Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 76

 1. Марина. Слава Ісусу Христу!Отче помоліться,будь ласка,за мою донечку Мелітіну,яка хворіє епілепсією,і відстає в розвитку!Дуже важко бачити свою дитину в такому стані!!!Одна надія на Бога!Дякую!Марина.
 2. Яна. Слава Ісусу Христу. Прошу молитву за зцілення лівої груді від пухлини.
 3. Олена. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь-ласка за розвязання пут Олени та розірвання звязків з грішними людьми. Дякую.
 4. Віктор. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться, будь-ласка за зцілення мого батька Ярослава він у лікарні, у нього дуже хворе серце м. Борщів
 5. viktor109. <Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться за оздоровлення мого батька він зараз у лікарні у нього хворе серце. Щиро Вам вдячний . Нехай береже Вас ГОСПОДЬ БОГ наш…
 6. Сестра. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу помолитися за зцілення моєї сестри Наталі від раку. Дуже дякую всім.
 7. Мар’яна. Слава Ісусу Христу!Отче дуже прошу помоліться за зцілення моєї бабусі Софії, у неї дуже болять ноги і руки…а ще раніше у неї був інфаркт,також часто піднімається тиск.Щиро вам дякую! м.Івано-Франківськ.
 8. Леся. Слава Ісусу Христу! Отче, в мене хворий батько, метастази в хребет, допоможіть молитися за зцілення душі, а якщо ласка Божа за виздоровлення. Ми його дуже любимо і тато нам ще дуже потрібен!
 9. Інна. Слава Ісусу Христу! Дуже щиро прошу Вас помолитися за мою маму Надію! За її зцілення від раку. Щиро Вам вдячна.
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,прошу Вашої молитви за Миколку,в нього сильний діатез;за Анну,має страх;за Анастасію,за здоров’я душі і тіла,щоб мала добру пам’ять, легко давалося навчання.Дякую щиро!
 11. Інна. Cлава Ісусу Христу! Була не одноразово у Вас і пам”ятаю Ваше кожне слово. Помоліться за мене, бо терплю я великі душевні муки.
 12. Наталя. Слава Ісусу Хресту! Моєму маленькому синочку Давиду більше року не могли поставити правильний діагноз, ставало все гірше. Зараз приблизно дійшли висновку,що причина – паразити(глисти в різних органах). Будь ласочка, о.Олеже помоліться за зцілення мого Давидка-Василія. Дякую Вам!
 13. Назарій. Слава Ісусу Христу! Прошу вас помолитись за моє зцілення від гепатиту с
 14. НАТАЛЯ. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться на оздоровлення від алкогольної залежності моє, мого чоловіка Ярослава, і мою донечку Софійку. Щиро Вам вдячна.
 15. Олеся. Щиро прошу про молитву за мою сестру Наталю, в неї виявили рак.Дуже дякую.
 16. Любов. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ, МАЮ ВЕЛИКІ БОРГИ І ВЕЛИКІ КРЕДИТИ. СПРАВИ ЗАЙШЛИ В БЕЗВИХІДНУ СИТУАЦІЮ. ДОПОМОЖІТЬ, ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МЕНЕ, ЩОБ ГОСПОДЬ НЕ ПОКНУВ МЕНЕ У ЦІ ХВИЛИНИ І ДОПОМІГ МЕНІ.
 17. Василь. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олежи помоліться за здоров’я Василя та Галини.
 18. Ірина. Я писала про вчительку 02.12.2014.іі ім’я Люба.
 19. НАТАЛЯ. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться на оздоровлення моє, мого чоловіка Ярослава, і мою донечку Софійку. Щиро Вам вдячна.
 20. Ольга. Дорогий отець! По рекомендаціям звертаюсь до вас і благаю допомогти. Моєму сину 2,6 рочки. З року він почав хворіти невідомою хворобою. Кожен місяць в нього підвищується температура за 40 яку не можна збити ні якими препаратами. Син вже 1,6 роки згорає від температури, лікарі не взмозі допомогти. Ми всіма силами його спасаємо, причищаємо, самі ісповідуємось. Не знаємо що було б якби ми цього не робили б. Це наша довгожданна дитина. Благаю вас допоможіть нам спасти синочка. Я запевнюю вас це поодинокий випадок. Лікарі в шоці і ми також. Благаю і дякую. Мій тел. +380934125535 Ольга-мама

(1) Комментариев к: "Блок 76"

 1. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь-ласка, за мого чоловіка Євгена за визволення його з-під диявольського впливу, за навернення, духовне і фізичне зцілення та спасіння. Щиро Вам дякую!!!

Написать комментарий: "Блок 76"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов