Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 29

 1. Маряна. Слава Ісусу Христу!від щирої душі вдячна О.Олегу за молитви, вони дуже помічні, зараз я маю чоловіка і малятко! Дякую щиро отцю Олегу Бог почув його молитви!
 2. Слава Ісусу Христу, отець. Олег, мені дуже полегшало! Дякую.я в шоці, у Вас серйозний дар! Хвала Богу! Лариса.
 3. Мене звати Ірина. Я попала в лікарню з діагнозом : грижа, протрузії, підшлункова , дала великий збій, депресія, що не хотіла жити, тільки йшли думки про смерть. Знайшла в інтернеті відео свідчення про оздоровлення за молитвами отця Олега Максимлюка і його молитви. Прослуховуючи молитву отця Олега, я відчула як мене наповнила Божа благодать . Була в отця Олега Максимлюка на сповіді і молитвах. І сьогодні дякую Отцю і Сину і Святому Духові за ласки і велике Боже милосердя , Господь мене визволив, розірвав кайдани зла, а дарував любов до Бога і до ближнього . Я радію життям, затяжна депресія минула . А також Господь Ісус зцілив, мою підшлункову, я тепер можу їсти все навіть смажене. Теж мій чоловік безміри вживав алкоголь. Отець Олег Максимлюк помолився один раз і він покинув пиятику. Дякую за велику благодать і допомогу Господеві Богові Отцю і Сину і Святому Духові і Пречистій Діві Марії . А вам отче Олеже за молитви.
 4. Слава Ісусу Христу ! Просила в отця Олега Максимлюка молитви і благословення щоб донечка успішно виступила на олімпіаді. Вона готувалася навіть сама без репетитора і зайняла призове місце. Дякую Господеві Богові за благословення і допомогу. Галина.
 5. Христос народився! Дякую Господу Богу Ісусу Христу Трійці Св’ятій Нероздільній, що молитви за мою родину почуті і вислухані. Моя племінниця більше не читає заборонених церквою книжок, племінник щасливо розпочав свою бізнес-справу, а сестра знайшла, дуже швидко, нову роботу, скоро, з благословення Божого, почне працювати. Отче Олег, дякую, що доносите всі наші просьби земні до Великого Господа і безперервно молитесь за нас і наші родини. Хай Дух Св’ятий перебуває завжди з Вами, зміцнює духовно і дарує здоров’ я і Благодать Божу. Галина.
 6. Отче Олеже, щиро просила ваших молитов, щоб відновилися чи знайшлися добрі якісні копіі пошкоджених фото нашого вінчання з чоловіком. Дуже переживала, не знала, що сталося, може вірус, багато фото пошкоджених. Надія на Господа. Отче Олеже, я не знаю, як це пояснити інакше, ніж Боже чудо: після того, як ви відписали, що помолитесь за відновлення фото, всі фото почали відкриватися якісно і майже без пошкоджень, не порівняти з тим, як відкривалися спочатку, були наполовину зруйновані. Це Боже чудо і Боже милосердя! Дякую вам! Дякую Богові! Бог показав ще раз, що Він Великий у кожній справі! Алилуя! Марина.
 7. Отче Олег, я дякую вам, що ви подарували мені нове життя,ви подарували мені Живого Бога, я так прагну спілкування з ним,неймовірна любов палає в моєму серці. Я пишу з любові з радості попри хворобу.Хочу свідчити про цю любов до свого Спасителя Ісуса Христа. Отець Олег ви неймовірний духівник,дякую Господу Богу за цю зустріч з ним через вас. Ярослава.
 8. Щиро дякую, отче Олеже!Я знаю,що ви володієте чудодійною силою зцілення від Бога! Дякую за молитви за онучку,вони допомогли їй від переляку. Я була у вас на сповіді і багато чула про вас від о.Володимира. Здоров’ячка вам і Божої опіки!!! Леся.
 9. Слава Ісусу Христу! Мене дуже боліло серце аж віддавало під лопатку. Зробила кардіограму, лікар сказала обов’язково полікуватися , бо кардіограма погана. Просила отця Олега Максимлюка про молитву. Помолився отець Олег і на другий день стало краще. Потім ще один раз помолився і болі пройшли. Я здорова без медикаментів. Господь оздоровив мене через молитву отця Олега. Дякую Господеві Богові за зцілення і о.Олегу за його щирі ревні молитви. Ольга.
 10. Я жила грішно, не ходила до церкви. Чоловік мій був віруюча людина, але раптово помер . Це мене привело до розпачу, діти не забезпечені, не працюють, водяться з поганим товариством. Перед сном я сказала :” Чоловіку коханий як ти міг мене в таку важку годину залишити саму ? ” Тієї ж ночі мені наснився сон. Чоловік показує листок, а на ньому написано : ” Не журися земним, а думай про Боже”. Наступного дня до мене прийшла церковна сестриця і каже : ” Йдемо до церкви, бо якщо не навернешся до Бога , то загуляєш, або з подругами зіп’єшся, або сектанти тебе зведуть. Я почала регулярно ходити на Службу Божу, приймати Святі Тайни, ходити пішки на прощі. Сина розлютило моє навернення до Бога. Ледь мене не прибив, потрощив меблі, викрикав як навіжений. Але знайомі викликали міліцію і він трохи втих. Я на той час була важко хвора, лікарі не могли допомогти. Віруюча жіночка порадила піти на молитви до отця Олега Максимлюка, але цілий рік я відкладала, ніби щось не пускало. Отець Олег мене добре висповідав, я зрозуміла, цього найбільше потребувала моя зраненами гріхами душа . Ми з отцем Олегом молилися за навернення моїх дітей, вони теж посповідалася, почали систематично ходити до церкви. За молитвами отця Олега Максимлюка Господь Ісус Христос зцілив сина від астми, Святий Дух наповнив його, Божа благодать дуже торкнулась його душі . Протягом короткого часу він привів до сповіді до отця Олега багато своїх друзів,які страждали від алкоголізму. Ми з сином разом молимся, читаємо Святе Письмо, ходимо до церкви. Постійно ходжу на молитву до отця Олега, пройшло багато років , а я маю здоров’я щоб жити , хоча лікарі ще давно казали, що я невиліковно хвора і нічим не можуть мені допомогти . Я дякую за допомогу і спасіння милосердному Господу Богові, Матінці Божій до якої багато раз ходила в Зарваницю . Отцю Олегу вдячна за його самовіданну духовну працю. Наталка.
 11. Христос народився ! Мій синочок заїкався трошки,а потім щораз більше. Я просила про молитву отця Олега Максимлюка і Господь вилікував його.Отче Олеже дякую за молитву, дитина перестала заїкатися.Дуже вам сильно вдячна.Світлана.
 12. Мені було дуже погано так, що не могла телефон взяти. Я попросила чоловіка щоб набрав номер отця Олега і зателефонував. Отець Олег помолився за мене і через 10 хвилин я одужала. Чоловік був дуже здивований. Я йому докорила :” Бачиш Господь Ісус допоміг мені , а ти не вірив “.Слава Ісусу Христу! Христина.
 13. Дочка зателефонувала із закордону і з радістю сказала, що після сповіді в отця Олега влітку тягар з душі спав, їй так легко і радісно на серці , вона стала новою людиною в Христі Ісусі, по іншому дивиться на життя . Радію за неї і дякую Богові. Мама Олена.
 14. Слава Ісусу Христу!Отче Олег зі святом вас.Цього тиждня мені приснився знову сон про Вас.Я чітко бачу Вас у синьому фелоні,де до Вас на молитву на колінах йдуть люди їх дуже багато і то майже самі жінки,а я стою в черзі останьою і дуже переживаю чи встигну до Вас на молитву з того я збудилась.Незнаю може то Ісус дав мені знак щоб я далі вас просила про молитву.Як тільки буду мати вільний час приїду до вас до церкви віддячитися вам,засвідчити перед людьми як мене Бог привів до вас,і про мої сни.Дякую,будь ласка моліться за нас. Ірина.
 15. Щиро дякую, отче Олеже . За вашими молитвами я пізнала спасіння , тепер стараюся рятувати тих, хто біля мене. Ярослава.
 16. Lesia. Слава Ісусу Христу!Моя наймолодша 5 дитина- 1 рочок,кашляла,часом до рвоти, десь 2 місяці.Старші виздоровлювали і знов підхоплювали вірус і її перезаражали недаючи ніяк виздоровіти.Ми використовували певні ліки для відкриття дихальних шляхів і ін.,але не допомагало,дитина важко дихала,плакала,перестала їсти інж.їжу лише мамине молоко.Лікарі казали легені,бронхи чисті,вірус.Я періодично прошу отця молитви,і цей раз писала в інш.наміреннях,і подумала,а чому до цих пір я не просила молитви за донечку,написала отцю в вівторок.Зранку в середу змін не було,я написала ще раз,щоб отець молився і я помітила,що дитина все менше кашляє.Сьогодні субота,майже здорова!Дякую Господеві!Алилуя!
 17. У нас у сім’ї 14 років не було дитини. Одна жіночка направила нас до сповіді до отця Олега Максимлюка, сказала , що він добре висповідає. Він нас гарно посповідав, потім помолився над нами . Через рік у нас в сім’ї народилася дитинка. Безмежно вдячна Богові. Марія.
 18. Хотіла сказати вам,отче Олеже, щире”дякую” завдяки вашим молитвам я прагну жити з Богом і для Бога. Дай вам Боже всіх благ! Ви ніколи не відмовляєте у молитві, за вашими молитвати Бог завжди вислуховує наші прохання. Дякую вам, отче! Слава Богові! Марина.
 19. Півтора року у мене йшла слизь. Протягом дня випльовувала цілу миску густої слизі. Одні лікарі казали, що то з бронхів виділяється, інші говорили, що то з шлунку. Я просила отця Олега Максимлюка щоб помолився і слизь перестала текти . Дякую Господу Ісусові за зцілення. Ірина.
 20. Дякую вам, отче Олеже, за молитви, внучка здобула два призових місця на обласних олімпіадах . Слава Ісусу Христу! Катерина.
 21. Я рідко ходжу на молитви до отця Олега Максимлюка, тому що працюю. Але недавно просила щоб помолився за зятя і той перестав курити. Дякую Господеві Богові.
 22. Мене дуже турбував сечовий міхур. Вночі і вдень багато бігала по потребі. Не могла працювати на базарі. Приймала крапельниці, уколи, пігулки, але не допомогло. Лікар сказала : ” Ходіть в памперсі”. А родичка : ” Треба змиритися з цією хворобою і сидіти дома”. Я спочатку впала у відчай, але потім поборовши сором почала просити отця Олега Максимлюка про молитву. Не зразу прийшло зцілення, але протягом місяця мені ставало щораз краще і я одужала. Слава Богові! Марія.
 23. У мене була підозра на онко. Одна жіночка в лікарні дуже розхвалила як допомагають молитви отця Олега Максимлюка. Я була розхвильована через захворювання, звернулася з проханням про молитву до отця Олега. Щойно прийшли результати аналізу, онко не виявили. Мене переповнює радість і почуття вдячності Богові. Ярина.
 24. Отче Олегу, завдяки вашому співчуттю, підтримці в скрутний період мого життя і завдяки вашим молитвам і допомозі Святого Духа, я не пішла з життя. Інна.
 25. Слава Ісусу Христу. Отче Олег,два дні тому я просила Вас помолитись за сина, бо вже другий тиждень сидять в Польщі чекають на обіцяну роботу.. Щойно син подзвонив, що робота є. Дякую Господу за його щедру ласку, а Вам Отче Олег за чудотворні молитви. Галина.
 26. Слава Ісусу Христу…Дякую, отче Олеже, за сьогоднішню сповідь і за святе причастя…З мене такий груз з душі злетів після сповіді, так легко стало на душі…дякую отче! Вероніка.
 27. У мене був розлад кишечника, три дні нічого не їла, дуже ослабла. Отець Олег після Служби Божої помолився наді мною. Я прийшла додому, в мене з’явився апетит. Я смачно попоїла. Чоловік був дуже здивований раптовим моїм одужання. Дякую Господеві Ісусові ! Віра.
 28. В суглобі боліла мене нога, біль пронизувала наче стрілою. Приймала таблетки, уколи . У неділю заледве дійшла від зупинки до церкви де служить отець Олег Максимлюк, хотіла щоб він помолився. Але тільки зайшла до храму, нога перестала боліти. Богові хвала. Діана.
 29. Дякую. Отче Олеже, 7 годин мене сильно боліла голова,таблетки не допомагали. Я вас попросила про молитву і голова стала боліти, завдяки вашим молитвам. Ваші молитви постійно допомагають. Міцного здоров’я вам Отче. Галина.
 30. Багато років я прокидалася з почуттям тривоги і страху. Двічі була на молитві у отця Олега Максимлюка. Вперше прокинулася з незбагненним почуттям миру і радості. Бог Отець мене любить! Леся.
 31. Три роки в мене не згиналася нога в коліні, тому що, удалили меніск. Я кілька разів приходила на молитви до отця Олега Максимлюка, але просила за зцілення маленького внука . Йому стало набагато краще, а також Милосердний Ісус зцілив мене, я можу присідати згинати ногу в коліні. Дякую Богові за чудо, отцю Олегу за молитви! Ірина.
 32. Слава Ісусу Христу!Наснився мені сон, що я стою в черзі на молитву до вас, отче Олеже і мені так добре на душі. Це стало для мене поштовхом щоб я знову приїхав до вас до сповіді і на молитви. Ігор.
 33. Мій брат приїхав з полювання і сказав, що пропав його породистий собака. Пройшло кілька днів, а він не повертався додому . Брат попросив мене щоб я звернулася до отця Олега Максимлюка щоб він молився п’ять днів за знайдення пса. В четвер я сказала отцю Олегу, а в п’ятницю собака прийшов . Ми всі здивувалися. Брат сказав : ” Видно, що Господь Бог вислухав молитву отця Олега “. Слава Богові. Надія.
 34. Гарно на сьогодні приснилися ви мені, отче Олеже, високо у світлом сіяючій кімнаті . Марія.
 35. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,за вашими молитвами добрий Господь зцілив від кашлю мою найменшу донечку,яка кашляла 2 місяці.!!! Олеся.
 36. Отче Олегу, просила ваших молитов щоб Бог вилікував моє горло, яке боліло.Я засвідчую, що горло не болить. Алилуя. Марина.
 37. В моєї дочки і її чоловіка був грип,висока температура. Вони казали по телефону щоб я попросила отця Олега Максимлюка помолитися за них.Після молитви отця Олега вони одужали без пігулок. Дякуємо Богові ! Анна.
 38. Мій тато в селі важко хворий,уже нічого не їв. Ми боялися, що він помре та й труднощі будуть з похороном бо карантин. Я зателефонувала до отця Олега щоб помолився. Він помолився і сказав щоб покликали священика до батька, щоб висповідав його. Мама відповіла :”Та де там, він не схоче, бо востаннє сповідався ще перед шлюбом” Але батько погодився, прийшов священик висповідав його,батько віджив,почав їсти.Дякую отцю Олегу за пораду і молитви. Слава Ісусу Христу! Оксана.
 39. Завдяки вашим молитвам,отче Олеже, мій син вийшов з страшної депресії. Слава Господу Богові ! Наталія.
 40. Я заснула і бачила сон – видіння, що не можуть до вас прийти і привітати з днем народження близькі вам люди. (Можливо тому що карантин ) Я зажурилася. І тут Бог Отець каже : ” Оці люди його привітали, вони великий дарунок для нього “. Бачу навколо вас багато незнайомих мені людей і розумію – це грішники яких Ви через добру сповідь привели до спасіння, до Господа нашого Ісуса Христа. Надія.
 41. Отче Олеже, Слава Ісусу Христу! Недавно я бачила чудесний сон.. Бачу багато людей, незнайомих, придивляюсь і впізнаю Вас, ми зустрілись поглядами. І тут я бачу, як всі люди простягають з усіх сторін руки, щоб доторкнутись до Вас. Я зробила те саме.. І проснулась в цей момент і почула велику легкість. Наступний день ця легкість і Благодать перебувала зі мною. Господь діє через Ваші молитви за нас, дякую Всевишньому, дякую Вам, за Ваше служіння.Галина.
 42. Отче Олеже, я просила про молитву за сина, бо йому і хлопцям, не хотіли повернути зароблені за кордоном гроші. Господь почув Ваші молитви і недавно виплатили зарплату. Слава Господеві за ласку і Вам отче Олеже за молитовну допомогу.Галина.
 43. Я просила Вас про молитву, за мою сестру.. Вона мала важку роботу, дуже нервову, я переживала за неї і написала Вам прохання про молитву, на місяць, щоб вона знайшла легшу роботу. Ще місяць не закінчився, як їй запропонували роботу.. Засвідчую, це правда Господнє чудо, бо робота ще й по спеціальності (про це вже не мріяли). Дякую Богу, за щедроти, а Вам Отче, що ніколи не відмовляєте і не перестаєте молитись за нас. Людмила.
 44. Щиро вітаю,вас отче Олеже,нехай Господь щедро благословляє Вас! Все життя в мене була мрія посповідатись так як в Отця Піо,(я його дуже люблю) і 7 років назад ця мрія здійснилася,я сповідалась у Вас,з цілого життя.Дякую Вам дуже,вже 7 років я молюсь за Вас ! Бережи Вас Господи! Анна.
 45. Я не могла спати, переживала, плакала, постійно думала як там в Італії моя донька. Вона також прихворіла, не виходить з квартири, тому що карантин. Я зателефонувала отцю Олегу Максимлюку, він сказав лише одне слово: ” Помолюся “. І з того дня в мене хвилювання пройшли, відновився міцний сон, також дочка стала спокійною, а головне жива здорова,перед тим була дуже хвора . Дякую Ісусові Христові. Зоряна.
 46. Андріана. Вітаємо вас всечесний отче з днем народження дякуємо богу за дар вашого життя і покликання хай завжди вас господь оберігає дарує здоровя довголіття дари святого духа
 47. Півроку назад приснився мені отець Олег стоїть в захристії в церкві і каже : “Приведи до мене до сповіді дочку “. На той час вона почала важко хворіти . Ми прийшли до отця Олега, він мене висповідав, помолився над нами. Дочці стало легше, але вона не посповідалася. До отця Олега ми більше не приходили. Близький родич порадив поїхати на молитви до священика з іншої конфесії, а знайомий дружини порекомендував відомого екзорциста. Ми про отця Олега не згадували, але доньці через півроку погіршало із здоров’ям, я дуже стривожився, втратив спокій. Вночі мені приснився той екзорцист, до якого ми часто ходили на молитви і каже : ” Я не можу нічим вам допомогти, зверніться до отця Олега Максимлюка “. Ми прийшли сім’єю до нього, він нас посповідав, помолився і тягар спав з серця, дівчинці знову стало легше. Дивні і величні діла Твої Господи ! Дякую. Іван.
 48. Довго у нас не було дітей, але після молитов отця Олега дружина завагітніла . Слава Ісусу Христу! Ростислав.
 49. Слава Ісусу Христу, отче Олеже. Вашу молитву вислухав Господь Ісус Христос і вже декілька днів моя шия не болить, тяжкість грудної клітки і важке дихання та задишка пройшли. Дякую Богу за оздоровлення, що завжди чує Ваші молитви. Дякую Вам о. Олеже. Молюсь за Вас.Дякую Богу, що Вас мені послав.Галина.
 50. Слава Богу.Отче Олеже поможіть,читала відгуки і думаю напишу, в мене синочок Дмитрик 3 роки почав заікатись … Дитина щебетала як пташеня, можливо злякався. Якщо можете помоліться і пришліть молитву. Моє серце розривається від болю, тут в аптеку не побіжиш.Прошу Вас Отче поможіть.Так я зверталася до отця Олега і слава Богу, спільними молитвами Дмитрик став краще говорити. Хай Вас Бог Благословить на довгий вік , щоб і далі молитвами зцілювали людей .Безмежне дякую, Хвала Богу! Тетяна.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 29"

 1. Lesia пишет:

  Слава Ісусу Христу!Моя наймолодша 5 дитина- 1 рочок,кашляла,часом до рвоти, десь 2 місяці.Старші виздоровлювали і знов підхоплювали вірус і її перезаражали недаючи ніяк виздоровіти.Ми використовували певні ліки для відкриття дихальних шляхів і ін.,але не допомагало,дитина важко дихала,плакала,перестала їсти інж.їжу лише мамине молоко.Лікарі казали легені,бронхи чисті,вірус.Я періодично прошу отця молитви,і цей раз писала в інш.наміреннях,і подумала,а чому до цих пір я не просила молитви за донечку,написала отцю в вівторок.Зранку в середу змін не було,я написала ще раз,щоб отець молився і я помітила,що дитина все менше кашляє.Сьогодні субота,майже здорова!Дякую Господеві!Алилуя!

Написать комментарий: "Блок свідчень 29"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов