Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 111

 1. марія. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже помоліться за зцілення хребта у Марії. Щиро дякую
 2. Марьяна. Слава Богу! Отець Олег помоліться будь ласка за мою дитину Катерину( 3 роки), вона зовсім не слухається батьків, вихователів, на все огризається, кожний день страшні істерики, під час істерики молюсь і сама хрешчу донечку, вона починає мене бити по руках, освячену воду намагається вилити! Коли одягаю Катеринку в Церкву вона все з себе зриває і не хоче іти, одягається тільки тоді, коли літургія закінчеться, таке враження як вона знає коли одягатись! Мені дуже хочеться спасти мою донечку і наставити її на дорогу спасіння! мій тел. 0508153198. Порадьте будь ласка якими молитвами звертатись до Бога. Дякую
 3. Irina. Слава Ісусу Христу!!! Отче помоліться за Ірину і Руслана маємо борги,щоб ми знайшли вихід з цієЇ ситуаціЇ.ЩИРО ВАМ ДЯКУЄМО !!!!!!
 4. ВІКТОР. СЛАВА ІСУСУ ХРЕСТУ! ОТЧЕ ОЛЕГ.ЩИРО ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОГО БРАТА ЯКИЙ ЧЕРЕЗ СТРЕС І ХВОРОБУ БАТЬКА.ДІСТАЄ ПАНІЧНІ АТАКИ І ЙОМУ ДУЖЕ ПОГАНО.І ЩЕ ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА ВИЗДОРОВЛЕННЯ БАТЬКА ЯКИЙ ПЕРЕНІС ОПЕРАЦІЮ ПО ВИДАЛЕННЮ НИРКИ.ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу помолитися за здоровя онкохворого батька (раба Божого Івана) вся надія тільки на Бога. Я вірю, що Він допоможе. Щиро дякую!
 6. Дочка. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу молитву за здоров’я і вдалу операцію видалення метастазів мого батька Степана. Щиро дякую.
 7. ольга. Слава Ісусу Хресту! дуже прошу отче помолитися за хворого мого сина Романа.через стрес і переживання його мучать панічні атаки.і ще прошу отче помолитися за хворого чоловіка.якому видалили хвору нирку.Надіюся отче на ваші щирі молитви.Щиро дякую.м.ХОДОРІВ.
 8. Анна. СІХ.дякую за вашу працю.прошу благословення в стосунках з Назаром.створення подружжя.Неха. господь даруе його серцю любов та мир.дякую
 9. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мою сімю. За навернення та врозумлення Володимира. За врозумлення моєї свекрухи Надії, яка будь-яким способом старається зруйнувати сімю. Щиро дякую.
 10. раба Божа Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мене, рабу Божу Вікторію, щоб Господь управив вийти мені заміж за доброго чоловіка і бути нам щасливою родиною. Благаю вислухайте і допоможіть молитвою, мені вже 37. Спаси Боже!
 11. Анна. СІХ.дуже прошу про те ,щоб Господь дарував Назару любов.як на то Воля Господня ми мали з ним подружжя.дякую.
 12. Христина. Дуже прошу помолитися за здоров”я моєї мами Тетяни,онкохворої.Лікарі не дають надії на зцілення.Одна надія на Бога!Онкохвора Громович Тетяна Юріївна потребує термінової допомоги!!!!!Прохання всім не байдужим перерахувати кошти на лікування за наступними реквізитами:р/р 29244825509100 в ПАТ КБ “Приватбанк”.МФО 305299 ЗКПО 14360570.Або на картку №5168742063902021.Детальніша інформація за тел.0639414028-дочка Христина.Дуже вдячні за будь-яку допомогу.
 13. Леся. Слава Iсусу Христу!Дуже прошу Вас помолитись,отче, за зцiлення мене вiд гiнекологiчних проблем зi здоров’ям.Пропонують грiховнi методи лiкування неприпустимi для християн,(дякувати Боговi,що хоч поважають твою точку зору в цiй краiнi де живу),або лiкування з побiчними дiями,навiть такими,що не зможу мати бiльше дiтей…Дякую
 14. Люба. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже!!Помоліться будь-ласка за те щоб мені не шуміло в голові,щоб не крутилася голова, щоб пройшла тривога в тілі,щоб відновився апетит,щоб відійшли дурні думки,щоб я вийшла з депресії.Також прошу Вас помоліться за здоров’я моїх дітей, чоловіка,мами та моїх рідних.Щиро Вам дякую!!!
 15. Люба. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже!!Помоліться будь-ласка за те щоб мені не шуміло в голові,щоб не крутилася голова, щоб пройшла тривога в тілі,щоб відновився апетит,щоб відійшли дурні думки,щоб я вийшла з депресії.Також прошу Вас помоліться за здоров’я моїх дітей, чоловіка,мами та моїх рідних.
 16. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отче Олег просимо вашої молитви з чоловіком щоб ми завагітніли і народили довгоочікуване здорове дитя. Щиро дякуємо.
 17. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву за здоровя Леся,Богдан,Наталя,Леся.А також за щасливу долю для Наталії та Лесі.Прошу Божого Милосердя,щоб Бог дав мені(Лесі) чоловіка і моїй сестричці(Наталі)також дав чоловіка.Дякую
 18. Наталія. Прошу всіх небайдужих помолитися за здоровя моєї донечки Алінки, вона в реанімації, діагнози постійно не підтверджуються. Запалення в мозку невідомого походження. Збираються консиліуми, але постійно всі теорії щодо хвороби розвалюються.
  В мене залишилась лише віра в бога.
 19. Вiкторiя. Слава Iсусу Христу!Отче помолiться за оздоровлення Петра i Вiкторii та збереження нашоi сiм’i.Щиро вдячна.
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу!
  о.Олег мій батько прийняв вже другу хімію (діагноз – метазтази в двох наднирниках , лімфовузли збільшені по всьому тілі), помоліться за його зцілення. Людина він дуже добра. Ми віримо що сила молитви здолає всі недуги. Дякую Вам за щиру молитву.

(4) Комментариев к: "Блок 111"

 1. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олеже щиро прошу Вас про молитау за мою донечку Софію. Щоб не підтвердився жоден страшний діагноз, щоб спала температура і Софійка була здорова.

 2. Наталя пишет:

  Христос Народився! Отець Олег щиро прошу Вас помолитися за зцілення від недуги ( онкологія 3 стадія) слуги божої Ольги! Всю надію покладаємо на Господа Бога та Ваші молитви! Від усієї душі щиро Вам дякуємо!

 3. Алла пишет:

  Христос Рождаєтся! Отче Олеже прошу Вашої молитви на оздоровлення. онкологія IV стадії. Лікарі надії не дають, але у мене щира надія на Господа Бога за посередництвом Ваших молитов ! Щиро вдячна ! Славімо Господа нашого Ісуса Христа!

 4. Софія пишет:

  Отче, прошу молитви за Ірину Кушнір, яка страждає на рак. А також за її навернення та пізнання Господа. Вона підсвідомо Його шукає, але розумово відкидає. Щиро вдячна!

Написать комментарий: "Блок 111"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов