Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 14

 1. Христос народився ! У мене в дитини появилися великі і болючі лімфовузли під пахою і на шиї . Потрапила в лікарню ,лікували і лімфовузли не зменшилися . Лікар сказав , що це небезпечно . Отець Олег  двічі помолився над нею і я молилася і лімфовузли пропали . Дякую Богові за таку благодать і о.Олегу за молитви ! Марія .
 2. Я щиро дякую отцю Олегу за його щирі молитви і Господу Богу за зцілення дочки від кісти на яїчніку , яка тиждень назад мала 5 см.,а після молитви зникла!    Світлана .
 3. Леся. Слава Iсусу Христу!Дякую БОГУ, в мене пiд оком зник нарiст
 4. Слава Ісусу Христу! Я  прихожанка у церкві де молиться о . Олег. Нещодавно отримала незвичайну Божу благодать: о. Олег індивідуально молився наді мною, я митєво відчувала запахи квітів. По одному запаху на  одну  індивідуальну молитву. Деякий час назад –  лілію, минулої неділі – конвалію, сьогодні – нарцис. Дані запахи викликали у мене радість і втіху. Дякую Богові за зіслану благодать і о. Олегу за молитви. Оксана .
 5. У мого сина хвороба Пертеса .Стегнова  кістка  руйнувалася . Ми прийшли кілька раз на молитву до о.Олега ,стегнова кістка,перестала руйнуватися і почала відновлюватися  так швидко ,що лікарі здивувалися .Слава Богові ! Оксана .
 6. Ольга. Слава Ісусу Христу. Складаю щиру подяку Вам, Отче, за ласку оздоровлення, молю Ісуса благословити Вас здоров’ям. Дякую Господу нашому Ісусу Христу, який прийняв мої благальні прохання, за молитвами Діви Марії, що розв’язує вузли та св.Юди-Тадея, котрий допомагає в розпачливих обставинах. Коли я втратила надію про оздоровлення, коли мене охопив страх, віра в ласку Божу, та неустанна молитва допомогли мені. Гаряче моліться, творіть добрі вчинки та майте надію на Господа.
 7. Оля. Слава Ісусу Христу! В життія виникало багато труднощів і хвороб при яких просила порятунку у Бога і святих, завжди при цьому отримувала зціленння або розраду у Господа Нашого! Останній такий випадок чудесного зцілення стався минулого тижня: в мене виявили кисту, яку потрібно було видаляти, я дуже боялася операції і просила в молитвах терпіння і витравалості, а отримала оздоровлення. Після останьої діагностики, киста безслідно зникла. Дякую Св. Антонію і всім святим, які завжди прихильно ставляться до моїх молитов.
 8. Слава Ісусу Христу! Після смерті брата я почувався дуже пригнічено , не міг змиритися з тим , що він помер. Однієї ночі він мені приснився , що носить тягарі (я подумав терпить в чистилищі ) ,а потім подивився на мене  і каже : ” Іди до о.Олега висповідайся . ” Я прокинувся і роздумував над тим незвичайним сном . Про о .Олега я нічого не знав хто він , де служить . Почав розпитувати людей , сказали що є такий священник в Ів.-Франківську. Не з першого разу,  але потрапив до нього до Сповіді. Так добре мене ще ніхто не сповідав , після тієї тривалої сповіді моє життя повністю змінилося ,зміцніла моя віра я зрозумів як жити праведно . Тепер стараюся перебувати в молитвах і добрих ділах . Думки про смерть брата мене вже не мучать . Микола .
 9. Слава Ісусу Христу! В мене був підвищений тиск 160 -100 (це для мене високий тиск , тоді мені погано ) . Два рази приходила на молитву до о. Олега просила за здоров’я важко хворого сина ,а Бог оздоровив мене, стало мені так добре , легко . Я ввечері поміряла тиск  120 – 80 . Ірина .
 10. Слава Ісусу Христу, Отче, це Оксана, я до Вас приїжджала зі Львова після свят перший раз сама,а другий раз з тіткою вона з Києва їхала. Дякую Вам за Ваші молитви, здоров’я мами покращилось, операція тітки пройшла вдало .
 11. Слава Ісусу Христу! Подзвонила до о . Олега щоб молився за донечку ,яка кашляла , температурила , не хотіла їсти , вертала . Після молитви заснула і  цілу ніч спокійно , міцно спала . На другий день  температура спала  , їсть добре ,не вертає , не кашляє . Дякую  , отче Олеже , за молитву ! Катерина .
 12. Слава Ісусу Христу! Через те , що колись в мене була  операція ,вирізали пухлину в голові я  раптово  втрачала свідомість і падала ,це відбувалося часто ,майже кожного дня . Але з того часу як я почала постійно ходити на молитви до о .Олега падіння і знепритомнення  припинилися . Лариса .
 13. Слава Ісусу Христу! Мене звати Галина . Про о .Олега довідалася з інтернету . Зразу ж прийшла до церкви . Протягом десяти днів я була на Божественній Літургії і отець Олег молився за моє здоров’я . І ось я замітила ,що наріст ,який був у мене біля вуха , відпав . Дякую Богові і о .Олегу за чудесне зцілення !
 14. Христина. Дуже дякую і засвідчую, відколи я приходжу до церкви прийнявши таїнство сповіді та причастя. я помітила як змінюється моє життя. Спершу я отримала спокій і гармонію в душі. Потім молилася в церкві з отцем Олегом та писала на листочку прохання для вечірніх молитов отця. А прохання моє було, щоб Господь дарував діточок для неплідних пар, які мали різні проблеми пов”язані з неплідністю. За два роки Бог дарував 4 парам такий бажаний плід лона. Я продовжую молитися з отцем за себе та всіх близьких, які прагнуть отримати дар батьківства. Щиро дякую Господу і отцю Олегу за посередництвом, якого випрошуємо ласки. Вірю, що скоро знову даватиму свідчення.
 15. Слава Ісусу Христу.дуже дякую Вам за сповідь . Ще хочу подякувати за Ваші молитви , які Ви написали в книжечках- ми почали по них молитися спільно вся родина( чоловік читає , а ми всі- я, син невістка-  повторюємо ) , дуже дивно , що саме чоловік організовує нас на ці молитви- бо раніше не міг молитися добре, щось йому мішало. Щиро Вам дякуємо. Іванна.
 16. Слава Ісусу Христу ! Моїй дружині майже місяць кожної ночі снився один і той самий кошмарний сон . Вона прокидалася і з жахом знову говорила як мучило її підчас сну . Я  зателефонував до о.Олега з проханням про молитву і з того часу жінці кошмари не сняться. Дякую Господу Богу і вам отче за молитву ! Володимир.
 17. Слава Ісусу Христу!!!Мене звати Олена.Минулого року у мене виникли дуже серйозні проблеми зі здоров*ям,а саме -з ВНС(раптово стала почувати себе дуже зле,почалося все з панічної атаки,яка пройшла,але залишилась тяжка депресія,важкі думки, великий страх смерті,думала що вже втрачаю розум,і зі мною от-от щось має статись,боролась з суїцидальними думками,хоч невропатолог і переконував що в розумовому плані все добре,мені було дуже тяжко,фізично судини були в різному тонусі,то виражений спазм,то навпаки,приймала транквілізатори,антидепресанти,ліки майже не допомагали).Дуже просила в Бога щоб зглянувся наді мною,і десь в цей час знайшла по-інтернету о,Олега,як виявиласось,мені була потрібна щира,докладна сповідь!!!Хочу зазначити,що мені стало краще вже після першої сповіді  в о.Олега .Дома теж слухала молитви на духовне і фізичне оздоровлення о.Олега  і так поступово я вийшла з найтяжчого стану(під час того як слухала молитви відчувала тепло по тілу,більше в руках,) .Дуже дякую о.Олегу і Господу Богу за порятунок!!!
 18. Слава Ісусу Христу! Я хочу розповісти ,що за молитвами о.Олега в мене перестали боліти ноги , а також з вуха зник грибок . Дякую Богові за зцілення . Марія .
 19. Вибачте,що забираю Ваш час,але хочу поділитись з Вами, ходила в нас тут  у Львові в квартиру-музей Василя Величковського, Отче ,Олеже , там така атмосфера це не передати словами, там така благодать не передати,мені там добре було,після вашої сповіді і причастя ! Оксана .
 20. Слава Ісусу Христу! В дочки була температура 39,5, просила по телефону щоб о.Олег помолився, через 10 хв після молитви температура спала до 38,5 . Дочка міцно заснула , зранку температура  36,6 і більше не піднімалася . Марія .
 21. Слава Ісусу Христу! Хочу розповісти про те , як мою душу оздоровила молитва отця Олега . Довший час в мене була депресія і сильна озлобленість . Я перестала молитися , закинула Службу Божу . Я відчувала потребу молитися , але коли брала до рук вервичку то відчувла сильну злобу і немогла молитися . Вже після першої молитви отця Олега пройшла моя депресія та озлобленість . Одразу після його молитви я прийшла додому і помолилася цілий розарій без будь яких перешкод . Дякую  Всемогутньому  Богові за звільнення від депресії та озлобленості ! Також дякую отцю Олегу за молитву ! Нехай Бог благословить ! Мар’яна .
 22. Слава Ісусу Христу!  Я читала молитву із книги о.Олега щоб Господь Бог дав ласку знайти  роботу синові і чоловікові .  Сама також сиджу безробітна більше року , вирішила помолитися і за себе ту молитву . Господь вислухав моє прохання , мені подзвонили і запропунували працю по моїй спеціальності ! Тепер я не сиджу дома  , а заробляю на прожиття .  Слава Богові, Який піклується про нас ! Світлана .
 23. Хочу подякувати Богові і о. Олегу за молитву . Дитина після його молитви легко ,спокійно перенесла хімію без вередувавння і блювотини . Попередні хімії дитина вередувала , рвала , виганяла всіх з палати і неспала . Лідія .
 24. Любов. Слава Ісусу Христу!Отче,дякуючи Вашим молитвам і численним молитвам небайдужих людей,нашого онкохворого родича Петра,якого ще недавно лікарі відправляли додому без шансів на життя,все ж візьмуться оперувати на останній стадії раку.
 25. Дякую вам за молитви. Я сьогодні успішно здала екзамен. Хай Господь завжди вам допомагає. Алла .
 26. Отче Олег на Вашій сторінці в інтернеті я слухаю і молюся з вами молитви.Для мене ця молитва дуже помічна. Щиро дякую Вам і Богу за молитви які мені дуже потрібні.Нехай Бог благословить!!! Таня .
 27. Зеньо .Отче , Олеже ,дякую за молитви дуже допомогли !
 28. Слава Ісусу Христу . Найперше хочу подякувати Господу Богу і Вам за ваші молитви. Моя мама майже повністю одужала. (Були на сповіді у вас і на молитвах). Наталя .
 29. Слава Ісусу Христу! Дорогий Отче, дякую за ваші молитви,  Дякую і за Анну за оздоровлення ноги і хребта. Дякую і Бажаю вам Великого Благословення Божого. Катерина .
 30. Слава Ісусу Христу! Я ходила до Сповіді до багатьох священників ,але відчувала , що добре не висповідана, наче щось тримало мене в кліщах ,була скована , тягар на душі  . Знайома порадила поїхати до о.Олега до сповіді , сказала , що він тебе добре висповідає . Я встала о 4 годині і поїхала в Ів. – Франківськ . Після глибокої  сповіді в о . Олега , я відчула  легкість , радість спасіння, що я дійсно прощена .  Отець Олег наче бачив мою душу , він повитягував з мене всі гріхи , подібне я читала про сповіді святого отця Піо . Тепер я всім знайомим і рідним говорю щоб пішли посповідатися   до о.Олега.   На Службі Божій мені так було легко ніби я не в тілі , а на небі , я вперше причащалася Найсвятіших Тіла і Крові Ісуса Христа з таким неземним  почуттям свободи і щастя . Дякую Милосердному Богові за прощення мені моїх гріхів! Дуже дякую отче ,Олеже, за Вашу душпастирську працю !   Лідія .
 31. Слава Ісусу Христу! Мене боліло серце , лікували, кололи уколи .Пішла до о.Олега на молитву серце перестало боліти . Слава Богу ! Віра .
 32. Дякую Господу Богу і Вам отче, операція пройшла добре ! Христина
 33. Іванна. Дякуємо за ваші зцілюючі молитви,вони приносять мир,віру,надію,любов до Господа Бога!Нехай Господь Всемогутній Вас,Отче Олеже,оберігає і дарує довгі роки життя!!!
 34. Слава Ісусу Христу.Дякую БОГУ ,Пресвятій Трійці,що знайшла духовне і фізичне зцілення через ваші,отче Олеже,молитви,ваші слова западають глибоко в душу і вселяють віру і надію.Нехай Вас Бог береже!Я,Іванна,вперше написала вам повідомлення : “Всечесніший Отче!пишу до вас,бо втратила всю надію на одужання,я хвора на бронхіальну астму,і я мати трьох маленьких дітей,я дуже боюсь померти,я хочу бачити як ростуть мої діти.Отче врятуйте! 10 березня,я була у відчаї,просила допомоги.в цей день лежала у лікарні м Добромиль із діагнозом -важка форма бронхіальної астми,мене задишки мучили такі сильні,що мені допомагали крапельниці і постійні уколи!17 березня мене виписали.,один день було все добре,а 18 березня ввечері задишка вернулась,коли в суботу було геть зле,я зайшла на сторінку в контакті о.Олега Максимлюка. І почала слухати молитви за духовне та фізичне зцілення,і в цей час,я відчула сильний біль в бронхах і в носі та попід очі,тіло зробилось, наче з вати.В кінці молитви мені явився образ Івана Хрестителя,і задишка пройшла. В неділю посповідалась у нашій церкві,а в понедїлок вперше покинула все і поїхала в Івано-франкївськ до о.Олега за зціленням духовним і фізичним. Отже,21 березня,о 05.30 я поїхала в Івано-Франківськ,їхати було дуже важко,всю дорогу душило,і я подумала-їду,або сьогодні буду в церкві ,або в лікарні.Коли я прийшла у церкву,то дуже плакала ,бо розуміла,що лише на Бога маю надіятисьі зрозуміла,що я така грішна,що не маю права просити здоров’я,а прощення.і ви мене в церкві покликали_ХОДІТь і я посповідалась в о.Олега  із всього життя,після сповіді мені стало дуже добре,ніби народилась знову .після сповіді зцілилась духовно,під час вашої молитви за оздоровлення над людьми і над мною особисто я відчула біль і жар в грудях.а після молитви в мене ніби почалося очищення,я почала відкашлювати ,бронхи ніби запрацювали,очищувалися,ніби прокинулись ,дихати стало легше!Цілу дорогу додому я молилась з ваших молитвенників,у Стрию відчула що можу глибоко вільно дихати.Приїхавши додому,і надалі цілий тиждень ніяких таблеток,уколів.інгаляторів від астми я не приймала.Коли я відчувала спазми,зразу відкривала молитвенники о.Олега Максимлюка і молилась з вірою з цілого серця і все відступало,і писала вам смс .У четвер я поїхала у Львів до лікаря пульмунолога,здала аналізи зробила функцію зовнішнього дихання,і лікарка сказала,що важкої форми бронхіальної астми вже нема,зміни у бронхах є,тобто бронхи ще не повністю здорові,але це можна контролювати, з цим можна жити .Слава Богу,дякую вам, отче Олеже ,за ваші молитви,за ваше добре серце,нехай вас Бог оберігає,всі благодаті вам посилає,я й не думала ,що на світі є людина,яка може так допомагати,вислуховувати і турбуватись за інших незнайомих людей,так як робите це Ви.я буду і далі молитись,щоб моя хвороба відступила назавжди.Спасибі Вам,хай вас береже Господь! Іванна .
 35. Мої сини не хотіли йти до Сповіді ,тільки раз в житті сповідалися перед шлюбом  . Я за них молилася , вговорювала їх , плакала , але перемінити їхні закам’янілі серця не могла . Знайомий сказав щоб я звернулася з проханням про молитву за них до о.Олега. Скажу ,- не повірите, наступного дня мої сини прийшли до церкви до Сповіді,я ж їх протягом багатьох років ніякими вмовленнями не могла затягнути  . Слава Ісусу Христу !  Марія .
 36. Слава Ісусу Христу !  Стало мені дуже погано , випила я таблетку від серця ,але знову почувалася зле, подзвонила до о. Олега :”Отче , моліться бо мені дуже погано  .”Після молитви болі серця відступили, покращилось самопочуття , навіть наступного дня пішла до Церкви на Службу Божа . Марія .
 37. Слава Ісусу Христу ! Не могла добратися до села, більше години стояла край дороги , очікуючи попутнього транспорту . Уже звечоріло , я промерзла , пішки боялася йти , бо потемніло і далеко  через поля. Двічі зателефонувала щоб молився о.Олег за мою щасливу дорогу до дому . Я переборюючи страх, тільки намірилася йти пішки через поля ,а тут під’їжджають сусідські хлопці , підвезли під саму хату ! Дякую за молитву! Галина .
 38. Слава Ісусу Христу ! Хочу дати свідчення .Я певний час шукала роботу і не могла найти підходящу роботу . Після  молитви отця  Олега Бог дав мені роботу , дуже хорошу роботу, з дуже доброю зарплатою ,хорошим колективом , з хорошим графіком (в неділю і свята -вихідний, зможу ходити на Службу Божу – це  для мене дуже важливо) . Дякую Господу Богу за цю та інші ласки, отримані в корткий період часу ! Дякую отцю Олегу за молитву ! Мар’яна .
 39. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!Дякую отче за Ваші молитви .Я була у вас на молитві із своєю дочкою Роксоланою,у неї були проблеми із жовчним міхурем,ще вдома слухали із нею диск із вашою молитвою,вже сьогодні тиждень як все добре,дякую вам і Господу Богу. Іванна.
 40. Іванна. Дякую за молитву за сина,проблему із зубом вирішили!хай вас береже ГОСПОДЬ!
 41. Я дуже терплю і не почуваю себе щасливою зі своїм чоловіком. Я хочу розійтися тільки мені шкода дитини бо я сама росла без тата. Я вийшла заміж лише тому що не змогла його обідити бо вже обіцяла і не змогла його кидати більше.  Мені дуже потрібна ваша допомога.  -Регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся –   Вам хотіла подякувати. В моїй сім’ї все наладилося. Я почала відчувати любов до свого чоловіка. Ульяна .
 42. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Мене звати Дарія . Хочу подякувати Богові і отцю Олегу за молитви за мого тата. У нього хворе серце , і у легенях було десь пів літри води , лікарі сказали ,що треба викачувати воду з легенів , але я попросила о.Олега молитися і вода з легенів за тиждень повністю вийшла і ноги розпухли . Дарія .
 43. Я дуже часто хворію , зрушена нервова система і страх , але після молитов о .Олега  зараз почуваюся набагато краще . Дякую Господу Богу ! Галина .
 44. Ірина. Слава Ісусу Христу!!! Хочу подякувати Богу і отцю Олегу за його молитви!!! У мене три дня було сильне головокружіння, тошнота і рвота. Мені було дуже важко, бо маю двох маленьких діточок і повинна за ними доглядати, відвести в школу, дати іісти…. З сильним головокружінням мені було дуже прикро. Я задзвонила до отця Олега і попросила молитви за моє здоров’я. На наступний день я себе почувала краще, головокружіння не було, тошнота і рвота пройшла і до вечора все було добре!!!!!! Дякую Господу Богу та отцю Олегу!!!
 45. Іванна. Слава Ісусу Христу.В четвер я благала вас Отче про молитву за мого сина Володю,бо дуже йому важко вчитись.Цього тижня помітила,що вже навчання дається легше,вірші ми вже вивчали не за три дні,а за один,і це чудо,такого ще не було.І найбільше я здивувалась,що контрольну з математики він написав добре,вчителька дуже похвалила.Це Божа Благодать зійшла вашими молитвами.Дякую Господу!Отче,в суботу давала свідчення за сина Володю,сьогодні з великою радістю хочу ще додати ,що дуже покращився темп читання,почав краще вимовляти звук “р”, і почав краще сприймати англ,мову(вчителька з англ.похвалила).Слава Господу! З усього серця дякую за ваші молитви!
 46. В мене постійно, сильно тряслася голова . Люди на це звертали увагу, мені від цього було незручно, ніяково . Ходила на молитви до о.Олега , сталося оздоровлення, голова майже не трясеться ,так що сторонні люди колишньої вади не зауважують. Почуваюся внутрішньо спокійною, впевненою. Дякую Богові ! Софія.
 47. Слава Ісусу Христу! Мій знайомий протягом двох місяців кашляв, лікування не допомагало. Виявили запалення легенів. В нього температура була більше 38 . Я попросила в церкві о.Олега щоб помолився за нього і в той же день знайомий сказав, що температура стала 36, він перестав кашляти і хвороба відступила. Слава Богові ! Надія.
 48. Іванна Дем’янчук. Слава Ісусу Христу.Дякую Господу Богу і отцю Олегу за допомогу,за молитви.В моїй сім’ї запанував спокій,мир,любов та розуміння.Вперше за десять років.Дякую.
 49. Ми багато молилися за хворого синочка, їздили на прощі в Гошів, Борислав,а також до священиків , монахів. Одного разу мені приснився сон, в якому я на зустрічі одногрупників, розповідаю своїй одногрупниці про важку хворобу моєї дитинки. Вона мені сказала звернутись до о.Олега Максимлюка за допомогою, про якого ми раніше не знали. Після сну  включили інтернет і знайшли  о .Олега.(Це було  чудо, адже ми ніколи не здогадувались, що є такий священик ,а уві сні були повідомлені про о.Олега Максимлюка!) Ми вже другий раз приїхали зі Львова в Івано-Франківськ з маленьким хлопчиком. Після молитов о.Олега нашому синочкові стає краще. Дякую Богові за надприродну допомогу!  Мар’яна м. Львів.
 50. У моєї дитини був сильний невроз, сильні страхи, боявся сам в кімнаті , сильно кліпав очима. Після двох разів молитви о.Олега над моєю дитиною,стало значно краще.Моя дитина перестала боятися і неврозу практично не стало, надмірно не кліпає. Дякую Господу Богові і о.Олегу за молитву. Світлана.

(3) Комментариев к: "Блок свідчень 14"

 1. Мария пишет:

   Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка помоліться щасливе одруження і щасливу долю мого брата Андрiя.Щоб вiн зустрів хорошу дiвчину з яко б створював міцну сім’ю. Ніяк не складається життя. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 2. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу. Складаю щиру подяку Вам, Отче, за ласку оздоровлення, молю Ісуса благословити Вас здоров’ям. Дякую Господу нашому Ісусу Христу, який прийняв мої благальні прохання, за молитвами Діви Марії, що розв’язує вузли та св.Юди-Тадея, котрий допомагає в розпачливих обставинах. Коли я втратила надію про оздоровлення, коли мене охопив страх, віра в ласку Божу, та неустанна молитва допомогли мені. Гаряче моліться, творіть добрі вчинки та майте надію на Господа.

 3. Леся пишет:

  Слава Iсусу Христу!Дякую БОГУ, в мене пiд оком зник нарiст

Написать комментарий: "Блок свідчень 14"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов