Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 17

 1. Христос Воскрес.Вже понад рік ,долаючи велику відстань ,я приїжджаю на Служби Божі та молитви до отця Олега.Милосердний Господь через молитви отця Олега подарував мені та моїм рідним багато чудес і оздоровлень.А минулого тижня ,у неділю та понеділок, під час молитви отця наді мною я
  відчула тепло в ділянці шиї,голови,а згодом у руках та ногах.Також мене охопила така неземна, незмірна радість ,якої я ніколи ще не знала.Мені хотілося щосили дякувати Господу за те ,що живу,що можу молитися,ходити в церкву,відчувати Божу любов.Хотілося кричати на весь світ:”Мені нічого не треба,адже я маю Господа -це мій найдорожчий скарб!”З усього серця дякую Господу Богу за ті незліченні ласки,які щиро випрошує для нас отець Олег.Нехай Пресвята Богородиця повсякчас охороняє нашого доброго отця Олега. Іванна
 2. Отче Олеже,щиро дякуємо Вам за молитви.Мені дуже добре на душі ,відчуваю спокій та радість,з Божою допомогою минула депресія .Прошу Вас і надалі молитися за нас ,щоб ми завжди жили з Богом ,бо я тут,в далекій Америці ,живу вашою молитвою. З усього серця дякую Милосердному ,Всюдиприсутньому Господу ,що посилає свою допомогу молитвами отця Олега, бо навіть така величезна відстань не є перешкодою для молитви і Божої благодаті.Калина.
 3. Христос Воскрес! Останнім часом мене дуже мучив геморой ,а особливо турбували неприємні відчуття ,спричинені цією недугою. Хоч я медик ,та вилікуватися  ніяк не могла. На молитві дуже соромилася сказати отцю Олегу про свою хворобу.Та коли   геморой вже докучав просто нестерпно ,то я наважилась попросити отця Олега, щоб помолився.І сталося чудо-геморой відступив , велике полегшення настало у моєму житті. Євгенія.
 4. Мій маленький синочок втратив апетит ,не хотів їсти і схуд,мов тріска.Я приїхала до отця Олега на молитву,  і ми молилися за сина.Тільки-но повернулася додому, аж бачу ,що він сам їсть і їсть  з великим  апетитом.Дякую Богу. Марта.
 5. Я важко захворіла на онко,але я не занепала духом,не впала у відчай, а багато молилася, приймала Святі Тайни.За допомогою Божої благодаті і великої сили віри я перенесла 51 хімеотерапію і залишилася живою.Проте була дуже ослаблена,важко було ходити,багато лежала,не могла піднімати більше 5 кг. Рідні,знайомі дивилися на мене і розуміли,що я смертельно хвора.Потрібно було далі продовжувати лікування,а сил у мене не було.Та я не хотіла помирати,адже ще дуже молода,тому відчайдушно стала боротися за своє життя.З останніх сил ходила до церкви, їздила на прощі,молилася біля мощей святих у Бориславі. Одного разу ми довідалися про о.Олега і поїхали до нього, до церкви у м. Івано-Франківськ. Під час молитви о.Олега наді мною я відчула, як пухлину щось пекло,наче вогонь.Мені полегшало.Через деякий час ми знову приїхали до о.Олега на Службу Божу і на молитву,де я також ґрунтовно висповідалася.А коли отець Олег молився за моє одужання, я знову відчула ,ніби вогонь палав у хребті, і наче Хтось рукою забрав пухлину.Після тієї молитви пухлина безслідно зникла,я стала здоровою на радість сім’ї, рідним і близьким. Дякую Господу Богові,Пречистій Діві Марії,всім святим за чудесне оздоровлення!Дякую Милосердному Господу Ісусові,Який своєю любов’ю та ласкою врятував мене від могили ,від передчасної смерті,продовжив роки мого житті,а дітей не залишив сиротами.А Вам, духовний отче, бажаю багато років життя, здоров’я, щоб за натхненням Святого Духа Ви з вірою молилися за духовне і тілесне зцілення ,щоб багатьох людей приводили до святості,до спасіння в Ісусі Христі.Дарія.
 6. Христос Воскрес! У мене було запалення очних нервів.З очей постійно витікав гній,я навіть не могла дивитися при денному світлі ,а особливо в сонячні дні .Після вашої молитви,отче,мені стало дуже добре:ніяких виділень з очей вже нема,і денне, сонячне світло не шкодить.Богові слава.Галина.
 7. Юля. Христос Воскрес! Хочу знову засвідчити чудеса,які зі мною відбулися за допомогою молитви о.Олега.Приїжджала і просила молитви,щоб знайти добру роботу. Зараз я працюю в чудовій туристичній фірмі,де маю гарні умови праці і люблю свою роботу. Декілька років тому була кіста,але обійшлось без операції.Пів року тому знову ходила на УЗД,сказали що є утвір 5мм.Мене не боліло тому нічого не лікувалася.Пару днів тому 3 дні мала сильні болі в правому яйнику. Написала прохання про молитву,на наступний день якби нічого і не було. Дякую Всемилостивому Господу за всі ласки і благословення,які на мене зсилає за молитвами о.Олега!
 8. Слава Ісусу Христу!Я прочитала багато духовної літератури,але саме читаючи книгу отця Олега Максимлюка ,,Взаємовідносини любові з Святим Духом”,відчула таку сильну любов до Господа,яку словами просто важко описати, яку можна пережити тільки серцем. А також,коли читаю або слухаю молитви отця Олега,то мене охоплює спокій,радість,впевненість,надія та велика віра в Боже милосердя. Дякую Господу за любов до нас. Світлана.
 9. Моя наймолодша внучка, якій минуло 2 роки ,почала сильно заїкатися, навіть слово ,,мамо “могла вимовити лише за третім – четвертим разом .Але дякуючи отцеві Олегові, який молився за неї, вона стала гарно та вільно розмовляти, не заїкаючись.Слава Господу Богові!Боже, даруй міцне здоров’я о.Олегові.З повагою пані Оксана.
 10. Слава Ісусу Христу!Наша корова прислабла,вздулася,а може бики побили,не знаємо,але давала лише пів літра молока.Ми приїхали з віддаленого гірського села до отця Олега на молитву і просили,щоб він помолився за одужання нашої годувальниці.Коли повернулися додому,то корові стало легше,дає сім літрів молока.Дякуємо Богові за зцілення і о.Олегу за молитву.Марія.
 11. Мої знайомі з Торонто,із Канади,порадили мені щоб я обов’язково поїхала посповідатися в Івано-Франківськ до о. Олега , бо він дуже добре сповідає.Я здивувалася,що живу у Львові й не чула про о.Олега, а люди в Канаді про нього знають.Я зателефонувала отцю, домовилась про сповідь, і він під час нашої розмови кілька разів сказав мені те,чого аж ніяк не міг про мене знати. Я з подивом сказала отцеві:” Отче,Ви сказали те, що насправді є.” Лідія.
 12. Христос Воскрес!Я ,Андрій ,хочу розповісти про своє зцілення.Після того як я посидів на холодній колоді,у мене почалися проблеми з гемороєм. Впродовж двох днів не міг сходити в туалет. А це припало якраз на травневі вихідні,коли поліклініка не працювала. Попросивши у церкві отця Олега, щоб помолився,я повертався додому і відчув полегшення. Дякую Богові,що вислухав молитви отця Олега і оздоровив мене від такої неприємної хвороби.Дякую отцю Олегу,що молився за мене.
 13. Мій чоловік,який перебуває за кордоном,впродовж двох тижнів не міг знайти роботу .Зателефонував і каже:” Проси отця Олега,щоб молився,аби Господь послав мені роботу.”І за молитвами отця Олега справді сталося неймовірне: чоловікові запропонували добру роботу ,і відтоді та аж до цього часу йому телефонують інші роботодавці, запрошуючи до себе працювати.Це теж диво, тому що там велика конкуренція,адже добрих вакансій обмаль і багато українців та інших заробітчан ходять без роботи.Дякую Богу і о.Олегу ,бо за його молитвами стаються чуда. Оля.
 14. Мене дуже боліла голова,відчувала неймовірну важкість ,не могла зібратись з думками,старалась працювати ,але нічого не виходило.Написала про це отцю Олегу в інтернеті .Через декілька секунд отець надіслав повідомлення:” Ви зцілені йменням Ісуса, біль вщух”.І зразу тієї ж миті біль вщух,а тягар зник .Я відчула ясність і легкість у голові,так тепло і добре стало ,ніби ангел обгорнув крилами.Дякую отцю за молитву ,турботу та добре серце.Дякую Господу за Його любов до нас,за всі благодаті та оздоровлення. Слава Тобі ,Боже,слава Тобі! Леся.
 15. Коли отець Олег молився наді мною.Мене повністю пронизило теплом від голови до ніг, стало дуже добре і чисто на душі і з’явивилося легке тремтіння у тілі. Дуже дякую Господу Богові за благодать, а отцю Олегу за таку сильну молитву. Марія.
 16. Я маю багато хворіб, а також син важко хворий. Через це опанували мене: страх, зневіра, відчай. Почала постійно відвідувати Богослужіння, які проводить отець Олег Максимлюк. Приймала Святі тайни, отець Олег молився наді мною і зневіра пройшла. Прийшов душевний спокій. Мені так добре тут у церкві, з Богом. Дякую Милосердному Господеві Ісусові, що відновив мене святою благодаттю. Дякую о.Олегу за щиру молитву, духовні науки, мудрі поради! Галина.
 17. Слава Ісусу Христу! Господь за цей рік мені стільки благодатей послав Вашими молитвами,отче Олеже. Я не заслуговую на таку велику Божу любов. Ці всі Божі ласки -це Божий дар. Богданна.
 18. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро дякую за ваші молитви і за Божу милість, яку ми отримали за Оксанку. Гормон пролактин, який у 3 рази перевершував норму, після ваших молитов у нормі. Галина.
 19. Слава Ісусу Христу! Я не відчувала смаку їжі ,через те їла так багато,що аж переїдала,не могла ніяк насититись.Отець Олег молився,і зараз цей смак поживи повернувся і апетит вгамувався.Лілія.
 20. Лілія.Зустрічалася довгий час з хлопцем,раптово розійшлися,не відповідав на дзвінки та смс.Я подзвонила до отця Олега і попросила щоб він помолився,після його молитв на третій день хлопець мені написав смс.Зараз переписуємося з ним по смс.Маю надію що в подальшому з допомогою молитв о.Олега я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також сайту за можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,які дають силу у віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!
 21. Слава Ісусу Христу! Дитина хворіла аутизмом. Вона була не при своєму розумі, дратівливою, агресивною, погано розуміла мову, якою до неї зверталися. Ходила на пальцях. Проте після молитов отця Олега дитина стала стала адекватною, врівноваженою,більше почала розуміти, розмовляти змістовними реченнями. Перестала ходити на пальцях. Стає на повну ступню. Дякую Господеві Ісусу Христу! Мама Ірина.
 22. У моєї бабці Марії,якій 82 роки,в останні 2 роки дуже погіршилося самопочуття,щомісяця їй ставало гірше:боліло серце,тиск то підвищувався,то понижувався,відчувала слабкість,нічого не могла робити,а ще весь час її мучили вроки,від яких ледь не втрачала свідомість. Минулого року у квітні її лікували,але лікар сказав,щоб змирились,бо це вже поважний вік .Ми вже готувалися до найгіршого.Але я просила о.Олега про молитву за її здоров’я,на Служби Божі давала прохання,і зараз бабця почувається добре,це велике чудо.Бадьора,весела,мов життя в ній прокинулось.Допомагає в усьому нам,ще й в полі працює, і вроки її вже не чіпаються.А сьогодні,прийшовши з городу, сказала:”Дякую тому отцю,що за мене молився.Яка я сильна цього року.” І я щиро дякую отцю Олегу за невпинні благословенні молитви.Дякую Господеві за це чудо.Олеся.
 23. Слава Ісусу Христу! Два місяці болів зуб під коронкою, а отець Олег один раз помолився і зуб перестав боліти. Дякую Богові! Зеновія.
 24. Слава Ісусу Христу! Довгий час,особливо вечорами, мене мучили погані думки і не давали спати до 3 години ночі.Коли ж вдавалося заснути,то все одно не відпочивала,адже втомлювали страшні сновидіння.Цим я була дуже виснажена і пригнічена. Священик із сусідньої парохії молився наді мною, а потім порадив поїхати до о.Олега.У храмі в отця Олега я посповідалася,запричастилася. А коли отець помолився наді мною, мені стало дуже добре. Тепер засинаю вчасно,сплю міцно,зник відчай,а погані думки не полонять,не забивають мій розум ,не забирають мій сон.Стефанія.
 25. Наш син із самого дитинства мав неприємне захворювання – енурез.Хоча навчався у старших класах школи, але важка недуга нетримання сечі не покидала його, що спричиняло нам великі труднощі.Одного разу я знайшов сайт отця Олега Максимлюка і зателефонував, щоб він помолився.Це було якраз напередодні нашого повернення додому,бо живемо за кордоном і приїхати до о.Олега уже не встигали.Але під час телефонної розмови отець сказав,що буде молитися.Милосердний Господь Бог вислухав молитву отця Олега,захворювання енурезу уже більше не турбує сина.Дякую Господу Богу ! Дякую о.Олегу за молитву. Дмитро.
 26. Слава Ісусу Христу! Після смерті чоловіка я довго тужила за ним:плакала,не могла прийти до себе,згадувала ,як нам добре жилося.Мені так було погано,що я не могла знайти собі місця і не знала як далі жити.Та найважче мені було,коли я бачила сімейні пари,тоді ,не маючи сили стриматись,щосили ридала і відчувала страшенний жаль. Після молитов у Отця Олега, після Сповіді та Причастя я відпустила з свого серця жаль за чоловіком.Сум та плач покинули мене,маю радість у Господі, знову тішуся життям, дітьми, роботою. Наталка.
 27. У стоматологічній клініці мені поставили коронку,та дуже невдало,адже підвищився прикус.Проте лікарка сказала,що це не страшно і з часом я звикну.Пройшли місяці,але нічого не змінилося і звикання не наступило.Найбільші незручності та дискомфорт відчував під час споживання їжі: весь час обкушував щоки та язик.Було так боляче та неприємно,що хоч бери і не їж.Переробляти коронку було дорого,та й лікарка б опиралася,а скандалити з нею не хотів.Сам не знаю,як наважився попросити отця Олега ,щоб помолився за це.Коли отець молився ,то на завершення молитви впевнено сказав:”В ім’я Ісуса Христа більше не кусатимеш щоки і язик.”І ,о диво,після тієї молитви я їм нормально,щоки і язик не кусаю.Дякую о.Олегу за молитву.Слава Богові.Петро.
 28. Людмила. Слава Ісусу Христу. Дякую Вам Отче за Ваші молитви до нашого Господа Вседержителя за зцілення недужих. У мого чоловіка важка недуга (саркома щитовидки). Але спільними молитвами мій чоловік одужує.Минулого тиждня ми робили КТ і пухлина майже наполовину зменшилася. Прошу Отця згадуйте у своіх молитвах раба Божого Миколу. Дай Вам Боже здоровя.
 29. Слава Ісусу Христу!Я людина вчена ,ерудована і прочитала багато різноманітної наукової літератури про різні царини людської діяльності і життя,про міжлюдські відносини та пріоритети. Їхала до о.Олега і очікувала , що він помолиться з вірою ,але на щось надзвичайне і не надіялась ,а ще й була впевнена,що нічого нового не пізнаю, буде усе просто,звично або й примітивно.Але після духовної розмови і сповіді я була вражена великою глибиною духовності і практичних знань моральних засад о.Олега .Я була здивована тим,що отець Олег ,освоївши великий духовний ,релігійний та життєвий обсяг знань,використовує все це для добра людей,заради їхнього морального та духовного зростання. Він щиро і самовіданно,не жаліючи свого часу та сил, присвячується ,аби допомогти незнайомій людині стати на шлях спасіння у Ісусі Христі, щоб привести її до побожності і християнської праведної поведінки. Я повністю змінилася,хочу бути з Богом,жити праведно.А також якнайшвидше привезу до отця Олега до сповіді своїх рідних,бо добра сповідь та щире покаяння їм необхідні.Богові хвала! Дякую отче за вашу жертвенну,духовну, благородну працю! Святослава.
 30. Галина. СІХ! Щиро дякую,отче,за Ваші молитви, сповідь,після яких прийшло усвідомлення справжніх цінностей,прагнення більше пізнавати Бога, спілкуватись із Ним,отримала душевний спокій. І ще раз щиро прошу Вас про молитву за моє фізичне зцілення.
 31. Слава Ісусу Христу!Декілька днів тому зранку я відчула дуже сильну слабість,втому і запаморочення,які ніяк не проходили.Цей стан дуже стривожив мене:боялась знепритомніти, бо відчувала ,що це вроки і не знала ,як це подолати. Написала отцю Олегу прохання про молитву,на що отець мені відповів:”В ім’я Ісуса Христа ви здорові та вільні.”І в цей момент ,мені аж ноги затрусились ,захотілось чомусь плакати і щомиті ставало легше і легше,ніби отой недобрий вплив мене покинув. Я з усього серця дякую Богові, що звільняє та оздоровляє нас через щирі молитви о.Олега.І ще я безмежно вдячна отцю Олегу за його зцілюючі молитви та добре,турботливе серце. Діана.
 32. Слава Ісусу Христу!Мій зять заходить у страшні запої.Востаннє протягом двох місяців безперервно запивав і ніяк не міг зупинитися. Він навіть покинув працю і волочився з пияками.Я пішла на молитву до о.Олега, і вже наступного дня зять перестав пити і сказав,що йде на роботу,щоб перепросити за те ,що два місяці його не було.Дякую Богові і о.Олегу за молитву.Дарія.
 33. Слава Ісусу Христу! Часто я роздирала на собі шкіру на обличчі, шиї, плечах аж до крові. Щось мене нервувало, свербіло, непокоїло ,тому дерла на собі шкіру У церкві попросила, щоб отець Олег помолився наді мною.Я благала Бога позбутися тої нав’язливої сверблячки, щоб я себе не роздряпувала до крові.Бог звільнив мене від тієї хворобливої залежності: я уже не роздряпую свою шкіру, рани загоїлися. Мирослава.
 34. Слава Ісусу Христу! Син протягом кількох останніх років був залежний від комп’ютерних інтернет -ігор.Незважаючи на те що він дорослий та сімейний чоловік,він,наче підліток,поринув у віртуальний комп’ютерний світ. Впродовж усіх вечорів,а навіть ночей він був занурений у ці ігри.Ніхто не міг його переконати позбутися цієї нав’язливої залежності.У церкві я почала з отцем Олегом благати Господа Ісуса, щоб звільнив сина від ігроманії. Господь Бог вислухав молитви та допоміг йому покинути багатогодинні ігри в інтернеті. Син раптово втратив зацікавленість до них. Він із жалем сказав:” Скільки я змарнував років життя на пусте і непотрібне. Краще б я молився і читав Святе Письмо”. Дякую Богові за навернення і звільнення сина та вдячна отцю Олегові за молитву. Катерина.
 35. Хоч я постійно ходжу до церкви і приймаю Святі Тайни,та багато років мене виснажували богохульні і сороміцькі думки.Не могла спокійно стояти у церкві,бо в голові,в уяві ,у думках творилося щось жахливе.Коли читала молитовник або релігійну книгу, то знову ж різні погані думки перебивали, перекручували молитву або побожне читання.Але одного разу я приїхала до о.Олега на молитву ,і відтоді відчула велике полегшення ,прийшло просвітлення моєї свідомості:погані думки мене не мучать,у церкві і на особистій молитві я маю світлий розум, чисту, щиру молитву.Жахіття у помислах, що переслідувало мене роками, закінчилося.Дякую, отче Олеже, за молитву і допомогу! Слава Ісусу Христу! Лілія.
 36. Слава Ісусу Христу! Мій син відійшов від церкви ,занедбав віру в Бога, вступив у якусь поганську секту,де ще й займався медитаціями.Унаслідок цього він втратив здоровий глузд,не зміг учитися,покинув вищий навчальний заклад і,замкнувшись у собі, не проявляв ніякого бажання до нормального життя. Наш рідний син зробився абсолютно чужим ,поводився наче психічно хворий,часто роблячи нам щось прикре і трагічне.Я важко переживала його деградацію,але з усіх сил намагалася йому допомогти вижити,постійно говорила про те,що треба повірити у Ісуса Христа,піти до церкви,покаятися.Але він не сприймав моїх просьб та повчань ,хоча сам дуже мучився, поводився, мов поневолений, було видно і зрозуміло,що злі сили опанували його.А я постійно молилася за синове навернення.Також о.Олег увесь час молився за нього і підтримував мене морально,давав духовні поради.Так тривало майже 20 років,та я не зневірювалась,вірила і знала,що Господь допоможе.І сталося велике чудо: розум повернувся до сина,у нього з’явилася потреба бути з Богом,він почав ходити до церкви,захотів висповідатися у о.Олега, так і сталося,бо пішов до Сповіді і Причастя.Це був найрадісніший день у моєму житті,велике диво Божого милосердя.Мало хто вірив,що син зміниться,але Господь Бог його перемінив,повернув до життя.Дякую Всемогутньому Богу за велику доброту до нас.І якщо недуга ,поневолення чи інші випробовування приходять у ваше життя ,не впадайте у відчай,не зневірюйтесь,а щиро моліться і благайте Господа про оздоровлення ,навернення та звільнення.І хоч ,можливо,впродовж багатьох років не відчуватимете ніяких змін,однак боріться за їхнє спасіння,визволення від гріхів,за моральність та за їхнє гідне, щасливе, християнське життя, і вірте у велику силу Божого милосердя,адже добрий Господь Бог обов’язково допоможе.Вероніка.
 37. Сестра мого чоловіка простудила сечовий міхур , кожні 15 хвилин бігала у туалет. Саме в цей час мій чоловік готувався їхати до неї в село ,щоб допомогти сапати картоплю.Вона передзвонила і сказала, щоб навіть не їхав, бо дуже хвора і їй буде незручно.Мене ж попросила піти до отця Олега на молитву і дати на Службу Божу прохання,щоб молився за її оздоровлення.На другий день їй стало краще,а на третій все внормувалося.Дякуємо Богові і отцю Олегу за молитву. Ольга.
 38. Слава Ісусу Христу!Моя дружина,потрапивши під вплив поганого товариства,останнім часом не ночувала дома.Того дня ,коли ми з о.Олегом у церкві помолилися за її навернення,вона повернулася додому.Я був захоплений, як Господь Бог зразу ж відповів на нашу молитву.Вадим.
 39. Мої рідні діти,яких так сильно люблю, в яких вклала усю свою душу і за яких молюся повсякчас,почали ставитись до мене агресивно та вороже, навіть не пустили до свого дому.Мені було дуже боляче і прикро.Сказала перед молитвою про це о.Олегові.Молилися за них .Добрий Бог змінив їхнє серце, просвітив розум.Адже, коли наступного разу я до них прийшла,вони мене люб’язно прийняли.Відчувалася явна добра переміна у ставленні до мене.Дякую Богові! Ніна.
 40. В дідуся безсоння, весь час болить голова.Отець Олег помолився і дідусь спав тієї ночі міцно, здоровим та спокійним сном.Ганна.
 41. Слава Ісусу Христу! Уже кілька місяців,після раптової смерті чоловіка, я була млява,знесилена,не могла зробити навіть елементарного, нічого мене не цікавило,а в кімнатах щось стукало.Я була у великому страсі, розпачі і смутку.Відколи почала ходити на Богослужіння і молитви за оздоровлення до отця Олега ,у мене з’явилася сила і бажання жити,натхнення виконувати життєві обов’язки. Незважаючи на немолодий вік,я літаю по хаті ,як стрикоза,зробила за короткий термін багато роботи.Першого дня після молитви стукіт у хаті припинився.У мене з’явилося постійне глибоке прагнення бути на молитві і на Службі Божій. Мене тепер, наче магнітом ,тягне до церкви , мені дуже добре біля Євхаристійного Господа Ісуса.На молитві у о.Олега я духовно ожила, наповнилася сердечною радістю, якої вже давно не було, весь час відчуваю мир і любов.Людмила.
 42. Слава Ісусу Христу! У неділю я була втомлена ,не хотіла йти до церкви,хоч маю різні життєві проблеми та духовні напастування. Полінувавшись молитися, лягла до обіду спати і бачу сон : «Старенький світлий священик каже мені:Донечко, чому спиш? Іди до церкви , Служба Божа- найбільший захист від зла .” Я тієї ж хвилини прокинулася і пішла на Службу Божу,котру служить о.Олег о 15.00 год, також була на молитві .Дякую Богові,що через сон привів мене до церкви .Раїса.
 43. Відколи у мене виявили онко ,увесь цей час знесилювали страшні болі нище пояса .Проте, після того як о.Олег молився наді мною, а я посповідалася, прийняла св.Причастя, болі припинилися .А також вночі турбувало нетримання сечового міхура ,тому я змушена була вставати у туалет шість-дев’ять разів, а тепер -тільки раз або два.Раніше була дуже нервозна і неспокійна ,ніяк не могла зібратися з думками,зорганізуватись щось до пуття зробити,а зараз наповнив мене спокій, і я тверезо думаю , знаю що за чим маю зробити .Леся.
 44. Син ,потрапивши у страшну аварію,що сталася внаслідок лобового зіткнення,був у важкому стані з важкими переломами обох ніг: одна нога була переломана в трьох місцях,а друга у двох.Впродовж всіх тих місяців,коли він лежав у важкому стані у лікарні та з ногами у гіпсі,я постійно ходила до отця Олега ,щоб молився за нього. Також я давала прохання на Служби Божі за його одужання у різних церквах і щодня читала молитви за оздоровлення за нього з книги ,яку написав о.Олег МАКСИМЛЮК. Через три місяці після аварії вперше зняли гіпс,і лікар сказав, що все добре.А коли минуло шість місяців,і знову зняли гіпс,то лікар здивувався,що так рівненько все зрослося,немов під лінійку чи нитку. Він ще раз його ретельно оглянув і запевнив,що все дуже добре .Я дуже радію,що мій син вижив у цій страшній аварії і не став калікою,а ходить своїми ногами. Господь Бог вирятував його з такої великої біди.Ганна .
 45. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, хочу запитати,чи можна переслати моїм знайомим ці відеомолитви з Вашого сайту, що Ви мені надіслали? Бо коли я їх слухала,то стала просто висипатись ,хоча до цього дуже погано спала, не могла нормально відпочити ,а тому почувалася втомленою та роздратованою. Дякую Богу і вам за допомогу.Надіюсь ,що інші прохання теж будуть вислухані,а особливо про навернення чоловіка. Мартуся.
 46. Слава Ісусу Христу!Декілька днів мене мучили болі у яснах ,в тому місці ,де поставлені коронки.Підозрювали запальний процес,але рентгензнімок показав ,що біля коренів зубів ,покритих коронками,є велика кіста з нагноєнням.Стоматолог-хірург зробив розтин у яснах,але попередив,якщо ота припухлість не розійдеться ,то буде змушений вирвати зуб.Але краще стало ненадовго,бо в неділю я розпухла ще більше,навіть не мала сили іти в церкву.Написала про це отцю Олегу і запитала ,чи гріх буде,якщо не піду .А отець відповів:”Ідіть навіть через силу.”І я пішла на Службу Божу, поклавши всі надії на Боже милосердя і на молитви о.Олега,який весь час молився за мене.І на диво вже після обіду пухлина почала зменшуватись і через два дні зникла зовсім.Дякую Богу і отцю Олегу за чудодійні молитви. Ірина.
 47. Дякую отцю Олегу за його молитви і духовні поради.Від місяця лютого нам не повертали борги, значно велику суму.Отримати свої гроші назад було нереально,бо позичальники і не думали їх повертати. Але після молитви отця Олега і Служби Божої все віддали.Наталка.
 48. Я жив неморально,роблячи щораз гірші вчинки.Ще кілька років тому мої друзі розповідали,що дуже добре посповідалися в отця Олега і просили, щоб я також поїхав до отця на сповідь.Проте я зволікав ,адже не бажав покидати гріхи, і щось мене не пускало.Час летів,а у житті мені ставало чимраз гірше: переслідували невдачі,розум був заполонений нечистими, розпусними думками і фантазіями,котрих я не міг позбутися і перебороти.Але одного разу побачив в інтернеті фото ,де отець Олег молиться над дівчинкою.Мене огорнуло відчуття глибокої духовності,виникло бажання молитися,а в душі стало радісно,світло та приємно. Після того випадку відчув позитивні зміни:з моєї свідомості зникли розпусні думки і уявлення,які мордували мене роками.Також впродовж довгого часу у мене був неспокійний сон,мені снилися погані сновидіння,немов щось страшне мене мучить чи щось погане за мною женеться,чи інші жахіття.Декілька ночей поспіль мені приснився отець Олег у ризах,і тоді я відчував велику благодать і радість. Відтоді мені більше не сняться жахіття,маю міцний та здоровий сон. Я зрозумів,що через такі знаки і чудесні звільнення Господь закликає мене до каяття і навернення,а також застерігає,щоб я,невідкладаючи ні на мить, відвідав о.Олега ,покався та щиро посповідався.Ота докладна сповідь у о.Олега,котру він допоміг мені провести, змінила моє ставлення до життя ,бо тепер я віруюча людина ,яка любить Бога і ближніх , чинить добро, живе мудро по-християнськи,уникає зла.Богові дякую за глибоку духовну переміну у моєму житті,а отцю Олегу за молитву і добру грунтовну сповідь.Слава Ісусу Христу! З повагою і вдячністю Іван.
 49. У мого сина були проблеми з навчанням,він не хотів вчитися і казав, що покидає університет .Я,його мама,ходила до о.Олега на Службу Божу та молитви , просила Господа за його врозумлення.І син продовжив навчання,а ми з отцем Олегом вимолювали у Милосердного Ісуса вдалу здачу кожного екзамену.З Божою ласкою і молитвами о.Олега мій син таки закінчив навчальний заклад. Дякую Господу Богу і отцю Олегу. Слава Ісусу Христу! ОЛЬГА.
 50. Слава Ісусу Христу!Господь вислухав молитву отця Олега і оздоровив мою дочку.У неї були такі пухирі на руках,що ніякі мазі не допомагали .Коли я зателефонувала отцю Олегу,і він помолився , увечері донька прийшла і каже:”Мамо, диво, у мене зникли пухирі!”Дякуємо Богові за всі оздоровлення,бо вже не вперше Господь допомагає нашій сім’ї за молитвами о.Олега. Галина.

(3) Комментариев к: "Блок свідчень 17"

 1. Юлия пишет:

  Слава Иисусу Христу! Дорогие братья и сестры, хочу рассказать о Божьем чуде в моей жизни! Постараюсь быть короткой, потому что история эта тянется уже долго.
  В 2017 году я родила моего сынишку. Большего подарка от Бога я и не представляла. Мой сынишка рос и развивался очень хорошо. В год он уже хорошо бегал и говорил несколько слов, но после вакцинации развитие будто бы остановилось и начался откат назад. Мы заметили это не сразу. Уже потом анализируя все, что происходило, поняли – что-то идет не так. В 2 годика я отдала сына в садик и сама пошла туда работать. Заметила, что он отстает от других детей. Потом появилось куча советников, специалистов, врачей в нашей жизни, которые беспощадно бросили нам с мужем в лицо диагноз – аутизм. Никто не пытался поддержать, сказать что-нибудь хорошее, все как один твёрдо стояли на своем и говорили, что мы должны смириться и учиться жить в его мире, чтобы лучше его понимать. Чтобы мы родили себе еще детей, может, они будут здоровы.
  Можно ли описать, что чувствует мать которая слышит это о своем ребенке каждый день? Я видела его среди других детей, мое сердце разрывалось, так хотелось защитить и закрыть его от жестокости этого мира. Мысли о его будущем сводили меня с ума.
  Мы подписались на все возможные и невозможные программы, чтобы помочь сыну, лечились, кололи очень сильные препараты.
  Я не могла поверить в свое горе. Как? За что? Почему? Я впала в такую ​​тяжелую депрессию и отчаяние, что не могла ни кушать ни спать,постоянно лежала и плакала от бессилия. От тяжести мыслей хотелось разбить голову о стену. Муж всяко поддерживал меня, но и ему было очень тяжело.
  Где-то на год мы просто выпали из жизни, ничему не радовались, ссорились, тяжело работали и жили как бы в каком-то аду. Я начала болеть из-за постоянного стресса и мы решили переехать из города в деревню, изменить хоть что-то. Здесь мы встретили священника, который очень нас поддержал и сказал: “Что невозможно у людей, то возможно у Бога! Бог добр, Бог есть любовь! Надо искренне молить его о помощи и Он не оставит человека”! Я эти слова запомнила на всю жизнь. Они стали для меня золотой ниточкой спасения. Мы начали молиться с мужем акафистами по соглашению с Духовным маяком.Молились, постились, исповедовались и причастились, делали все что могли и как умели, как советовал нам священник. И как-то Божьей милости пришло понимание того, насколько же я грешна и виновата перед Богом и как далеко я отступила от него, что испытания эти посланы нам для вразумления и спасения, ибо если бы не эта вся ситуация, мы бы пустились прямой дорогой в ад.
  Мы всей семьей штурмовали небеса, молились как умели, как могли, как только была свободная минута. Особых изменений не происходило, но я знала, Бог слышит, Матерь Божия доносит каждое слово молитвы и каждую слезу к Престолу нашего Господа, просто
  Люди, я столько лет мечтала, что настанет время и я напишу этот радостный отклик во Славу Божию и Бог подарил мне эту радость, с которой я так хотела с вами поделиться, чтобы вы верили и знали – Бог есть, Он не где-то там далеко на небе, Он здесь, рядом с каждым из нас, ждет нас, слышит нас, видит каждый удар сердца и любит нас такими как мы есть! Слава Всевышнему за все и Слава Богородицы Матери за Её бесценные молитвы и любовь к нам грешным!!!

 2. Лілія пишет:

  Лілія.Зустрічалася довгий час з хлопцем,раптово розійшлися,не відповідав на дзвінки та смс.Я подзвонила до отця Олега і попросила щоб він помолився,після його молитв на третій день хлопець мені написав смс.Зараз переписуємося з ним по смс.Маю надію що в подальшому з допомогою молитв о.Олега я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також сайту за можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,які дають силу у віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!

 3. Юля пишет:

  Христос Воскрес! Хочу знову засвідчити чудеса,які зі мною відбулися за допомогою молитви о.Олега.Приїжджала і просила молитви,щоб знайти добру роботу. Зараз я працюю в чудовій туристичній фірмі,де маю гарні умови праці і люблю свою роботу. Декілька років тому була кіста,але обійшлось без операції.Пів року тому знову ходила на УЗД,сказали що є утвір 5мм.Мене не боліло тому нічого не лікувалася.Пару днів тому 3 дні мала сильні болі в правому яйнику. Написала прохання про молитву,на наступний день якби нічого і не було. Дякую Всемилостивому Господу за всі ласки і благословення,які на мене зсилає за молитвами о.Олега!

Написать комментарий: "Блок свідчень 17"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов