Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 109

 1. марія. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу молитви за мою маму Ганну, в якої проблеми зі шлунком, щомісяця кілька днів вона не може нічого їсти і пити. Щиро дякую.
 2. Олеся. Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитви, щоб Бог дарував нам дитятко. Дякую! Володимир і Олеся
 3. Олеся. Слава усім святим!
  Я прошу помоліться за мене,мені дуже боляче…Знаю,що скоїла страшний гріх,коли просила в Бога смерті і думала про самогубство…Благаю,помоліться за мою скалічену душу.Зараз мені нестерпно боляче і все через те,що я дуже влюбчива.Страждаю від нерозділеного кохання,не судіть мене,люди але я незнаю як мені дальше жити.Я закохалася в хлопця,а він хоче щоб я була для нього лише другом і через це я задихаюся від болю.Помоліться за мене,помоліться за те,щоб зникли мої страждання і загоїлася душа
 4. Роман. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, прошу Вас помоліться за мого таточка Степана. В нього рак легень. Хай Господь Бог допомагає.
  Син Роман, Львівська обл., м. Яворів
  Щиро дякую.
 5. Світлана. Слава Ісусу Христу.Помоліться, будь-ласка за мою важкохвору донечку Вікторію, щоб Господь направив нас до лікаря, який зміг би нам допомогти. Дякую.
 6. Анна. СIХ.прошу про молитву про створення родини з Назаром.щоб Господь огорнув його серце любов’ю.дякую
 7. Оксана. Слава Ісусу Христу!…Отче, Олеже – прошу, помоліться за мене, щоб я знайшла хорошого чоловіка і народила нам здорових діточок. Дякую.
 8. Наталя. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь-ласка за моє здоров’я, довгий час турбує біль у коліні, за здоров’я чоловіка Василя, якого болить спина, а також за здоров’я моєї мами Оксани. Дякую Вам за Ваші молитви!
 9. марія. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за хвору Марія.Щиро дякую.
 10. оксана. Слава Ісусу Христу!Отче, помоліться будь-ласка за здоровя моїх знайомих Терези і Надії, які важко хворіють.Дякую.
 11. Ігор. мене другий день сильно болить спина в районі попереку (важко рухатися). Помоліться за моє одужання.
 12. Іван. Слава Ісусу Христу!
  Прошу уклінно помолитися за добре здоров’я Тараса, Марії та Ірини.
  Хай буде слава Богові на віки віків!
 13. Марія. Прошу всіх! Помоліться за дуже хвору новонароджену дівчинку Анну!
 14. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за збереження моєї сім”ї (Володимира і Наталії). У нас двоє діточок. Я у відчаї, не можу знайти взаєморозуміння з чоловіком. Я дуже стараюсь, не виходить. Чоловік постійно не задоволений, а особливо останнім часом, не хоче зі мною говорити. Щоб я не робила бачить все в поганому світлі. Ніби стіна між нами. Його мама не любить мене.Він все їй розказує. Недавно, у машині над сидінням чоловіка знайшла запхану голку, раніше її там не було. Щось дивне??? Дуже прошу про молитву. Щиро дякую.
 15. НАТАЛІЯ. Слава Ісусу Христу! Щиро прошую молитися за маленьку 8- річну дівчинку НАСТЮ,яка раптово захворіла і зараз перебуває в дуже важкому стані. Вірю що тільки спільна молитва вирятує Настю і дасть їй здоров’я
 16. Оля. Слава ісусу Христу!Отче Олеже, молю вас помоліться за мене. Я вже три роки хворію нервовими розладами, депресія,страшна тривога,невралгія,навязливі думки,страшний панічний страх, страх що зі мною щось станеться. Прошу вас. Мене звати Оля.
 17. наталія. Слава Ісусу Христу ! Помолітся за сцілення від раку моєї мами Ірини! Дуже дякую
 18. ЛЕСЯ. ДОБРОГО ВЕЧОРА! В МОЄЇ МАТУСІ РАК 4 СТАДІЇ…ЗРОБИЛИ ОПЕРАЦІЮ …ТА Є МАТАСТАЗИ В ПЕЧІНЦІ..ПРОГНОЗИ ПОГАНІ..НАДІЙ НЕ ДАЮТЬ..ПРОШУ ВАС ПРО ДОПОМОГУ…ДОПОМОЖІТЬ…ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ МАТУСЮ ЛЮДМИЛУ….ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВСЕ..!
 19. марія. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже помоліться за хворого Івана.Щиро дякую.
 20. Анна. СIХ.прошу за те щоб Назар мав любов у серцi.як на то воля Бога ми мали подружжя . дякую.

Написать комментарий: "Блок 109"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов