Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 130

 1. ірина. Слава Ісусу Христу! О.Олег прошу помолитися за зцілення після операції онкохворої Надії, дружини мого духовного наставника отця Володимира, молимось і надіємось на Божу Ласку. Щиро дякую!
 2. Людмила. Слава Ісусу Христу. Дякую Вам Отче за Ваші молитви до нашого Господа Вседержителя за зцілення недужих. У мого чоловіка важка недуга (саркома щитовидки). Але спільними молитвами мій чоловік одужує.Минулого тиждня ми робили КТ і пухлина майже наполовину зменшилася. Прошу Отця згадуйте у своіх молитвах раба Божого Миколу. Дай Вам Боже здоровя.
 3. Ірина. Слава Ісусу Христу! О. Олег , прошу помолитись за зцілення для мого тяжко хворого батька Володимира, бореться з раком 4і стадії. Дякую!!!
 4. Vera. Слава Ісусу Христу.Прошу отця молитися за сімю Віри та Романа щоб Бог допоміг нам справитися з фінансовими проблемами і повіддавати всі борги чим поскоріше.Дякую.
 5. Віра. Слава Ісусу Христу.Прошу отця помолитися за сімю Віри та Романа, у нашій скрутній фінансовій проблемі.Щоб ми змогли віддати всі наші борги чим поскоріше.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець, Олег, я Вас дуже сильно прошу помоліться за мою маму Тетяну, хай вона виздоровить пройдуть всі болі і вернеться слух. Благаю Вас. Благослови Вас Господи.
 7. ліля. Слава Ісусу Христу. Отче прошу Вас згадайте у молитвах мою маму Еллу. Вона в дуже важкому стані. Пухлина в горлі не дає їсти пити. Від лікарів відмовилася. Немає сили встати. Я дуже хочу щоб вона жила. Молюся Богові кожного дня прошу щоб дав нам чудо. Я дуже морально втомилася. Я бачу ті муки і нічого не можу вдіяти. Помоліться за неї. Щиро благаю
 8. ЛІДА. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу Ваших молитов за зцілення мене від хвороби.Щиро Вам дякую.Господи допоможи.
 9. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег Вашими молитвами маю надію на зцілення від раку! Все в Волі Божій, але не втомлюся просити Бога про порятунок і Вас прошу згадайте в молитві ім’я онкохворої Юлії.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка помоліться за мою маму рабу Божу Тетяну. Нехай відновиться в неї слух і вона видужає. Дякую. Благослови Вас Господи.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я благаю Вас помоліться за зцілення мої очей, в мене остання надія на Вас і на Бога. Я читаю Ваші відгуки про зцілення, будь ласка нехай і зі мною станеться чудо і зцілиться моя сітківка хай мої очі прозріють, я Вам буду дуже вдячна. Мені дуже важко, будь ласка помоліться щиро. Благослови Вас Господи.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег будь ласка помоліться за мою маму в неї пропав слух і гайморит після грипу. Хай вернеться слух і вона видужає, будь ласка! Благослови Вас Господи.
 13. Марія. Слава ІСУСУ ХРИСТУ! Отче Олег дуже Вас прошу помоліться за вчительку Оксану.Вона онко хвора.їй з кожним днем стає гірше.лікарі вже не знають що робити..у неї дві маленькі донечки.дуже Вас прошу помоліться за її здоров”я.Дуже вам вдячна.хай Господь Бог вас охороняє.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас дуже прошу помолитися за мою маму. В неї запалення вух і гайморит, вже робили операцію на вуха, завтра мають на ніс. Помоліться широ за неї. Шоб все пройшло і не було знов операційного втручання. Благослови Вас Господи.
 15. Вікторія. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,помоліться будь ласка за моє виздоровлення від важкої хвороби розсіяного склерозу.
 16. Юрій. Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу помоліться за мого племінника Ярослава, в нього температура вище 39 і ніяк не падає!
 17. Олена. Отець Олег,благаю помолитися за мою дворічну похресницю Діаночку.Якій поставили діагноз пухлина мозку,яка дуже вплинула на зір дитині.Її лікували хіміотерапією.Стан покращився.А через рік стався рецедив. Пухлина дуже збільшилася.
  Дуже вірю в силу молитви.І прошу вас помолитися,щоб Господь зцілив Діану.І,щоб обійшлося без оперативного втручання.Дитинка лікується в Варшаві.Прийняла Елеєпомазання.Вірю ,що Господь почує наші прохання,можливо, завдяки Вам.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за мою маму Тетяну. Вона перехворіла грипом і пішло ускладнення, запалення вух, стала погано чути. Будь ласка хай вернеться слух до неї, і пройде запалення. Благослови Вас господи.
 19. Зоряна. Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу Вас молитву до Бога за сцілення мого тата Романа!!! Помоліться за його здоров’я!Щиро Дякую!!!
 20. Зоряна. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, прошу молитву за мого тата Романа йому 55р,поставили діагнос гліобластома мозку, шанси дуже малі, зробили операцію тиждень назад сказали, що продовжили життя на два тижні, молю прошу Бога про зцілення, помоліться за його одужання!Щиро дякую!

(1) Комментариев к: "Блок 130"

 1. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу Вашої молитви за здоров’я моїх батьків Михайла і Любові та свекра Василя.

Написать комментарий: "Блок 130"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов