Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 112

 1. Марта. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отця за молитву! Нехай Господь милостивий зцілить мене від гінекологічного захворювання та інших хворів, які є у моєму тілі! Слава хай буде Богові! дякую щиро!
 2. марія. Слава Ісусу Христу.Отче,дуже прошу помолитися за мого любимого таточка-Ігоря,про успішне лікування раку нирку.Вся надія на Бога.Боженько,допоможи-все життя буду тобі вдячна.Дай нам всім сили.Вірю,що все буде добре.Дякую за молитву.
 3. марія. Слава Ісусу Христу.Отче,дуже прошу помолитися за мого любимого таточка-Ігоря,про успішне лікування раку нирку.Вся надія на Бога.Боженько,допоможи-все життя буду тобі вдячна.Дай нам всім сили.Вірю,що все буде добре.
 4. марія. Слава Ісусу ХРИСТУ. Прошу молитви за хвору марію щиро дякую.
 5. Маряна. Слава Ісусу Христу.
  Отче, помоліться за мого тата, Олексія, хворіє на онкологію ротової поржнини. Надія в нас залишилася лише на Господа Бога.
  Щиро прошу Вас про молитву за важкохворого Олексія, та його зцілення.
  Щиро дякую
 6. Валентина. Слава Ісусу Христу. О. Олег прошу про молитву за моє духовне зцілення. Майже 5 років тому моя мама захворіла раком. Вилікувалася і зараз є здоровою. Але з того часу мною оволоділи страхи. Дуже боюся захворіти раком. Шукаю на собі хвороби. А тепер почала за сина переживати.Ці думки мене замучують. Не маю спокою ні вдень ні вночі. Прошу про молитву.
 7. Анна. СIХ.прошу про молитву в намiреннi як на то Воля Божа Назар покохав мене та ми створили подружжя з.дякую
 8. Роксолана. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю Вас, помоліться будь ласка за мого батька Ігора за зцілення від раку сечового міхура.
 9. Юлія. Слава Ісусу Христу.Після народження дитини набрала вагу,це спричинило сильну задишку.Дякую Господу,що за молитвами о.Олега допоміг мені,задишка пройшла,почуваюсь краще.І прошу про молитву,щоб вага внормувалась,велике навантаження на ноги.дякую!
 10. Олег. Слава Ісусу Христу!Отче прошу молитви за зцілення моєї донечки Любові і за моє здоровя
 11. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, благаю Вас допоможіть, помоліться за зцілення від раку моєї мамочки Наталії, хвороба дуже важка, метестази в печінці, ми молимося і віримо, що Милостивий Господь Бог вислухає наші молитви і створить чудо, щиро Вам дякую!
 12. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, благаю Вас помоліться за зцілення від раку моєї мами Наталії, одна надія на Господа Бога, метестази в печінці, легенях, ми всі молимося, і віримо в чудо, дякую Вам!
 13. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, благаю допоможіть, помоліться за здоров’я моєі мами, в неі метастази в печінці, легенях, кістках, операцію робити пізно, а ій всього 51 рік, ми всі молимося, надіємося тільки на Господа Бога, моя мамочка мені дуже потрібна, помоліться прошу за зцілення раби Божоі НАТАЛІІ, щиро вдячна Вам!
 14. Анна. СiX молимось за покликання подружжя з Назаром. За те щоб його серце запомнилось коханням.за сповнення Божоi волi.дякую
 15. Ганна. Слава Ісусу Христу! Прошу Вашої молитви за збереження сім’ї Ганни і Станіслава . За повернення Станіслава у сімю та навернення до Бога
 16. Роксолана. Слава Ісусу Христу. Благаю Вас, помоліться будь ласка за зцілення мого батька Ігора від раку сечового міхура.
 17. Галина. Слава Ісусу Христу, прошу вас отче Олеже помолитися за хворого Петра та видужання його від запалення, за здоров’я Стефанії, Оксани, Світлани, Ярослави, Андрія, Галини, щиро віримо у Силу Божу та вашу молитву до нього. Дякую вам за молитви.
 18. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться, будь ласка, про дар материнства і народження здорової дитини у Оксани та Михайла. Благаємо Господа Бога благословити їх дитиною. Хай Вам помагає Бог у Вашому служінні Богу.
 19. Оксана. Слава Ісусу Христу!!!
  Просимо помолитися за вагітну Оксану та за здоров’я малюка… щоб ми могли виносити цю дитинку…
  Подружжя Сергій та Оксана
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу, прошу Вашої молитви за здоровя і Божу поміч Віктору, щиро дякую.

Написать комментарий: "Блок 112"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов