Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 147

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, прошу Вас помолитися за Оздоровлення Катерини. В неї хвороба шлунку, ком в горлі стоїть,поганий венозний відтік, постійно болить голова, низький тиск. Помоліться будь ласка про оздоровлення, бо вже перепили стільки таблеток і не помагає. Дякую за Ваші молитви. Надіємося на Вашу допомогу і допомогу Господа. Благослови Вас Господи.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за те, щоб я зустріла хорошого чоловіка і одружилася. За створення хорошої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за онкохвору Ольгу. Щиро дякую , Божого вам Благословення…
 4. Галина. Прошу помолитись за зцілення раба Божого Василя – рак 4 стадії. Щиро дякую!!!
 5. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, прошу Вашої молитви за оздоровлення від заїкання раби Божої Ксенії.
 6. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу про молитву за онкохворого Михайла , рак легені 4 стадії. Щиро дякую!
 7. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отче прошу вас помолитися за хворого Фернандо,який лежить у комі.Щоб він вийшов з коми,відкрив очі,та помаленько встав на ноги з Божою поміччю!Нехай Господь Бог буде милостивий і вислухає ваші щирі молитви.дякую!
 8. Марта. Слава Ісусу Христу!
  Уклінно прошу молитися за зцілення Павлика, який має аутизм, не розмовляє і має інші проблеми розвитку. І щоб рідні мали міцну віру у Боже зцілення дитини.
  Дякую.
 9. Марія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег , помоліться за зцілення мого сина Володимира. В нього хвороба Крона , хронічний коліт , звуження кишківника , дискензія жовчних шляхів. Я маю надію на Господа і Вашу молитву. Щиро дякую
 10. Віка. Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, помоліться за зцілення моєї важкохворої мами Оксани. В її рак легень та головного мозку 4-ї стадії. Я вірю в те, що для Бога немає нічого неможливого і дуже йому вдячна за всі випробування, які мені посилає.
 11. Мар‘яна. Слава Ісусу Христу.Отче щиро прошу помолитись,за зцілення мого батька Ярослава.В якого виявили рак підшлункової,лікарі відмовились від нас.Одна надія і віра в Господа.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за одруження Наталії. Шоб я зустріла хорошого чоловіка, За створення хорошої сім’ї. Дуже дякую.Надіюся на Вашу молитву і на Бога. Бо невдається знайти хорошого чоловіка. Благослови Вас Господи.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, помоліться будь ласка за Наталію та Любомира за зцілення від безпліддя, лікарі поставили діагноз. Залишається надія на Бога та Ваші молитви.
  Дякуємо Вам.
 14. Віка. Слава Iсусу Христу! Щиро прошу помолитися за зцiлення моєї хворої мами Оксани та всіх важкохворих. Від нас відмовилися лікарі. Діагноз – рак мозку, плевральна мезотеліома, гідроцефалія. Я щиро вірю в Бога і дякую за всі випробування які він мені посилає, я знаю, що він зцілить мою маму, бо крім неї в мене нікого незалишилося.
 15. Слава Ісусу Христу! Отець Олег,випадково почула за вас благаю помоліться щоб Господь подарував нам радість батьківства.
  Щиро дякую.Світлана. 
 16. Слава Ісусу Христу! Отець Олег,випадково почула за вас п благаю помоліться щоб Господь подарував нам радість батьківства.
  Щиро дякую.Світлана
 17. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитись за Галину, їхала автобусом із Німеччини в Львів і в ночі в автобусі викрали із сумки кошельок із документами і грошима. Щоб документи і гроші повернули назад.
  Дуже Вам дякую за молитви.
 18. іван. Слава Ісусу Христу! Іван, м.Тернопіль.
  Отець Олег, прошу помолитися за оздоровлення мого сина Олексія, у нього вроджена вада нирки і сечостатевої системи. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець, Олег, помоліться за нас, Наталію та Любомира за зцілення від безпліддя, тільки на Бога надія залишилася. Дякую Вам.
 20. Галина. Слава Iсусу Христу! Щиро прошу помолитися за зцiлення вiд хвороби моєї мами Люби та всiх онкохворих людей

(1) Комментариев к: "Блок 147"

 1. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Пан Олег дуже прошу вас за молитву про зцілення моєї донечки Діанки. Підозра на аутизм. За дар мови та розуміння. Дуже надіємось та віримо щоб Бог почує наші молитви!

Написать комментарий: "Блок 147"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов