Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 8

 1. Марічка. В дитинстві я вдарилась в ліве око тоді мама не помічала великоі проблеми з віком коли приходилось в школі багато читати писати на очі завжди була велика нагрузка я коли приходила додому мені приходилось читати я немогла очі боліли чіткості в буквах небуло і мені було дуже обідно освітлення мало з очей сльози текли і Навіть коли до Церкви приходила немала тоі чіткості щоб розгледіти образи Не було чіткості все було розмито і ще людей я могла з декількох метрів нерозпізнати в магазині цін не бачила ну що тут говорити одна проблема яку я ніяк немогла вирішити лікарі окуляри виписували щоб не посадити ще праве око я іх носила і що в них шо без них нічого недопомагало… праве теж почало боліти бо через те що ліве майже не бачить а на праве велика нагрузка тяжко мені було Але коли я прийла до Церкви І придбала  книги о.Олега в яких було написано про молитви зцілення душі і тіла я читаючи молитви і там говорилось про очі зір я зразу подумала от би мені таке чудо сталось подумала от би мені зір покращився і дальше собі читала вечіром молилась і зразу через три дні я побачила те що не бачила я в Церкві можу розгледіти те що зовсім не бачила читаючи чіткість є Катехизм букви не розпливаються коли світла мало в кімнаті очі не болять сльозів немає мені вистачило один раз прочитати молитву за зцілення очей зору…як Бог зрозумів і допоміг мені … я щиро вам вдячна за ваші Книги написані Вами…. І Богові за те що він зцілив мене. Коли я дивилася на сайті о.Олега відеосвідчення про оздоровлення,то не могла повірити.А тепер коли мені Господь зцілив зір,я дивлюся і не вірю своїм очам,мені в голові не вкладається,що я була майже сліпою на одне око,а тепер ним добре, чітко все бачу.Вірте люди,що Господь Бог вас любить і чинить для вас чудеса!(Отець Олег казав,що за два тижні перед моїм чудесним зціленням він просив Господа щоб Господь  зробив такі оздорвлення,які описані в Євангелії,зокрема оздоровлення очей і Милосердний Бог відповів теж на молитву отця Олега- в чудесний спосіб відновив мій зір).
 2. Слава Ісусу Христу. Даю свідчення про те, як в котрий раз милосердний Господь вирятував з біди за молитвами отця Олега. Моєму синочку  ( якому зараз 6 місяців) , ще на другому місяці життя виявили  відкрите овальне вікно .(це фактично така собі дирочка в серці, яка в нормі в дитини повинна закриватись зразу ж після народження або кілька днів по тому). Проте , в нього вона не закрилась. І до того ж їх було дві. Я давала  своє прохання про одужання дитини місяцями на приватну молитву отцю .
 3. Окрім того , після нещодавно перенесеного грипу, –   дало ускладнення і в дитини почали косити  оченята настільки, що він майже ними не міг володіти. Це було жахливо подивитись на нього в ту хвилину. Я позвонила зразу ж отцю , бо знала шо в такій складній ситуації людськими силами не вибратись. Ми вже практично одною ногою були в  обласній лікарні.Проте , якось ніч переночували в дома , а зранку  – бачу що начебто почала зменшуватись  косоокість, до вечора знову стало менше таких проявів. Ще кілька наступних днів воно було , а потім зникло .Я позвонила знову ж отцю і попросила помолитись за дитину , бо нам все ж таки  треба було їхати на обстеження .  Сьогодні ми їздили з дитиною на перевірку в обласну лікарню, де проходили обстеження в багатьох лікарів. Результат такий – дирочки в серці затягнулись , а косоокості – немає. Їхала по дорозі до дому і з думки не злазило який то Господь милосердний і яка сильна молитва отця Олега. Крім того хочу сказати , що ми молились весь той час всією сім’єю спільно  вервичку до Матінки Божої,молитви до св.Юди -Тадея  та до св. Шарбеля , а також ввечері читали оздоровчі молитви із книги отця Олега. Дякую безмежно Господу Богу , Матінці Божій , всім святим та  отцю Олегу за його молитву за мою дитину. Нераз вже переконуюсь , що якби не отець Олег ,- то хто зна як склалось би моє життя зараз. Тетяна.
 4. Слава Ісусу Христу сьогодні моя сусідка    їде до ВАС  і в ночі сниться мені сон що я так хочу їхати з нею  прошусь до них в машину  а біля мене стоїть три чоловіки і відмовляють мене  не їдь і в машині місця нема   а я так рвусь  а цьоця  підійшла до річки де текла вода прозора чиста торкнулась її перехрестилась а я кажу їй Ви тільки вірте тільти вірте.Мені завжди сняться різні чоловіки перед тим як я маю до Вас їхати вони ніби пропадають після Вашої молитви але скільки можна невже їх так багато
 5. Слава Ісусу Христу!Завдяки молитвам о.Олега мій син Владислав став спокійно спати,не має стресів,нервових зривів.Дякую отцеві за молитви за мою дитину.Нехай Господь Бог охоронить його від усього злого!
 6. Слава Ісусу Христу!Моя дочка їй скоро 11 років, щось з нею сталося,чи врекли,чи якась психологічна травма,або  переляк.Закрилася в собі не говорила,не бавилася,була пригнічена.Ми ходили до о.Олега на Богослуження і він молився над нею і вона віджила,грається,знову є бажання ходити до школи,все стало добре,дякую Богові і отцю Олегу.
 7. Слава Ісусу Христу!Мого чоловіка запросили на гостину,але в мене з’явилася незрозуміла панічна тривога.Я сказала, що його не пускаю,ми з ним посперечались.Він передумав йти на баль з дузями,хоч я вже була згідна щоб йшов.Вночі  подзвонили рідні тих друзів,сказали,що сталася аварія і всі вони в важкому стані.На молитві отець Олег сказав щоб негайно до них в лікарню покликали священника,щоб уділив їм Святі Тайни,Сповідь,Причастя,Оливопомазання.Якщо людина без свідомості, Бог через Святу Тайну Оливопомазання прощає гріхи і дає благодать спасіння,бо один з друзів був в комі,але за молитвами нашими і отця Олега Господь тримав його при житті кілька днів,всупереч висновкам лікарів,що він ось, ось помре .Прийшов священник зробив йому Св.Тайну Оливопомазання,вимолили ми тому молодому хлопцеві спасіння!Вночі він приснився моєму чоловікові такий світлий,радісний.Чоловік питає його:”Чому ти прийшов на роботу,ти ж в реанімації?Він  відповів:”Мені стало так легко” На другий день ми взнали,що він помер.Я постійно  даю наміри на молитви і Служби Божі отцю Олегу щоб молився за нашу родину.Безмежно вдячна Доброму Богові,що відвернув мого чоловіка від нещастя,також завдячую це постійним молитвам отця Олега за нас!Дякую Милосердному Ісусові за спасіння душі нашого знайомого!Спасибі отче,Олеже, за молитви і за спасенні поради!
 8. Отче,Олеже, Слава Ісусу Христу! Я втратила роботу. Помоліться, будь ласка, за мене, щоб я знайшла добру роботу.14.12. 2014.Слава Ісусу Христу! Щиро вдячна Вам за Вашу молитву! Я знайшла добру роботу,по спеціальності економіст в банку.
 9. Cлава Ісусу Христу! Мене звати Галина.Хочу сказати, що свідчення які дають люди що оздоровилися за молитвами о.Олега є дуже корисні, люди переглядають і дізнаються  що у нас є такий о.Олег що може допомогти у край важких ситуаціях, Хто оздоровився за молитвами о.Олега то давайте свідчення щоб іншим допомогти, так як я багато корисного  для себе взяла з цих свідчень
 10. Дякуючи Милосердному Богові і молитвам отця Олега ми віддали останню тисячу великого валютного боргу!
 11. Cлава Ісусу Христу!Влітку я запитала синочка,який подарунок він хоче від святого Миколая,він відповів щоб татко повернувся до дому(жив окремо,покинув сім’ю)Я просила отця Олега про молитву в цьому намірі і сталося чудо на свято св.Миколая чоловік прийшов до нас,ми разом були в церкві.Синочок радів безмежно. Святий Миколай чинить дива,слава Богові!
 12. Слава Ісусу Христу! Мене звати Галина! Хочу дати свідчення. Я ходжу на молитви до о.Олега і попросила за свою маму, в неї болів хребет і після другої молитви в мами  пройшли болі. Дякую о.Олегу за його молитви і Господу Богу.
 13. Слава Ісусу Христу!Отче,Олеже,дякую за інтернет-сайти і за проповіді!Микола.
 14. Юлія. Слава Ісусу Христу!Я загубила важливий документ (не пам”ятала де поставила, не могла знайти) писала о.Олегу в інтернеті (проживаю за 100 км від Івано-Франківська), щоб помолився в моєму намірі.І сталось чудо – за два дні документ знайшовся (під дитячим ліжечком). Дякую Господу за Його ласки, за вислухані молитви і о. Олегу, що молитесь за нас.
 15. Слава Ісусу Христу!В донечки боліло вушко,я подзвонила до о.Олега з проханням щоб помолився.Донечка перестала жалітися на болі.Дякую,отче за молитву.
 16. Слава Ісусу Христу!Хочу розповісти про те неймовірне,що відбулося в моєму житті два роки тому.Отець Олег попросив мене,щоб я паламарював,зокрема щоб розпалив свічки на престолі.Коли я ввійшов у вівтар,подивився на о.Олега,то побачив над ним велике світло,яскраве сяйво.Це неземне сяйво  на мене справило таке велике враження,що я ці роки їжджу на Службу Божу до о.Олега за кілька десятків кілометрів.Перепрошую отче, Олеже,що про це надприродне видіння розповів вам тільки вчора.Ігор.
 17. Мене з ранку у неділю почало дуже боліти серце.Коли я прийшла на Службу Божу,мені через біль важко було стояти, через слово сприймала,що відправляється,мені було погано,але коли прийняла св причастя Св.Тіло і Кров Ісуса Христа,серце перестало боліти!Ми ж причащаємося Тіла і Крові Христа Господа на оздоровлення душі і тіла,робімо це з вірою і любов’ю,в чистоті серця і побачимо Господні чудеса.Дякую Господеві Ісусові за дар Євхаристії!Слава Ісусу Христу!Аня.
 18. Слава Ісусу Христу!Знайомий молодий чоловік,який зловживав алкоголем,не ходив до церкви,проте сильно змінився після того,як його мама привела до о.Олега на молитву і духовну бесіду і він навіть став молитися з молитовника,який я йому подарувала.Він настільки змінився навіть зовнішньо,помолодів,покрасивішав на обличчі,що рідні,дивувалися не могли його впізнати і вирішили його сфотографувати.Так Божа благодать перемінює людину, навіть зовнішньо робить приємною,красивою,своїми очима переконалась!Слава Богові!Тоня.
 19. Слава Ісусу Христу!Хочу розповісти про свою сусідку в якої з’явилась гулька на руці  сказали лікарі що справи не добрі треба вирізати, я розповіла їй про отця Олега про ті чуда які Господь робить за його поредництвом і попросила її щоб вона до отця Олега  з’їздила і Вона поїхала в Ів-Франківськ на молитву, приїхавши, пішла в лікарню її обстежили і відправили додому сказали через чотири дні приходити на операцію, бо там черги треба чекати .але за ті дні їй стало вдома зле впав гемоглобін і швидка забрала її  в лікарню, де пройшла обстеження як виявилось- в неї поліпи в дванацятипалій, все в метастазах наднирники,  печінка, кишечник, пухлина в кишечнику, метастази вразили навіть кінчівки легень.Її донька подзвонила до отця Олега,розповіла,що  лікарі відмовлялись робити операцію, бо все вражене метастазами, вони не могли викинути все.Отець Олег сказав,що починає молитися,щоб Милосердний Господь вчинив чудо і оздоровив невиліковно,смертельно хвору маму на прославу Божої доброти і величі!Сьогодні її дочка дзвонить мені  і каже Лесь мені ноги підкосились лікарі роблять повторне обстеження з мамою все добре, нічого нема ні метастазів, а ні поліпів лише пухлинка(гулька), її можна вирізати і вже навіть назначили операцію на п’ятницю,Лікарі в шоці,вони теж,а я така рада,що стрибаю по хаті як ненормальна,добре, що в хаті нікого немає!Слава Богові, отак то Господь Бог зцілив сусідку!  Слава Богу і Вам низький уклін отче,Олеже, за Вашу молитву,доброту і розуміння!Ще хочу додати, що таке можливо тільки за посередництвом молитви отця Олега,Бог вилікував приречену на смерть сусідку!!!Операція в п’ятницю пройшла успішно пухлинку -гульку видалили,онко не виявили. Леся
 20. У  мого брата виявили камінь в нирці,призначили операцію дроблення каменя лазером.Ми звернулися до о.Олега і після молитви камінь зник.Операцію відминили!Слава Богові за ласку і подяка о.Олегу Максимлюку за молитви.Оксана.
 21. Слава Ісусу Христу! Мене звати Галина. Хочу розповізти яку я Божу благодать получила за молитвами отця Олега. Після молитви отця Олега я встала і трошки відійшла назад і мене запекло біля хребта, так як у мене хворий хребет і почало дуже сильно гріти. Я вже йшла додому і дальше мене гріло ото Боже тепло,і вже чотири дні я відчуваю Божу благодать мене час від часу гріє в хребті. Сьогодні я знову пішла на молитву до отця Олега і коли я прийшла до Храму мене ціла спина гріла і руки .Це така Божа благодать надійшла на мене за молитвами отця Олега. Дуже дякую отче Олеже   за ваші молитви і Господу  Богу за його ласки.
 22. Слава Ісусу Христу!Свідчу на славу Божу,що в мене зменшились спазми судин голови і в моєї знайомої дівчинки, якій 18 років зникло затвердіння в грудях і вщухли болі за молитвами отця Олега.Світлана.
 23. Після отравлення я тиждень ходила із сильними кольками в кишечнику,були сильні спазми,таблетки не допомагали.Я попросила отця Олега про допомогу,він помолився,майже зразу кольки зменшилися,а наступного дня болю,і кольків вже не було.Мар’яна.
 24. Отче,Олеже,дякую за молитву ,око перестало сіпати.Слава Богу і хай Бог і вам дає добре здоров’я!Наталія.
 25. Бабусi краще.Дякую@ Леся:
 26. Дякую, отче Олеже, мене ось уже кільке днів дальше гріє, аж пече, хребет після вашої молитви.Знайома каже : “Це чудо!” Галина
 27. Декілька років тому мій старши син боявся темряви,погано спав вночі,але після молитви отця Олега дитина перстала боятися,міцно спить.Дякую Богові  за вислухану молитву!Наталя.
 28. Слава Ісусу Христу!Мене звати Михайло,я піднімав тяжке і підсівся,заболіли нирки.Я не міг ні стояти, ні лежати,ні сидіти.Зранку в неділю я подзвонив до о.Олега і кажу щоб помолився аби стало легше,бо треба йти до церкви на Службу Божу.Через 10 хв.після молитви мені стало легше,я пішов до церкви і подякував Богу за зцілення.
 29. Андрій.Три дні підряд у дружини був високий тиск,я прийшов до храму, просив Бога про зцілення дружини, на молитві сказав щоб о.Олег помолився за її одужання.Дякуючи Богові і молитвам отця Олега пройшло зцілення, я подзвонив дружині після Служби Божої вона сказала,що в неї тиск стабілізувався.
 30. Слава Ісусу Христу!Вчора подзвонила жінка із Тернополя,яка 2 тижні тому написала листа,в якій описала про свої хвороби і проблеми і просила о.Олега про молитву(бо ходить з допомогою 2-х милиць).Тепер радісно дякувала,що ходить вже без 1-ї милиці,а лікар сказав  щоб і цю милицю-костиль залишити і взяти тільки паличку.Дуже дякувала отцю Олегу за молитву.Дарія.
 31. В суботу я їхала від бабусі і по дорозі почала боліти голова,нудота,вийшовши з маршрутки я блювала від болю голови.Я маю вегетосудинну дистонію по гіпотонічному типу(звуження судин),яка проявляється головним болем.Додому одразу не їхала,а пішла до о.Олега на молитви за оздоровлення Отець Олег молився над головою,я молилася молитви із книжки о.Олега вголос разом із вірними у Божому храмі.По завершенні молитов почала відчувати полегшення,а згодом біль щез.Дякую за ласку оздоровлення Богові та молитви о.Олега.З повагою Оксана.
 32. Слава Ісусу Христу!Пару днів назад була в іншому храмі,а по закінченні Служби Божої підійшла до мене знайома жіночка,яка з великою радістю розказала про те,що за молитвами о.Олега її дочка виходить заміж(в її роки на це вона вже не сподівалась) і на днях до них прийдуть свати.Наголошувала,що переконалась,які сильні молитви о.Олега,що долають небесні бар’єри і доходять до Бога.Раділа,дякувала Богові і о.Олегу!
 33. При кожному простудному захворюванні двох моїх дітей був бронхоспазм.Приходили ми на молитви до о.Олега всією сім’єю і протягом року спазмів майже не було.Дякуємо Богу!
 34. Христос Народився! Мене звати Галина.Хочу дати свідчення: Я ходжу на молитви до о.Олега. В моєї мами защемило сідечний нерв і після однієї молитви о.Олега мама стала здорова.Дякую отцю Олегу за його щирі молитви і Господу Богу за його благословення.
 35. Слава Ісусу Христу!Мій син потрапив в аварію.Був без свідомості,у нього був забій головного мозку важкого ступеня,забій правої легені,чиленні синяки по тілі,перелом лобкової кістки.Отець Олег молився за нього протягом місяця.На 4-й день молитви о.Олега син вийшов з коми.(хоч лікарі казали невідомо коли він прийде до свідомості).У нього виявився правосторонній параліч,він не говорив, не міг самостійно харчуватися,не ходив і у нього почався енурез.За молитвами о.Олега до місяця син почав говорити,харчуватися самостійно,припинився енурез,а головне він почав ходити.На даний час він продовжує навчатися.Дякую Богові і о.Олегу за зцілення сина! Наталія.
 36. Довго я не могла вийти заміж,просила о.Олега про молитву.Познайомилася з гарним хлопцем, покохали  один одного,але його мати -майбутня свекруха не хотіла мене,обзивала мене,кляла по страшному і грозила,що не допустить щоб  її син одружився зі мною.Але після молитов отця Олега її поведінка зм’якшилась і вона дала дозвіл на одруження,проте щоб не вінчалися,я ж категорично заявила щоб ми взяли шлюб.Знову поїхала до о.Олега,щоб в цьому намірі допоміг своїми молитвами.Після цього сталося ще одне чудо,ми одружилися і взяли шлюб в Греко-Католицькій церкві,живемо добре.Дякую Господу Богу,Пресвятій Богородиці і  о.Олегу за його сильні,результативні молитви!Дякую!
 37. Слава Ісусу Христу!У мене від нервів дуже тиснуло в грудях,душило, наче щось лазить по грудях-це було і в церкві.Отець Олег помолився над моєю головою мені стало дуже добре,я тепер нічого поганого не відчуваю.Галина.
 38. Мене звати Рома.Ми з сім’єю приїхали до церкви,хоча ми не практикуючі християни,вийшли з машини,тай побачили як двері у храм Божий самі відкриваються,але вітру при цьому не було.Я сказав сватові:”Дивіться,двері самі відкрилися”.Сват сказав:”Це знак щоб ми зайшли”.Ми ввійшли до церкви,були на Службі Божій,опісля отець Олег молився над нами.Тепер регулярно ходимо до церкви.Слава Богові!
 39. Христос Рождається! Дивилась багато свідчень про зцілення , була дуже вражена, дякую Вам, що Ви є милосердні до людей, нехай Вас Бог благословить, багато здоров”я, терпіння, любові бажаю. Слухала вашу молитву про зцілення, в мене дух відіймало і котились сльози, дякую що Ви в інтернеті, і Вас можна почути і побачити. Господнього благословення і допомоги!!! Ульяна.
 40. Христос Народився! Мене звати Галина.Хочу дати таке свідчення.Я ходжу на молитви до отця Олега вже біля двох місяців.Мене кілька років дуже пекло у грудях я пила дуже багато ліків і нічого не допомагало,але на протязі цього часу, що я ходжу на молитви до отця Олега мене перестало пекти, хоч я за це і не просила але за молитвами отця Олега все можливе.Дуже вдячна отцю Олегу за його щирі молитви і Господу Богу за його благословення
 41. Я дуже простудилася,кашляла, послухали мене- були сильні хрипи.Подзвонила до о.Олега щоб молився за оздоровлення з запалення.На другий день з великою тривогою,я просила щоб лікарка назначила мені лікування.Вона послухала мене,каже:” Хрипів немає,лікування ніякого не потрібно,ви цілком здорові.”Дякую Богові за оздоровлення!Марія.
 42. Христос Народився! Мене звати Галина! Хочу дати свідчення. Я захворіла на грип,дуже сильно була хвора ледве на ногах стояла, але якось помаленьку пішла до отця Олега на молитву і наступного дня я стала майже здорова, хоч у мене так ніколи небувало щоб я так швидко виздоровіла, я завжди хворіла десь два тижні, а за Молитвами отця Олега мені дуже швидко пройшло. Дякую щиро Вам отче Олеже за ваші молитви. Нехай господь Бог Вас благословить!
 43. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ  ! О ОЛЕГ МЕНІ ПРО ВАС РОЗКАЗАЛА  МОЯ КОЛИШНЯ СУСІДКА АНЯ  З ІВ ФРАНКІВСЬКА ДОЧКА БАБИ КАТЕРИНИ  ЗАРАЗ Я З НЕЮ ПЕРЕПИСУЮСЬ ВОНА ПРО ВАС ДУЖЕ БАГАТО РОЗКАЗУВАЛА ХОРОШОГО  Я ВАШУ АДРЕСУ ДАВАЛА ОДНІЙ ЖІНЦІ З  МОЄЇ МІСЦЕВОСТІ  У НЕЇ СИЛЬНО БОЛІЛА ГРУДЬ  ВОНА  ЇЗДИЛА ДО ВАС  І ЗАРАЗ У НЕЇ ВСЕ ДОБРЕ  ПЕРЕСТАЛА БОЛІТИ ГРУДЬ ВОНА ПОСТІЙНО МЕНІ ДЯКУЄ  АЛЕ МОЄЇ ЗАСЛУГИ ТУТ НЕМА . Я ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ВАМ ВІД НЕЇ  ЗА ТЕ ЩО БОГ  СТВОРИВ ТАКУ ЛЮДИНУ ЯК ВИ  ЩО З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ ВИ ПОМАГАЄТЕ ЛЮДЯМ МЕНІ ТОЖЕ ТРЕБА БУДЕ КОЛИСЬ ПОЇХАТИ ДО ВАС МАЮ ТОЖЕ ДЕЯКІ ПРОБЛЕМИ. Марія
 44. 20.12.2013 р. Добрий день, отче Олеже.Я вибачаюся що стільки Вам пишу.Я не знаю як мені бути.Мені так важко.Мене знову розпухло все під шиєю,в мене провірка наступного тижня.Я так  боюся,якщо то знову ті вузли.Воно почало мене тривожити.Я їздила до монаха.Розповіла про хворобу,але він сказав шо мені нічого не поможе.Я помру.Мені так тяжко,я дивлюся на синочка і просто плачу. Я не хочу помирати, мені лише 26 років.Якщо воно вернулося я більше не витримаю ту хімію.Я вже рік не вихожу з  дому.Будь-ласка допоможіть,Я кожну хвилину прошу Бога про поміч.Невже дійсно це мій шлях,померти і залишити чоловіка і синочка-   регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся-15.01.2015 р. Доброго вечора,отче Олеже.Хотіла подякувати Вам що підтримували мене,коли я хворіла,молилися за моє здоровя.Я дякую Богу і Вам що я вижила,і встаю кожного ранку і бачу свого синочка.Я ще не повністю відійшла від лікування і хіміо-терапії,але вже краще себе почуваю.Дякую Вам.Здоровя Вам і вдячних прихожан. Пані Надя.
 45. Подяка Богу за навернення і о.Олегу!За молитвами о.Олега в моїй сім’ї утихли сварки між дітьми,а також дочка,читаючи молитву з книжки о.Олега з захопленням  визнала,що до неї через слова молитов написаних отцем Олегом промовляє Господь.Слава Богу і подяка о.Олегу за його духовну працю,що за його молитвами і повчаннями навертаються до Господа грішні люди і оздоровлюються не тільки тіленсно,а що найголовніше духовно. Надія.
 46. Шановний отче Олеже, перший раз я до Вас звернулась з проханням про молитву зцілення мого батька   влітку минулого року, коли дізналася про страшний діагноз – рак легенів 4-го ступеню.
  Лікарі давали татові максимум півроку. Але ось минуло майже 8 місяців, і наш тато, слава Богу, все ще з нами.
  Не знаю, що саме відіграло роль в тому, що він, на радість всім нам, тримається, але дуже хочу Вас попросити помолитися за нього ще раз – за зцілення, за продовження життя.
  Дуже Вам вдячна, хай Бог благословить Вас і Ваших  рідних.
  З повагою, Надія.
 47. Вчора ранком 15.01.15 р.цукор у крові був 19 мг/л,вдень я була на молитві о.Олега ,а сьогодні 16.01.15 р.ранком цукор крові став 9 мг/л. Великі спасибі Богу Отцю і отцю Олегу за молитву! Леся.
 48. Маряна. Дякую Отче Олеже за молитву, моя мама виздоровіла!Дуже вдячна Вам!!!
 49. 21.01 15 р.ПОМОЛІТЬСЯ БУДЬ ЛАСКА ЗА МОГО ВНУКА МАКСИМКА,  ЗАХВОРІВ СЬОГОДНІ РАНКОМ ЗАРАЗ ТРОХИ ТЕМПЕРАТУРА І РВАВ ВІД РАНКУ ПЕРЕЖИВАЮ 23.01.15 р.ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ  ДЯКУЮ ВАМ ЗА МОЛИТВУ   ВНУКОВІ ЛЕГШЕ   ПРАВДА ЩЕ ТЕМПЕРАТУРА Є АЛЕ  ВЖЕ НЕ РВЕ  І ДО ЛІКАРНІ  НЕ  ВОЗИЛИ Марія.
 50. Слава Ісусу Христу!Хочу розповісти як Господь Бог допомагає  мені в праці на чужині.Весь цей час молиться за мене о.Олег,який мене навертав до Бога,до молитви,до церкви.Я настроївся,що буду чесно працювати,молитися і уникати гріха.У вільний від роботи час молився вервички,псальми,читав Св.Письмо,із співпрацівниками не брав участі у пиятиці і гульні.Працюю на одній роботі ось уже кілька років,а моїх співпрацівників власник давно повиганяв за неморальність.(Самі знаєте як зараз важко знайти роботу).Я багато молюся,а також прошу через рідних,щоб о.Олег молився за мене,особливо у важкі моменти мого життя.Отець Олег сказав,що буде за мене молитися,але я повинен ходити до церкви,до Сповіді,до Причастя і підказав як знайти громаду УГКЦ.Кожної неділі і у великі свята я їжджу за 100 км. до Римо-Католицького костелу, там відправляє Службу Божу український греко-католицький священник,я регулярно сповідаюся,причащаюся.Підчас молитви я бачив видіння,велика хмара страшних,злих духів летить на мене,але недалеко від мене розбиваються об прозору стіну і до мене неможуть добратися.Вважаю,що видіння збулося,бо сталося кілька неприємних подій,які все ж таки закінчилися для мене благополучно.Пробив ногу на заржавілий цвях,вона розпухла переживав щоб не було зараження крові, бо медичної допомоги не було,подзвонив,щоб о.Олег молився рана зажила, пухлина зійшла,чуть не забився до залізної труби,але Добрий Господь зберіг мене від смерті,до трагедіїї було кілька сантиметрів,болгарка підчас роботи зламалася,на швидкості диск пройшов повз обличчя. Також на молитвах я бачив видіння багатьох святих,які моляться і Богородицю,яка поклала на голову о.Олега золоту дуже красиву корону(це видіння мені було кілька раз).Хочу сказати, на заробітках не треба гнатися за грошима і тілесними насолодами(розпуста,пияцтво,злодійство),але потрібно молитися,жити праведно, ходити до церкви,а Милосердний Бог у всьому допоможе.Величезна подяка Господу Богу за охорону і благословення,а Всесвятій Богородиці за покров!Отче,Олеже,дякую за повчання і молитовну підтримку.З повагою ваш парафіянин В…

(12) Комментариев к: "Блок свідчень 8"

 1. Софія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Можете помолитися за зцілення мого зору. Хочу дуже побачити світ чітко без окулярів.

 2. Софія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Помоліться будь ласка про зцілення зору.

Написать комментарий: "Блок свідчень 8"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов