов і мужність.дякую За те віднайдення Галини
 18. марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу молитви за хвору Марію, Щиро дякую.
 19. Дмитро. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за чоловіка моєї сестри АНДРІЯ. В нього велика залежність від азартних ігор . Дякую Вам! Хай Господь Бог дарує Вам міцне здоров’я та довголіття
 20. Тарас. Отче щиро прошу у Вас молитви за духовне зцiлення вiд хвороби нервовои вiд депресiи. Хай Вас Бог благословить.

Написать комментарий: "Блок 106"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов