Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 126

 1. світлана. Слава Ісусу Хресту! Отче , першу молитви за щасливу долю та вибір надійного спутника життя і щасливий шлюб для р.Б. Іванни.
 2. Стефанія. Христос рождається! Прошу помолитися за мою маму ольгу заздоровя і душевний спокій дякую
 3. Лариса. Помолиться за мене Ларису та сестру Наташу , ми близнюки , в неї шизофренія , я вже маю невроз , мабуть ….як хочеться жити нормально як всі здорові , чи можна вилікувати сестру від цього недугу.
 4. Ірина. Христос Рождається! Отець Олег, помоліться будь ласка за здоров’я моєї бабусі Ольги.В неї рак шлунку з метастазами в печінці.лікарі відмовилися щось робити.дякую
 5. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за те, щоб я зустріла доброго хлопця і вийшла заміж, бо я вже старша, і дуже хочу сім”ю, постійно молюся до св. Йосифа і прошу Вашої допомоги. Дякую Вам.
 6. Наталія. Христос рождається! Отець Олег помоліться будь ласка за здоров”я рабів Божих Ніни, Леоніда, Наталії.
  В Ніни фіброма,компресійні переломи хребта і остеопороз,різко впав зір,на одній нозі рожа з тромбами, а на другій нозі утворилась шишка-як перепелине яйце.
  В Леоніда різко впав зір,нога при ходьбі підвертається,остеопороз,43 роки не жонатий,хоче женитися і мати дітей.
  В Наталії мушки в очах,фіброма великих розмірів (сказали робити операцію),я боюся робити операцію,бо я ще дівчина,і хочу вийти замуж і мати дітей;остеопороз,маю 36 років незамужем.
  Ми будемо вдячні,будемо за Вас молитися і кожний день,будемо давати в церкву за Ваше здоров”я.
 7. Світлана. Христос народився! Прошу Вас, отче Олеже помолитися також і за мого батька Євгена, змученого раком кішківника (4стадія і метастази). Окрім Господа іншої надії вже не маю! Дякую.Вірю.
 8. Христина. Христос Рождається, Отче, вже 3 роки хворію на цукровий діабет, дуже важко мені морально, не маю спокою, постійно в страху і переживаннях, дуже прошу про молитву за спокій у серці, дякую щиро.
 9. степан. Xристос родився! Отче.Олег,прошу вас,помоліться будь ласка за мою дружину,і матір двох донечок,яка хворіє рак легень,що перейшов метастазами в другі органи.Яка проходить лікування з надією тільки,на Господа,Ісуса Христа нашого, і вашу щиру молитву,за рабу Божу Наталію
 10. тарас. Христос рождається!!! Отче , Олеже, щиро просимо про молитву за онкохворого молодого хлопця , півсироти ,Тараса,який проходить важливе обстеження, від якого залежить подальше його життя. Вимоліть у Господа нашого Ісуса Христа для нього прощення гріхів та зцілення від тяжкої хвороби. Мама , родина , сусіди щиро дякуємо Вам за молитву, яка допоможе виздоровіти Тарасові.
 11. Ірина. О.Олег, помоліться за рабу Божу Ірину. Рак яєчників 4ст. з метастазами в печінку і товстий кишечник. Одна надія на Бога!!!
 12. Іван. Отче Олеже!Благаю помолітся за мою маму Марію , за її зцілення від раку і саркоми а також за зупинення кровотеч.Щиро дякую і вірю що Бог допоможе!!!
 13. Мирослава. Христос Рождається, Отче помоліться за здоров’я моєї мами Марії та її зцілення.
 14. мирослава. Щиро прошу молитви за просвітлення розуму душевний спокій та повернення до сім’ї та дітей мого чоловіка Василя
 15. Василь. Слава Ісусу Христу! Оче Олег прошу дуже помоліться за мою маму,в неі в неі 4 ступінь раку……Віри
 16. ірина. Прошу молитви о.Олега за здоров’я та одужання Ірини ,Романа та Маріі.Дуже вдячна.
 17. ліля. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за мою маму Еллу за її зцілення.Вона мені дуже потрібна.Я вірю і надіюсЯ на ласку Божу.
 18. Оксана. Христос рождається! Отче Олег, дуже прошу помолитися за здоров’я моєї доньки Яни, за правильний вибір життєвого шляху, а також за моє здоров’я (Оксани), за те, щоб мала змогу виховати свою доньку, за те, щоб до мене перестали чіплятися всякі туніядці і аферисти. Дякую.
 19. Вероніка. Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже вас прошу помолитися за мою мамусю раба Божа Люба в неї рак 3 стадія постійно йде запалення хворого місця і не можемо продовжити курс хімії .Не можу дивитися як вона мучиться ….Маємо велику надію на вас прошу вас помоліться про зцілення мамусі дуже її люблю і з вашою допомогою Боженька нас почує…Щиро дякую вам…
 20. Ольга. Христос Родився! Отче, щиро прошу Вас про допомогу і молитву, в моєї мами, Лідії, виявили рак шлунку. Я вірю, що медикаментозне лікування і головне молитва, віра та Божа ласка, допоможе їй. На все любов Божа.

(3) Комментариев к: "Блок 126"

 1. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег,помоліться будь ласка за моє виздоровлення від важкої хвороби розсіяного склерозу.

 2. Юрій пишет:

  Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу помоліться за мого племінника Ярослава, в нього температура вище 39 і ніяк не падає!

 3. Оксана пишет:

  Прошу отця про молитву за мого батька Богдана в якого виявили пухлину та прошу про молитву за правильний вибір у лікуванні та погодженні на операцію яка завтра повинна відбутись вранці.дякую

Написать комментарий: "Блок 126"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов