Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 5

 1. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Богові за все,Вам дякую,що молитесь за нас,в дітей і в мене дещо покращило,а на рахунок кредиту ще прошу молитви,бо ще розглядають і виглядає,що шансів мало…а ситуація в нас тупікова…Дякую
 2. У мене після молитов о.Олега зникли безслідно дві бородавки.Одна була під бровою над оком я дивилася на неї в дзеркало,торкалася пальцями,а тепер її немає!Також я перестала храмати (шкутильгати), болі в нозі не відчуваю.Дякую Господу Богу і Матінці Божій за оздоровлення!
 3. Слава ІСУСУ ХРИСТУ! ЗІ СВЯТОМ ВАС , ОТЧЕ І ВСЮ ВАШУ РОДИНУ! БАЖАЮ  ВАМ  ,ЩОБ СВЯТИЙ ДУХ ПРОВАДИВ ВАС У ВАШОМУ СЛУЖІННІ!  І ЩОБ ВИ ДОПОМАГАЛИ ВСІМ ЛЮДЯМ  СТАТИ  НА ПУТЬ ІСТИННИЙ !! Я  СЛУХАЛА СЬОГОДНІ ВАШЕ ВІДЕО МОЛИТВУ НА ЗЦІЛЕННЯ І  ОЗДОРОВЛЕННЯ ! Я ПРОСТО ЗАЧАРОВАНА!!! ДЯКУЮ  ГОПОДУ БОГУ І ВАМ ЗА ВАШІ ТРУДИ!!!
 4. Бажаю розповісти про те як Господь нормалізував  вагу мого тіла.
 5. Мій вуйко перед смертю посповідався
 6. Cлава Ісусу Христу!Я приходила до о.Олега на молитву тому, що через втрату пам’яті не могла вчитися в школі.Пам’ять щораз погіршувалась.О.Олег декілька раз молився за мене-пам’ять відновилася,я можу успішно вчитися- це неймовірно!Дякую Богові що вислухав мою і о.Олега молитву!
 7. Наталія. …і ще хотіла розказати, що Ісус зробив для мене…він дав мені можливість лікуватися,оскільки лікування недешеве…дав підтримку батьків,гарних лікапів,які дійсно хвилюються, підтримку хлопця і хімію я перенесла теж добре…такшо дякую Богу!
 8. Після операції по онкології мене дуже боліла нога.Поночам ногу викручувало від нестерпного болю.Вдень не могла стояти через біль,а також мене мучили болі в руці.В церкві сказала про це о.Олегу,він помолився за мене. Про надокучливі болі я забула як про страшний сон.Вдячна безмежнодоброму Ісусові!
 9. Слава Ісусу Христу!Я лікувалася від псоріазу,але курс лікування,який я прийняла не дав результату. Моє тіло було вкрите червоними ранами,шкіра злущувалася,я  її струшувала вона аж обсипалася.Все тіло мене дуже свербіло.На люди не могла вийти з коротким рукавом ,я була дуже пригнічена.Але прийшла на молитви до о.Олега -отримала духовну радість і силу. Бог дав полегшення в моїх терпіннях.По тілі залишилися де не де невеликі плями,рани загоїлися того страшного зуду вже немає.Дякую Господу Богові за полегшу в терпіннях!
 10. Слава Ісусу Христу! Вчора отче Олеже були в лікарні робили донечці іцефалограму спалах ще є . але лікарі відмітили позитивну динаміку зменшення спалаху і сказали що вогнище стало неагресивним і приступів в нас немає  так що з Божою допомогою і Вашими молитвами потроху епілепсія від нас відступає .руки в мене перестали німіти
 11. Слава Ісусу Христу! Була у Вас на молитві 21 листопада минулого року, а 26 листопада народила синочка.Трохи передчасно,але все пройшло добре.І дитина народилась повністю здорова, і я почала буквально бігати на наступний день після операції,а до того так викручувало, що не могла і кількох кроків самостійно зробити.За все це щиро дякую Богу.
 12. Тетяна. Був період коли моє волосся дуже випадало.
 13. Тетяна.   Під час вагітності я дуже набрала ваги .
 14. Тетяна. Мій маленький синочок почав дуже капризувати . 
 15. У нашій сім’ї довший час,не було дітей.
 16. Я  ніяк не могла влаштувати особисте життя
 17. Вирішенні справи з нерухомістю
 18. У мене апендицит тріснув
 19. Наталя. Мене турбувала постійна важкість в шлунку, не могла нормально їсти, не було апетиту
 20. Слава Ісусу Христу прошу  за  молитву,ви  вибачайте  що  майже  кожен  день  пишу  вам просто  в  когось є багаті батьки чи   впливові  друзі  які  можуть порішати проблеми  а  в  мене немає  нікого…  а  вам  я довіряю і вірю що  ваші  молитви  поможуть
 21. Слава Ісусу Христу!Мене боліла печінка і серце, не могла заснути.Написала SMS о.Олегу щоб помолився за мене,печінка і серце перестали боліти,спала добре.Дякую Богові!
 22. Моя дівчина гламурною була, а захотіла піти до Сповіді
 23. Тетяна. Я можу  годувати дитину грудьми.
 24. Тетяна. Чоловік знайомої перестав безпробудно пити
 25. Тетяна. В мене буває постійний страх на серці та переживання.
 26. Мій внучок важко захворів,чотирі дні мав температуру 40
 27. У нашій сім’ї було спражнє пекло
 28. Наталя. Моя знайома вийшла заміж.
 29. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую дуже Богові за щасливо проведений кесарський розтин,дякую Богові за синочка,що ми живі,здорові,дякую о.Олегу і багатьом людям,які молитись за нас,нехай Господь щедро їх за це благословить.ДЯКУЮ
 30. Моя дочка дуже боялася грому і блискавки.Вона ніколи не залишалася сама вдома,коли хмарилося і збирався дощ.Дякуючи Господу Богу і молитвам о.Олега моя донечка зараз не боїться грому,грози.Вона залишається вдома сама вже не плаче,коли гроза. Ольга.
 31. Дякую отче, Олеже, за молитву моя дочка навернулася до Бога і вже має хлопця!
 32. У мене була рожа на обличчі, о.Олег помолився. почервоніння зникло.Дякую Богові!
 33. Свідчення пані Марії.Моя дочка захворіла у неї стався приступ епілепсії.У лікарні нам сказали,що у неї проблеми з судинами і треба їхати у Київ на консультацію.Ми ж почали їздити на молитви до о.Олега і приступів великих уже не було.Ми знову перевірялися і нам в лікарні сказали ,що їхати в Київ вже не треба.Ми дякуємо Богові і о.Олегу за його молитву за нас.
 34. Наша 87-літня бабця важко мучилася від раку.Священик час від часу її сповідав причащав,зробив, оливопомазання.Ми вже не могли дивитися на її муки.Просили щоб о.Олег молився .Отець сказав “Я ж не буду молитися за її смерть,помолюся за полегшення в терпіннях”Того ж дня, пізно ввечері бабця сказала, що лікаря не потрібно викликати і відійшла в вічність.Хай з Богом спочиває!
 35. Перед поїздкою в Київ я просила о.Олега щоб помолився і поблагословив мене.Коли я поверталася з Києва то до каси на вокзал прийшла за годину до відправлення поїзда щоб купити квиток.Була велика черга,підійшла до однієї жінки вона сказала щоб я йшла без черги!Я підійшла до каси,мені сказали “Вам повезло є один квиток!”Жінка мовила “Ви маєте доброго ангела,який вам допомагає!”Я відповіла “”Так Господь Бог мене дуже любить і піклується мною!”Дякую о.Олегу за молитву і благословення.
 36. Cлава Ісусу Христу!Протягом 1,5 місяця о.Олег молився за мій вступ в аспірантуру.Я поступила на магістра на державне!Слава Богу! Вікторія.
 37. Роксолана. Слава Ісусу Христу!!!Отче,дуже вдячна Вам за молитву,Ваша молитва мені дуже допомогла-це спраді чудо!в мене знову покращився зір!Нехай Господь зішле на Вас благодать Святого Духа!!!
 38. Отець Олег, я дуже вас прошу помоліться за мене, щоб Бог дав нам здорову дитинку. Я закінчую лікування в кінці травня і потрібно завагітніти, лікарі дають час пробувати самим на пів року. В мене малі шанси щоб самій завагітніти. Вже було дві операції, чистили мені від ендометріозу. Він заполонив всю тазову порожнину. ми з чоловіком мріємо про дитинку! Дякувати Богу дав гарного чоловіка і любов у сім’ї, тільки дитинки не вистачає!-Дякувати Богу і вашим молитвам, я завагітніла! Дуже прошу помоліться за мене , щоб я виносила і народила здорову дитинку. Лікарі здивовані, що я змогла завагітніти! Це Боже чудо!!!!!!!! 2.08.14р.Б.
 39. Слава Ісусу Христу!Отче, прошу вашої допомоги вже час родин мені,а я не можу і не хочу йти на стимуляцію родів.Помоліться і скажіть що робити.Отче,Олеже,дякую за молитву!У нас народився син 7 серпня!!!
 40. Майже рік у мене текло з вуха.Ходила на Службу Божу,молилася,о.Олег молився- з вуха вже не тече,а також менше болить нога.Дякую Богові!
 41. Через важку хворобу було мені дуже погано,думала ось ось втрачу свідомість. Я подзвонила о.Олегу. він зразу ж помолився, я відчула приплив сил,  обморочний стан відійшов. Дякую за молитву!
 42. Дякую, о.Олеже,за молитви,лікарі перевірили мене, онко простати немає!Слава Господу Богові!
 43. Слава Ісусу Христу!Прийшла я на молитви до о.Олега тому,що мене в горлі душило так. що я давилася їжею.Це могло завершитися моєю смертю,я не могла їсти,була дуже ослаблена і пригнічена,Отцю о.Олегу сказала:”Отче,моліться за мене, я ще не хочу вмирати,я хочу жити.” Кілька разів я була на молитвах  в о.Олега мене повністю перестало душити,я можу вільно їсти.Радію,що добрий Господь продовжує мені роки життя!
 44. Слава Ісусу Христу!Потрапила я до о.Олега на молитву випадково.На базарі розмовляла із знайомою про свої хвороби, поряд стояла молода жінка,вона розповіла,що не мала в сім’ї дітей,але почала ходити на молитви о.Олега і Господь Бог її оздоровив, вона завагітніла.Я розпитала де о.Олег служить,не зважаючи на те ,що живу не так далеко від тієї церкви нічого про нього не чула.Я думала як так може відбутися оздоровлення, але після молитов о.Олега в мене з шиї безслідно зникли папіломи,а також чорні плями,тиск з 200 на 100 став 120 на 70(і це в мої то роки!) -перевірила в поліклініці,болів мене хребет, зсунуті диски -перестав боліти,поперек болів не могла нагинатися,вночі прокидалася від болю,тепер поперек мене не турбує, можу згинатися,вночі сплю спокійно,болю немає!Також мене щось вкусило в руку,рука розпухла,в мене піднялася температура, я дуже переживала,але після молитви о.Олега зранку пухлина зійшла,температура спала -це було очевидне диво. На старість пересвідчилась на собі,що Господь настільки добрий і милосердний,що оздоровляє!Вірте люди в Божу доброту щодо вас!
 45. Слава Ісусу Христу!Приїжджали ми до о.Олега на молитву із своїм сином,який погано ходив, після молитви почав ходити краще.Дякуємо ,отче, за молитву!
 46. Слава Ісусу Христу!Я була в Отця Олега на Службі Божій та на молитві.В той час мені було дуже тяжко .Два місяці після перелому, я сильно храмала,нога боліла і яне знала чи зросте добре перелом.І ще в мене в той час були страшні чиряки,які переходили з місця на інше місце.в той день був здоровий черяк на оці.Я дуже просила Бога про зцілення,плакала майже всю Службу,і дуже вірила що з поміччю Бога та Отця Олега я видужаю.Отець помолився наді мною.На другий день ,мені прорвало чиряк,гній тік і тік, але більше жодного не появилося,хоча до того на протязі двох місяців було близько 15 чирякіб,я вже точно не пвмятаю.А з ногою диво!!!Вона була не дуже добре зложена після перелому,але коли пізніше я пішла на повторний ренген,мені сказали ,що ідеально зрослися кістки і я ходжу зараз на височезних каблуках, хоча мені нічого доброго не прогнозували .Я впевнена і дуже дякую Отцю Олегу за молитву,тут не обійшлося без його допомоги ,і допомоги Всевишного.Я ХОЧУ СКАЗАТИ:”ЛЮДИ ВІРТЕ,ІДІТЬ В СВОЇХ ПОТРЕБАХ ДО ОТЦЯ ОЛЕГА,ВІН ОБОВЯЗКОВО ДОПОМОЖЕ навідь в безнадійних ситуаціях”.Іванна.
 47. Слава Ісусу  Христу отче помоліться за  здоровя душі і тіла кожної людини  а також прошу про молитву за вирішення моєї справи в американському посольстві.СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ дякую отче за молитви  я вже в Чікаго моліться за нас.Володя.
 48. Тетяна. Ми з чоловіком дуже хотіли другої дитини
 49. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Богові за все,що нам дає за заступництвом Матері Божої,святих і о.Олега!
 50. 03.06.14Слава ІСУСУ ХРИСТУ! ОТЕЦЬ ОЛЕГ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА ТО ЩОБ ПІДНЯВСЯ МІЙ ІМУНІТЕТ _БО В МЕНЕ ПРОБЛЕМИ ІМУНІТЕТУ _ОРГАНІЗМ НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ З ХВОРОБАМИ _ТОМУ ХВОРІЮ ЗАТЯЖНИМИ НЕЖИТЯМИ І НЕРВИ СТРАШЕННІ _БУДЬ ЛАСКА ПОМОЛІТЬСЯ ЗА ДУШЕВНИЙ МІЙ СПОКІЙ І ШОБ ІМУНІТЕТ ПІДНЯВСЯ Будь ласочка – бо я на таблетках сиджу.27.08.14Я коли хворіла  вам писала -і зараз мені набагато краще -дякую.

 

(3) Комментариев к: "Блок свідчень 5"

 1. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Хочу сказати про те, що мені допомагають молитви отця Олега , записані на сайті. Я скопіювала їх собі на mp3 і тепер фактично щодня, в любий час і всюди маю можливість слухати їх і намагаюсь не пропускати кожен день , оскільки часу сидіти перед компютером практично немає.В мене буває постійний страх на серці та переживання.Та, проте в молитві отця є слова про визволення від різних страхів, зокрема від страху перед майбутнім, перед хворобами , перед забезпеченням, перед різними життєвими обставинами . Послухавши молитву на душі стає легше і день проходить якось спокійно та легко. Дякую Господу Богу за допомогу , а отцю – за турботу про нас грішних Нехай Господь поблагословить Вас , отче, здоровям та довгими роками .

 2. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Хочу подякувати Господу Богу та отцю Олегу за отриману допомогу.Моя знайома зателефонувала мені та просила помолитись за її чоловіка Василя , який тяжко нездужав від недуги пияцтва і вже навіть не виходив на роботу. Моя мама якраз в цей час відвідувала служби Божі, де відправляв отець Олег .Я попросила її давати прохання про молитву за хворого Василя на службах Божих. Чотири дні вона давала картку в наміренні за одужання Василя від пияцтва. На пятий день я отримала від цієї жінки повідомлення про те,що чоловік перестав безпробудно пити і вже ходить далі на роботу.Дякуємо Господу Богу та отцю Олегу за вислухані молитви та допомогу.

 3. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Хочу засвідчити про те, що за допомогою молитви отця Олега одержала допомогу від Господа в моєму намірі годувати дитину грудьми. Сталось так , що мій синочок перестав ссати взагалі , і молока теж не стало майже взагалі . Отець помолився за мене і ситуація покращилась, а то було б дуже шкода повністю залучати дитину від годування. Щиро дякую Господу за допомогу , а отцю -за молитву .

Написать комментарий: "Блок свідчень 5"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов