Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 74

 1. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться благаю вас за мою доню Ангеліну. В неї зявилися приступи сильного головокружіння. Лікар каже що це епілепсія. Дуже гарно вам дякую!!!
 2. Олена. Слава Ісусу Христу. Помоліться за Івасика, бо дитина дуже неспокійна, капризна і за зцілення його сердечка. Дякую.
 3. Ігор. Слава Ісусу Христу! Прошу молитовної допомоги про дар постійної молитви і відкриття волі Божої для слуги Божого Ігоря зі Львова. Дякую, нехай Всемогутній Бог перебуває з Вами завжди!
 4. oksana. Слава Ісусу Христу!Отче, Олеже, щиро благаю, Вас, помоліться за здоров’я мого чоловіка АНАТОЛIЯ-48р.За здоров”я і зцілення від раку. Щиро Вам вдячна.
 5. Олена. Прошу помоліться про внутрішнє зцілення і внутрішнє звільнення Олени, віднайдення внутрішнього спокою, за зміни в житті. Дякую Нашому Спасителю Ісусу та Ваші молитви.
 6. Олена. Прошу про молитву, щоб Олена могла змінитися. Дякую Пресвятій Трійці, Богородиці та отцю Олегу.
 7. Ірина. Слава Ісусу Христу!Я випадково натрапила на сайт,але всім керує Господь,і мабуть,це не випадковість.Вчителька моєі дочки захворіла на лейкемію.Для нас це великий удар,Отче.Просимо моліться за неі,за іі зцілення.Я вірю,що Бог не залишить іі,вона хороша лбдина і дуже молода.Ми молимось за неі,просимо допоможіть нам.
 8. Юлія. Слава Ісусу Христу!Отче, прошу про молитву за віднайдення спокою та духовного з цілення. В мене довготримала депресія, непокоїть незрозумілий внутрішній страх.Також щиро прошу молитви за мою маму Ірину, в неї реабілітаційний період після операції-рак. Зараз дуже швидко втомлюється,немає сил,задишка. Будь ласка помоліться за одужання та здоров’я!Сердечно вдячна!
 9. Анна. СІХ.отче,Олег прошу про молитву за створення добоі родини.за дар покликання до подружжя.для щастя.любові.радості.діточок.щоб втрішилась ситуація з Валентином і коли то не від Бога.мати мудрості відійти від нього.дякую
 10. Михайло. Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь-ласка, за Іринку. За визволення її з-під диявольського впливу, за навернення, духовне і фізичне зцілення та спасіння. Наперед щиро-щиро дуже Вам дякую!!!
 11. таня. Слава Ісусу Христу. Прошу помоліться за мою доню Дарину у нас порок серця. Через рік нам назначили операцію.Гідроцефалія. Дякую.
 12. Олена. Слава Ісусу Христу. Помоліться за зміни в житті Олени. Дякую.
 13. Оксана. Слава Ісусу Христу! Благаю вас, отче Олеже, помолитися за здоров’я та зцілення моєї матусі Ірини, у якої четверта стадія раку…Надіюсь на ласку Божу і ваші молитви…
 14. Maрія. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитись за мою родину Володимира, Марію, Ганну, Ольгу
 15. Марія. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу помолитись за здоров’я та Боже Благословення сімі Левицьких за вирішення сімейних проблем!
 16. Світлана. Слава Ісусу Христу!Отче, сердечно прошу Вас помолитись за одужання мого свекра Любомира,який проиває в селі Кадобна Калуського району,вже рік боремося зі страшною недугою – рак легень.Ми надіємось на Божу ласку та Ваші молитви за виздоровленняюДуже дякую!
 17. Світлана. Слава Ісусу Христу!Отче прошу Вас помолитись за здоров’я моєї донечки Діанки,а також за всю родину.Що проживає в селі Кропивник Калуського району.Дуже дякую!!!
 18. Михайло. Cлава Ісусу Христу.Отче помоліться за здоровя Романа,Оксани.Дякую
 19. Iрина. Слава Iсусу Христу! Отче, сердечно прошу Вас помолитися за одужання моэi мамочки Анни, вже рiк
  бореться зi страшною недугою – раком 4 стадii. А ми так надiэмося на ласку Божу та на виздоровленн я! Щиро дякую
 20. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Отче прошу Вас в наміренні Галини за її сина Олега , щоб добрий Господь милув його та відвернув від війни .

(3) Комментариев к: "Блок 74"

 1. Валентина пишет:

  Слава Богу! Прошу помолитись за зцілення мого сина Лук’яна від гідроцефалії. Він не сидить і не бачить. … Лікарі розводять руками, і не даюль надії. Тільки Бог може помогти нам. Помоліться за синочка, дуже прошу. Хай Бог воздасть сторицею за молитви і труд!

 2. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас молитися за моє здоров”я, в мене невиліковний сколіоз,кожного дня терплю сильні болі і дискомфорт лікарі кажуть що допоможе тільки складна операція. Моліться, прошу, на Вас велика надія

 3. oxi пишет:

  Оксана.Помоліться отче будь-ласка за мене,в мене невроз.дуже важко перебуваю,душа моя Дуже хворіє,втратила добрі відносини з мамою.Мучать різні думки,як докори сумління-викривленні почуття до рідних.Поможіть будь-ласка.

Написать комментарий: "Блок 74"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов