Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 107

 1. Анна. СІХ прошу про молитву за дар подружжя з Назаром.за любов в наших серцях. Щоб віднайшлась Галина.дякую
 2. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу також помоліться за здоров’я Стефаніі, Ярослави, Галини, Айата. За вирішення земельних проблем з сусідами. За здоров’я, щасливу долю і Боже Благословення для новонародженного Андрія. Дуже вам дякую.
 3. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за здоров’я Оксани, за зцілення від кисти, фіброми, нирок і від позбавлення зайвої ваги, за благословення Оксани та Михайла дитинкою. Щиро дякуємо за Ваші молитви.
 4. Mariana. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за Олега, який бореться з онкологічних захворюванням (лімфома). Йому дуже потрібна Божа допомога. Олег дуже хороша і добра людина. Я дякую Богу за те, що Олег в мене є, але я дуже сильно хочу, щоб він одужав, Олег мені дуже потрібний. Дякую.
 5. АННА. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ОТЕЦЬ ОЛЕГ.В МОЄЇ МАМИ МАРІЇ ПРОБЛЕМИ З ПСИХІКОЮ НЕМОЖЕ СЕБЕ КОНТРОЛЮВАТИ Я ПРОШУ ВАС ПОМОЛИТИСЬ ЗА НЕЇ Я ВІРЮ І ЗНАЮ ЩО БОГ НАМ ДОПОМОЖЕ І МАМІ СТАНЕ КРАЩЕ .ДЯКУЮ
 6. Віталій. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за мою маму Ірину. м. Бережани. За успішну операцію на грудях і за її одужання!
 7. Ольга. Слава Ісусу Христу!Прошу молитви ,щоб Господь дав мені ласку стати матірю.
 8. василь. Слава Ісусу Христу! Я вже вам писав отче Олег.Я вас благаю помоліться про Благодать Божу і зцілиння від саркоми і раку рабу божу Анну.Моюю маму виписали до дому тож я незнаю кого просити що робити.Тільки одна надія є на Бога і налюдей яким Бог дав ласку молитися і просити їх про інших людей які благають про допомогу.молю вас отче моліться про сцілиння моєї мами раби Божої Анни
 9. Анатолій-Руслан. Прошу помолитись за моє здоров’я.Щоб аналіз на ВІЛ не підтвердився.
 10. таня. Отче, прошу про молитву за мого чоловіка, про потрібні благодаті та дар батьківства.
 11. Рита. Слава Ісусу Христу! Донька Віолетта, проблеми з неврологіею,киста головного мозку, на швидке одужання. отче Олег помолитися за нас,щоб Бог змилостився над нами і вислухав наше прохання,дякую.Слава Ісусу Христу.
 12. Юля. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу Вашої молитви,за зцілення мого сина Владислава від епілепсії.Дякую
 13. Павло. Слава Ісусу Христу!
  отче помоліться будь ласка за мене щоб я вийшов з депресії, почав нормально ковтати і в мене відновився повністю апетит. я вас благаю.
 14. Катерина. Отче Олеже!помоліться за успішне проведення операціі моєі 3-ьох місячноі донечки Юстини і за швидке іі одужання.операція складна на нирці…дуже прошу допомоги Вашою молитвою
 15. Ivan. Слава Ісусу Христу! уклінно прошу помолитися за здоров’я моєї матері Марії, моєї тітки Ірини, мого сина Богдана, усіх моїх рідних та добродіїв. Дякую.
 16. наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег помолітся за одуження моєї мами Ірини від раку. І щоб були добрі результати від біопсії. Щоб Боженько смилосердився і ісцелив її. Дуже дякую !
 17. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров’я моєї мами Оксани (Ірини), за довгі роки життя для неї. Дякую!
 18. марія. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже помоліться за здоровя Марії Щиро вдячна
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Отче прошу помолитись за моє здоровя Оксани, щоб нормалізувалась моя температура. Щоб я вийшла заміж і народила дитину.
  Дуже вам дякую.
 20. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Отче прошу помолитись за моє здоровя Оксани, щоб нормалізувалась температура. Щоб я вийшла заміж і народила дитину. Дуже Вам дякую. 

(3) Комментариев к: "Блок 107"

 1. Irina пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче помоліться за Ірину і Руслана маємо борги,щоб ми знайшли вихід з цієЇ ситуаціЇ.ЩИРО ВАМ ДЯКУЄМО !!!!!!

 2. Люба. пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олеже!!Помоліться будь-ласка за те щоб мені не шуміло в голові,щоб не крутилася голова, щоб пройшла тривога в тілі,щоб відновився апетит,щоб відійшли дурні думки,щоб я вийшла з депресії.Також прошу Вас помоліться за здоров’я моїх дітей, чоловіка,мами та моїх рідних.Щиро Вам дякую!!!

 3. Люба. пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олеже!!Помоліться будь-ласка за те щоб мені не шуміло в голові,щоб не крутилася голова, щоб пройшла тривога в тілі,щоб відновився апетит,щоб відійшли дурні думки,щоб я вийшла з депресії.Також прошу Вас помоліться за здоров’я моїх дітей, чоловіка,мами та моїх рідних.

Написать комментарий: "Блок 107"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов