Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 24

 1. Слава Ісусу Христу! У неділю ввечері мою доньку дуже сильно заболіла голова. Я дала їй одну таблетку, через деякий час- ще одну, але біль не минав. Вона плакала, тримаючись за голову , казала, що не може вже терпіти. Я перелякалася, хотіла викликати швидку,але спочатку написала о.Олегу , щоб помолився. Через декілька хвилин дитина стала спокійніша . Слава Богу, біль почав втихати. Коли я побачила на її обличчі усмішку, то зрозуміла,що Господь вислухав молитву о.Олега. Дякую Богу за зцілення і отцю Олегу за щиру молитву. Ірина.
 2. Слава Ісусу Христу! В мене кіфоз вже більше двох років.Плавання уже не допомагає,а лікаря,який би справив спину ,немає.Найгірше те,що хребет тисне на живіт та серце.Інколи починає раптово нестерпно боліти . Та після молитви о.Олега біль у спині минув , я почуваюся значно краще.Дякую Богу за зцілення.Зоряна.
 3. Слава Ісусу Христу! Дякую Господу Богу і Вам , отче,за молитви.Я успішно здала на категорію.Спасибі за щирі молитви. Ірина,медсестра, м. Львів.
 4. Слава Ісусу Христу!Ми переїхали в інше місто,діти навчаються в новій школі.Найважче було моєму сину ,він ніяк не міг знайти жодного друга.Я просила отця Олега,щоб помолився в цьому намірі.І вже наступного дня до нього підійшов однокласник і сказав:”Володю,давай будемо дружити!”Дякую Господу та о.Олегу за молитви!Марія.
 5. Слава Ісусу Христу!З моєю дитиною стався нещасний випадок ,її дуже сильно вдарили по голові.Внаслідок цього удару дочка перестала розмовляти і втратила пам’ять.Вона навіть не могла згадати дороги додому,потрібно було комусь її приводити з міста . Після цього ми поїхали у Київ на консультацію.Лікарі виявили у неї пухлину мозку і запропонували зробити операцію,однак я на це не погодилася.Їй призначили лікування,але лікар тихо підійшов і сказав:”Жіночко ,не марнуйте час і гроші ,їдьте з дочкою додому.”Приїхавши в Івано-Франківськ ,ми почали ходити на молитву до о.Олега Максимлюка .Донька сама наполягала піти з нею до храму,де служить о.Олег ,і з великим задоволенням бігала до нього на молитву.І сталося чудо ! Через чотири тижні моя донечка ,якій 25 років ,почала говорити, у неї відновилася пам’ять ,і до того ж вона тепер краща ,ніж у мене,а лікарі ,провівши обстеження, сказали ,що пухлина щезла.До речі, отець Олег на початку казав,що все буде добре,вона говоритиме ,бо Господь Ісус оздоровить її. Слава Богові !Дякую також отцю Олегу за молитви! Анна.
 6. Слава Ісусу Христу!Я часто їздила на прощі .Одного разу мені там стало дуже погано.Я відчувала слабкість,здавалося,що ще мить і знепритомнію,в грудях стискало,бракувало повітря,задихалася.Минав час,але ця сильна слабкість мене не покидала,я завжди була на грані втрати свідомості.Зібравши всі свої зусилля, приїхала до о.Олега на молитву.Тоді я була такою слабкою,що вийшовши з автобуса ,сама до храму іти не могла ,мене вів син . Коли отець Олег молився, відчула приплив сил,запаморочливі стани відійшли, і після молитви додому поверталася окрилена . Зараз почуваюся бадьорою і здоровою. Дякую Богові .Валентина.
 7. Слава Ісусу Христу!Отче,до Вас мені порадили звернутися подруги, яким Ви допомогли подолати депресію і страхи.Цього року я пережила щось страшне :мама з тиском,дитина втрачала свідомість .Через всі ці хвилювання мене огорнула депресія,я зверталась до лікарів,пила різні таблетки. І здавалося ,що все влітку добре, але тільки-но трошки підвищується тиск,я зразу хвилююсь,не можу заспокоїтися,вже не знаю,куди звертатись . Слава Богу,що мене скерували до Вас!Я надіюсь на вашу допомогу і вірю, що Ви мені допоможете.Вікторія.
 8. Слава Ісусу Христу!Хочу поділитися радістю. Якось я просила Вас,отче Олегу, помолитися за щасливу долю моїх добрих подруг . І ось учора одна з них-Ірина , яка була у вас у церкві, познайомила мене з своїм нареченим.І ще одне свідчення сили вашої молитви.Вчора також випадково зустріла свою сестру Юлю, яка працює в магазині ,і яку зраджує чоловік . Вчора вона пішла перший день на роботу, вже більше спілкується з рідними, якась веселіша стала. Ваша молитва робить дива!Людина впродовж всієї осені була у важкій депресії, переживаннях, звільнилася з роботи, щоб ні з ким не спілкуватися, і раптом через три дні після вашої молитви відбулися такі зміни. Дякую Вам ,отче. Щиро дякую!Учора я побачила її щасливі добрі очі і одразу ж згадала Вас, силу Вашої молитви! Оксана.
 9. Слава Ісусу Христу!Отче,не знаю, що б я робила без Вас!Кожній людині потрібен такий наставник, як Ви.Щиро дякую Богу за те, що привів мене до Вас і до вашої науки. Молимося з дітьми за ваше здоров’я. Тетяна.
 10. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу, Ви вчора побажали мені пророчих снів і сказали: “Занурюйтесь в океан Божої любові і пророчих надихаючих снів!” Сниться мені , що ви кажете: “Милосердя торкнулось Бориса, навіть померла мама про нього згадала.Вона сказала ,що дуже добре в іншому світі з Богом.”А я відповіла вам, що щодня молюся вервицю до Божого Милосердя за нього. Катерина.
 11. Слава Ісусу Христу!У мене в жовчному міхурі каміння діаметром 7 мм. На роботі я відчула сильний біль,мені стало погано. Прийшла додому, випила знеболювальні, лягла спати ,але прокинулась від сильного болю ,мені було дуже зле.Діти наполягали викликати швидку ,але я відмовилася і сказала, що подзвоню отцю Олегу і Бог допоможе. Я зателефонувала ,отець Олег помолився,і мене наповив жар, особливо в тому місці ,де жовчний міхур. Слабкість минула, біль вщух.Дякую Богові, що вислухав наші благання і дав полегшу в терпінні.Стефанія.
 12. Слава Ісусу Христу!Отче, я хотіла Вам щиро подякувати за вашу милість до нас і за те,що згодились молитися за мене і мою родину ,а також згадувати нас на Службах Божих. За посередництвом ваших молитов Господь посилає великі ласки:я отримала гарну роботу, родичі- візи в США,чоловік ходить до храму на Служби Божі, приступає до сповіді,а перед тим не ходив, в дитини значно порідшали приступи астми, полегшились симптоми цієї недуги. Та головне, я відчуваю, що дуже прагну жити з Богом повсякчас. Ваша строгість і нетерпимість супроти гріхів- це дар Божий для навернення грішників. Дякую за ваше співчуття до мене і моєї родини, що завжди молитесь і не відмовляєте, що завжди знаходите час, щоб відповісти на всі мої питання. Хай Бог дарує вам здоров’я, щастя, мир і ласку на многії літа, щоб ваші молитви за нас грішних линули до Господа і Він по Своїй Милості вислуховував їх. Прошу продовжувати молитися і служити Служби Божі за нас. Дякую Вам і Господу Богу. Емілія .
 13. Слава Ісусу Христу!Після народження дитини моя невістка пішла на поліклініку зробити флюорографію.Там почула приголомшливу новину: на знімку легень було видно велику темну пляму,тобто туберкульоз .Лікарі наполягали,щоб вона терміново лягала в лікарню.Ми дуже хвилювались,адже дитинка маленька,потрібно було відлучати від грудей.Я просила отця Олега,щоб молився,давала на приватні молитви,і ми всі щиро молилися.Невістка вдома пройшла невеличкий курс лікування і пішла знову до лікаря.Він сварився з нею,казав,що вона легковажить.Але сталося чудо, рентгенівський знімок показав,що легені чисті ,і там ,де була велика пляма,залишилась лише невеличка непомітна цятка,також аналізи підтвердили,що туберкульозу нема .Я усього серця дякую Господу Богу,дякую о.Олегу за його щирі молитви.Нехай Господь посилає о. Олегу здоров’я,силу і всі благодаті.Орися.
 14. Слава Ісусу Христу!Цього року у вересні у нас трапилася велика біда.Дитина бігала,бавилася, невістка його нагодувала і раптом почалася сильна рвота .Ми швидко зібралися і поїхали в районну лікарню.Там запідозрили гнійний менінгіт і направили в Івано-Франківськ.Дитина була дуже слабка, мала високу температуру.Ми приїхали в Івано-Франківськ і відразу поспішили до церкви,де служить о.Олег.Ми отця вже знали,бо колись він молитвами допоміг нашій важкохворій невістці.Залишивши о.Олегу листочок з проханням про молитву за зцілення дитини, поїхали в лікарню.Аналізи були вкрай погані,лікарі не давали жодних шансів .Але ми молилися ,я і зять приїжджали ще до о.Олега на молитви,благали Господа ,щоб зцілив нашого хлопчика.Дитина почала одужувати,аналізи покращились. Лікарі були здивовані ,що лікування пройшло дуже швидко і успішно ,а хлопчик після перенесеної недуги за короткий час легко реабілітувався,став бадьорим і рухливим .Дякуємо Господу за Його велику милість,а о.Олегу за молитви.Євдокія.
 15. Слава Ісусу Христу! Літом я просила Вас помолитися ,щоб завагітніти.І вже зараз хочу щиро подякувати Вам за ту молитву . Ваші молитви творять дива. Дякую Вам від щирого серця, тепер чекаю на узд і дуже надіюся ,що дитинка здорова. Щодня молюся , щоб малятко було здорове. Дякую ,що Ви є!Марина.
 16. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу, хочу Вам подякувати.Я здавала аналізи і сечова кислота в нормі .Дякую Богу,що вислухав ваші молитви.Віра.
 17. Слава Ісусу Христу!Отче, завтра Микола іде повторно здавати аналізи.Помоліться , щоб вони були добрі .Адже після перенесеного кору виявили дуже високі печінкові проби і цукор.Тому сказали здати повторно, щоб виключити проблеми з печінкою і жовчним. -Помолюся.-Отче, Слава Ісусу Христу! Дякую Богу за ласку,аналізи ідеальні . І Вам дякую за молитву !Леся .
 18. Слава Ісусу Христу!Отче,прошу , помоліться за Анну ,нашу стареньку сусідку. Сьогодні вона впала дуже ,нехай Господь милує від ускладнень після падіння,щоб не було перелому.-Щоб мала Сповідь,Причастя,Оливопомазання.Помолюся.-Отче,слава Богу,перелому нема.А також Анна попросила покликати священика,щоб посповідатись.Дякую Богу і Вам за молитву.Іванка.
 19. Отче Олегу,щиро дякую, Ви духовний батько для мене.Я відчуваю Божу любов і ваші молитви дарують неймовірну легкість і мир.Наталя.
 20. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже, я прошу Вашої молитви у наміренні Оленки.Завтра засідає консиліум лікарів щодо перебігу вагітності та народження дитини.Будуть вирішувати ,як проходитимуть пологи:природнім способом чи внаслідок кесаревого розтину.Помоліться , будь-ласка , нехай Господь якнайкраще покерує розумом лікарів . Буду щиро Вам вдячна !!! Віддаємо ситуацію у Божі руки . Нехай буде, Господи , Воля Твоя Свята ! Слава Ісусу Христу !!! Отче , потрібна посилена молитва за Олену. Лікарі лякають передчасними пологами,аналізи погані.Дуже прошу Вас , допоможіть молитвою. Слава Ісусу Христу ! Отче , моліться , благаю ! Доньку готують до природніх пологів,перериваючи вагітність .Якщо упродовж доби нічого не вийде , то можливо , завтра ( ще точно не знаєм ) будуть кесерити .Щира подяка та низький уклін Вам отче Олеже!!! -Помолюся.-Отче,слава Всевишньому ,сьогодні з’явилося на світ Божий наше “янголятко ” .У годину Божого Милосердя Оленка сама народила дівчинку . Я,отче,радію і плачу від радості,який же справді добрий Господь!Ця дитинка вимолена у Бога!Адже діти 8 років дружили, після одруження ще 6 років чекали на дитину.А через важкий перебіг вагітності, 9 місяців перебували у терпіннях та стражданнях.Тепер я щаслива бабуся !!! Безмежно дякую Господу Богу , Матінці Божій , св. Анні , св. Юді -Тадею , св. Миколаю Чарнецькому за вислухані молитви !!!Ще раз і ще раз Вам щиро дякую,отче!Слава Богу за те ,що все добре.Світлана.
 21. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться за мого чоловіка Івана. Хай Бог дасть йому лагідне і покірне серце.Мене ж нехай Господь обдарує мудрістю,терпеливістю та любов’ю.Щоб та стіна нерозуміння і несприйняття ,що виросла між нами ,зруйнувалася. Дякую Вам за молитви.Після них я немов п’янію і відчуваю жар у грудях .Божа любов і благодать наповнили мене тоді,коли Ви надіслали картинку з написом : Господи, спасибі Тобі за прожитий день, за Твою любов і турботу.Такі відчуття завжди переживаю ,коли згадую Вас.Навіть коли дивлюся ваш сайт та фото на сайті або розмовляю з Вами ,то відчуваю таку могутню силу Божої благодаті,що аж п’янію ,а в грудях горить.Дякую Вам,отче!Слава Богу за все!Катерина.
 22. Слава Ісусу Христу!Хочу подякувати отцеві Олегові за те, що він врятував мене від чогось страшного і злого .Я мала проблеми ,але завдяки молитвам о.Олега все пройшло! Річ у тім,що я жила у полоні сильного страху, відчувала ,як щось за мною ходило ,не давало спати.Я не мала спокою ні вдень ,ні вночі ,допоки не прийшла до храму ,в якому служить о.Олег Максимлюк.Після сповіді ,Причастя, молитов о.Олега страх за мною не ходить , сплю ,відчуваю спокій і мир. Дякую Богові за зцілення та звільнення ! Ганна.
 23. Слава Ісусу Христу!Мене звати Ігор. Трохи більше ніж тиждень у мене з лівого боку під коронкою підпухли ясна .Коли я доторкався до них щіткою ,починали кровити.На свято, тільки-но заспівали херувимську пісню,я відчув навколо зуба дивну вібрацію . Здавалося,немов щось з-під нього його випихає .Я навіть язиком пробував чи зуб не вилетів. Другого дня ясна вже майже не боліли і не кровили.Щиро дякую Господу Богу за зцілення ,а отцю Олегу за молитви.
 24. Слава Ісусу Христу!Цього року я пережила багато випробувань,окрім того важко захворіла і опинилась у фінансовій скруті .Так склалося ,що на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці ,коли є мій день народження, я завжди купувала лілії для Матінки Божої. Але цього року вперше грошей на квіти не мала і лише молилася,благаючи Господа про допомогу. Одна моя знайома телефонувала мені кілька разів.І коли все-таки додзвонилась ,сказала:”Я кілька днів маю переконання ,що повинна тобі в чомусь дуже важливому допомогти .”Я їй розповіла про своє духовне життя ,а також про звичай купувати для Богородиці в день свого народження букет квітів і неспроможність їх придбати. Ми поговорили ,а через годину вона привезла мені величезний оберемок розкішних білих лілій, які я віднесла для Богородиці в церкву Введення в храм Пресвятої Богородиці ,де служить о.Олег ,де я та моя сім’я отримали багато благодатей.До цього храму мене привела Богородиця на свято Введення і у мій день народження аж з іншого міста. Лілія.
 25. Слава Ісусу Христу!Моя донечка- школярка мала трохи своїх заощаджених коштів.Я їй порадила придбати за них подарунок на Різдво найбіднішій дитині із класу. Щойно телефонує мені і каже,що хлопчик дуже тішиться светриком,який вона йому купила. І хоч їй дорікали ,кажучи,що краще б собі нові джинси купила,донечка дуже щаслива.Отче Олегу,відколи їздимо до Вас на молитви та богослужіння ,ми стали добрішими.Слава Богові!Ірина.
 26. Слава Ісусу Христу!Отче,я забула пароль від телефону .Вже вводила вісім разів , залишилось ще дві спроби .Якщо і вони будуть хибними,то телефон заблокується ,а вся збережена на пристрої інформація буде видалена. Прикро,бо там багато фотографій дитини.Дуже прошу Вас , помоліться,щоб я згадала пароль.-Помолюся.-Отче,Ви помолилися?Бо я дуже боюся схибити.Одна спроба залишилася.-Так!-Слава Всевишньому Богу ,Новонародженому Ісусику! Вам ,отче,подяка за молитву! Це ж чудо! Бог дав дитині впевненість ,і вона відразу назвала правильний пароль. Телефон розблокувався при останній спробі. Інакше б усі файли і фото пропали.Я вже й почала хвилюватись,але помолилася ,заспокоїлась і вирішила віддати все в руки Божі.Я знаю,коли Ви молитеся,то Бог зі мною і завжди допомагає . Бог почув ваші молитви ,і дитина відразу впевнено сказала правильний пароль . Я б сама ніколи не згадала,просто вилетіло з голови і все.Після дев’ятьох хибних спроб таке чудо! Дякую Богу! Дякую Вам за молитву. Благословенне Ім’я Господнє навіки! Дякую Вам ще раз, отче Олеже. Марина.
 27. Слава Ісусу Христу! Впродовж багатьох років я перебувала у депресії,ніде не працювала,переживала великі душевні муки.Мені було нестерпно важко , я не знала ,як жити далі.Не витримуючи душевного болю ,щоб хоч якось відсторонитись від терпінь, забути переживання,щоб не вчинити чогось страшного і непоправного, не покінчити життя самогубством,я напивалась до безтями.Нерідко у стані сильного алкогольного сп’яніння чоловік приносив мене додому.Господь змилосердився і привів мене до о.Олега. З того часу,відколи їжджу на молитви до о .Олега , не п’ю. Юля.
 28. Слава Ісусу Христу!Дякуємо Господу за велике милосердя та любов до нас .Якось у нас трапилася біда: в одного сина раптово почалися судоми.Потім другий перевернув очі, посинів.Ми думали ,що це вже все,сини помирають .Зателефонували о.Олегу, він молився ,одному сину стало краще.Ми знову дзвонили ,і другому полегшало.Та коли втретє зателефонували і о.Олег сказав:”В ім’я Ісуса Христа оздоровлені ,”-то припадки закінчились,діти прийшли до свідомості та доброго самопочуття,все наче рукою зняло .Наші синочки стали здорові. Отче Олеже ,просимо щиро,моліться за нас і наших дітей щодня. Ми до вас приїдемо на богослужіння.Хай Вам Господь допомагає ,бо ваші молитви рятують нас.Слава Богові!Дмитро
 29. Слава Ісусу Христу!У мене було гінекологічне захворювання,гемоглобін знизився до 40 одиниць . Я не знала ,чи доживу до ранку,бо почувалася вкрай погано:серце калатало,задихалася.Якраз був мій день народження,тому я вирішила поїхати до о.Олега на молитву ,посповідатися ,прийняти Святе Причастя.Думала,що помру,покину чоловіка ,дітей,хоч ще молода .Так і написала отцю Олегу:”Отче,приїду до вас,можливо, востаннє,бо помираю,залишилося жити лічені дні.”Та о.Олег відповів:”Ні ,ви не помрете,а ще довго будете жити і чинити добро.”Зібравши всі свої зусилля ,я приїхала ,ледве дійшла до церкви.Після молитви отця Олега Господь Бог почав мене зцілювати,відроджувати мою віру.Коли через три тижні я приїхала знову на молитву ,то люди і о.Олег ,які мене тоді бачили жовтою,знесиленою та зігнутою ,як я ледве йшла і задихалася, зауважили великі переміни.Я повністю віджила,стала бадьорою і повною сил.Господь врятував мене,продовжив роки життя.Дякую Богу та о.Олегу за молитви і підтримку.Вікторія.
 30. Слава Ісусу Христу!Отче,я дуже вдячний Господу Богу і Вам ,бо минулий рік був водночас і найтяжчий, і найкращий з тих ,котрі я прожив.Попри усі перешкоди і з Божою допомогою я зберіг свою сім’ю ,дружину віддалив від коханця,вона опам’яталася.Зараз ми живемо в любові та злагоді і щасливо виховуємо двох діток.Я зрозумів ,що таке жити з Богом у серці, як то прекрасно не відчувати ненависті до тих, що роблять тобі зло.Колись ми з дружиною ходили до о.Олега на Служби Божі та молитву і все у нас було добре.Але потім вона віддалила його від мене,бо не захотіла покаятися з гріхів, і згодом сама покинула церкву .От і почалися у нашій сім’ї негаразди. Коли я дізнався,що моя дружина живе подвійним життям,тобто поза сім’єю зустрічається з іншим чоловіком,то земля втекла мені з-під ніг,серце наповнилося ненавистю,люттю та образою.В голову приходили різні думки:покарати коханця, сісти в тюрму,покинути сім’ю, розлучитися або поїхати за кордон на заробітки.В такому стані я звернувся до о.Олега і розповів про все.О.Олег дав мені цінні духовні поради і сказав,щоб я нічого цього поганого не робив.Я став щосили боротися за свою дружину,відвернув її від лихих товариств,переконав повернутися до сім’ї,до себе та дітей,коханця по-доброму віддалив від неї. Між нами відновилася любов та повага ,дружина сама стала відмовлятися від всякої нагоди для зради ,зробилася чуйною і цінує те,що я їй пробачив. Завдяки порадам о.Олега я усвідомив,що ненависть сіє зло,а любов і праведність примирює.А як багато людей гониться за грошима ,насолодами,розкішшю,а щастя не зазнають,бо не там шукають .І я теж хотів піти таким шляхом,але на щастя,послухав о.Олега і не поїхав на заробітки.Так,це правда,але я не відразу це зрозумів.Якби я виконав свої задуми,то стало б тільки гірше.Дякую о.Олегу за те,що відвернув мене від зла і дав добрі духовні поради.Тепер я розумію,що краще зробити щось для вічності.Адже тут ,на землі, впродовж всього життя ми складаємо екзамен,щоб отримати у спадок Вічне Боже Царство.Велике спасибі Господу та о.Олегу. Ярослав.
 31. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,вітаю Вас з прийдешнім Новим роком!Здоров’я Вам,Божого благословення і великого дару від Господа -допомагати людям. Дякуючи Богу , півтора року тому після знайомства з Вами моє життя потроху стало налагоджуватися. Син продовжує працювати на тій роботі , куди влаштувався через два тижні після моєї сповіді у Вас та після вашої молитви за нього .Також відносини у його сім’ї стали набагато кращі .Многих Вам літ,отче! Софія.
 32. Слава Ісусу Христу!Сьогодні у нашій церкві на Тернопільщині перед Службою Божою хор вперше співав пісню п.Дарії,вашої мами,”Прости мені , Спасителю мій любий ” . Вона дуже всім сподобалась ,але головне,що я наспівала мелодію одного куплету і всі зразу підхопили , немов раніше були репетиції . Я здивувалася ,бо таке буває рідко . І слухаючи цю пісню, до сповіді підійшло багато людей . Слова пісні дуже зворушливі ,а мелодія пронизує душу .Дуже всім сподобалась ця пісня ,бо вона справді написана під надхненням Святого Духа.Надія.
 33. Христос Народився!Мої діти важко захворіли.Я просив про молитву отця Олега і ще одного відомого священика-харизматика.Слава Богу,діти раптово одужали ,недуга відступила. Я зрозумів,що Бог їх зцілив за молитвами цих отців. Та мене не полишала думка,кого з них вислухав Бог.І приснився мені сон,немов Господь сказав,що вислухав молитву о.Олега і оздоровив моїх діточок .Я прокинувся вражений побаченим і відразу ж переказав сон дружині.Дякую Богові за його Милосердя. Дмитро.
 34. Христос Народився!Отче, помоліться за Христинку.Їй паморочиться в голові.-Помолюся.-Дякую, вже минуло .Ви молились,а я думала ,що не побачили мого повідомлення.Алилуя.Тетяна.
 35. Христос Народився!Отче,прошу вас, помоліться за мене.Дуже впав тиск, паморочиться в голові,важко працювати за комп’ютером.Щоб Господь допоміг і тиск внормувався.-Помолюся.-Отче, дякую за молитву,вже почуваюся краще.Слава Богу!Марина.
 36. Христос Народився! Впродовж багатьох років ми з дочкою ходили до о.Олега на Служби Божі та молитви.Потім донька почала ходити до церкви ,яка розташована ближче ,бо так вигідніше.Зараз вона має різні недуги,життєві труднощі , незаміжня і в пошуках долі.Цієї ночі приснився мені сон.Я іду і бачу свою доньку дуже сумною . Запитую її, чому така засмучена,а вона каже:”Зло сказало ,що я не матиму щастя- долі.”Я їй говорю:” Доню, тобі треба знову ходити на молитви до о.Олега і буде Боже благословення” .Тієї миті я прокинулася.Дякую Богові ! Валентина.
 37. Христос Народився!Отче Олеже,хочу висловити Вам щиру подяку.Після сповіді я заснула і зараз відчуваю безмежну легкість на душі .Дякую Богу,бо ви дуже світла людина.Мені дуже сподобалось у вас .Я щиро вірю,що з Божою допомогою і вашими та моїми молитвами моє життя зміниться.Буду вдячна,якщо помолитесь за налагодження мого особистого життя!Дякую Вам! Ольга.
 38. Христос Народився!Дякую Вам ,отче Олегу, за підтримку. Мені від ваших слів стає легше.Я також стараюся молитися за вас .Дякую Ісусові.Зоряна.
 39. Христос Народився!Після поїздки до отця Олега на сповіді , молитви, Богослужіння чоловік зауважив разючі зміни в моїй поведінці .Адже я почала регулярно ходити до церкви, молитися ,сповідатися, причащатися,дітей водити до храму на Літургію , до сповіді та Причастя.Він просто дивувався моїй обізнаності філософії релігіі , життя святих, Святого Письма. Говорив,що люди все це дуже довго вчать ,а я так швидко засвоїла.Йому казали:” Твоя дружина така радісна ходить ,сміється постійно”. Але чоловік всім відповідав,що і сам тішиться моєю веселістю.”Хай радіє, сміється, аніж цілими добами має плакати ,як то було раніше”.Бог мені дав свою любов і наповнив мене радістю спасіння. Слава Йому! Ліда.
 40. Христос Народився!Дякую ,отче ,за молитви! Після операції по -жіночому лікарка сказала, що справи погані і у мене безсумнівно 100 відсотків рак. Матеріал відправили на експертизу,аби перевірити ,чи справді є онко. Я з нетерпінням чекала результатів аналізів, була готова до найгіршого.Та коли прийшла в лікарню , мені повідомили, що аналізи добрі.Так ,це справді Боже чудо !Дякую ,отче Олеже за щирі молитви ,якими ви благали Господа Бога за моє одужання. Пам’ятаю ,ви молилися і просили Господа Ісуса Христа,щоб рак зник з мого організму,щоб я стала здоровою і щоб аналізи були добрі .Слава Богові .Людмила .
 41. Христос Народився!Отче Олеже, знову прошу вашої допомоги. У мого чоловіка,який має хронічний тонзиліт ,а також часто хворіє на ангіни, після вживання антибіотика дуже сильно роз’їло шлунок,порушилася мікрофлора.Вже з третього дня Різдвяних свят і нудота, і діарея, і кислотность підвищилась.Ліки приймає ,але вони не допомагають.В понеділок після церкви буде їхати в лікарню,бо в середу вже на роботу в Сибір. Отче,я запитую себе увесь час, чому в нього таке слабке здоров’я?Турбують і серце,і нирки , і шлунок, і горло ,а ще й з носом проблеми,операцію навіть робили . Чоловік завжди говорить, що то, мабуть, за чиїсь гріхи він покутує, Бог знає. Слава Богу ,що немає чогось гіршого.Лише завжди повторює, що хоч не п’ є та не курить, а здоров’я з кожним роком тільки погіршується. З чим це пов’язано?Може ,це дійсно якась покута за гріхи предків чи що інше.-Гріхів предків немає.В посланні святого апостола Павла до Римлян читаємо,що кожен відповідатиме за свій гріх.Сповідь, Причастя,помолюся.-Отче,дякую за науку,тепер зрозуміло. Бо ми вже й не знали ,що думати. Також дякую за молитву,бо лише вчора до Вас написали ,а знову Господь подарував оздоровлення.Чоловік вранці прокинувся і каже, що нічого не болить.Ваша молитва творить чудо! Адже він приймав ліки аж від Різдвяних свят, і нічого не допомагало, а тут тільки-но до вас звернулися і Бог вислухав прохання.Хай Бог зішле Вам здоров’я,обдарує численними щедрими ласками.Щиро дякую Господу і Вам,отче Олеже!Вероніка.
 42. Христос Народився!Отче,дякую Богові ,бо знову пишу свідчення про силу вашої чудотворної молитви. Сьогодні після Служби Божої з дітьми поїхала до маминої сестри, бо мої діти дуже люблять її діточок. Коли мої були маленькі, то ті приходили допомагати мені вдень з ними. Так от, ви молилися за її чоловіка Романа.А сьогодні моя тета каже,що у хаті такий спокій,немов святі перейшли.Вже відколи живе з ним,не пам’ятає,щоб не пив на Різдво,щоб не був п’яний,щоб всі спокійно спали вночі. Коли він напивався, то з його головою коїлося щось страшне : хотів зарізати всіх, сокирою рубав меблі в будинку. Перед Святим вечором всі,де тільки могли, тікали вночі з хати .Тепер вона говорить, що це справжнє чудо,втихомирився,не пиячить.Також він усі дні Різдва був церкві .Вуйко сидить біля неї і сміється, каже ,що чомусь не було в нього бажання пити.Отче,ваша молитва творить дива. Щоб так було і надалі . Многая Літа Вам і вашій матусі,яка народила такого вірного Богові сина.Ірина.
 43. Христос Рождається.Отче Олегу,я засвідчую за своїх дітей.Вони дуже довго кашляли,ми перепробували найрізноманітніші ліки,але кашель не минав.Коли Ви помолились,їм стало легше,хрипи в легенях зникли .За деякий час все минулося.Дуже дякую Господу Богу і Вам,отче!Марія.
 44. Христос Народився!Моя дитина всю ніч плакала, зранку поїла і знову казала, що її болить ротик .Потім ми поїхали в амбулаторію, там вона сиділа тихо, бо боїться того приміщення і людей в білому.Коли повернулися додому, знову почала плакати, лежала на ліжку,не хотіла нічого ні їсти ,ні пити, а тим паче гратися,навіть не захотіла ,щоб я їй книжку читала,яку дуже любить.Знову скаржилася, що болить дуже зубик.Незадовго після того, як я вам написала і ви помолилися,дитина почала бігати по хаті, захотіла їсти і потім гарно гралася. Чудо!!!Дякую Господу!Дякую Вам за молитву,отче!Мар’яна.
 45. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,знаю ,що Ви дуже зайняті,але якщо будете мати вільну хвилинку ,напишіть про Хрещення Святим Духом.Я ніколи про таке не чула,лише читала.Але спостерігаючи за вашим служінням ,зрозуміла,що ви пережили Хрещення Святим Духом.Також Ви,отче,маєте Дар Святого Духа молитись за інших.Я читала,що для Дару потрібно вести побожне життя.Для мене це благодать Божа .Я щиро бажаю Вам бути твердим на вашому шляху і у вірі ,бо Ви отримали Дар,який будь-хто не може понести. Ірина.
 46. Христос Народився!В моєї доньки важке психічне захворювання,вона втрачає пам’ять,іде з дому.Раніше завжди ми її шукали і приводили ,а цими днями вона знову пішла геть.Надворі мороз,холодно,я хвилююсь, що з нею буде ,де шукати ,адреси ж сама не пам’ятає.Також донька має нічне нетримання сечі .Щоночі все мокре, неприємний запах,постійне прання.Це було дуже виснажливо.Я зателефонувала отцю Олегу,щоб помолився,Господь вислухав молитву і допоміг.Дочка через декілька хвилин повернулася додому,а також після цієї молитви перестала ночами мочитися у ліжко.Дякую Господу ,що молитвами о.Олега полегшив наші терпіння.Галина.
 47. Христос Народився!На Різдво я впала,вдарилася в коліно і дуже травмувала ногу.Місце удару раптово спухло,нога боліла так сильно,що ходити було важко.Увечері я написала отцю Олегу ,щоб помолився.Зранку ґуля зменшилася,болю сильного вже не було.Нижче коліна нога вкрилася величезним синцем ,і я не могла на коліно встати ані вдома,ані в церкві.Через декілька днів поїхала у церкву до о.Олега на Службу Божу та молитву.О.Олег помолився,щоб нога загоїлася,біль зник і коліно стало рухомим.Уночі прокинулася від сильно го жару в травмованому місці.Ділянка ноги ,де був синяк ,просто палала вогнем.І я зрозуміла,що це Господь через молитву о.Олега зцілює мене.Зараз синяк зник, нога не болить і на коліно можу вставати.Слава Богу!Щира подяка о.Олегу за молитви.Іванка.
 48. Христос Народився!Отче Олеже,я була у вас на сповіді та Службі Божій .Також ви молилися за те, щоб отримала роботу.Знаєте ,мені сьогодні подзвонили стосовно роботи.Мрії з Богом здійснюються.Дякую Вам,отче!Надіюсь,вашими молитвами налагодиться ще й моє особисте життя. Також хочу подякувати Господу за вас.І просто не можу висловити того, наскільки ви хороший і добрий священик,з вами хочеться вічно спілкуватись.У мене навіть таке відчуття,ніби я з Богом поговорила.Катерина.
 49. Христос Народився!Отче Олегу ,я була у своєї знайомої .Коли розповідала їй,як ви мене від смерті рятували,то вона плакала.Моя знайома -одна з перших, кого я до вас привезла. Ви сказали ,що її життя кардинально зміниться, і справді так сталось.Після молитви та сповіді у вас вона стала іншою людиною,живе праведно ,духовно. Також сіла за кермо,хоча до того впродовж майже 20 років мала страх.Її здоров’я дуже зміцнилося.У неї виявили рак, лікувалась в Ізраїлі,та зараз все гаразд,недуга відступила. Після вашоі молитви міцно спала.Дякую Богу і Вам,отче,бо ваші молитви безцінні.Мене до вас Бог скерував,І у вас справді Святий Дух .Світлана.
 50. Христос Народився!Отче Олегу,прошу Вас молитися за дар церковного шлюбу для Оксани і Михайла,за їхнє правдиве щире каяття та навернення .-Помолюся.-Отче,слава Богу !Я раніше просив молитися і Михайло та Оксана таки взяли шлюб .Щиро дякую.Віктор.

Написать комментарий: "Блок свідчень 24"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов