Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 25

 1. Христос Народився!У мене грижа шлунка.Через це я увесь час страждала від болю ,важкості та здуття .Коли отець Олег помолився ,відчула силу і тепло,які пройшли згори донизу вздовж мого шлунка .Мені стало добре,погані відчуття та симптоми зникли.Дякую Богу за чудесне оздоровлення ,а о.Олегу за молитву. Інна .
 2. Христос Народився! Пізно ввечері мою донечку заболіла нога.Вона плакала і жалілася ,що дуже болить і викручує.Я не знала,що робити, як зарадити стражданням дитини і почала молитися :”Господи ,в ім’я Ісуса Христа молитвами отця Олега забери той біль від неї.”Промовивши це благання тричі ,я побачила ,що донька заснула,біль зник.Дякую Богу ,що проявив своє милосердя,дарував полегшення дитині за посередництвом молитов о.Олега . Стефанія
 3. Христос Народився!У мене на шиї і вище лопатки виросли бородавки. Вони мені дуже заважали, зачіпалися за одяг.Я навіть хотіла звернутися до лікарів,щоб ті допомогли їх вивести . Одного разу після Служби Божої о.Олег молився загальну молитву за оздоровлення ,а ми за ним повторювали.І ось у молитві о .Олег просить у Бога,щоб позникали бородавки, нарости і свищі.Я коли це почула,також почала просити Господа,щоб і в мене зникли ці бородавки.Через деякий час бородавка на шиї відпала,а незадовго і з плеча також .Я щиро дякую Господу Богу за зцілення,а о.Олегу за молитви .Адже в моєму житті відбулося дуже багато оздоровлень і усі були за молитвами о.Олега.Віра.
 4. Христос Народився!Я працюю медсестрою.Після свят впродовж трьох днів у мене були запори,не могла сходити в туалет.Лікувалася і молилася,а потім, переборюючи сором, подзвонила о.Олегу і кажу :” Отче ,помоліться, бо біда,запори не проходять.” І тільки отець Олег помолився, в моєму організмі відразу все налагодилося.Щиро дякую Господеві та о.Олегу за зцілення.Стефа.
 5. Христос Народився! Декілька років тому,працюючи за кордоном,зранку я прокинулася і побачила в своєму взутті ляльку з встромленими у неї голками.Відразу після того я відчула, ніби в моєму горлі утворився великий клубок, уночі ж почала задихатися .Коли приїхала ,мені порадили піти до о .Олега на молитву .Після сповіді,Причастя,молитов я почула полегшення.У горлі вже не душить,клубок зменшився,лише ледь-ледь відчутно.Дякую щиро Богу за зцілення та о.Олегу за сповідь і молитви .Діана.
 6. Слава Ісусу Христу!Я приїхала з-за кордону дуже розбита ,пригнічена,ослаблена та неспокійна.Після сповіді,Причастя ,молитов в о.Олега стало мені легше.Я відчула приплив сил,нервова напруга минула ,зміцніла віра,а на події в моєму житті тепер дивлюся більш духовно та спокійно.Дякую Господу Богу та о.Олегу за молитви .Ірина.
 7. Слава Ісусу Христу!Півроку тому у мене дуже підвищився тиск,до понад 200 одиниць.Мені ставало щораз гірше, дружини не було вдома.Тоді я взяв мобільний телефон,щоб викликати швидку, але мені на екрані висвітлився номер отця Олега ,хоч я вже давно був у нього на молитвах. Я зателефонував ,попросив про молитву .Отець Олег помолився ,тиск знизився ,а самопочуття покращилося.Відтоді почуваюся добре,тиск у нормі.Дякую Господу за зцілення.Щира подяка о.Олегу за молитву.Богдан.
 8. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,мені було дуже погано!Уявіть собі, я лежу одна -однісінька в окремій кімнаті, вже не встаю,все чорніє, і розумію,що тихо помираю.Усім рідним байдуже, окрім вас. А ви, отче, молитеся і мене наповнила сила Божа.І сталося чудо,бо я почала відживати, відновлюватись, хвороба відступила.Дякую Богу,що живу, а Вам,отче Олегу, вдячна за підтримку та молитви.Ярослава.
 9. Слава Ісусу Христу!У моєї дружини була кровотеча. Вона декілька разів телефонувала мені ,та я саме у цей час був на загальній молитві в отця Олега і молився за неї,благав Господа ,щоб кровотеча припинилася.Також просив,щоб о.Олег молився за її зцілення.Коли я прийшов додому,побачив,що навколо все у крові.Дружина розповіла,що ніяк не могла зупинити кровотечу.Та коли зателефонувала мені,сталося чудо,кровотеча припинилася і більше не відновлювалась.Ми щиро дякуємо Господу за чудесне зцілення молитвами о.Олега.Андрій.
 10. Слава Ісусу Христу! У суботу ввечері в моєї доньки підвищилася температура до 38 градусів, виявилось, що це кір .Також захворіла чотиримісячна внученька,у якої температура була аж 39,8 .Ми викликали лікарів,ті виписали ліки, але температура трималася висока. Найбільше хвилювалися увечері,коли наступала ніч.Через два дні я подзвонила отцю Олегу і попросила, щоб помолився . І відразу ж температура в дочки та внучки почала спадати і внормувалася. Дитинка навіть стала гратися,зробилася жвавішою. Дуже дякуємо, отче Олегу ,за вашу молитву, яка вмить допомогла .Будемо молитися за Вас. Нехай Бог Вам допомагає!Люба.
 11. Слава Ісусу Христу! Я посперечалася з дорослим сином .Він не захотів мене слухати і пішов з дому ,чотири дні не давав про себе знати, не відповідав на мої дзвінки.Я хвилювалася за нього, прийшла до церкви ,щоб о.Олег помолився.Коли повернулася додому, син зателефонував.Дякую Господу за вислухані молитви .Щира подяка о.Олегу за допомогу.Оксана.
 12. Слава Ісусу Христу!Дякую Богу,бо відколи о.Олег за нас молиться ,мої діти легше переносять недуги,через день або два все минає,а у сина цього року вже не було сильного кашлю.З молитвами о.Олега Боже благословення прийшло в моє життя.Слава Господу Богові! Дарія.
 13. Слава Ісусу Христу!Мене дуже боліла голова .Та коли отець Олег сказав :”В ім’я Ісуса Христа наказую :голова не болить”,то біль минув тієї ж миті.Дякую Богу і о.Олегу.Інна.
 14. Слава Ісусу Христу!На понеділок наснився мені сон.Немов бачу в церкві отця Олега ,але мене від нього відділяє непроглядна темрява .Нічого не видно.Я почала голосно кликати :”Отче Олегу, отче Олегу ,отче Олегу!” І тут виходить о.Олег .На обличчі у нього усмішка ,а фелон світиться яскравим світлом з золотими лініями. Він запитує,що хочу . Я відповідаю,що прошу молитви . Отець Олег погоджується,а я усвідомлюю, що за себе ніколи не давала прохання на Служби Божі,а лише за дітей та їхні сім’ї.Тому Господь через сон дав зрозуміти,що і за себе потрібно молитися,давати прохання на Служби Божі.А в середу я прийшла до отця Олега зі сльозами,в душі мене огорнула темна темрява,як уві сні.Думала,що вже помру,бо важка хвороба проявилася в моєму орнанізмі.Я була дуже стривожена і пригнічена ,та коли о.Олег помолився наді мною,повірила, що Господь оздоровить мене за його молитвами.Пішла додому,та у серці ще залишився неспокій .І знову сниться мені о.Олег та каже:”Віро,судина тріснула,але це не загрозливо для вашого життя”.І бачу,стоїмо ми на великій крижині ,навколо вода, а я на самому краю і дуже боюся ,щоб не впасти у водну безодню.Коли о.Олег сказав,що буду здорова,то я зробила крок вперед до нього і міцно стала на крижину обома ногами .Прокинувшись , зрозуміла, що Бог вислухав молитви отця Олега за моє зцілення ,і я буду здорова.Мене наповнив спокій і вдячність Богові .Я щиро дякую Господу Богу за зцілення.Адже Бог не раз зціляв за молитвами о. Олега мене і моїх рідних з невиліковних недуг .Я переконалася ,що Бог вислуховує молитви отця Олега.Віра.
 15. Слава Ісусу Христу.Хочу подякувати Господу Богу за своє оздоровлення випрошене молитвами отця Олега Максимлюка. Я грішна людина,тому дуже важко було налаштуватися на сповідь зі всього життя.Але два роки тому я приїхала до отця Олега.Мала проблеми із серцем,погано почувалася,а коли виходила на третій поверх будинку,повертаючись додому, змушена була зупинятись і відпочивати на кожному поверсі ,бо пекло і боліло в грудях.Пройшла обстеження в Івано-Франківському кардіологічному центрі ,де мені було встановлено діагноз з довгим переліком недуг.А саме: дифузний кардіосклероз;аневризма МПП;очаговий фіброз;аномальна хорда.А п’ятого діагнозу ,написаного медичним терміном ,я навіть не змогла прочитати,лікар пояснив ,що це дірка в серці.Після цієї сповіді я ще приїжджала на молитви до о.Олега.На лікування не ходила,бо знала, що це за мої гріхи,але вірила,що для Бога немає нічого неможливого.Тому просила вибачення і щиро перепрошувала Господа Бога за все зло,що вчинила .Я полюбила Господа,полюбила всіх,котрі мене недолюблюють,бо кожна людина є наче частинкою Бога.І минулого року, 15.11.2018, я була на молитві в о.Олега.Мені стало легко на душі,а коли приїхала додому ,то встала на коліна і дякувала Богу за все.Я молилася .І раптом у мене з’явилося сильне відчуття голоду.Я зрозуміла,що дуже хочу їсти і тієї миті починаю поглинати слова молитви ,щоразу більше і сильніше насичуюсь нею. Після цього відчула, неначе хтось щосили відтягає від мого серця неймовірно важку плиту, а мені з кожним міліметром стає все легше і легше . І так мені легко до цього часу.11.01.2019 я повторно пройшла обстеження серця,але виявилось ,що цих проблем вже нема.Коли показала лікарці свої теперішні і попередні діагнози,то вона деякий час з великим подивом їх порівнювала і не могла надивуватися .І я розповіла їй ,що була на Сповіді ,Службі Божій та молитвах в о.Олега Максимлюка в Івано-Франківську ,де Господь мене оздоровив.Лікарка відповіла ,що їй в цю мить немов мурашки бігали по тілі. Я вдячна Богу за все, що є в моєму житті.Бо те ,що на перший погляд може здатися недобрим, завжди чогось вчить.Я щиро дякую о.Олегу Максимлюку за молитви.А його молитви справді Господь вислуховує.Це все я побачила на собі.А всім кажу :любіть Бога,бо в Ньому є все,що потрібно людині.Якщо хочете бути гідними Божими дітьми, то навчіться любити і прощати так,як це робить Господь.Слава Господу Богу!Слава за все!Слава Ісусу Христу! Алилуя.Анна.
 16. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,я приїхала до вас на молитву із Львівщини.Просила про вирішення внутрішніх емоційних проблем,про налагодження особистого життя,а також між іншим сказала ,щоб ви помолилися за зцілення хребта.Бо через надмірні фізичні навантаження, оскільки вдома я виконувала чоловічу роботу,а ще важко працювала в Польщі ,мені дуже стали дошкуляли сильні болі.Приїхавши додому після молитви,зауважила ,що хребет мене не болить.І хоч так само важко працюю,піднімаю тягарі,та болю вже немає.Обов’язково цього місяця приїду до вас. Щиро дякую Вам ,отче,за вашу молитву,а Господу за зцілення.Марія.
 17. Слава Ісусу Христу!Після смерті батька, якого я доглядала,мені було неймовірно боляче і важко,тиснуло і пекло в грудях ,постійно плакала.Коли заходила в кімнату і дивилась на диван,що на ньому лежав тато ,мене огортав жаль .Побувавши в отця Олега на молитві ,я прийшла додому і відчула ,що жалю немає, сльози вже не підкочуються,на серці утвердився спокій ,мир та довіра до Бога ,бо тато перед смертю прийняв Святі Тайни і він уже в кращому світі.Також у грудях мене вже не пече і не тисне.Дякую за вислухані молитви о.Олега.Марія.
 18. Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Господу Богу за оздоровлення та отцю Олегу за молитви, які почув Господь. В грудні 2018 року, перед операцією, в інтернеті я натрапила на свідчення зцілення. Ввечері зателефонувала подруга, яка також мені розповідала історії про зцілення людей після молитви отця Олега, тоді я зрозуміла, що це не випадково. Вирішила, як тільки випишуть з лікарні, то одразу прийду на молитву. Після виписки з лікарні, у мене постійно виникали нагальні потреби, справи, і відповідно, візит відкладався. Але сталося так, що захворіла сестра, я одразу вирішила зателефонувати отцю Олегу і попросити про молитву. Я була вкрай знервована і дуже переживала. Приходила до церкви і отець Олег молився за здоров’я. Впродовж останніх 10 років у мене при будь- яких, навіть незначних, переживаннях чи навантаженнях піднімався тиск до 160/100 од.,виникав панічний страх. Я проходила обстеження, лікувалася, приймала ліки і все було неефективно, безрезультатно. Боялася вийти з дому без таблеток від тиску. Після молитви отця Олега я одразу відчула фізичне полегшення, пройшли головні болі, спазми голови, нормалізувався тиск. Після Сповіді, Святого Причастя та особистої молитви також відчула величезне полегшення на душі, пропали страхи. Дякую Господу Богу за те, що зцілює моє тіло і мою душу! Дякую о. Олегу Максимлюку за щирі молитви і Божу науку!!!Щиро Вам дякую, отче,за сповідь.Лариса.
 19. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу,сьогодні на Службі Божій ,коли мій син із своєю сім’єю приступав до Святого Причастя,я почувалася найщасливішою мамою у всьому світі!Дякую за те ,що Ви є!Нехай Господь Вас благословить! Син завжди казав,що піде до сповіді,але не на 3-5 хвилин,як здебільшого сповідають в церквах.Він ішов до сповіді довгим шляхом ,а тепер дякує Богові за те,що ґрунтовно і добре висповідався у вас з усього свого життя. Сьогодні я щаслива,бо це сталося.Ми поверталися додому від вас наповнені любов’ю та миром і вперше не сварилися.Це справді велике Боже благословення!Дякую Господу Богу! Мама Ірина.
 20. Слава Ісусу Христу! Отче Олегу,моя сестра , яка сьогодні була на сповіді, дуже дякувала ,що я порекомендувала їй піти до Вас.Сказала ,що лише сьогодні їй справді стало легше і вона дуже щаслива від такої зустрічі. Дякую Вам, дякуємо Богу за Вас!Вона справді повністю довірилася вам.Хоча досі ще ніколи так не відкривала свою душу перед священиком,як перед вами.Сестра каже,що навіть не помітила ,скільки часу пройшло.Досі вона дуже страждала,бо одружилася з тим, хто її пізніше зрадив.Сестра не змогла пробачити зради,це відчуття мучило її.В важкі хвилини,коли вона потребувала розради і підтримки ,ми почали з нею частіше спілкуватися.Вона шукала поради,а я окрім вас нікого не могла більше їй порадити ,як цілителя і порадника.Бо ви,отче, для людей мов сходинка до Ісуса.Ісус через вас визволяє від гріхів, дає можливість покаятися і пізнати Його. “Дякую, сестричко,мені легше від сьогодні стало!”-сказала вона мені.Я безмежно радію і дякую Господеві !Хай Господь береже Вас. Інколи і не пишу прохання до Вас, а тільки подумаю, щоб ви згадали мене в своїй молитві, і все задумане Бог вирішує.Слава Богові.Ліда
 21. Слава Ісусу Христу!Отче,я хочу вас попросити про молитву за маленького хлопчика Богданчика,йому трохи більше місяця.Дві доби не припиняється пронос,ліки не допомагають.Сказала лікарка,якщо не мине,то потрібно буде їхати в лікарню.Помоліться,будь ласка!-Помолюся.-Отче,дякую за молитву!Дякую Ісусові за любов та милосердя.Щойно мені зателефонували і повідомили ,що дитину живіт вже не болить.Після вашої молитви пронос припинився.Слава Богу! Надія.
 22. Слава Ісусу Христу!Через труднощі в сімейних відносинах у мене з’явилися сильні болі голови.Я була дуже схвильована ,так що навіть подруги зауважували мій змарнілий вигляд.Щоб вгамувати нестерпний головний біль і хоч якось заспокоїтись,я пила таблетки цілими жменями ,але це не допомагало.Після молитов отця Олега рідні і знайомі говорили,що я стала спокійною,радісною і впевненою . Також мене перестала боліти голова.Дякую Богові,що так швидко допоміг мені за молитвами о.Олега.Дякую отцю за щирі святі молитви.Софія.
 23. Слава Ісусу Христу!Дуже довго я лікувалася від оперізуючого лишаю ,але полегшення не було.Чоловік переконав мене прийти на молитву до о.Олега.Упродовж декількох днів лишай зник і не відновлюється.Дякую Господу Богу за те,що вислухав щирі молитви о.Олега.Ірина.
 24. Слава Ісусу Христу!Впродовж довгого часу у нашої донечки не минав сильний кашель і трималася висока температура.Ми прийшли з нею на молитву до о.Олега,і сталося чудо:температура внормувалася,а кашель припинився.Дякуємо з усього серця Господу Богу за оздоровлення дитини.Вікторія.
 25. Слава Ісусу Христу!У мого сина пропав дорогий мобільний телефон .Ми шукали,та все було марно. Тоді я звернулася в поліцію і зателефонувала отцю Олегу,щоб помолився за знайдення втраченого телефону. Дивовижно ,але минуло лише кілька хвилин після молитви,а особа,яка взяла телефон, прийшла і через інших людей повернула його. Дякую Господу,що за молитвами о.Олега дарував нам таке чудо.Щиро вдячна о.Олегу за молитву.Алла.
 26. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу,в мого друга та його дружини була така проблема: впродовж двох років після весілля їм не вдавалося завагітніти.Вони зверталися до багатьох лікарів,однак ті запевняли,що все у них гаразд. Також знаю, що їздило це подружжя у різні храми та монастирі, але бажана вагітність не наступала .Проте літом я давав прохання на Службу Божу за дар батьківства для них, тільки -от не пам’ятаю точно скільки разів : два чи три.Довгий час я їх не бачив, а от в лютому зустрів і дізнався, що його дружина вагітна, якраз зараз десь 7-8 місяць, і це мене приємно вразило. Я вважаю, що Бог вислухав прохання на Службі Божій і змилосердився над ними. Тому, дякую Богу за Його ласку, а Вам,отче , за постійну молитву і підтримку, за те що молитесь за всіх потребуючих і показуєте правильну дорогу тим, хто до вас приходить.Ігор.
 27. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,я Вам дуже вдячна за вашу книжку, яка мене заспокоює і додає сили . Сьогодні її читала увесь день ,а в грудях так пекло та гріло, немов вогонь там горів.Здавалось, ніби гірчичник поставила.Дякую щиро.Мар’яна.
 28. Слава Ісусу Христу!Після операції на серці мені вставили стенд .Я не міг нормально дихати,увесь час задихався.Але після молитви о.Олега дихати стало легше на 50 відсотків.Дякую Господу за цю ласку ,а о.Олегу за молитву.Петро.
 29. Слава Ісусу Христу!Через хворобу я вимушена приймати ліки для розрідження крові.Тому ,можливо , у мене пустилася кров з носа.Я намагалася її зупинити нашатирним спиртом і холодне прикладала, але вона не переставала текти .Усі хустинки та мій одяг були в крові .Я зателефонувала отцю Олегу і попередила, що не зможу прийти до церкви дякувати ,бо зі мною сталася отака біда.Отець коротко промовив ,щоб зупинилася кров, і в ту ж мить сталося чудо: кров з носа перестала текти.Подивилася в дзеркало :справді,все сухо,щодної краплини нема.Я зібралася і прийшла дякувати на Службу Божу за померлих,наче нічого й не було .Я досі вражена ,як Господь в ту ж мить вислухав молитву отця Олега.Дякую Богу за це чудесне зцілення і за те,що подарував нам такого доброго ,святого і сильного в молитві та вірі священика.Це велике щастя .Оля.
 30. Слава Ісусу Христу!У мене діагностували рідкісне захворювання – міастинію:часто кліпав,а в очах роздвоювалося. Приймав великими дозами дорогі ліки , котрі призначили в Ізраїлі .На молитву до о.Олега приїхав з хворою дитиною.Отець помолився,дитині допомогло ,а вкінці дружина запропонувала,щоб і я підійшов на молитву. Після молитви о.Олега ,вже приїхавши додому, зауважив ,що хвороба очей мене покинула . Моїй дитині Бог також допоміг.Дякую Господу за зцілення і о.Олегу за молитви. Орест.
 31. Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Господу Богу за оздоровлення та отцю Олегу за молитви. Як вже я розповідала раніше, в грудні 2018 року, перед операцією , в інтернеті я натрапила на свідчення про зцілення людей. Того ж вечора мені зателефонувала подруга, яка також розповіла історії про зцілення людей після молитви отця Олега, і я зрозуміла, що це не випадково. Вирішила, як тільки випишуть з лікарні, то одразу прийду на молитву. Тепер впевнена, що якби я прийшла на молитву до отця Олега ще до операції, то її можна було б уникнути. Мене прооперували, видалили фіброміому та кисту. Через місяць я обов’язково повинна була прийти до лікаря ,аби розпочати лікування дисплазії шийки матки (передраковий стан). До лікаря я прийшла трохи пізніше як за місяць.Натомість приходила до церкви ,де отець Олег молився за здоров’я. Після молитви отця Олега я одразу відчула фізичне полегшення, пройшли головні болі, спазми голови, нормалізувався тиск. А коли все- таки пішла до лікаря, який мені мав лікувати дисплазію методом радіохвильової коагуляції шийки матки, то виявилося, що я повністю здорова. Дякую Господу Богу за моє зцілення. Дякую о. Олегу Максимлюку за щирі молитви, сповідь, Святе причастя та Божу науку ,яка наповнює серця.Лариса.
 32. Слава Ісусу Христу!Якось я випадково потрапила в церкву, де служить і молиться отець Олег.Відчула велике духовне піднесення і попросила отця, щоб помолився за навернення сина Миколи,який пиячить і грубо ставиться до мене .Впродовж багатьох років я молилася за нього,але відчутного результату не було.А після декількох молитов о.Олега син пішов в церкву,став добріший,вже так не напивається з дружками,а швидше повертається додому.Я його просто не впізнаю,він став турботливим і добрим.Питає ,як моє здоров’я,також жаліє і просить,щоб я вже не працювала .А то раніше гнав на роботу,хотів грошей на пиятику .Я навіть боялася залишатися з ним наодинці вдома ,бо коли напивався,то був агресивний і трощив речі ,навіть металеві.Отче Олеже , дякую Вам!Молитва ваша дуже сильна,і вас Бог вислуховує .Бо прийшовши на ваші молитви,я побачила справді позитивні зміни в поведінці мого сина.Можливо,я вже не скоро буду у вас на молитвах,але Ви нас не забувайте,моліться .Величезне Вам спасибі !Слава Богові!Лєна.
 33. Слава Ісусу Христу! Результати енцефалограми головного мозку показали ,що в нашого синочка епілепсія.Ми приїжджали аж з Тернопільської області на молитву до о.Олега в Івано-Франківськ.І коли знову пішли на обстеження,як рекомендували лікарі,то виявилося,що показники покращилися і ознак епілепсії майже нема . Дякуємо Богу за своєчасну допомогу,дану нам за молитвами отця Олега,адже я вже й впала у відчай .Дякую Вам,отче,що так самовіддано і щиро молитеся за людей.Нехай Милосердний Господь обдарує Вас всіма ласками і щедротами.Анна.
 34. Слава Ісусу Христу!Хочу розповісти ,яку благодать я відчула у храмі,де служить о.Олег Максимлюк.Після Служби Божої , перед молитвою о.Олега над людьми, дяк та усі присутні спільно моляться за нього .Просять Господа,щоб отець був здоровий ,святий і щоб Святий Дух діяв через нього .Під час цієї спільної молитви я відчула велику духовну насолоду,наче стан ейфорії,хоч була вперше на молитвах . Наступного дня при молитві за о.Олега я знову прагнула відчути неземні потіхи ,але їх вже не було.Тоді усвідомила,що це Дар Божий,який самій мені не осягнути.Третього дня я знову з усіма щиро молилася за отця Олега ,і мене знову переповнила ейфорія,неземна радість.Отець Олег, справді, людина від Бога ,святий священик .Тепер я з нетерпінням очікую нових потіх з неба,які дуже мене окрилили.Дякую Богові за Дар несказанний.Зоряна.
 35. Слава Ісусу Христу!Я телефонувала о.Олегу аж із Львівщини ,бо хотіла запитати,в котрій годині він проводить молитву,щоб духовно єднатися з ним.Під час цієї спільної молитви я сильно відчувала неземну Божу благодать,а на душі в ці хвилини було приємно , радісно та світло .Я знову зателефонувала о.Олегу,мовивши:”Отче,я не хочу втрачати благодать,яку отримала ,єднаючись духовно з вами в молитвах .Тепер буду молитися із ще більшим надхненням.Дякую Святому Духові за неземні духовні втіхи.Мар’яна.
 36. Слава Ісусу Христу! Коли я була на роботі ,у мене пішла носом кров.Дві серветки, якими витиралася , були в крові.Отцю Олегу не телефонувала ,адже знала,що він якраз о тій порі відправляє Службу Божу.І я вголос сказала:”Отче Олеже, помоліться за мене ,я ж не можу розпочати свою працю!”Тільки я так промовила, кровотеча вмить зупинилася . Дякую Господеві Ісусові за його дива.Юлія.
 37. Слава Ісусу Христу!Наша мама важко захворіла,ми її лікували за кордоном, але хвороба прогресувала. Якось дізналися про одну цілительку в Україні,а з сайту “Чудеса зцілення” про те, як Бог оздоровляє молитвами отця Олега Максимлюка. Перед нами постала дилема,ми вагалися до кого їхати: чи до цілительки ,чи до отця на молитву.Зранку телефонує мені моя добра подруга і каже ,що ми їй сьогодні снилися .Немов в аеропорту беремо квиток на літак в Україну ,а над нами світлий ангел,який каже: “Я їх супроводжую до отця Олега Максимлюка.”Це був нам знак від Бога.Дякую Господу Богу за Його безмежну доброту і турботу. Галина
 38. Слава Ісусу Христу!Щиро дякую, отче ,за все: і за молитви, і за духовні поради та сповідь, на якій я була у Вас два роки тому .Після цієї сповіді та ваших молитов моє життя кардинально змінилося у всіх сферах.І після того як учора я звернулась до Вас та й сама безустанно молилась, сьогодні вже встала з ліжка і кровотеча майже припинилася. Хай Господь винагороджує Вас за ваші щирі молитви і невпинну працю заради нашого спасіння.Дякую Богу! Світлана.
 39. Слава Ісусу Христу!Після перенесеного стресу у мене пропав сон.Спала тільки дві -три години:як прокидалася о 1-2 год ночі ,так до ранку вже не могла заснути.Тривало так два місяці.Я почувалася знесиленою, почала пити снодійні таблетки,заспокійливі чаї,але нічого не помагало .В неділю попросила о.Олега помолитися ,щоб відновився сон і щоб я спала .Господь вислухав цю молитву ,бо так і сталося.В неділю я заснула о 22.00 год ,а прокинулася аж зранку о 7.00 .Відтоді сплю по 8-9 годин, не просинаючись.Дякую Богові і отцю Олегу за чудо.Інна.
 40. Слава Ісусу Христу!Щиро Вам вдячна, отче Олегу.Після ваших молитов у мене завжди щось змінюється.Хай Бог нагородить Вас всіма благами, обдарує довголіттям.Дякую Богу за все,що є в моєму житті.Люблю Господа і тримаюся цього.І ще раз Вам дякую.Галина
 41. Слава Ісусу Христу!Одного разу я зателефонувала отцю Олегу і попросила, щоб помолився за дітей моєї куми ,які були хворі і лежали в лікарні.Після молитви отця Олега вони одужали і їх виписали додому.Щиро дякую Господу Богу за чудесне зцілення і о.Олегу за молитви.Ірина.
 42. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу,два тижні тому я написала Вам,що почуваюся щасливою,бо Ісус є в моєму житті,але ще не вмію Його досконало любити.Ви ж відповіли мені :” Приймайте Ісусову любов!Кожен день приймайте!”Відтоді тільки -но подумаю про Бога,згадую ваші слова і відчуваю велику Ісусову любов,немов вона виливається на мене.Дякую Вам ,отче,за духовні поради ,а Господу Богу за ці чудесні відчуття.Іванна.
 43. Слава Ісусу Христу.Моя родичка,перебуваючи при смерті,категорично відмовлялася приступати до Сповіді та приймати Святе Причастя.Ми її всіляко вмовляли,вже й привели до хати священика із Святими Тайнами ,але все було безрезультатно,вона лиш твердила,що не буде сповідатись,бо не помирає.Священик пішов додому,а я написала о.Олегу прохання,щоб помолився.І справді сталося чудо,бо після його молитви родичка захотіла посповідатися.Ми знову покликали священика ,який її висповідав, запричастив і уділив єлеопомазання.Дякую Господу за спасіння душі .Щира подяка отцю Олегу за молитви.Наталя.
 44. Слава Ісусу Христу! Часто мені снився той самий сон, що помирає моя колишня однокласниця.Я попросила о.Олега помолитися,щоб ці сновидіння припинилися.Дякую отцю за молитви і Господу Богу за все,бо той сон більше мені не снився.Марта.
 45. Слава Ісусу Христу!У мене був сильний неспокій ,невроз , безсоння . Знайома порадила піти до сповіді та на молитви до отця Олега.Я була тричі на молитвах, а також посповідалася і запричастилася .До мене повернувся сон ,таблетки не приймаю, стала набагато спокійніша.Також по генікології болі зменшилися на 70 відсотків.Щиро дякую Господу Богу за оздоровлення та о.Олегу за щирі молитви .Юлія.
 46. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,Господь через вашу молитву творить дива.Коли ви молилися наді мною ,я пережила чудесні відчуття:крізь усе моє тіло,з голови до ніг,пройшла надприродна сила, і це відчуття не покидало мене декілька днів.Після цієї молитви я відчула легкість,мир, радість і велику Божу любов у своєму серці.Мене огорнуло бажання молитись і прославляти Господа ,дякувати Ісусові,що Він прийшов у пустелю моєї душі ,оживив її,наповнив батьківською любов’ю,подарував радість і щастя . Поверталась додому ,немов на крилах.Я була в багатьох храмах,але ніде не є так добре ,як у вас на Службі Божій.Тут якось особливо відчувається Божа присутність.Навіть прослуховуючи вдома аудіозапис ваших молитов,відчуваю дію Духа Святого.Господь діє через ваші молитви , Святий Дух торкається ,бо Ви з Богом. Дякую за Ваші мудрі і добрі поради,молитви,духовне керівництво .Ви привели мене до Господа,відкрили нове життя з Ісусом Христом в Святому Дусі.Дякую Господу, Пресвятій Трійці за всі благодаті ,що я отримала Вашими молитвами .Нехай Господь дарує Вам здоров’я та силу ,щоб надалі нести у світ Боже світло.А це свідчення я хочу завершити словами Вашої молитви:”Дякую Тобі,Господи, за все,за Твою опіку і безчисленні ласки,за те ,що Ти є з нами.Дій через мене,Духу Святий,зроби світ кращим,зроби мене кращою,святою”.Амінь. Соломія.
 47. Слава Ісусу Христу!Впродовж багатьох років у мене був високий тиск -160 на 100 од.Але після молитви отця Олега Максимлюка тиск внормувався і став 120 на 80 од.,немов у молодості .Через високий тиск та напружені стосунки з сином ,який часто випивав,у мене затерпала права рука і права частина обличчя .Отець Олег знову молився і затерпання минули. Вісім років я ходила повз церкву ,де служить о Олег, але аж тепер Господь мене привів до нього.За це я дуже вдячна Господеві . Алилуя.Юстина.
 48. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,читаючи ваші книги ,відчуваю душевний спокій .Вони надзвичайно повчальні,адже тут можна знайти відповідь ,як правильно жити.Бажаю Вам,всечесний отче Олеже ,щоб життя рясніло щасливими моментами Божого благословення .Дякую. Марія. Львів.
 49. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу ,я до вас вже зверталась за допомогою .І зараз хочу щиро засвідчити,що Господь справді зціляє та дарує благодаті за посередництвом ваших молитов,бо в моєї донечки спала гарячка,а я знайшла роботу.Щиро дякую .Галина.
 50. Слава Ісусу Христу!В моєї доньки Юлії застуда часто переходила в астму. Я просила отця Олега про молитву, щоб Господь змилосердився і Юля виздоровіла, щоб астми не було. Дякую Господу Богу за все!Щиро дякую о.Олегу за молитву. Астма у Юлі не проявилася.Слава Богу!Ірина

(2) Комментариев к: "Блок свідчень 25"

 1. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу!Багато років хворію болями в ШКТ,в спині, клубок у горлі під час молитви і після молитви.Прошу молитви про моє сцілення.Дякую,бережи Вас Бог.

 2. Ольга пишет:

  Безмежно вдячна Отцю Олегу за його молитви. Вони завжди допомагають. Адже часто приходиться звертатися про допомогу до Отця Олега і він ніколи не відмовить і Господь чує ці молитви і допомагає . Щиро дякую ,Отче, що молитеся за нас грішних.

Написать комментарий: "Блок свідчень 25"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов