Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 146

 1. Оксана. Слава Богу!
  Дорогий отче Олег прошу Вашої молитви за повернення і очищення від всього злого моєї мами Марії. Тиждень не вживає їжі на не п’є воду. Дуже похудала то каже що це не вона а в ній нечисте сидить. Благаю про допомогу!
  Щиро дякую за всі молитви.
 2. Ігор. Слава Ісусу Христу. Отець прошу помоліться про те щоб ми з моїм братом Віталієм помилились. Адже в нього образа на мене за дрібницю . Дякую
 3. Ганна. Отець Олег прошу помоліться за мого чоловіка Василя за його здоров’я і допоможіть йому подолати хворобу рак горла . Надіюся на вашу допомогу. Щиро дякую нехай благословить Вас Бог.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь ласка за зцілення від безпліддя за Наталію та Любомира, дуже Вас прошу.
  Дякую Вам!
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег, дуже прошу помоліться за Любомира та Наталію за зцілення від безпліддя.
  Дякуємо Вам
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець, Олег! Прошу Вас помолитися за зцілення від безпліддя, прошу Бога про дар материнства. Дякую. Наталія
 7. Ганна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за мого чоловіка Василя за виздоровлення, переніс операцію рак горла Дякую.
 8. Любов. Прошу помолитися за зцілення мого чоловіка Валерія йому поставили діагноз рак миндалин але роблять ще одну біопсію.
 9. Ліля. Отче, прошу про молитву за маму Марію щоб вона виздоровіла від онкології, а операція пройшла успішно
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отше дуже прошу, вже надії пропадають, помоліться будь ласка за рабів Божих Наталію та Сергія за сцілення при безплідді. Дякую
 11. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас про молитву за дуже хвору Стефанію, серце болить, не дає дихати і не спить ночами. За довге і здорове її життя. За здоров`я і Боже Благословення Ярослави, за позбавлення зайвої ваги Оксани і Галини. За щасливу дорогу Галини і Андрія. За зцілення їх душі і тіла і позбавлення нервозності. Дуже Вам дякую за Ваші помічні молитви.
 12. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Щиро прошу  отця помолитися за оздоровлення шкіри обличчя від висипу, що не проходить. Молюся за Вас теж. Спаси нас Господи!
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Прошу молитися за оздоровлення мого сина Олеся. Дякую
 14. Галина. Отче,щиро дякую за ваші молитви та прошу про молитву за душевне та тілесне зцілення Оксани ,Андрія,Галини
 15. Марія – Лілія. Слава Богу!!! Дорогий отче Олег прошу Вашої молитви за повернення і навернення і очищення від всього злого мого чоловіка. Щиро дякую за Ваші молитви.
 16. Марія – Лілія. Слава Богу! Дорогий отче Олег прошу Вашої молитви за повернення і очищення від всього злого мого чоловіка. Щиро дякую за всі молитви.
 17. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,благаю помоліться за мою сімю,живемо за кордоном двоє діток маленьких,а пів року тому чоловік без зрозумілої причини залишив нас,настільки любив і хотів діток,а тепер приїжає до них тільки раз або два в місяць,ніби і хоче вернутися до нас,але наче щось не пускає його.Чоловіка звати Руслан,діток Софія і Назар,у дітей стрес і шок від не понятної поведінки батька.Дякую!
 18. Тамара. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу Вас помоліться за мого чоловіка Андрія, який зловживає спиртними напоями а переніс інфаркт у 26років та за мого батька Степана, який постійно скаржиться на болі, на викручування ніг та рук, щоб вони обоє вели нормальний стан життя, бачили те життя і жили в сімї
 19. Тамара. Слава Ісусу Христу! ОтчАае Олег прошу Вас помолитись за мою доньку Анастасію, щоб вона вступила до ВУЗу та гарно там влаштувалась і за її подальше гарне та здорове життя.
 20. Наталя. Отче прошу помолитись за далеку дорогу мою і за здоров”я моє і моїх рідних ,за чоловіка з яким ми непроживаємо разом бо ніяк неможемо знайти спільної мови , за наше подружнє життя.Дякую.

Написать комментарий: "Блок 146"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов