Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 110

 1. Марія. Я, Марія, перенесла онкологічну операцію, повинна пройти ще променеву терапію.Молюся і прошу Господа Бога про духовне і тілесне зцілення,Прошу отця Олега про молитву за мене і вірю, що Бог вислухає молитви і зцілить мене.
 2. Марія. Я перенесла онкологічну операцію,Через кілька днів повинна пройти променеву терапію. Дуже хочу зцілитися,Про це прошу Господа Бога,Прошу молитви за мене у отця Олега, Вірю,що Бог вислухає молитви.
 3. Олександр. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь ласка за збереження моєї сім”ї(Олександр та Галина).Дуже напружені стосунки.Щиро прошу Вас помолитись за нас.Надіюсь на Божу ласку та Ваші молитви.Щиро дякую!м.Львів
 4. юля. допоможіть будь ласка молитвою маємо великі борги юля і володя
 5. Інна. Прошу помолитися за маму Людмилу, хвору на рак. Вірю, що Бог допоможе їй здолати цю тяжку недугу. Дякую1
 6. Анна. Сіх.отче прошу про молитву за Господне проведіння в стосунках з Назаром.як на то Божа воля ми мали з ним шлюб.дякую
 7. мар’яна. Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу Вас помолитись за спасіння моєі душі, зміцнення у вірі і зцілення від страшного псоріазу. Я зараз виношую дитину і надіюсь на Господа , що він мене не покине з моіми проблемами. Щиро Вам дякую. Нехай з нами усіма буде Господь.
 8. ІРИНА. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. ПРОШУ ОТЦЯ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОГО ЧОЛОВІКА ОРЕСТА. ЩОБ ВІН МІГ ЗНАЙТИ СОБІ ДОБРУ РОБОТУ. БО ЩОСЬ ЙОМУ НЕ ВЕЗЕ В ПОШУКАХ РОБОТИ. ДЯКУЮ.
 9. Маряна. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,помоліться за мене від тремору голови ,від зникнення глистів та душевного спокою.Дуже дякую.
 10. Tania. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться будь ласка за зцілення мого синочка Владіка від епілепсії. Дуже Вам вдячна за допомогу
 11. Любов. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олеже, помоліться, будь ласка, за дар любові до ближніх, за вміння прощати і не судити, і за зцілення від виразкового коліту (уже 2 роки, постійно гемоглобін низький). Дякую.
 12. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за любов та взаєморозуміння у моїй сімї.У нас двоє діток.Чоловік має іншу і не хоче рвати з нею звязки. Я дуже переживаю. хочу зберегти сімю. Дуже потрибуємо Божого захисту від всякого зла та підступних людей.Щиро дякую.
 13. Інна. Слава Ісусу Христу. Прошу Вас помолитися за здоров”я Надії з Тернополя і зцілення її від раку сечового міхура з метастазами в легені.
 14. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться, будьте добрі, за мене! Виявили лікарі ендометріоїдну кисту лівого яєчника і колоїдний зоб. Кажуть, що кисту треба оперувати. Надіюсь на Бога і вірю, що операція не буде потрібна. Після зцілення обов’язково подам свідчення. Дякую! 27 років, Львів .
 15. таня. Отче Олеже, помоліться про дар батьківства для нас з чоловіком та про потрібні благодаті.
 16. Мирослава. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу помолитися за здоров”я Мирослави, Антона,Назарчика та Василя .Щиро дякую ! Зичу вам здоров”я та прошу пробачення в Бога за мої гріхи.
 17. марія. Слава Ісусу Христу, Отче Олеже помоліться за щасливу долю дочки Наталії. Щиро дякую.
 18. Віктор з Чорткова. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за мого внука Богданчика він тяжко захворів енцефаліт запалення кори головного мозгу йому 4-місяці у нього часто виникають судоми у сні кричить . Нехай Бог змилуеться над нами і усім дітям дае здоров”я .
 19. Іванна. Прошу Вас, отче Олег, помоліться за моє здоров’я, в мене псоріаз, хвора печінка, поставили діагноз ‘безпліддя’, а рік тому назад знайшли ще одну невиліковну хворобу. Щиро вдячна.
 20. людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег ,допоможіть,моя сестричка Світлана хворіє на олігодендроастроцитому ,3 стадія раку головного мозку.Вже третій раз буде операція,прогнози не втішні… Дуже Вас прошу,допоможіть, в неі маленька донечка, вона дуже чудова людина,навчає діток молодших класів.Я дуже переживаю і молюсь за неі, серце розривається… Благаю , допоможіть!!!

(1) Комментариев к: "Блок 110"

 1. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу помолитися за здоров’я хворої Ольги з Городенки в якої виявили рак молочної залози. Вірю, що Бог допоможе їй здолати цю тяжку недугу. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 110"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов