Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 75

 1. Василь. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олежи помоліться за здоров’я моєї мами Елизавети та батька Володимира. Та за збереження нашого з дружиною шлюбу Василя та Галини. Дякую.
 2. Анна. Слава Ісусу Христу, отче!Щиро прошу помолитися за здоров”я нашої донечки Софійки!
 3. Ольга. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!Отче Олеже благаю Вас помолітся за мою дочку Маряну, щоб вийшла заміж я дуже вас прошу їй вже 28 а пари досі не має, благаю вислухайте мене.Дякую
 4. Уляна. Слава Ісусу Христу! Мене звуть Уляна, живемо у м.Івано-Франківськ, Бог подарував мені маленького синочка ,зараз йому 2 місяці…у нас від самого початку проблеми з пупочком. Спочатку ми довго лікували нагноєня, а тепер у нас грижа пупкова…і стає вона більша і більша…На останньому огляді , нам сказали що потрібно оперувати такого маленького.Я Вас дуже прошу, пооліться за мого сина, його ім”я Любомир.
 5. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олежи помоліться за здоров’я моєї мами Люби з нагоди дня народження. За здоров’я Марії, Михайла, Оксани, Ярослава, Лесі, Люби, Софійки, Надії, Люби, Вадима, Наталії, Галини, Валентини, Ірини. За здоров’я хворої Стефанії. За здоров’я Ростислава і відвернення від нього усе зло. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 6. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отче прошу помолитись за сина Дениса, за його здоровя. Дякую.
 7. Людмила. Спаси Господи! Отець Олег Щиро прошу помолитись за мою сімю, за злагоду в родині.
 8. Людмила. Слава Ісусу Христу! о.Олег хочу попросити Вас молитви за зцілення моєї мами Анни та брата Сергія. Спаси Господи!
 9. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу дуже помолитись за Анну,втрачає відчуття в ногах.Дякую!
 10. люба. Слава Ісусу Христу.Прошу молитву за Ганну
 11. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче, Олеже, помоліться за моє здоров’я! Я вагітна і є загроза, кров’яні виділення. Дякую, Отче!!!!!
 12. Марія. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ Щиро прошу вас отче про молитву за мою племінницю Анну ,у неї важка недуга (ЮРА)ювінально ревматоїдний артрит, зараз вона знаходиться на лікуванні у м.Києві та ніяких покращень немає до того всього там же в лікарні вона захворіла на вітрянку і запалення легень,їй всього 4 рочки а їй уже колять гормони, плюс вона переносить дуже сильні болі пов’язані з юра опухають руки ноги, викривлюються коліна,Дуже вас прошу занесіть свої молитви до Бога.Бо її може спасти тільки Бог
 13. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,помолітся за те,щоб у мене нормалізувався цукор в крові,після пологів не прийшов до норми,може стати справжнім діабетом.Дякую !!!
 14. Віктор. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за розкаяння та навернення до віри Ольги, Наталії,Надії.
 15. Леся. СІХ!Прошу помолитись за здоров’я,Боже благословення у всіх ділянках нашого життя,щоб вийти з боргів(Андрій,Леся,діти,рідні).Ще за сім’ю Петра,за навернення всіх,бо сварки,розбрат,щоб діти відносились до тата,з повагою,за Марію-сильно нервова,за мир,злагоду і любов в їхній сім’ї ,щоб невипивав Петро.Дякую велике!
 16. Леся. СІХ!Прошу Вашої молитви за Олену(заікається),за навернення,за Едуарда, дитині приблизно 5р,не говорить;за Мар’янку ДЦП .Дякую!
 17. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу помолітся,отче,за мою бабцю Анну сильна аритмія(з ногами дякувати Богові і вашим молитвам,добре,хоч вони і лікували теж)Дякую,отче!
 18. Олеся. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за мого батька Степана. В нього завтра буде операція і підозрюється пухлина. Дуже вдячна всім!
 19. Олена. Прошу, отче Вашої молитви, щоб Господь покликав до покаяння Івана, Оксану, Ярослава, Михайла, Одарку, Івана і допоміг добросовісно висповідалися і покаятися у своїх гріхах, не затаїти гріхів на сповіді. Дякую Ісусу Христу нашому Спасителю. Дякую за молитви отця Олега.
 20. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за моє здоровя бо не перестаю хворіти. З великою вдячністю Надія.

(4) Комментариев к: "Блок 75"

 1. Оксана пишет:

  Помоліться за взаємопорозуміння в родині

 2. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас помолитися за моє успішне і скоре працевлашутвання. Мене звільнили з роботи місяць назад і я не знаходжу собі місця. Знаю ситуацію з роботою, так як і молодша сестра вже кілька місяців без роботи. На даний момент перебуваю далеко від батьків, тому одна мушу платити за квартиру, за їжу. Скоро гроші закінчуються , а роботи навіть в перспективі немає. А в мене ще є кредит, який треба закривати. ПОмоліться будь-ласка , щоб мене взяли на хорошу роботу.Дякую

 3. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,помоліться,будь-ласка,
  за мене (рабу Божу Тетяну та за мою сім”ю ) за навер-нення до Бога,до щирої сповіді та найдогожчого Святого причастя.А також за оздоровлення сина Валентина(втрачає зір та третяступінь плоскостопості) Дякую Вам щиро. Нехай Вам Бог допомагає у всьому!!!!!

 4. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за мене ( рабу Божу Христину) за звільнення від страхів, неврозу, депресії, віднайдення душевної рівноваги, за мир і спокій моєї душі, за те, щоб Господь змилосердився наді мною. А також за здоров’я Олени, Сергія, Юлії, Марії. Дякую Вам дуже. Нехай Вам Бог допомагає у всьому!!!!!

Написать комментарий: "Блок 75"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов