Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 156

 1. Лілія. Слава Ісусу христу! Дуже прошу про молитву за мою маму Неонелію. Рак шлунка. Дякую
 2. Анна. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, прошу вас помолитись за здоров’я сина Данила, чоловіка Олега та моє, раби божої Анни. Дякую. Нехай Господь буде з Вами.
 3. Оксана. Слава Ісуса Хресту! Щиро прошу молитви за важко хворого Івана.Рак крові..вже кілька днів висока температура. Помоліться за його одужання.Щиро дякую.
 4. Іван. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за р.Б Віктора За його навернення до Господа та ласку Божу визволення від залежностей та влади злих сил. Щоб Господь Всемогутній не допустив, щоб пропалa душa Віктора, а щоб вчинив велике чудо навернення і оздоровлення його душi. Ісусе на Тебе уповаю! Щиро дякую, хай Вас Господь благословить!!!
 5. Іван. Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я сина Олексія, має хворобу нирок, доньки Ангеліни, проблеми з жовчним, часті головні болі, дружини Таїсії-проблеми з хребтом, болять ноги.
 6. Анна. Слава Ісусу Христу! О. Олеже, щиро просимо Вас про молитву для шістнадцятирічної Дівчини Марії за одужання від розсіяного склерозу
 7. Іван. Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Отець Олег, помоліться за здоров”я мого сина Олексія, має хворобу нирок, одна нирка не працює, прошу помолитись за здоров”я доньки Ангеліни, часто болить голова, нервова, проблеми з жовчним.Дуже дякую.
 8. Алена. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу від важкої недуги рака шлунку, після операції і хіміотерапій хвороба повернулася. Сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо!
 9. Алена. Слава Ісусу Христу! Отже Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунку. Сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо.
 10. Альона. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунку, пройшов важку операцію, 6 хімій. На даний час пішло ускладнення, знову призначили хіміотерапію. Дуже сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо!
 11. Людмила. Слава Ісусу Христу!Отець Олег будь ласка помоліться за мого сина Назара.Йому 9 років захворів на цукровий діабет 1 типу!Дуже Вас прошу помоліться за його зцілення від цукрового діабету!Ми з синочком віримо,що Господь почує і допоможе нам виздоровіти
 12. Марія. Слава Ісусу Хресту! Отець Олег, прошу про молитву для себе і свого чоловіка. Чоловік страждає алкогольную залежністю, а в мене виявили хв.паркінсона. Я перенесла три операціі на хребет. Планую їхати за кордон.Дуже дякую!
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу! Благаю про молитву за звільнення р.Б. Володимира з під влади злих сил, від алкогольної залежності та залежності від мобільних і комп’ютерних ігор, за очищення його душі, серця від образ, невпевненості, ненависті,за просвітлення розуму, за щире , глибоке навернення, примирення з мамою та стримання від непоправних кроків. Дякую. Нехай Благословить Вас Господь.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Дуже дякую.
 15. Богдан. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу помолитися за здоров я моєї бабусі в неї рак печінки. Щиро дякую! її звати Ніна.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка, шоб я зустріла коханого чоловіка і вийшла заміж. Дуже дякую.
 17. Василь. Дуже прошу помолитися за зцілення і довге життя мого батька Володимира. Будь ласка. ДУЖЕ ПРОШУ. Дякую.
 18. Ярослава. О Олег,прошу вашої молитви за зцілення від шизофренія мого брата Михайла та сестри від нейросенсорна туговухості.Благаю вашої щиро і молитви,бо тільки у Господі наша радість.Щиро дякую.Слава Ісусу Христу!
 19. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу вас помолитися за здоровя мого чоловка внього рак легенів. Щиро дякую! його звати Федір.
 20. Уляна. Слава Ісусу Христу! О. Олеже прошу про молитву за Євгена, онкологія печінки. Щиро дякую!

Написать комментарий: "Блок 156"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов