Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 108

 1. Марія. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже помоліться будь ласка за здоров’я Марії
 2. Олег. лава Ісусу Христу! Отче Олег, глибоке прохання до Вас, помолітся на оздоровлення моєї мами Олександри, в якої рак кишечника з метастазами в печінці, лімфовузлах та “малому тазі”, медицина опустила руки, но я вірю що дива можливі.Тепер одна надія на Господа Бога! Благаю Отче поможіть!!!
 3. Люба. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже прошу вас помолитися за мою хвору на рак матір… Наперед дякую дай Боже вам здоровя.
 4. Надя. Слава Ысусе Христе!!!
  Отче прошу вас,выд щирого серця помолитись за мою маму Оксану,за ыы здоровя та видужання выд хвороби Розсыяний склероз та выд проблем по жыночому!!!
  Дуже вам вдячна!
  Нехай вас Бог благословить!!!
 5. Оксана. Отче Олеже, помоліться,будьте добрі, за зцілення свекрухи мого рідного брата. Звати її пані Леся. Діагноз – рак грудей ( остання стадія). Надіюся, що милосердний Бог почує ваші молитви! Щиро дякую!
 6. Оксана. Слава Ісусу Христу!
  Отче,помоліться,будь ласка, за моє зцілення від хвороби (кіста яєчника). Вірю у чудо від вашої молитви!
 7. Галя. Слава Ісусу Христу! Отець Олеже, звертаюся до Вас із щирим проханням помолитися за мого хворого батька Дмитра, якому діагностували рак легенів. Надіюсь і уповаю на Господа Бога, що Ваші молитви будуть вислухані. Дякую!
 8. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, Олеже, щиро прошу Вас про молитву за мою важко хвору маму Ірину. У неї рак молочної залози, метастази в легенях, їй важко дихати. Дякую!
 9. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву за навернення до Бога мого чоловіка Олександра,благословення нашого подружнього життя та подолання всіх непорозумінь. Щиро Вам вдячна. Вірю що Господь вислухає Ваші молитви за нас грішних.
 10. Анна. СIХ.дякуемо за молитви та дiю Господа в нашому життi.прошу про дар подружжя з Назаром.любов та дiток.за те щоб Мали звiстку вiд Галини.дякую.
 11. Оксана.  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас,Отче, помолитися за здоров’я Оксани та Сергія, подружньої пари… Нам допоміг Бог завагітніти… просимо сили і здоровя виносити здорову дитинку… (У нас було 2 викидня…) Дякуємо.
 12. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас,Отче, помолитися за здоров’я моєї мами (Раби Божої Віри, м.Львів), в якої виявили рак легенів 4 степені. Одна надія на Бога! Благаю про молитву! Дякую
 13. Любомира. Отче Олег,помоліться за мое здоров,я та зцілення від інфекціі стрептококу горла. Щось антибіотики не дуже допомогають. Дякую. Слава Ісусу Христу.
 14. Олександра Лосюк. Слава Ісусу Христу! Отче прошу помолитись за здоров”я мого внука Олександра якому три місяці чомусь дуже плаче.Дякую.
 15. марія. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за зцілення від хвороби дочки Марії.
 16. Ola. Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег, помоліться будь ласка за мою маму (раба Божа Наталія), в неї виявили рак легень. Одна надія на Господа.
  Дякую
 17. оксана. Слава Ісусу Христу! У мене безпліддя, шукаю допомоги і поради
 18. Яна. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас помолитись за навернення мого чоловіка Віталія.
 19. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас Отче помоліться за мого синочка Романа (2 р), щоб в нього відновився слух,щоб він міг чути і говорити як всі дітки, лише надія на Бога, лікарі ніде це не лікують, щиро Вам вдячна!
 20. оксана. Слава Ісусу Христу!прошу о.Олега щоб помолився за мого новонародженого племінника Іллю в якого вада обох нирок!завтра наступний огляд в лікарні,будь-ласка нехай за нашими спільними молитвами станеться чудо і ця дитинка одужає!дякую Вам щиро!Слава Ісусу Христу.

Написать комментарий: "Блок 108"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов