Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 18

 1. Слава Ісусу Христу. Хочу, отче Олеже, подякувати за Ваші молитви. Вчора побачила, що в сина, всі плечі і живіт у червоних пухирцях. Прочитавши Вашу молитву з Вашої книжки “…бо я Господь, Ваш цілитель”, на ранок почервоніння зникло, дитина краще спала. Дякую Господу. за те, що мала щастя познайомитися з Вами і придбати собі Ваші цілющі книжки. Хай Бог береже Вас! Анна.
 2. Слава Ісусу Христу! Я приїхала до отця Олега у важкому стані ,виснажена тривалими недугами :мала сильну алергію,а обличчя,грудна клітка ,сідниці протягом двох тижнів були затерплі, і ні на мить не зникало це неприємне відчуття .Після сповіді,Причастя і молитви отця Олега я сіла в машину,щоб їхати додому,і на своє превелике здивування і радість зауважила,що затерпання минуло,мої онімілі частини тіла ожили,до них повернулося відчуття і більше вони не терпли.Також у мене виникала різка алергічна реакція на запахи .Наприклад,я не могла перебувати у кімнаті ,де були квіти рум’янку.А цього літа я збирала ці квіти,вдихала їхній п’янкий аромат, і найважливіше ,що ніяких алергічних проявів не було.Також ,через оту сильну алергію я не пила алкоголю ,навіть слабкого,і хвилювалась про те,як прийняти Причастя Найсвятіших Тіла і Крові Господа Ісуса Христа.Але приступила до Святого Причастя з рук отця Олега,і знову ж таки алергія не проявилася.Дивний Бог у святині Його і велике Його милосердя! Ще й удома продовжувалися дива.Я слухала молитву за оздоровлення о.Олега з його сайту і в самому кінці молитви відчула щось неймовірне:мене наповнила така благодать,немов хтось зверху вниз облив моє тіло кип’ятком.Також я побачила видіння: старший чоловік на маківці з залисиною,а внизу з кучерявим волоссям пройшов переді мною з палицею у руках,повернув голову у мій бік,глянув на мене,а я подумала,що то апостол Юда -Тадей. Пізніше у церкві дивилася на зображення апостолів на іконостасі.Дякую Богові, що дав мені полегшення у житті та здоров’ї після відвідин молитов і Богослужінь у отця Олега.Дякую Вам ,отче Олеже, за добру сповідь і молитву за моє оздоровлення. Моліться за мою сім’ю. Оксана.
 3. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, Ваша благодатна молитва завжди підтримувала мою сім’ю. Смію ще раз просити Вас про підтримку.Помоліться за мого чоловіка Сергія,у четвер о 5 годині йому робитимуть томографію голови ,є підозра на пухлину.Нехай ваша і моя молитва буде почута,а результат обстеження буде радісним для нас.Дуже вдячна за підтримку та розуміння. -Щоб мав сповідь,Причастя.Помолюся. -Отче,дякую за молитву,у нас все добре,діагноз не підтвердився, пухлини немає.Нехай Господь береже Вас,щоб Ви могли служити Йому і нас підтримувати у скрутних хвилинах.Світлана.
 4. 12 червня я мала їхати на прощу у Крилос. Мене раптом заболіло внизу живота, стало дуже, погано. Я не могла ходити і навіть говорити. Вживала таблетки , але нічого не допомагало.Після молитви отця Олега мені стало краще :змогла ходити,біль вщух. Дякую Богу і отцю Олегу за молитви. Марія.
 5. Дякую Богу за зцілення від головного болю і високого тиску. Тринадцять років вживала таблетки, щопівроку призначали уколи та крапельниці. Після молитов отця Олега за оздоровлення тиск нормалізувався, голова не болить.Марія.
 6. Слава Ісусу Христу! Узимку я дуже захворіла. У мене з’явився сильний головний біль , я не могла нічого робити, не могла вставати з ліжка. Була на прийомі у багатьох лікарів, які ставили різні діагнози. Крім того, дізналася, що мала камінь у жовчному міхурі, близько 3 мм. Щоб його позбутися, потрібно було лікуватися 3-4 місяці. Під час молитви отця Олега попросила у Господа,щоб камінь розійшовся. Пообіцяла, що дам свідчення про оздоровлення. Пішла на УЗД – обстеження , де мені сказали, що каменю немає. Також у мене припинилися головні болі. Я живу повноцінним життям, виховую дітей. Дякую отцю Олегу за молитви. Щиро дякую Господу Богу за вислухані прохання. Мар’яна, 27 років
 7. Коли в життя людини приходить хвороба,то вона шукає допомоги у лікарів.Так сталося і зі мною,бо 19 січня 2016р. я прокинулася зранку і побачила світ у подвоєних силуетах.Далі були аналізи,консультації на кафедрах медінституту,безліч ліків ,а хворобу одну лікували,а іншу знаходили.У душі безнадія,відчай ,приреченість, втома,страх.Та Господь допоміг.В інтернеті знайшла молитву о.Олега Максимлюка про духовне та фізичне оздоровлення.Тільки почала слухати запис цієї молитви,відчула велику силу,що мов огорнула моє тіло,а у самому кінці побачила видіння-образ Івана Хрестителя,такий самий як у нашому храмі.І зрозуміла ,що Господь вказує мені ,де маю шукати порятунок,бо Іван Хреститель-мій Небесний заступник ,адже я народилась 7 липня у день Різдва Предтечі.Також у цю мить з’явилась впевненість ,що все буде добре,бо зі мною Господь,Пресвята Трійця.І справді зараз все добре.Я дякую Богу,Святому Івану Хрестителю,що привели мене до отця Олега і до цієї благодатної Святині ,де отець служить.Іванна.
 8. Юлія. Слава Ісусу Христу!Хочу засвідчити про ласку оздоровлення,завдяки молитві о.Олега щодо проявів хвороби шизофренії у Віри.Завдяки сповіді,Св.Причастя і молитві-хвороба відступила.Дякую Господу Богу і о.Олегу.
 9. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, я теж приходила до Вас і твердо вірю і знаю,що Ви – Божий посланець ,покликаний допомагати людям щирими молитвами у їхніх бідах та потребах.У своєму житті я мала багато випробувань.В такі моменти зверталася до Вас,благала заступництва в Пресвятої Богородиці .Бувало ,що була просто на грані ,душа розривалася і боліла.В такому стані я, тоді ще мати трьох дітей,навіть не думала про них.Та тепер дякую Матінці Божій,дякую Вам,що подолала все це і вибралася нагору із цієї безодні розпачу та біди.Я вірю ,що Богородиця завжди біля мене.Три місяці тому я народила сина шляхом кесаревого розтину на 42 тижні вагітності.В пологовому будинку зчинився хаос ,бо не знали кого спасати: мене чи моє дитя.Під час пологів виникли труднощі,я не могла сама народити,а ще лікарі дивувались ,як дитинка могла там у мені триматися ,як я змогла її виносити.Була загроза нашому з дитиною життю.Коли лікарі розповіли,що могло статися за лічені секунди,я невпинно плакала і не могла оговтатись від пережитого стресу.Дякую Матінці Божій ,що завжди була поруч зі мною,бо дитя народилося 7 квітня 2017 року в велике свято Благовіщення Пресвятої Діви Марії,ми назвали його Давидом. Попри здивування і бідкання лікарів, моя вагітність минула добре,а син немов у сорочці народився.Ще раз дякую Вам,отче Олеже,і Матінці Божій, що вже не раз витягували мене із того світу ,ставили на ноги.Дякую Богу, що Ви є ,і засвідчую присутність у своєму житті великої Божої сили ,що підтримувала мене Вашими молитвами.Ми -живі і здорові,бо опіка Господа нашого Ісуса Христа була з нами.Віра.
 10. Я приїздила на молитви до о.Олега ,сповідалася та приступала до Святого Причастя,а вдома слухала отцеві молитви ,котрі викладені в інтернеті.І приснився мені сон,що о.Олег спить лише 2 години впродовж доби.Коли я знову була на молитві у храмі,де служить отець Олег,то розповіла йому про те,що мені наснилося.Отець підтвердив ,що справді до сповіді було дуже багато людей ,які чекали своєї черги декілька днів,і він спав тільки 2- 3 години на добу,був дуже виснажений і ледь не падав з ніг.Дякую отцю Олегу за його самовіддану працю,турботу,сповідь,молитви,духовні поради і за те ,що він себе не жаліє задля нашого спасіння,освячення,оздоровлення і навернення.Нехай добрий Господь посилає нашому отцю довгі роки життя і обдаровує всіма небесними та земними благами.Ольга.
 11. Слава Ісусу Христу! Диски о. Олега із проповідями, піснями, загальними молитвами до Бога допомагають від депресії, пригнічення, безсоння. Я вмикала їх на маленький звук на комп’ютері і слухала вдома. Я почала вчитися любити всіх навколо себе чи добрих, чи не дуже людей. Дякую Богові за зіслану ласку і о. Олегу за його творчість у Святому Дусі. Оксана. Дякую Богові ,що допоміг мені за посередництвом молитов отця Олега Максимлюка. Після відвідин Служби Божої і молитви за оздоровлення, яку відправляв о.Олег ,в моєму будинку припинився стукіт і гуркіт,а також серед ночі перестали самі падати кухонні предмети .Також я звільнилася від безсоння,відновився мій сон,сплю міцно. А ще коли я слухаю поради отця Олега під час особистої або телефонної розмови,то відчуваю,немов моє серце відкривається і наповнюється променями світла,любові та благодаті.Також після духовної розмови з о.Олегом свідомість наповнюється світлими думками,з’являється натхнення долати труднощі. В такі хвилини на душі стає легко і радісно,а день з Божою поміччю проходить гарно.Марія.
 12. Слава Ісусу Христу! Мій чоловік важко занедужав.Його боліло все:серце,печінка ,шлунок.Він взагалі нічого не їв,навіть з хати не виходив,а ми вже просто готувалися до найгіршого.У церкві я просила о.Олега помолитися за чоловіка і йому стало трохи легше.Він,незважаючи на погане самопочуття ,з великими зусиллями прийшов до храму до о.Олега на молитву,бо дуже вірив ,що милосердний Господь Ісус молитвами отця йому допоможе.І на превелике чудо мій чоловік віджив і почувається добре.Ми готувалися до його смерті ,а отець Олег виблагав у Господа для нього здоров’я. Катерина.
 13. Слава Ісусу Христу! Моя вісімдесятилітня мама важко захворіла.Думали ,що буде вмирати .У п’ятницю я пішов до о.Олега на молитву,після якої мамі стало краще: повернулися сили та апетит,вона стала бадьорою та жвавою.Дмитро.
 14. Слава Ісусу Христу! Мене дуже пекли плечі та спина.Місяць тому назад я була на молитві в о .Олега. Отець помолився,відтоді спина та плечі не печуть. Дякую Богові .Марія.
 15. Впродовж довгих років у мого чоловіка болів шлунок,тому він постійно був змушений пити таблетки.Я зателефонувала отцю Олегу і попросила ,щоб помолився за нього.Господь змилосердився,шлунок перестав боліти, а ліки приймати нема вже потреби.Дарія.
 16. Ще дуже хочу дати одне велике свідчення, давно чекала цього моменту. У моєї подруги та колеги по роботі була загроза вагітності.Це була дуже важка вагітність, адже існувала підозра, що дитина народиться не зовсім розвинутою. Сама майбутня мама була дуже худа , можна сказати-анорексична, і вигляд її був просто жахливий,не могла ані нормально спати вночі ,ані їсти, а ще мала дуже низький гемоглобін. Здавалося, що вона чахне на очах і не має ніякої надії на те ,аби виносити цю дитину . Ми вже не знали, що з нею діється і яка хвороба її так з’їдає, та ще й дитина була надто маленькою і нерозвинутою на свій термін. Тоді ,коли вона лежала у міському пологовому будинку Івано-Франківська, лікарі майже щодня скликали консиліум, кожного дня обстежували її та дитину, стежили за її здоров’ям і не могли зрозуміти, що з нею відбувається. Одного дня її дитинці стало ще гірше, почав збільшуватись шлуночок серця, а саме серце змінилося у формі , викруглилося .Це відбувалося протягом декількох годин. Того дня на черговому консиліумі медики вирішили робити позапланову операцію(кесаревий розтин) ,і тоді ми звернулися до отця Олега з проханням про молитву! Молилися всі. Телефонувала отцеві моя подруга і просила його, щоб молився за неї та її дитинку! Ніхто не міг повірити! Лікарі не розуміли, як так сталося і куди поділися всі вади та фізіологічні зміни, бо дитинка родилася цілковито здоровою!!! Це велике Господнє чудо! Хлопчик вагою 3600 кг, та зростом 53см – родився на 8 місяці! І мама почувалася чудово, жодних ускладнень, молока вдосталь, все так, як хтось тільки міг би мріяти!!! Дякуємо о.Олегу і нашому Небесному Отцеві за зцілення, за чудо, за помилування нас і благословення!!! Нехай вас Господь благословить, отче, завжди і повсякчас! Дарує вам здоров’я, силу та наснагу , довгі і щасливі роки життя у вашому служінні! Слава Ісусу Христу! Галина.
 17. Галина. Слава Ісусу Христу!
  Хочу сказати, що молитвами отця Олега нам Господь робить багато чудес!Вчора в мого синочка з’явився біль за грудиною, від чого йому було важко ковтати та дихати, і це мене дуже насторожило. Больові відчуття тривали декілька годин і вже, коли ми лягали спати я написала отцю прохання про молитву за мого сина. Я не знала чи отець прочитає, бо вже було пізно, але десь за годину часу дитині стало легше і все пройшло! Тоді я вирішила зайти в мережу, щоб глянути чи отець вже отримав повідомлення, і справді так було!Дякую Господу Богу за Його зцілення моєї дитини через молитви отця Олега дякую Господу, що послав нам отця, сердечно дякую отцеві за його щирі неустанні молитви за нас!Нехай вас, отче, Господь винагородить сторицею!Слава Ісусу Христу!
 18. Я, Ірина ,відчувала навколо себе ,вдома,на вулиці,у церкві ,неприємний запах.Це погане відчуття дошкуляло лише мені,бо люди нічого такого не чули.Я пішла до о.Олега на молитву,він помолився,і цей недобрий запах зник,ніби десь розвіявся.Дякую Богові та о.Олегу, що врятував мене від таких неприємних відчуттів.
 19. Слава Ісусу Христу! Мій син загубив у полі дорогий слуховий апарат.Знайти його було неможливо ,це мов шукати голку у сіні.Я зателефонував о. Олегу. Він зразу ж своєю щирою молитвою попросив Господа ,щоб апарат знайшовся.Через декілька хвилин дружина знайшла його у бур’янах .Дякую Богу за чудесну допомогу.Володимир.
 20. Мене дуже болів тазобедренний суглоб. Хоч я- лікар, але вилікувати недугу не змогла .Прийшла до о.Олега на молитву, адже багато разів він вимолював мені і рідним чудесне зцілення .Я щиро вірила ,що одужаю.Так і сталося,бо після молитви о.Олега наді мною біль зник і більше не турбував.Євдокія
 21. Я була в о.Олега на Службі Божій та молитві,ходила до сповіді, приступала до св.Причастя.В о.Олега я добре і ґрунтовно висповідалась,про що мріяла не раз.Довгий час мене боліла і пекла нога.Цей біль у нозі так мені сильно дошкуляв ,що я ледь вистоювала Службу Божу, котру відправляв отець.Але після молитви о.Олега за моє одужання нога не болить і не пече.Мені важко повірити,тому інколи вдома я натискаю на оте хворе місце,але воно не болить.Дякую Господу Богу за дар спасіння і зцілення,а о.Олегу за глибоку сповідь та молитву за оздоровлення, після якої мене перестала боліти нога.Ганна.
 22. Слава Ісусу Христу! Потрапивши в жахливу аварію, моя внучка була дуже покалічена.В неї були численні та значні переломи ніг ,рук і тазу,а вона була ,мов криваве місиво і впала у кому.Шансів на життя не давав ніхто.Отець Олег багато молився за неї,лікарі поскладали її докупи,кістки зрослися,вона вийшла із коми,вже ходить на милицях.Дякую вам,отче Олеже,що Ви своїми молитвами витягнули мою внучку із того світу і врятували від каліцтва,а нас зміцнили у вірі і допомогли не впасти у відчай.Дякуємо Господу Ісусу за Його ласки ,милосердя і за врятоване життя онучки.Дарія.
 23. Слава Ісусу Христу! Мене болів хребет,а ще була оточена безліччю інших негараздів:свідомість сковувало почуття страху,мучило безсоння та й особисте життя ніяк не складалося,дуже мріяла про сім’ю,але все було марно.Дякуючи Богові та молитвам о.Олега,я позбулася болів у хребті,страхів,безсоння і,найважливіше,вдало вийшла заміж. Дякую Господу за оздоровлення та допомогу, а Вам ,о.Олеже ,за молитви. Світлана
 24. Слава Ісусу Христу!Мене звати Галина.Моє знайомство з отцем Олегом розпочалося ще 10 років тому,звернутися до нього порадила знайома,яка чула,що він допомагає молитовно людям. Довгий час не давала спокійно жити сусідка,яка постійно підливала під двері якусь нечисть,саме від цих дій у мене почалися проблеми зі здоровям,а також загострилися давні хвороби,ще й до того розпочався збій організму після пологів.Значне покращення я відчула після перших відвідин церкви на вулиці Селянській,молитва отця Олега відновила сили організму,повернула радість життя. Згодом сусідка почала уникати зустрічей зі мною, і всі її злодіяння відносно моєї родини виявилися безсилими.Крім щотижневих відвідин молитв отця Олега,почала молитися з його молитовників.Тепер жодна подія мого життя не обходиться без молитов отця Олега.Конфлікти на роботі,хвороби рідних, душевні переживання проходять легко,адже мене оберігає сильна молитва отця Олега.
 25. Слава Ісусу Христу! Мій син Володя захворів.Думали,що кишкова інфекція,але лікування не допомагало,за період вживання ліків краще не ставало .Однієї ночі йому стало геть зле,висока температура спадала лише на мить і знову піднімалась.Я в розпачі взяла у руки книгу о.Олега Максимлюка:”…Я бо Господь, твій цілитель” і спитала :”Господи,що маю робити?”Після чого навмання,просто несвідомо, розгорнула книгу на 22 сторінці ,де було написано про лікарів .Це Господь послав мені відповідь на моє запитання .Також тієї ночі я слухала молитву о.Олега про духовне та фізичне оздоровлення і пережила дивні відчуття:немов струм пройшов крізь моє тіло, з ніг до голови і, здавалося,що якась сила штовхала мене , заставляючи встати і йти .Тепер я розумію,що це був знак,аби не чекати,а рятувати дитину.Ми поїхали у лікарню,лікарі довго не могли встановити діагнозу,але молитвами о.Олега та з Божою допомогою вдалося знайти причину хвороби. Мого сина прооперували ,зараз він живий і здоровий.З усього серця дякую Богові за опіку та ласку і о.Олегу за молитви,книги та моральну підтримку. Іванна.
 26. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я сповідалась у вас.Ця сповідь дуже мені допомогла,відчула велике полегшення.Дякую Богові за прощення гріхів,а Вам ,отче,за вашу самовіддану працю.Ірина.
 27. Слава Ісусу Христу! Мене мучили сильні болі внизу живота ,щодня ставало гірше, живіт збільшувався і став твердий.Я не могла ходити ,нахилятися, вставати,працювати.Від найменшого фізичного навантаження задихалася,втомлювалася і відчувала біль в ділянці серця ,а ще болів хребет ,до живота взагалі не могла доторкнутися,тому змушена була лежати.А коли розпухло все моє тіло: обличчя,руки,ноги ,а голова боліла кожного дня,думала ,що буду вмирати.Тиждень тому подзвонила отцю Олегу і благала,щоб помолився за мене.Стало легше,але повністю не минуло.Вчора знову зателефонувала і у мене з’явилася віра,що молитва отця Олега допоможе.Сьогодні відчула дуже сильний біль, а потім мені стало краще, немов рукою все зняло.Тепер я вже можу схилятися,багато ходжу і не відчуваю втоми,живіт не болить,хоч як не тисну.А ще серце не болить,не задихаюсь і тіло не пухне .Була на огляді у лікаря,який підтвердив,що пухлини немає.Я одужала і здорова.Дякую Богові ,Пречистій Діві Марії і отцю Олегу за помічну молитву.Орися.
 28. Слава Ісусу Христу!Дякую Господу за надприродні відчуття ,які я сьогодні пережила під час молитви о.Олега.Коли отець Олег сказав:”Нехай буде оздоровлена Святим Духом”,мені здалося ,мов кров закипіла у моїх руках, все тіло охопив жар ,а серце наповнилося радістю.Дякую Вам ,отче Олеже, за добру сповідь,молитви,Службу Божу .Аж жити хочеться,вірю все буде добре. Найбільше щастя-бути з Господом! Марина.
 29. Дякую Богові, що можу читати нову книгу отця Олега. Дякую Вам ,отче,бо Ваша книга-це великий скарб для нас і всієї УГКЦ.Це справжній дороговказ для християнина,котрий живе в сучасному бурхливому світі,повному спокус та нагод до гріха.Кожна сторінка Вашої книги ,мов джерело цілющої водиці,наповнює наші душі любов’ю до Господа ,вірою та Божою істиною.Нехай Господь береже Вас.Надія.
 30. Подяка Господу Богу і отцеві Олегові за зцілення руки моєї дочки Діани.У неї був складний перелом,але завдяки молитвам о.Олега і Божій допомозі обійшлося без операції.Євгенія.
 31. Слава Ісусу Христу! Дякую Милосердному Господу і о.Олегу за те,що дихаю і живу.Сьогодні пережила щось страшне: астматичний приступ,якого не було 1,5 року і який застав мене неочікувано.Чекати,коли подіють ліки,часу не було.Було страшно,дуже страшно! Я задихалася,з жахом подумала: «Це уже кінець,помираю.»Надія була лише на зцілюючу молитву о.Олега.Два рази зателефонувала отцю,але він не піднімав,та я просила Господа,щоб врятував мене.Я подзвонила ще раз ,дякуючи Богові,о.Олег почув,помолився і тієї ж миті я відчула ,що мені легше,з кожною секундою дихання робилося вільнішим.Ще мить і задишка пройшла. Тоді я відчула і пізнала велику Божу Всемогутність та силу молитви о.Олега ,а в голові крутилися слова:”Ніколи не сумнівайся в Божій могутності та доброті!”Мені аж страшно думати,що було б ,якби о.Олег не відповів на мій дзвінок.Дякую Господу та о.Олегу за врятоване життя.Мирослава.
 32. Слава Ісусу Христу! Мені розповідала знайома ,що її сестра довго не могла завагітніти .Вона звернулась до Отця Олега за молитвою про допомогу і через короткий час завагітніла .Інша її знайома після пологів мала кровотечу і впала в кому .Коли отець Олег помолився за її здоров’я, вона раптово одужала. Лікарі не розуміли ,що за диво!!! Молитви отця Олега – це велика ,могутня сила захисту, по-земному пояснення їй немає ; але вона зцілює людей,тому що Господь Бог через неї допомагає, оздоровляє !!!! Марія.
 33. Слава Ісусу Христу! Два місяці мене дуже болів живіт,поперек і місце нижче живота.Лікарі не могли поставити діагноз.Лікування не допомагало.Медики радили,що треба виходити заміж,тоді болі пройдуть.Але я – студентка, навчаюся в Вищому навчальному закладі у Львові,тому говорити про подружнє життя зарано.Ми з батьками приходили на молитву до о.Олега і біль вщух.Дякую Богові за чудесне оздоровлення і отцю Олегу за молитву.Уляна.
 34. Слава Ісусу Христу! Пів року я не могла спати без снодійного.Лікар -невропатолог направила мене на молитву до отця Олега і сказала:”Там тобі Господь Бог допоможе!”Я посповідалася,запричастилася, була на Службі Божій та молитві.Господь Ісус Христос вислухав і дійсно допоміг мені за молитвами отця Олега.Тепер сон почав відновлюватися,сплю без снодійного 6-7 годин.Дякую Ісусу Христу і отцю Олегу.Ганна.
 35. Слава Ісусу Христу! Мою дочку Христину впродовж декількох місяців боліло вухо.Ми лікували,але минав місяць і біль повертався.Одного вечора вухо дуже сильно розболіло,а ліків не було.Я написала о.Олегу повідомлення з проханням про молитву за зцілення дитини.Минуло близько 20 хвилин,біль вщух,дочка заснула,а зранку прокинулась здоровою.І відтоді вушко більше не боліло.Щиро дякую Богові та о.Олегу за оздоровлення моєї дитини.Іванна.
 36. Слава Ісусу Христу! Після перегляду програми “Битва екстрасенсів” з моєю дочкою робилось щось страшне:вона боялась залишитись сама в приміщенні,стала стривоженою ,жалілась ,що бачить якісь тіні чи то постаті навколо себе,чула чиїсь голоси,хоч нікого не було.Я думала ,що це витвір дитячої фантазії і все з часом мине,але ставало тільки гірше.Свекруха хотіла піти і вилити віск,але я пішла до о.Олега. П’ять днів молилися за звільнення дитини від цього страху та поневолення,і в суботу пізно ввечері вона прибігла і з радістю та легкістю сказала:”Мамо ,я вже більше нічого не боюсь.У мене в серці ніби був камінь,а тепер упав!”Дякую Господу Богу та о.Олегу за чудесне звільнення від злих сил та повернення спокою моїй дитині і за збереження від зла ,котрим є виливання воску.Валентина.
 37. Слава Ісусу Христу!У мене діагностували вузлові утворення у перешийку щитовидної залози.Я просила о.Олега про молитву і через місяць на УЗД-обстеженні сказали,що щитовидка ідеальна і ніяких вузлів нема.Дякую Господу Богу за оздоровлення та о.Олегу за могутню ,зцілюючу,Богом благословенну молитву! Ніна.
 38. Слава Ісусу Христу! Молитва ,прочитана Отцем Олегом ,має силу зцілювати душу,повертає до життя та знищує негативні речі ,які відбуваються з нами!!!Останнім часом в моїй душі відбувалося щось страшне:злість , гнів, образи на людей, постійні перешкоди в житті,що б я не робила.Це знищувало мене зсередини ,і так далі жити я не могла.Мені важко було пробачити образу близькій людині і відпустити вчинки ,зроблені мені, що принесли великий біль і спустошення.Сестра порадила звернутись до о.Олега по допомогу молитвою .Те ,що відбулося ,я не могла зрозуміти.До вечора того дня мені стало легше, біль в душі, страшна образа та ненависть відійшли. Моя пам’ять ,здавалося, очистилась.Мене нічого більше не пригнічує ,а цей стан піднесення і очищення все більше наповнює мою душу! Не можу пояснити все ,але вперше за скільки часу я відчула себе щасливою!!! Моя душа, мій мозок, моє серце звільнились від поганих думок і почуттів кривди!!!Дякую Отцю Олегу і Богу за дар зцілення!!! Наталія.
 39. Слава Ісусу Христу! На роботі ми загубили дуже цінну і важливу річ,конче необхідну для праці.Шукали всюди ,навіть в іншому відділі,і ніяк не могли знайти,тому всі були знервовані та схвильовані.Я зателефонувала отцю Олегу, він помолився ,і ми відразу цю річ знайшли.Дякую Богові за знахідку. Мар’яна.
 40. Слава Ісусу Христу! Три роки у мене був хворий сечовий міхур.Я мучилась через часте і недостатнє сечовипускання.Просила отця Олега молитися за різні справи та потреби,а Господь за молитвами отця оздоровив мій сечовий міхур.Зараз все добре,сечовипускання внормувалось.Дякую Господу за оздоровлення. Інна.
 41. Слава Ісусу Христу! Після трагічної смерті знайомого молодого чоловіка я був у великому розпачі.Мені вчувалися голоси тієї людини, ввижалася та трагічна сцена коли його знайшли ,тому що я це бачив. Мене переслідували погані думки,снилися страхітливі сновидіння, огортав великий сум,я був у глибокому страсі і відчаї. Одного разу я стояв біля урвища, хтось невидимий схопив мене за плечі. Настирливий голос підштовхував щоб я вчинив непоправне. Я розумів, що сходжу з глузду. Хоч я морально і психологічно стійка людина,але в ці хвилини відчував велику тривогу ,розумів ,що якесь зло зовні до мене причепилося і хоче занапастити мою душу. Цей стан тривав більше півроку.В той важкий час мене рятувала постійна щира молитва і відвідування церкви. Почувши про отця Олега прийшов на Богослуження і молитви, посповідався, причастився. І через кілька молитов наді мною видіння загибелі друга зникло з перед моїх очей, а також пекельні помисли і голоси, що мордували мене і підштовхували до зла пропали й не повторюються. Душу наповнили спокій і радість,а розум – світлі думки.Дякую Богові за звільнення від гнітючого, загрозливого поневолення. Анатолій.
 42. Слава Ісусу Христу! Синочок був дуже неспокійний.Що вдень , що вночі вередував,плакав, кричав,а ночами не давав виспатися .Один раз були на молитві у отця Олега,то тоді син відмовлявся підійти до отця , кричав ,плакав. Та після молитви над ним сталося чудо,він втихомирився і став спокійний. Більше не кричить, не вередує,а також має міцний ,здоровий сон. Дякую Господу Богу! Мама Люба.
 43. Слава Ісусу Христу! Через негаразди в особистому житті я втратила сон.Останні чотири ночі взагалі не могла заснути.Я звернулась до о.Олега з цією проблемою, він помолився за мене і я наступну ніч міцно спала.Вдячна Господу Богові! Марина.
 44. Слава Ісусу Христу!Я дякую Богові і отцю Олегові за молитви за те,що моя дочка закінчила з червоним дипломом і грамотами інститут.Хоч на першому курсі вона була в депресивному стані і не знала чи зможе вчитися, тому що трудно давалися їй навчання і відносини з ровесниками – студентами.Всі роки навчання вона ходила на молитви до о.Олега,із Божою допомогою почала успішно вчитися,стала відмінницею,появилася в неї впевненість,прижилася на курсі, знайшла друзів. Світлана.
 45. Слава Ісусу Христу! Отче, Олеже, Ви мене навчили любити Бога і праведно жити.Я прийшла до Вас у скрутний час,після пологів у мене проявився так званий психологічний післяпологовий синдром.Жінки в такому стані не знають що робити. Мене постійно супроводжував патологічний страх,що зі мною щось станеться погане,що з дитиною щось недобре, що я не зможу вулицю перейти і інші абсурдні побоювання,які паралізували моє життя. У вас у капличці я навчилася щиро молитися, довіряти Богові,поводитися морально.Вдячна Вам за духовні науки,молитви,сповідь, причастя завдяки яким я отримала свободу від гнітючих гріхів, від нікчемних думок і патологічних страхів. Дякую Господу Ісусові за Його любов до мене. Люба.
 46. христя. Слава Ісусу Христу дякую вам отче Олегу за ваші молитви. Моя донечка Аня зцілилася від судом. Нехай Бог вам допомагає у вашій великій праці.
 47. Слава Ісусу Христу!Нам не вистачало певної суми грошей для купівлі квартири молодій доньчиній сім’ї.В той день я попросила отця Олега про молитву в цьому намірі.Коли приїхала додому, то отримала звістку ,що нам дадуть гроші ще й без сплати відсотків.Євдокія.
 48. Слава Ісусу Христу!В мене були такі сильні приступи алергії ,що аж душило.Тому, впродовж п’ятьох років щодня я приймала уколи та пила таблетки.Дізналася про отця Олега,він помолився за мене .З того часу алергія мене більше не турбує,ліків не вживаю.Дякую Богові за зцілення від алергії.Також на молитві в отця Олега моя мама отримала оздоровлення від високого тиску,що мучив її роками.Вона і досі дивується,що не п’є таблетки для нормалізації тиску,і радіє,що стала здоровою.Шкода,що так мало людей знають про служіння отця Олега.Дякую Богу і отцю Олегу за зцілення від алергії та оздоровлення мами.Віра.
 49. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, ваша молитва допомогла.Через 10 хв після вашої молитви пульс із 100 зменшився до 80-85,а зранку був вже 60.Ще хочу сказати,що геморой мене вже більше не турбує. Щиро дякую. Юрій.
 50. Слава Ісусу Христу! Ми відпочивали на морі .Коли прийшов час повертатися додому, то ніяк не могли купити квитка.Я зателефонувала отцю Олегу, він помолився ,і нам вдалося дивом дістати квиток на потяг.”Квиток наче з неба впав,”-сказала я із радості.Дякую Господу за чудесну допомогу.Вероніка.

Написать комментарий: "Блок свідчень 18"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов